Skocz do zawartości

Lipcówko-Sierpniówki 2012 :) | Forum dla mam


czarnylok_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Hej kobietki!
Dziekuje Wam za slowa otuchy :* Kochane jestescie :* Maiha dzieki tej historii Twojej szwagierki mam jeszcze wieksza nadzieje ze popelnili blad. Nie zmienia to jednak faktu ze jak pomysle co znaczy ta choroba i ze Michasia ma jej podejrzenie to rycze jak bobr, przeciez to wyrok... 😞 A jeszcze mnie tescie wkurzyli bo rodzice byli wczoraj u tescia w zakladzie a tesc stwierdzil ze moj maz dostal list (ja to chyba nie istnieje) i przyjada w niedziele bo trzeba postanowic co z tym zrobic! Nosz chyba ich za przeproszeniem popierdolilo jesli mysla ze beda decydowac co zrobic z moim dzieckiem! A tak w ogole to juz wnuczke na straty spisali? Grrrr... Pozniej Wam odpisze bo Misiula strzelila w gacie i sie obudzila 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
nirmala kochana, ja identyczny tekst usłyszałam od swoich teściów jak z Frankiem się coś działo. Wiem, aż się krew burzy w żyłach. Po czasie wiem, że nie mieli na myśli spisywania dziecka na straty. To ich metoda na zwalczenie stresu związanego z wnuczką.Jednak my matki odbieramy to inaczej, tak jakby chcieli decydować o naszych skarbach, a to tylko teście...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamusie! My kolejna noc z katarkiem..biedna Helenka:/ Ja zresTa tez kiepsko, bo jeszcze drapie w gardle od kataru 😞 No nic..kurujemy sie! A dzis w dou siedzimy, bo na dworku aypie snieg i jest mega wichura! Nienawidze zimy, a musze Helence kupic kombinezon..chyba zdecyduje sie na taki bez nozek i tylko z dIura na pas do fotelika - bedzie wygodniej 🙂
Jutro kumpela wpada z synkiem i pojedziemy do kafejki naszej znajomej! Maz siedzi w domu do piatku, bo ma mase roboty..ale zawsze co jakis czas pomoze przy Helence, wiec nigdzie sie wyjatkowo nie wloczymy 🙂 Szczepienie prelozylam na polowe listopada, bo teraz katar a chce koniecznie zrobic jak maz jest w domu..jakby zle sie malutkw czula to nie bede z tym sama! No a za tydzien w piatek to Swieto, a za dwa robiny sesje zdjeciowa rodzinna 🙂 Musze isc sie chyba pogarbowac i uczesac:P
Aha - Helenka wazy juz 5400g 🙂
Nirmalko - ja bym sie trzymala tej pomylki i tego, ze Michasia jie ma objawo..bo jednak pisali, ze kak jest choroba to jakies sie pojawiaja juz dosc wczesnie! A Bisia ma pewnie racje, ze tesciowe tak reaguja na stres..machnij reka i skup sie na corci:* Trzymam mocno kciuki, by okazalo sie nieprawda!
Bisiaku - super z ta rehabilitacja! Mam nadzieje, ze ta nwsza tez cos pomoze..chociaz ta pierwsza wizyta nie zrobila na mnie dobrego wrazenia:/
Czarnyloczku - ale Miloszek zdolniacha! Silny chlopak Ci rosnie..nasza Helenka leniuch i nie chce podnosic glowki jaknsie ja ciagnie za raczki, a i slabo jak lezy na brzuchu 😞 Nasza wina troche, bo mqlo ja na brzuchu kladziemy, bo wyje okropnie:/ Ale chyba czas zaczac robic to czesciej..podpowiesz jakie cwicznia robic na to, by podnosila glowke?:*
Strzauko - najwazniejsze, ze bedziecie juz na swoim 🙂 Ja nie bede w takim razie nawet wymieniac kwoty naszego kredytu, bo Wasze to przy naszym to pikusie! Masakra z nim, no ale jak powiedzielismy a to musimy powiedziec b, choc nieraz juz zaluje, ze podjelismy decysje o budowie 😞 Ostatnio mam dola przez ta bdowe i zre sie z mezem..bo nie starcza nam kasy na nic i na to aby sie przeprowadzic tez 😞 A syf..no ale mqz walczy i pracuje ciezko, by to jakos ogarnac!
Magdad - a jak sie w ogole mieszka? 🙂 A Piotrus duzy chlopiec!!!
Magdaluke - no to trzymam kciuki za udana zabawe! Az zazdroszcze tego kasyna..my narazie planujemy w polowie listopada zostawic Helenke z moimi rodzicami i isc do kina na Bonda 🙂
Maiha - super macie, ze wolni od kredytow..ale niestety rzadko sie tak zdarza..mas sie czym cieszyc:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bisia to super wieści 🙂 😘
Nirmala nie dojrze że przejmujesz się Małą i chodzisz podenerwowana to jeszcze tesciowe 🤢 To na bank jest pomyłka 😘
Babeczko biedne Wy tak długo z tym katarkiem 😞 Zdanie o rehabilitacji zależy głównie od terapeutki i metody. Moja ta domowa była tak strasznie sympatyczna i delikatna że mogłaby małego ciągle masowac 🙂 Co do podnoszenia główki to dużo zależy od podłoża -a Wy macie miękkie łóżko 🙃 Spróbujcie dać Hele na koc na podłog i dać pełno pełno zabawek by Ją zainteresować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mam za oknem zimę pełną parą 🙃
Junior bije rekordy... I nadal nie śpi żałośnie poplakujac 😞 gryzaka z lodówki to by zjadł jakby mógł i nie płacze tylko na rekach. Męczy się Bidulek 😞
A dałam Marchewki spróbować- jak tylko przestalam to zaczął piszczec i wsadził prawie dwie rączki na raz do buzi 😜 A jak się pobrudzil-szok 🙃
Ogólnie nie wiem kiedy pójdziemy spac...
Ale Wam życzę spokojnej nocki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas tez snieg za oknem 🙂 az NAdia jak sie obudziła to biegala po cąłym domi krzyczała że będzie an sankach jeździc 🙂

