Skocz do zawartości

Lipcówko-Sierpniówki 2012 :) | Forum dla mam


czarnylok_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Agadka - pieknie trzyma Sarunia glowke! To ja jestem zalamana, bo moja w ogole nie chce podnosic..a wczesniej troszke podoaila i teraz juz nie chce 😞 Sprobuje pocwiczyc jak Loczek pisal...I buziaki na 2 miesiace 🙂
Madzia - co do sloiczkow to po 4 mies zalecaja wperw marchewke...alw jak pozniej bym dawala to moze poszukam czegos innego 🙂
Loczku - Miloszek dalej je marchewe?!

A my jutro znow do pediatry, bo lekarka odpisala ze jak nadal nicnie przehodzi to trzeba ja obejrzec, bo twkim maluchom szybko na osrzelkw schodzi..trzba kontrolowac! Niby ona wesola, bez goraczki..ale juz tyle dni chrumka:/ A potem smigamy do mojwj mamy 🙂 A Helenka konczy jutro 3 miesiace..kiedy to minelo?! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Buziaki spóźnione dla Sary:* Ślicznie podnosi i trzyma główkę, a nie dawno pamiętam jak wszyscy czekali na ostatnie bobo- masakra jak to zlecialo 😮
I Buziaki dla Trzymiesięcznej Helenki 🙂 oby gile Cię zostawiły w końcu 😘

Hehe Agadka drugie bobo to luzna myśl 😜 Ale że nie śpimy że sobą w nocy to nie oznacza że w żadnym sensie ze sobą nie śpimy 🙃

Babeczko zawsze może Michał wziąć Ją jak do odbicia i położyć się z Nią na łóżku- trzymając Ją na brzuchu i sądzę że wtedy będzie dźwigała główkę chcąc zobaczyć tate 🙂 Marchewke dałam tylko raz żeby zobaczyć czy nic nie wyskoczyć. A że jest oki to jutro kupię nowy sloiczek i znowu Mu dam- bo tamten mimo że prawie nic nie z uzylam to stał ponad 48h 🙃

A jutro przychodzi znowu terapeutka by ocenić poczynania Babla, ogólnie nie trzeba by było ale chciałabym by osoba znająca się na tym powiedziala że jest oki 🙂 ale na kolejna wizytę się już nie umowie.
Babel kima od kwadransu więc też zmykam.
Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny przepraszam że tak długo się nie odzywałam ale troszkę w życiu mi się namieszało i staram się wszystko poukładać coraz lepiej mi to wychodzi 🙂
A Lenka rośnie i szczęście z nią mam coraz mniej problemów boi kolki mijają a mój skarb śpi 11h w nocy wiec nie czuje już tego przemęczenia 🙂
Suuperbabo- widziałam że pisałaś ale nie miałam jak odpisać dziękuję za pamięć ;**
Loczku - Twoją wiadomość dzisiaj dopiero przeczytałam i też dziękuje ;**
Mam nadzieje że wszystkie dzieciaczki zdrowo rosną 🙂
Pozdrawiam mamausie i dzieciaczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Babeczko współczuję katarku, my się męczyliśmy prawie 3 tygodnie (bo przez 2 byliśmy u dupnej pediatry co mu nic nie zapisała) ale pod koniec dawaliśmy Nasivin Soft oraz witaminkę C i szybciorem przeszedł.

Loczku podziwiam, ja nie wiem czy w ogóle jeszcze będę chciała dziecko (chociaż ze względu na Damiana bym chciała, bo też uważam, że rodzeństwo lepiej się chowa niż jedynaki) a co dopiero TERAZ! A w życiu 😉 Co do cc to mi lekarka mówiła, że drugie najszybciej po roku (ponoć stara szkoła mówiła o 2 latach)

Amelia Damian też w dzień nie śpi, wczoraj np spał 20min plus na spacerze (gdyby był w domu to pewnie by nie spał). Ale na szczęście czasem idzie go zająć jakąś karuzelą czy czymś i cokolwiek zrobić 😉

Maiha masakra jakaś... nie wiem jak Ty tam wytrzymujesz, nie myślałaś żeby się jednak wyprowadzić i mieć spokój? Bo Twoja mama to chyba traktuje Cię jak dziecko, któremu ciągle trzeba mówić co i jak ma robić...

