Skocz do zawartości

Lipcówko-Sierpniówki 2012 :) | Forum dla mam


czarnylok_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Hejka.

Strzauka współczuję szczepienia, trzymajcie się dzielnie, my dopiero za miesiąc 🤢

My z mężem od początku spaliśmy razem, w czwartek idę do gina pierwszy raz po połogu, więc się okaże, czy można uprawiać bzyki, już się zaopatrzyłam w mega pakę Durexów z promocji w Rossmannie 🙃 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Czesc kochane!!
babeczko: my tez w piatek na szczepienie i tez sie martwie . 😞 Nio a co do domku to tak sie wydaje, my tez kosztorys a pozniej szok bo kasa olbrzymia i wciaz brakuje 😞 To normalnie studnia bez dna, ale jak juz sie uporacie (trzymam kciuki zeby jak najszybciej) to bedziecie mega szczesliwi 🙂
loczku: to sie naspalas z mezulkiem 🥴 . Te chlopy to czasem wygodne strasznie. Nio a teraz Miloszek juz cale nocki Ci przesypia? U mnie to zawsze tak: spanko ok 21-22, pozniej o 3 pobudka na cyca i o 6. Pozniej sie meczymy z kupka i przebieramy( zawsze sie usra po szyje 😜)
maiha: Trzymam mocno kciuki zeby Adasia ominela operacja...:*
Agadka: normalnie wreszcie sie odezwalas!!! Ja juz sie martwilam!! A co problemow brzuszkowych to my tylko espumisanek ale i tak czasem cosik sie pojawia kolka. Ale coraz rzadziej, po prostu uklad pokarmowy dojrzewa, A ta Gripe Water to tez mam, bo mi przyslali ale nawet nie otwieralam bo nie bardzo wiedzialam jak jej uzywac 😜
gaja: u mnie z rana jest bardziej skomplikowane bo na 90% mam endometrium i czeka mnie drugie ciecie 😞 Nio i to wyglada tak ze na dlugosci ciecia mam cala twarda skore a teraz tak jakby koraliki (bo to guzki sa)
madzia: biedny Miles z tym ulewaniame? a jak z praca meza? juz cosisk lepiej?
bisia: ech ten kręgosłup.... bida ale musimy wycierpiec..
strzauka; ciesze sie ze Damiankowi juz lepiej z kolka!!:*
Ja przezylam weekend i jestem z siebie dumna 🙂 Niby trochu osluchalam ale nie dawalam sie wyprowadzic z rownowagi 🙂 Nawet wtedy kiedy Piotrus grzecznie spal w wózku z cumlem bo marudzil wczesniej to dalam (sam sobie wypluwa jak nie chce) i dostalam wyklad ze nie powinno sie dawac cumla i jeszcze chcieli mu z buzki wyciagac!!! Nio to wtedy grzecznie z usmiechem powiedzialam ze to ja jesetm jego matka i tak zdecydowalam i cumel ma byc na swoi miejscu 🙂 Nio trochu osluchalam ze pyskata jestem heheh.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hey,

Mają Buziaki dla Antosia w stopki 😘
Babeczko a ta rehabilitacja to na nfz? jakieś skierowanie dostalas? Szkoda że Hela ma problem że snem. I dziwnie wyszlo z domem. Na pewno dacie radę 😜
Strzauka przejmujesz się za siebie i za Damianka 🙂 Będzie na pewno dzielny..
Dodi zaopatrzenie na przyjazd Pawła 🙃