Dziewczyny czy wam też wypaduja włosy?? masakra po Ndii tez mi tak wypadywały ale teraz to ja juz jestem prawie łysa włosy jak dotkne tak mi w rece zostaja 🤢 jestem przerażona bo już mam prześwity na głowie serio 😞

a ja wczoraj ubłgałam u męża mój wymarzony prezent na urodziny 🤪 dopiero w lutym co prawda ale już mogę się cieszyć i uwaga dostane od męża zabieg korekty uszu 🤪 juz się nie moge doczekac jupi jupi koszt zabiegu to jakies 3000zł ale na koncie mamy uzbierane trochę oszczędnosci więc jestem szczęśliwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maiha ja też całe życie przymierzam się do tego zabiegu, ale ostatnio dałam sobie spokój i nawet trochę te moje uszy zaakceptowałam 😉 Ale czesać się nie mogę tak jakbym chciała 😞 😞 Do tej pory powstrzymywała mnie cena i strach przed bądź co bądź zabiegiem chirurgicznym. Straszono mnie też, że czasem uszy z powrotem "odskakują" 🤢 Ale bardzo Ci zazdroszczę i będę trzymać kciuki, liczę na szczegółowe relacje!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Mamusie,
Dodi, Maiha- takie ładne jesteście; po co Wam korekty 😉

Słuchajcie, jestem taka zła, że muszę się wyżalić.. udusiłabym mojego męża gdybym tylko mogla tak mnie rozwścieczył. Najbardziej tym, że ciągle trzyma strone mamusi- nie moją. I na mnie się drze że ciągle robie problemy. Teściowa mi ciągle wynosi garczki do kuchni letniej, do piwnicy.. i w kuchni w domu ani jednego garczka nie ma nigdy, bo mało jej swoich to jeszcze moje musi wywlec. I ja się wkurzam..bo po pierwsze nie mam czasu się w tyłek podrapać z małym bo w dzień nie spi a co dopiero jeszcze po piwnicach latac i szukac swoich rzeczy. A po drugi, brzydze sie, jak widze swój garczek na brudnej podłodze w piwnicy a w nim jakies odpady;] oczywiście mąż nie zwróci jej uwagi, bo każe mnie (nie widząc problemu) a ja tymbardziej nie powiem, bo już usłyszałam, że jestem "inaczej wychowana" i dla nich wszystkich to normalne tylko ja jestem kosmitką. I wiecie co mi powiedział ? że nie ma siły bo ciągle mi coś nie pasuje i żebym sie do mamusi wyprowadziła." Cudnie. Aż mi lżej. I sorry że was zanudzam swoimi problemami..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
amelia masz racje że sie wkurzyłaś, sama bym się zdenerwowała bo mąż powinien isć za toba a nie mamusią