Jak tak Was czytam to mam normalnie ochotę iść do teściowej i jej podziękować za to, że jest taka normalna... Chociaż 2 razy mnie wkurzyła - w tym wczoraj. Mieliśmy z mężem rocznicę, więc zostawiliśmy Damiana u niej i wyjechaliśmy. A ona wzięła dziecko na dwór, babcia jej wózek przytargała... Twierdzi, że teściu go zniósł w nosidełku, a jak powiedziałam, że mały zakatarzony dlatego nie braliśmy wózka, to powiedziała, że byli tylko chwilę a jak wróciliśmy do domu to babcia powiedziała, że grubo ponad 2,5h... I po co tak kłamać? Ale w porównaniu z problemami niektórych z Was to tylko pierdoła...

Dodi, Damian też codziennie 8-8:30 wstawał i po przestawieniu czasu wstał o 7:30 ale dziś znów o 8:30 😁 mąż uważa, że on się budzi z jego budzikiem do pracy 😉

Bisiu masakra, mam nadzieję gorączka spadła i z cycami lepiej... A Franuś jaki grubaśny :P Damian ma 68cm i "tylko" 6,5 kg na golasa 😁

Dziewczyny Damian mi się już nie najada tym mlekiem... Kurcze, myślę o słoiczkach czy kaszce, ale chcemy go chociaż do 10go przetrzymać...

Kierownik wywalił męża do domu bo chory :/ a wczoraj był zdrowy... najgorsze, że ja też chora, całe zatoki zawalone - i znów się boję, że małego zarażę, zwłaszcza, że już kicha i trochę pokaszluje :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej kobietki!
Misiula mi przy cycu zasnela wiec pisze 😉
Witam nowa mamusie 🙂 Masz racje musimy byc silne i wierzyc ze bedzie dobrze. Trzymam kciuki za Ciebie, Bisie, siebie i przede wszystkim nasze dzieciaczki zeby 5 listopada byl dla nas szczesliwy :*
Babeczko ale Helenke katar trzyma no. Zdrowka dla Was kobietki :-* Strzauka Wy tez sie kurujcie i zdrowiejcie :-* A wkurzylabym sie jakby mi tak dziecko z katarkiem ktos na dlugi spacer wyciagnal.
Bisia jak tam zapalenie? Mam nadzieje ze juz lepiej bidulko :-*
Anula dobrze ze sie odezwalas i wszystko sie Wam uklada. 11h snu? Ale tak bez pobudek na jedzenie?
Maiha doskonale Cie rozumiem. Czasem juz sie wydaje ze nie ma mozliwosci zeby dojsc do porozumienia... Ja tez nie potrafie sie teraz z mama dogadac a kiedys moglysmy sobie pogadac jak przyjaciolki bez klotni i obrazania sie. Wszystko sie zmienilo odkad wyjechalam na studia a pogorszylo kiedy zwiazalam sie z moim obecnie mezem 😞
U mnie ogolnie sie wszystko pieprzy :/ Sprawa z Michasia, powazne klopoty zdrowotne mamy, maz ma problemy w pracy a jeszcze ostatnio powazna klotnia z rodzicami... Eh... Ciezki okres... No ale Michasiowy usmiech potrafi rozweselic, takie nasze malutkie wielkie szczescie 🙂
Sloneczko swieci, chyba sie wybierzemy na spacerek. Kombinezon juz czeka 😉 A wlasnie... W pepco sa takie rozpinane od szyjki do stopek jak ktoras zainteresowana 😉 Dzis wyprobuje czy sie wygodnie zaklada bo na taki przynajmniej wyglada. Milego dnia mamusie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzieki Nirmalka z info o kombinezonie..ja szukam i nie znalezc nie moge, wiec chyba jutro podskocxe do Pepco! A za Was bedziemy zaciskac kciuki 5-ego..zreszta za wszystkie! A co do klopotow w zyciu..czasem tak niestety bywa, ze wszystko naraz 😞
Strzauko - u nas tez wszyscy z gilem..chociaz ja lepiej, ale maz gorzej:/ A z Hela na osluchsnie jade..jak kazali..a jutro z rana rehabilitacja:/
Czarnyloku - dzieki za rady..probujemy!
4nula - mam nadzieje ze nic zlego sie nie dzieje..i najwazniejsze, ze aobie radzicie 🙂 A te 11h to ciurkiem?!?!

