Skocz do zawartości

Lipcówko-Sierpniówki 2012 :) | Forum dla mam


czarnylok_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Hej kobitki 🙂
Maiha dobrze, ze udalo sie przyspieszyc wizyte, biedny maluszek, dobrze, ze go to nie boli!
Babeczko tak to z tymi lekarzami jest, sama Wam niedawno pisalam jak nas pediatra do szpitala poslala a okazalo sie, ze to zwykle przeziebienie...

Kurde ten infakol nie dziala za dobrze, musze go dawac duzo wiecej niz napisali w ulotce zeby Damianka nie bolalo... Eh, trzeba jechac po sabsimplex...
Damian spi z tata w lozeczku, dzis skonczyl 3 miesiace 😁 to juz cwierc roku, hehe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Strzauko - to moze wysle Ci ten nasz Sab bo lezy a my nie uzywamy?! Buziaki na 3 miesiac..alez to juz drosly czlowieczek 🙂 Czekam z niecierpliwoscia az Hela tyle bedzie miala:P Co do lekarzy pomine..nadal szukam tego wlasciwego dla Helenki:/
Bisiaku - to co ile Franek je?
Madzia - haha..trzeba bylo Elli zrobi fotke! Tez bym padla:P A Helenka tez przespala caly dzien, bo ciagle gdzies latalismy..wiec zasypiala w foteliku lub wozku, a w domu w chuscie..a w nocy stredbio niestety:/
Maiha - no ja tez uwazam, ze nie ma co panikowac..dobrze jednak, ze dostalas sie do lekarza wczesniej:*

Ciekawe jak 4nula sobie radzi..i gdzie Agadka noo! Aguska i Gaja moze jakos do nas zajrza? No i Magdad tez jakos cichutko:/

A my bylismy az 2 razy na spacerze na naszej wsi..obsmialam sie, bo tam na drodze pelno mam i dziadkow z wozkami:P i takie spedy na srodku drogi robia 🙂 Czesc znam, a wczoraj poznalam reszte..bede miala tam wesolo 🙂 No i okazalo sie, ze na osiedlu kawalek za naszym domem mieszka laska w moim wieku i ma synka Maciusia z 13 lipca 2012..wiec sobie pogadalysmy - bede miala z kim na spacery lazic 🙂 W sumie to juz sie nie moge doczekac, az tam bedziemy mieszkac..narazie maluja, w listopadzie kuchnia i podloga drewniana plus drzwi..mebli narzie nie bardzo bedziemy miec, ale damy rade 🙂 A dzisiaj jedziemy na urodziny dzieci znajomych..oni mieszkaja w lesie w cudnym domku z bali..bierzemy wozek i pojdziemy na spacer, bo jest piekna pogoda! Tak wiec dzien zapowiada sie milutko..buziaki dla Was Mamusie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc dziewczyny 🙂
Melduje sie i ja 🙂
Strzauka: Kurcze to bida z ta kolka 😞 a ja juz mialam nadzieje ze napiszesz ze mijaja 3 miechy (za co buziak dla Damianka) i kolki poszly w ... 😞 Nio u mnie tez ten sab, napoczety troszku ale jak coisk to moge Ci tez przeslac!
CZarnyloczku: to ladnie ze juz zabki ida 🙂 Umnie to jzu sama nei wiem, taki coisk marudny sie zrobil nio i trze buzka o mnie co chwile.. Nio i jaki to ten zel mial byc?
bisia: ja sama nei wiem jak to jest z tym podnoszeniem glowki i w ogole 😞 KUrcze moj z tym ok, ale na brzuszku nie cwiczy bo sie drze. Narazie stwaiam na to ze kazde dziecko inne tempo. ALe jezeli masz jakies watlipwosci to najlpiej sie z jakas rehabilitantka zgrac 🙂
maiha: biedny Adas 😞 kurcze daj znac jak tylko bedziesz po wizycie :*:*
madzia: ty nie mozesz miec depresji!!!!!!Twarda jestes i nie daj sie!!!!!! Nio szkoda ze tego zdjatka nie zrobilas 😞 I trzymam kciuki zeby juz bylo blizej konca remontu 🙂
babeczko: ale bedziesz miec fajnie.......... Tez bym chciala zeby jakies mamay z malymi dzieciaczkami obok mieszkaly 😞 A tu jak narazie lipa ale moze ktos sie jeszcze wprowadzi bo pol mieszkan nie sprzedanych 🙂
nirmala: jak tam zmiana fryzury?? Pochwal sie tu 🙂
Pampnika: O kurcze to nieciekawe z tym stanem zapalnym 😞 Nio ale teraz coisk odpoczniesz i mam pomoze nie? 🙂
Cosik sie Agadka i Gaja nie oddzywa 😞
Umnie laski sajgon byl. Moojego rozlozylo chorobsko na lopatki i mialam dwa niemowlaki w domu 🤢 Nio i wczoraj Piotrus tez kolki i mama nos, i nos i nos.... A mamie rece opadly i plecy juz siadly 😞 Spimy sami, bo mojego wysidlilam jak chory i normalnie Piotrus nie moze mnie dobudzic na karmienei w nocy 🤢 Dzi s mnie juz za wlosy ciagnal 🤢
NIo lece dokonczyc obiad bo dzis moi na obiadku 🙂 a jutro slyynnnnni tesciowie......
Nio i placek musi byc a robie smietanowca na biszkopcie o takiego
http://wypiekizpasja.blox.pl/2010/03/Smietanowiec-na-biszkopcie.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂

moje dzieciackzi śpią oba co jest rzadkościa bo Nadia już od dawna nie sypia w dzieńa dzis zasnełą ale chyba troche jest chora jest osłabiona

Strzauko współczuje kolek -strasznie szkoda damianka bo jak boli go brzuszek to biedny sie męczy mi połozna mówiła że można wyprasowac pieluche poskładac i przyłozyć go do brzuszka maluszka na chwilke bedzie mu lepiej

czarny loczku juz ząbki?? wow 🙂 masaż dżąsełekmu się bedzie podobał i zycze bezbolesnego ząbkowania 🙂

Bisiu mój Adaś jak go trzymam to sztywnotrzymie juz główke ale na brzuszku to to nie podnosi jeszcze tak bardzo ale coraz lepiej mu toidzie, ale polecam go dawac czesto na brzuszke bo moja znajoma ma córke która ma7 miesięcy i bardzożadko ja dałą na brzuszek i mała ma 7 miesiecy i jeszce nie potrafi siedzieć ani nawet nie dźwiga główki jak lezy i muszą z nią na rechabilitacje jeździć, wiec trzeba maluchy dawac na brzuszki nawet jesli i sie to nie bardzo podoba, ja sie klade na plecy a Adasia kłade na mój brzuch to mu sie najbardziej podoba 🙂

superbabo ale zazdroszcze towarzysta "sąsiadów" fajnie tak wyjsc i pogadac aż sie chce iść na spacer 🙂 choć ja jeż mam kilka dzieciaczków an drodze to tak fajnie ujak u Ciebie to nie mam 🙂

Magdad no to powodzeia jutro z tesciową 🙂 a ciasto prezentuje sie świetnie ja tez mam dziś gości 🙂 i tez zrobiła ciasto jest mega proste i mega pyszne wszytskim smakuje a jest szybkie do zrobienia 🙂 jak którą schce to dam przepis 🙂