ja tez jestem ostatnio pokłócona z mama mieszkamy razme i jest to troche ciężkie niby mamy osobne wejścia itd ale moja mama najchetniej by wszystko mi mówiła co mam robic według niej aj wszystko źle robię itd . a jak jej powiem cokolwiek to od razu obraza ze ona leiej wie niż ja bo ona wychowała dzieci i wiecej wie niz ja;/ masakra wczoraj juz nie wytrzymałam i powiedziąłam jej ze niez robie tak jak chce i obraza na cąły świat a poszło o to ż eona małemu chciąła kasze manne zrobić 😮 bo ona uważa ze ja go nie nauczyłam jesc masakara on ma dopiero 3 miesiace a ona by mu już zupy gotowała ;/ a tak to ciągle uwagi pod moim adresem zazwyczaj zaciskam zęby i olewam to ale czasme i mi nerwy puszcza np jak mówi ze że nawet xle zakładam pieluche Adasiowi a tak wogóle to powinanm tetrowe mu dawac a jestem złą mamą bo tak go męcze pamersami dla własnej wygody ach mogąłbym tu cały referat napisac ale nie chce was zanudzac ale moje nerwy są na skaraju dzić np. nie poszlismy do kościoła i od razu pretensje że ona musi mieszkać z takimi ludźmi jak my jej wszystko mi mówi jak mam robić nawet zasłonki i firany mi każe kupić inen bo te co mam jej sie nie podobaja oczywiscie nie robie tego wiec jest zła;/

a co do uszu jej to moje amzreni miec piekne i przyległe uszy 🙂 dodi uszy odskauja ale w tym sensie ze po operacji one sa starsznie przyklejone do twarzy a po jakimś czasie zaczynaja byc bardziej anturalne i troszke odchodza od skóry ale tak jest ja już danwo chciałam to zrobić ale przed ślubem mama mi nie pzoowliła strasyzła ze nie zrobi mi wesela ;/ a teraz nie potrzebuje jej pozowlenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maiha po co Ci zabieg, przecież masz normalne uszka :P Dodi Ty też 😉

Amelia współczuję, nakopałabym mężowy do dupy, na prawdę... Albo nie ugotowałbym obiadu, mówiąc, że przecież nie mam w czym, bo jego mamusia sobie garnki pozabierała i jak chce żebym gotowała to niech mi kupi nowe lub przyniesie stare, o!

Maiha mi też niemiłosiernie włosy wypadają :/

Babeczko zdrowiejcie tam!!

Nirmala też bym się wkurzyła jakby mi ktoś chciał o moim dziecku decydować... Ale teście pewnie nic złego nie mieli na myśli 🙂

My zaraz do teściów na niedzielny obiadek, a wcześniej spacerek, bo ładne słonko u nas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maiha - jeju, to też strasznie wpływową masz mamę..ale to dobrze,, że sie nie dajesz..to jest nasze życie i nie możemy nikomu pozwolić żeby się w nie wtrącał
rety, jak mój mąż czegoś nie zrozumie, to ta teściowa nas do rozwodu doprowadzi;/
Strzauka- ja w tym domu nie gotuje..ja nie mam czasu robić obiadu dla 7 osób;/ wystarczy że przed porodem gotowałam i na kolanach szorowałam ten burdel; teraz powiedziałam- mam gdzieś, nie przejmuje się.. w tygodniu ugotowałam sobie jakies zupy bo nie mogę jeść wszystkiego co oni..