Babel jak zasnął o północy to obudził się o siódmej poszedł spac i dopiero teraz się karmimy 🙂
a po południu na wizytę kontrolna. Ja uwielbiam spac sama więc jest oki 🙂 A jak Młody zasypia wieczorami to tylko idę polezec z Konradem i po pięciu minutach idę do siebie bo spac mi się chce, a nie mogę z nim zasnąć bo muszę spac z Małym 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny podczytuje Was ale nie mam ochoty odpisywac bo jestem zalamana wiec tylko sie Wam wyzale. Wczoraj po ponad 2 miesiacach dostalismy list z badan przesiewowych ktory przeciez mial nie przyjsc 😞 Michasia ma podejrzenie mukowiscydozy 😞 I chociaz to na razie podejrzenie i nie widze u Misiuli zadnych objawow a u nas w rodzinie nikt nie byl chory to i tak jestem przerazona 😞 5 listopada jedziemy na dokladne badania i wtedy sie okaze czy moje malenstwo jest chore czy zdrowe... Tak sie boje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nirmala 😞 😞 😞 a to jest to badanie co się pobiera w siódmej dobie i wysyła do warszawy i czeka się na telefon do dwóch tygodni w razie w? Może to jakas pomyłka 😞 Odrazu ppoł czytałam o tym, wg tego objawy już powinny być, a piszesz że nie ma żadnych 😞 Utulaj Michasie od Cioci 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nirmala- to jest chore by po 2 miesiącach taki list przysyłać!! Będę trzymała kciuki by to były niesłuszne podejrzenia. Nie znam się na tej chorobie, ale wydaje mi się, że zauważyłabyś, że coś nie tak. Mój mały miał drgawki, drgawki mogą być objawem wielu poważnych nawet nieuleczalnych chorób, wiem jak możesz się teraz bać. Ja za każdym razem jak przychodziła lekarka zdać relacje jaki wyniki chorób przyszły to prawie mdlałam z przerażenia. Ja 5 listopada też mam poważną wizytę też się już stresuje
Ja wierze, że będzie wszystko dobrze, musi być kochana!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dodi haha, na pewno juz mozesz sie bzykac 🙂 musze tez skoczyc po durexy, bo z tabsow zrezygnowalam na razie 😉

Nirmalka masakra 😞 oby okazalo sie ze to falszywy alarm...

babeczko lipa z budowa... My jednak na razie kupujemy mieszkanie jak nam dadza kredyt...

Damian po szczepieniu super! prawie nie plakal przy wkluciu, po chwili chichral sie do taty 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nirmalko - cholera jasna! Pamietaj ze pomylki sie zdarzaja..musicie koniecznie isc powtorzyc badania! Trzymam mocno, aby okazalo sie ze to nieprawda!!! Ucaluj Michasie od cioc! A w ogole to te badania robia w kazdym szpitalu?! Strasznie dlugo czekalas na ten list..az dziwne:/
Dodi - niezle zaopatrzenie 🙂 Ja mam uczulenie na lateks, a poza tym nie ufam gumkom do konca..a po cc nie moge zajsc w ciaze przez 2 lata..wiec juz nie wiem co robic:/
Strzauko - dawaj znac jak potem Damianek 🙂 a ja nie wiem co ze szczepieniem..jade wlasnie do pediatry, bo cos pokasluje nam i sie zestresowalam:/
Magdad - najwazniejsze ze przetrwalas..i dobrze, ze sie postawilas!
Madzia - chyba przechwalilam Hele..od wczoraj znow ulewa i memle..a dzis to taki potezny rzyg poszedl:/ Moze jednak ma nietolerancje na nabial..bo wrocilo jak zaczelam jesc;/
Czarnylok - ja ja ubezpieczylam prywatnie z firmy w medicoverze, wiec mam skierowanie od neuro i mam za darmo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny,
Nirmalka- to jakaś masakra, to musi być pomyłka!!! bo dopiero po dwóch miesiącach byś to dostała..?i w dodatku mówisz że nic nie zauważyłaś. Trzymam kciuki za dobre wyniki. Domyślam się ile musi Cię to kosztować ;( mój mały ma z nerkami problemy i też drże..
Dodi- tyle tygodni... na pewno już możesz 😉 ja biorę cerazette chociaz chyba dokończe to co mi zostało na kolejny miesiąc i też przejde na durexy bo juz mi się raz zdarzyło zapomnieć.;/ a nie chciałabym wpadki..
Suberbabo- trzymam kciuki za budżet i za wykończenia domku; dobrze że masz swoje .. powoli, powoli wykończycie; ja nadal póki co u teściów i kolorowo nie ma. Czasem już mi sie płakać chce z tej bezradności.. ale to ja jestem dzikusem bo "ZOSTAŁAM INACZEJ WYCHOWANA";]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nirmala, szczena mi opadla..Boziu, ale nerwowa...z tym, ze na pewno pomylka. A czemu po takim czasie ? I co teraz? Domyslam sie, ze dodatkowe badania? Czytalam o tych chlorkach...a testy genetyczne? Dodatkowo czytalam, ze w PL lipnie diagnozuja, wiec na stowe pomieszali, mowie Ci...tym bardziej, ze nie widzisz niepokojacych objawow..trzymajcie sie dzielnie. Caluski dla Michasi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny nie macie pojęcia jaką jestem wściekła 😞 Mając wizytę na 14:30 weszlam z Małym o 15:40. Paranoja normalnie! dwie babki weszły predzej bo znajome recepcjonistki a jak babka spytała czy może wejść przed moja dzidzia to powiedziałam że ta dzidzia czeka już godzinę 😠 Wyszliśmy predzej jak weszliśmy. Tyle że zwazyla i osluchala. Wkurzylam się i na poczekalni wywalilam cyca boBabel był tak zaplakany.
Jaki moral z tego? zmieniam przychodnie.
Teraz chodzę z Małym bo śpi poza tym odreaguje chodząc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Amelia współczuję teściów 🤢 Ja w życiu bym nie mieszkała z teściami. A też nie dawno usłyszałam od nich- jak powiedziałam że nie będę mówić tato mamo, że Konrad został wychowany w NORMALNEJ rodzinie. aa szkoda słów. a poza tym chyba będa w niedzielę, ale i tak Babla nie dam 😠 Ostatnio nawet siostrze nie pozwolilam bo robiła głupie uwagi. Poza tym powiedziałam że tylko ja wiem jak Go nosić z ta asymetria. Aaa chciałoby się czasem poplakac a nawet na to nie ma czasu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂

my dzis bylismy u chirurga dziecego i ten tylko pomacął i powiedział ze mam przyjsc za pół roku to zapisze nas na opercaje na ktora sie czeka kolejne 3 miesiace bo nie ma szans zeby te wodniaki sie wchłoneły, i na dodatek bedzie meic 2 operacje za rok jednego wodniakan a po pól roku od pierwszej oeracji kolejna zeby usunac drugiego;/ paranoja ajkby nie szło za jedna narkozą obu usunąć, zaraz potem pojechałam z małym do przychodni bo bardzo kaszlała od nadii się zaraził jakąś wirusówka (dotał antybiotyk bo ma bardzo brzydki ten kaszel i coś słychac na płucach więc antybiotyk nieunikniony i i co 2 dni na kontrole z małym ) a jak jej powiedziałam co mi hirurg powiedziął to powiedzxiała zebym jeszcze sie gdze indziej konsultowała wiec 7 listopada kolejny chirurg i usg jąderek ciekawe co ten powie ;/

Nirmala to musi być pomyłak te się często zdarzają, moja szwagierka tez dostała ten list i okazało się że mała jest zdrowa więc musisz być obrej myśli choć czas oczekiwania bedzie starszny na kolejne wyniki tego testu trzym się mocno

dziewczyny wracam do moich chorych dzieciaczków bo oba mają okropny kaszel 😠 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
maiha- służba zdrowia...ech. Pediatra ma rację, idz poradz sie jeszcze innego, każdy lekarz to inny pomysł na leczenie
czarnyloczku- Twój tekst, że czasem nie ma czasu nawet popłakać uderza w samo setno naszego życia, to prawda...
Ja nie mam sił już na swoich teściów, wpatrzeni są w najstarszego syna jak w obraz, a nas to nawet okradają. Mamy kredyt wiadomo jest nam ciężej to przez dwa lata zbieraliśmy różne drewienka by mieć pierwszego roku czym palić, a dziś przyjechałam o nowego domu, teściowa nie wiedziała o tym ja patrze a ta podbiera nam opał dla siebie.Brak słów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bisia - z lekka rece mi opadly na to co napisalas:/ U nas mega kiepsko kasowo..wszystko drozej wyszlo i nie wiem czy uda nam sie doprowadzic do stanu do zamieszkania cholera 😞
Strzauko - super zd tak ladnie przeszedl szzepenie 🙂
Loku - nienawdze takich akcji jak twoja w przychodni!!! Mnie dzisbtez wkurwili, bo pojechalysmy z Helenka na 8.45..a tam mi, ze ja na za tydzien! Wiec mowie, ze laska ktora mnie zapisywala mowila, ze to trzeba co tydzien chodzic i zapisze mnie na inna terapie, zeby bylo po tygodniu..a te mi dzis, ze jestem zapisana na za tydzien dopiero (czylipo 2 tygodniach!)..ale zaklelam tam!
Amelia - Ty sie masz z tymi tesciami:/ Ale pamwtaj,.3 juzniedlugo..tego trzeba sie trzymac!