Magdaluke remont widzę idzie pełna parą, a co o ząbków to Nadi tez wyszły bezbolesnie i nie stosowałam żadnych żeli oby i teraz głakdo poszło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
superbabeczko- Franek je zawsze... tzn raz co 3 godziny raz co 15 minut 🙂 chyba zaczyna ząbkować bo cycka trzymałby cały czas w buzi i się nim bawił ( smoczka odrzuca na samym stracie przy ustach).
Jak czytam , że gdzieś wychodzicie itp to się załamuje. Ja wciąż sama siedzę. Wspominałam że chcemy się wprowadzić w listopadzie/grudniu, więc zaczęło się wielkie sprzątanie tylko niestety beze mnie. Może ktos się zdziwi, że ja chcę sama sobie sprzątać, ale to mój dom chciałabym uczestniczyć w tym. Niestety inni sprzątają a ja siedze z małym. Nikt niechce posiedzieć z małym , bo się boją.
Spóźnione buziaki dla Mileska i buziaki dla Damianka :* ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maiha - ja poprosze przepis! 🙂 Fajnie ze obydwoje spia to masz chwilke relaksu 🙂 A co do sasiadow to musze przyznac, ze sa naprawde fajni ludzie..juz raz bylismy na grillu u jednych, ktorzy zaprosili caaala ulice - byl dziki tlum i fajna integracja! Na pewno bedzie mi tam weselej niz w tym starym bloku ze starszymi ludzmi..
Czarnyloczku - ale Miloszek szybki z tymi azbkami 🙂 Oby tylko masowac o sie nie meczyl..
Bisiaku - to juz macie wszystko w domku? Masz jakies fotki? Podeslij na maila! A ja sprzatac nie mam sil i nie lubie..no ale pewnie bedzie trzeba, jesli chcemy sie tam wprowadzic:P A nie myslalas zeby Franka wziwc w wozek, ululac na tarasie i sprzatac a pomiedy go karmic? Bo ja zabieram Hele na dzialke i ona sobie na tarasie kima, a my cos tam robimy 🙂
Magdad - Ty znow cos pysznego robisz 🙂) A co do chorowania to moze lepiej, ze wywalilas meza bo przynajmnij Piotrus sie nie zarazi!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mój syn to trudny przypadek- idę z wózkiem śpi, jak tylko przystane np pogadac z kimś od razu się budzi.Wczoraj wziełam ze sobą serek sojowy by zjeśc w parku, widzę że mały ładnie śpi to siadłam na ławkę nie zdążyłam serka otworzyć a już ryk, JAK ON TO ROBI, ON MA DOPIERO 2 MIE4SIACE A JUZ TAKI TYRAN! Już raz próbowałam wystawić go spiącego na tarasie, a gdzie tam od razu się obudził jak stał w miejscu
zrobię zdjęcia i wyslę jak tam będę 🙂 sypialnie mamy juz ze "starego domu" co do mebli to kupiliśmy kanape do salonu, stoł i krzesła reszta w planach na kiedyś tam. Na razie nie mamy za dyużo szafek więc plan jest taki że bałagan w kartonach wciśniemy do garderoby 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bisiaku - no oni wszystko wyczuwaja! Tez mam wrazenie, ze Hela to szanazystka 🙂 Jak jestem z kims czy u mamy to aniolek i spi..ze mna nie spi i tylko raczki albo ryk:/ No comm! Co do domku to super, bo my nawet na stol i krzesla juz nie mamy 🙂 No coz..a z Frankiem musisz probowac, bo sie zameczysz Kobieto! Moze po 3 miesiacu bedzie lepiej..ja tak sobie mowie, bo widze ze z Hela juz predzej pogadasz itp!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My tylko w domu na chwilę bo na karmienie i zaraz z powrotem na dwór bo lato normalnie 🤪
Smarowalam mascia i pomogło. do masowania sam buzke otwiera 🙂 Bardzo ma napuchniete i to dwójka bądź trójka idzie 🙃 zanim wyjdziemy wstawie jeszcze fotke. Poprawa jest rewelacyjną a to dopiero trzeci dzień 🤪 Strasznie się cieszę bo nie będę musiała iść do tej rehabilitantk tyranki 🥴. Jestem dumna z Syna ☺️ Jak ćwiczy to normalnie łzy mi się cisna ze szczęścia 😁
Super że się odezwalyscie 🙂 Bisia ja na spacerze też muszę ciągle chodzic inaczej się budzi 🙂
Dopajam Młodego wstawiam zdjęcie i idziemy dalej na dwór 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jeny u nas też lato 🤪 Byłyśmy na dworzu od 11.30 i Matylda cały czas śpi! Teraz ją wystawiłam na balkon i czekam aż ryknie, bo na pewno będzie baaardzo głodna 🙂 Może zdążę coś posprzątać, bo kumpelki wpadają w odwiedziny poznać Matyldę 🙂

Bisiu moja też się budzi, jak się zatrzymam na spacerze i niestety również kiedy wejdę do jakiegoś sklepu. Ale na balkonie śpi wspaniale.

Oho - pobudka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Siedze i czytam, zobaczymy na jak dlugo mi pozwola...
Strzauka, biedny Damianek. Tylko skoro mu podajesz wiecej niz zalecane, to upewnij sie, ze mu nie zaszkodzi, zawsze to lekarstwo. Ja podawalam Milesowi na gaz i kolki ale nie wiem czy w ogole dzialaja...
Maiha, fajny masz suwaczek! Go girl! Caly czas mysle o Adasiu bidulku...ale skoro nie boli, to najwazniejsze. Mi mowila, ze wlasnie ta przpuchlina to moze bolec. A co do brzuszka, to masz racje, trzeba klasc od malenkiego. Dzieci ogolnie nie lubia, ale trudno....moj tez sie drze, Ella sie darla ale slicznie mi siedziala dosc szybko.
Dorotka, zazdroszcze fajnych sasiadow i kumpeli do wozka! Ja mam dziadkow oboc i babcie z drugiej strony. Mili ludzie, nie powiem, ale na spacer nie pojda z wozkiem 😉
Madzia, przezyjesz i tesciow, z takimi wypiekami, to powinni byc wniebowzieci 😎. A chorobska i drugiego niemowlaka wspolczuje. A jak plecy? Lepiej ogolnie?
Bisia, ja sie nie dziwie, tez swoj dom sama remontowalam i sprzatalam, ale Franus wazniejszy niz sprzatanie, co tez sama dobrze wiesz 🙂
Czarnyloczku, no pewnie, ze jestes dumna! My tez jestesmy dumne!
ROdzina sie wybudzila i zeszli sie wszyscy, papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wow myślałam że reklamy ze śpiącymi tak dziećmi są ustawione 😁
Babeczko fajnie że znasz już sąsiadów i są fajni 🙂 No i zazdroszczę domku.
Bisiaku szkoda że wszyscy się boją zostać z Franiem ale nie ma co się dziwić tylko Ty umiesz się z nim obchodzić.
Dodi pogoda sprzyja maluszkom 🙂
Magdad nie dojrze że latasz jak robot to jeszcze mąż chory 🤨