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Kobietki! U nas dzis znajoma z synkiem byla, wiec pol dnia zajete..wlasnie wrocilysmy z obiadku z knajpki znajomej (tam gdzie bylysmy Loczku 🙂! Helenka jeszcze spi w foteliku, wiec mam chwilke!
Czarnyloczku - ja wlasnie dzis cos szukalam w zdjeciach u meza w telefonie i znalazlam swoje, ktore co miesiac robil mi pod prysznicem, jak mnie pilnowal..i wiecie co? Lezka mi sie zakrecila..to troszke jednak wzruszajace, mimo tego ze ta ciaza byla taka ciezka i nerwowa! Z jednej strony mozna tesknic, a z drugiej nie chcialabym przezywac znow tego lezenia, krwawien i miesiaca w szpitalu 😞 Chyba jednak na pewno nie zdecyduje sie na kolejne 🙂 A co do marchewki..to w koncu dalas mu ten sloiczek? Ja chyba poczekam, az Hela skonczy 4 miesiace!
Maiha - jesli to bylo Twoje marzenie, to ciesze sie razem z Toba na ta operaje 🙂 Ja jak nie musze to w zyciu bym sie nie poddala, bo boje sie narkozy i zabiegow wszelkich! Co do wlosow toniestety moze byc tak, ze wypadaja garsciami;( Moja fryzjerka mi mowila, bym sie nie zdenerwoala jak zaczna mi wylazic..na szczescie malo wypadaja a i ja mam ich duzo 😉 Kup sobie witaminy na wlosy i szanpon z czarnej rzepy - mi kiedys b.pomogl! A co do mamy - sorka ale rece mi opadly! Ja bym juz dawno pozarla sie na maxa i w nerwice wpadla! Nie dalabym rady jakby ktos ciagle mi zwracal uwage i mowil jak zyc..bo te firanki to mnie rozwalily:P Dobrze ze masz anielska cierpliwosc i sie jie dajesz 🙂
Amelia - opadlo mi wszystko jak to przeczytalam! Tesciowa to musisz po postu olewac, a mezem to bym potrzasnela raz a dobrze..tak bie moze byc, zeby nie atawal za Toba ijeszcze Ci mowil o wyprowadzce:/

Ja ostatnio tez jakas wlurzona chodze..pewnie przez ten dom i brak kasy, a i ciagle cos mi dolega..a moja nerwica jednak sie odzywa, bo boje sie wszystkiego co wiaze sie z koim zdrowiem..no coz..nadal walcze, by nie wrocic do lekow!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Babeczko super że udany dzionek ze znajoma 😘

A u nas byli tesciowe, moja mama z siostra i Konrada siostra z córka. I było miło-odziwo 🙃
Nawet powiedziałam że odłożyłam ciuszki dla drugiego, to teściowa że we dwójkę lepiej się chowają 😁
Ogólnie mogłabym już mieć drugie bobo ☺️

Amelia a jeśli można wiedzieć, to czemu nie chcesz odpocząć u swojej mamy trochę?
Maiha zazdroszczę nerwów ze stali 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Loczku- jeźdze tam, tak często jak się da..- do mamy; ale też nie mogę sobie pozwolić na codzienne wizyty bo niestety paliwo kosztuje a my musimy liczyć teraz każdy grosz, bo jeszcze wyjazdy do warszawy niestety też nas finansowo szarpną..
Babeczko- Ty walczysz, żeby nie wrócić do leków a ja muszę czekać do końca karmienia żeby zacząc je brać..
Czuje że ten rok mnie wykończył i jestem już potwornie zmęczona psychicznie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czeeeeeść 😘

Jeny tak was czytam i czytaaam aż mnie oczy już bolą 🤢 u nas w porządku .. siedzimy dalej u mamy. Kamil do nas dojechał kilka dni temu a dzisiaj "dzień ciszy" 🙂 jakoś wszystko mnie ostatnio wkurwia i już nie umiem zapanować nad swoimi emocjami 🤢 Filip ma się dobrze tylko nadal mu oczko dokucza i masujemy i przemywamy i czekam aż puści ten kanalik cholerny 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Loczek - ja myślę przede wszystkim o małym. A on potrzebuje taty na codzień. W tej kwestii mój mąż jest wspaniały i nie wyprowadzę się do mamy i nie będę tam siedzieć aż do wiosny..;/ Ogólnie mogę liczyc na wsparcie, to nie jest tak że go nie mam.. tylko mówie o tym, że teściowa psuje nasze relacje. Gdzieś tam na boku się wtrącając, nie traktując mnie jako żony swojego syna.. przez to często w niektórych sprawach nie jestem uwzględniana..;/ i ciągle tymi różnymi zachowaniami, prośbami kabaci go na swoją stronę;/ to mnie złości !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka
czytalam Was i oczywiscie Iza musi zaczac plakac jak zaczynam cos pisac a Misiek jakos jej uspokoic teraz nie moze 😮
ale przede wszystkim Nirmalka duzo sily! napewno to pomylka 😘