A moje dziecko nie chce spac od 3-4godzin..wwciekle gaie..maz nosi w kolko, a ta dalej nic 😞 A najgorsze ze ja chora..mega katar i drapanw w gardle - jestem zalamana!!! 😞 Boje sie? Ze Hela sie zarazi..juz pokaslywala - ale pediatra mowi ze wsystko czyste, ze moze od refluksu..oby! No i zeby nie podlapala ode mnie:,( Alez dzis dzien do dupy! Jutro musi byc lepszy!
A w ogole - WTF?!?!?! Na Polsacie jest jakis kosmiczny film z jakims gejem co fiutka pokazue Bruno / az mi szczena zjechala..buahaja!
Milej nocki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bisia masakra 🤢 Jak tak można?? Ja bym się zapadła pod ziemię na jej miejscu 🥴 A jak tam Franio z ćwiczeniami?
Babeczko to niezły meksyk był 🥴 Mi wtedy terapeutka powiedziala że rodzic wykonuje 90% pracy z dzieckiem a tylko 10% terapeuta. A w końcu Was przyjęli?

Ja siedzę obok lozeczka bo laskawca dopiero zasypia 😮 On generuje chyba siły pijąc na spiocha przy cycu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Loczku - oczywiscie ze nas NIE przyjeli! 😞

Ale mam nerws i sie martwir:,( Helenka ma przytkny nodrk (ale tak miewaa) i pokasluje mocno..memle tez ciagle w gardziolku cos..az co chwila budzi sie z placzem! Rycze z nia..nie wiem od czego to, no gardlo i plycks czyste..chyba ze cos sie rozwija albo refluks sie wzmozyl;( Przejde narazie na diete i zobacze czy sie polepszy..bje sie bardzo;( Goraczki nie ma na szczesce, sle i tak nerey okropne:,(Chlip chlip! A jeszcze ja przeziebiona i boje sie by nie zarazic!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Babeczko może Helence podeszło do gardelka i co nieco zostało i Ją po prostu drażni skoro lekarz pow że ok. Jakby miała być chora to najpierw temp i marudzenie a potem infekcja. Mój też budził się z płaczem jak miał zatkany nosek. A co do rehabilitacji to brak słów. Może zostań przy tym co jadła to raczej nie ma wplywu na to :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Padnięta jestem. Matylda z okazji swoich 2 miesięcy postanowiła uprzykrzyć mamie noc - kupy, siki, przewijania, przebierania = zero spania 🤢 A teraz sobie smacznie zasnęła w bujaczku 😁
Trochę się martwię tymi nockami, bo wydawało mi się, że powinna już dłużej przesypiać, może ja coś źle robię, cały czas ją usypiam nosząc - Loczku twój Miłosz zasypia w łóżeczku, jak tego nauczyć??

Co do teściów, to ja mam złotych! Bardzo mi pomagają, ale każdy kij ma 2 końce i strasznie mnie teść wkurwia, ogólnie wiem, że to dobry człowiek i nas kocha i pomaga, ale jest tak upierdliwy, że jego teksty doprowadzają mnie do białej gorączki (cała rodzina cierpi z tego powodu).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Babeczko nie latuj sie tylko jedz to co wczesniej Helence pasowalo 🙂 a z rehabilitacja masakra :/

Dodi przyjdzie czas ze Matylda zacznie przesypiac noce w lozeczku 🙂 Damian spi odkad skonczyl 2 tygodnie, na poczatku marudzil to ktos nad nim stal, trzymal za raczke czy glaskal po glowce. W nocy budzil sie to dostawal smoka i zasypial a teraz spi calutka noc bez smoka i bez zadnej pobudki 🙂

Loczek snilas mi sie 😁 ale pamietam tylko jakis park i lawke, nic wiecej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Strzauka nie załamuj mnie, odkąd skończył 2 tygodnie 🤢 Matylda tak się nauczyła, bo noszę ją po karmieniu do odbicia i przyzwyczaiła się tak zasypiać, teraz jak się przebudzi, to nie wiem czy by zasnęła gdybym tylko stała przy łóżeczku, może powinnam spróbować, ale nie mam siły, bo nie ma mnie kto zmienić i bym musiała jeszcze dłużej ją usypiać (teraz to trwa 1-1.5 godz) 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja tylko szybko z tel
Mała mi spała cała noc do 10.30 raz tylko o 6 karmienie jupi

Nirmala bosiu oby to była pomyłka aż musiałam poczytać o tej chorobie bo w sumie to nie wiedziałam o co w niej chodzi. Trzymam kciuki daj znać

Maiha aż sie moZna wkuuu czekanie z takin mAlym dzieckiem to jakas masakra

Superbaba biedna hela myslalam ze katarki I'm Nie groza na cycu 😞

Czarnylok jejku z tymi ptzuchodniami ja dZis idę obym nie musiała sie tak denerwować

Bisia ale masz teściowa no! Pow jej cos? Lepiej je sobie wywiescie do was!!



My dZis szczepienie pierwsze i lekarz trochę mam stracha' ale cóż
Trzymajcie sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...