My już w domu niestety i babel na rękach wracał bo coś mu się nie spodobalo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Madzia - padlam ze smiechu 🙂 Ella jest przeurocza!!!
Czarnyloczku - gdzie fotka? Galeria? A pogoda faktycznie piekna..my pol nia na dworku u znajomych w lesie 🙂 W sumie dopiero wracamy..a Helenka jak to w gosciach - mega grzeczna i sporo spala:P
Maiha - faktycznie fajny suwaczek..powodzenia:P

Ja jutro znow jade na lumfry..to samo towarzystwo, ale inna znajoma robi obiadek 🙂 Tylko sama z Hela bo maz do roboty..no ale zawsze w towarzystwie 😉 A jak bedziemy miec chalupento zapraszam Mamusie do nas!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc kobitki 🙂
Madzia; Ella rewelka!!!! Ucałuj ja od nas:*
babeczko: faaaajnie masz....
maiha: ja tez chce!!!
Ja sie wreszcie zmobilizowalam zrobilam zdjatka mieszkania ktore juz ddaaawno obiecalam chyba nawet na brzuszku 🤢
Tylko sie nie smiejscie bo my nie zrobilismy calosci bo kasiorka sie skonczyla 🥴
Nio i tak mamy kuchnie
[IMG]http://i50.tinypic.com/1588hmx.jpg[/IMG]
[IMG]http://i46.tinypic.com/2ns6ukx.jpg[/IMG]
Nio za nia jest salon ale nie zrobiony bo tylko lawa jest wiec zdkatka nie daje 🙂
nio lazienke
[IMG]http://i46.tinypic.com/15mibu8.jpg[/IMG]
[IMG]http://i47.tinypic.com/dw3uvn.jpg[/IMG]
[IMG]http://i48.tinypic.com/30lcg1i.jpg[/IMG]
i sypialnie
[IMG]http://i45.tinypic.com/2zojdoz.jpg[/IMG]
misio oczywiscie na honorowym miesjcu 🙂
[IMG]http://i48.tinypic.com/iyojdg.jpg[/IMG]
Nio i drugi pokoj ma moje mebelki ze starego mieszkanka ale tam urzedowal przez ostatnie dni mezulek i syf straszny a juz dzis padam wiec tam nie sprzatam .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Madaiu - to prawie wszytko mqcie urzadzone! Kuchnia rewelacja..lazienka tez 🙂 Kolorki fajne..przynajmniej nie ponuro! No i na swoim! 🙂

A my wpadlismy jeszcze do znajomch, ktorzy wybudowali i urzadzaja dom..ale Helenka juz zmeczona wiec goniny do domku, bo jeszcze kapiel i karmienie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dawka na dzień czy dobę nie może być większa niby jak 40 kropli. Ja dawalam rano 20 i wieczorem przed spanie 20. ale też można to rozłożyć na cztery karmienia. Tyle że jak przed snem dostał te 20 kropli do butli z moim mlekiem to dużo spokojniej spał. ostatni raz je dostał jak byliśmy w wawie bo nerwa złapał a lubił kropelki to dostał 5 na uspokojenie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc kobietki 🙂 Ja tak na szybko bo trzeba sie troche wyspac przed tymi chrzcinami zeby nie miec masakrycznie podkrazonych oczow. A ogolnie mam stresa coraz wiekszego...
Magdad w koncu skrocilam troche wlosy a grzywki nie zrobilam bo fryzjerka podwi.ela wlisy zeby zobaczyc jak bede wygladac i obydwie z moja mama stwierdzuly ze mi niedobrze w grzywce :/ Mieszkanko macie slicznie urzadzone. Kuchnia z ta czerwienia super. Ach jak wy macie fajnie z tym urzadzaniem, sprzataniem... Mozna pozazdroscic 😉
Magdaluke Ella cudna... Spanie na stojaco... hehe... 😉
Superbabo ale towarzyskie zycie - fajnie. Odbijesz sobie teraz za te miesiace przelezane w domu 🙂
Czarnyloczku jak to dobrze ze cwiczenia przynosza efekty, nic tylko sie radowac 😁
Maiha biedny Adas, mam nadzieje ze wiesci od lekarza beda dobre i wszystko szybko wroci do normy.
Kurcze... Te wszystkie kropelki jak piszecie to maja takie duze dawki... My mamy esputicon i jego daje sie tylko jedna kropelke 😮 Ciekawe skad taka roznica.
Nie pamietam co jeszcze wiec klade sie spac. Dobranoc namusie :* Aha... Spoznione caluski na pelne miesiace dla dzieciaczkow :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...