aaaaaaaa Suuperbaba pytalas ile malenstwo moje wazy ☺️ to jakos ponad 7kg bo ostatnio na normalnej wadze bylo jakis tydzien temu 7400g z ubrankami i pampersem 😉
i tak tylko cyc 🙂

buziaki!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Superbabo fajnie masz z tymi wyjściami z koelżanką sama bym gdzies wyszła ale z 2 dzieci wyjsc to nie lada wyzwanie 🙂wiec jak juz to wycodzimysami tylko an spacer a tak to meza musze miec ze soba ja opiekuje sie Adasiem a mąż Nadia 🙂 dom to studnia bez dna zawsze trzeba cos wyremontowac odnowic czy dokupic 🙂 wiec chyba zawsze bedzimey złe ze pieniedzy brakuje szkoda ze nie da sie tak latwo w tptka wygrac 🙂

a co do uszu to zabieg nie jest robiony pod narkoza 🙂 jest to zabieg w nieczuleniu miejscowym 🙂 ja moz enie mam az tak bardzo mocno odstaacyh uszu ale jednak odstaja a do tego prawe znacznie mocniej niz lewe;/ i to jest najbardziej wkurzające;/ ale moj tata i siostzreniec maja tak samo wiec to chyba geny a teraz widze ze i Adasiowi prawe uszko troche odstaje a lewe fajne przyległe;/ ale mu zabiegu nie bede robic:P

d-brycz Izunia to malutki pączus 🙂 apetyt jej dopisuje 🙂

Loczku to do dziela 🙂 fajnie mieć szkraby w podobnym wieku bo maja w tedy dobry kontakt 🙂

Amelia musisz jakoś zapanowac nad męzem i tesciowa choc wiem ze to trudne sama nie moge zapanowac nad moja mamą, czy ma neryw ze stali?? chyba nie po prostu moja mama jest osoba która bardzo szybko i czesto sie obraza i jesli cos nie ejst po jej mysli to od razu foch i mieisac ze mna nie gada a potem jescze zrobi mi awanture i wypomni cale życie;/ wiec ogólnie mam nerwy we strzepach bo chciałabym jej cos powiedziec ale ona to tak obróci przeciw mnie z enie mam z nią szans w kłótni;/zazwyczja ona mi mówi co tyko chce a jak jk tylko jej odpowiem to od razu zła ze jej pyskuje aalbo sie sprzeciwiam, albo jak nie zorbie tego co ona chce to ze nie dam sobie nic powiedziec ale to juz przekracza ludzkie granice np. jak przychodzi do mnie an góre a ja siedze przed komputerem to od razu pretensje ze mam dziecmi sie zając albo wziąśc sie do jakiejs roboty, ostatnio mi w szafkach kazała układac bo mam nieporządek a jak nie to od razu coś wymysli zeby sie poklocic i miesiac nie gada ze mną;/ masakar mówie Wam, przepraszam że tak się żale ale musze w koncu to z siebie wyrzucic, moja mama jest osoba która wszystko wie o robi najlepiej a my msuimy sie jej słuchac bo jak nie to obraza na cąły świat;/ ciągle się ąłpei na tym ż ejej sie tłumacze z wyjśc na maisto czy do teściowej;/ ale zdarza sie z ei to mi wypomni ze za zcesto chodze do tesciowej albo jak jestemsy poza domem np. na jakims festyunie i jest godzina 23 to do mnie dzowni ze mam wracac do domu bo Nadia juz powinna spac , a jak sie jej posatawie to obrażona ale i tak dalej chce wszystko kontrolować i nie ma szans z nia wygrac czy postawić na sowim bo ona jest idealna a my do bani i nigy sie nie mysli zawsze my musimy ustapic i lubi wypominac co jest chyba najgorsze;/ sorki z esie tak rozgadałam ale ciezko mi strasznie mając 25 lat a ona ciągle chce żebym żyła tak jak ona chce;/ ja nie mam szansy sama eychowac swoeich dzieci bo ona wie wsztsko lepiej bo ona wychowała sowje dzieci 🤢 ona nawet nie lubi jego męża i cgale mi mówi ajki on jest złi i wszystko źle robi masakara, teraz chyba sie z nią na dobre pokłóce bo juz mam dosyc tego wszytskiego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...