A u nas sukces taki, ze Hela grxecznie z karuzelka gadala przez ponad 30 minut a potem sama przysnela..i niestety wioze ja na glodnego do lekarza:/a potem do mojej mamy na reszte dnia, bo mIchal ma mase roboty!
Milego dnia mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Będziemy trzymać kciuki za wszystkie! 😘
Strzauka gratuluje wypadu i rocznicy 🙂 czyli rok temu powstał Damianek 🙃
U nas też rok temu powstawał Babel-ale zlecialo 🤨 🙃
Obyscie się szybko wykurowali 😘
Nirmala Michasia to dużą zdrowa dziewczynka i nie ma innych opcji 😘 A pokłócic też się czasem trzeba bo jak inaczej powiedzieć co się myśli.
Babeczko to Buziaki dla Helenka za wyczyn. I oby wszystko było czyste od katarku 😘

A ja ogarnelam Babla pokój i się teraz karmimy i oczywiście je na spiocha, ale dobrze przynajmniej będzie wypoczety jak rehabilitantka przyjdzie za półtorej godziny i może nie dostanie nerwa jak ostatnio 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Loczku rocznica powstania Damianka minie 3go 😉 w podrozy poslubnej go zmajstrowalismy 😉

Nirmalka faktycznie jak sie wali to wszystko... Oby szybko sie ulozylo! A z tym spacerkiem to oni nie wiedzieli, ze maly rano mial katar bo w poludnie bylo lepiej, ale poco klamac zr byl chwile jak byl dlugo... Tesciowej pewnie glupio bylo ze go bez pytania wziela bo nie chciala nam w rocznicy przeszkadzac...

Babeczko super, ze Hela juz dluzej sama soba sie zajmuje, teraz bedzie coraz lepiej 😉

My mamy dwa kombunezoniki z pepco i jestesmy zadowoleni 😉 satam tez fajne pajace polarowe za 17zl, cieplutkie na zime 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
To jutro pojade koniecznie do Pepco, bo takie polarki tez sie przydadza 🙂 My juz po wizycie..jest ok..dalej sol morska i nasivin 🙂 A 9.11. w koncu druga tura szczepienia, a 16.11. robimy sesje zjeciowa rodzinna u przyjaciol..musze 15 isc sie ufarbowac:P a w ogole 16.11.2011 to osttnia miesiaczka przedhelenkowa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
CZesc mamusie.
No to bedziemy tu pozytywnie myslec 5 tego o wszystkich mamusiach i dzieciaczkach, zreszta i tak o was myslimy 🙂.
U nas rocznica zmajstrowania Milesa za jakies 2,5 tyg chyba 😉ale juz sama dokladnie nie wiem...tak to jest, jak sie nie planuje. A dzis mysle, ze on bym nam pisany i tyle, zycia sobie bez niego nie wyobrazam! WIadomo 🙂.
🙂4nula, 11 godz! WOW no nalezy CI sie za wczesniej.
I milo, ze sie odezwalas bo sie troski rozeszly po forum.
Agadka, przeslodka Sarunia! I najlepszego !
Strzauka wszystkiego co najlepsze z okazji rocznicy! Nie moge, u was znowu choroba...bidaki. W sumie ja tez mam "zabe " w gardle ale dopoki chodze i nie mam goraczki, to pikus. I racja, ja tez czasami ponarzekam na tesciowa, ale naprawde sporadycznie, bo doceniam bardzo wszystko co dla nas robia. Poza tym moja tesciowa to taka osoba, ze ja wszyscy lubia, naprawde. Moja siostra jak ja poznala, to mowi, ze w ogole tak jakby sie znaly od zawsze i teraz maja fajny kontakt caly czas.
Nirmala, no czasami tak bywa, ze sie wszystko wali, tu zle i tam niedobrze. ALe zwykle mija i jest ok, ja czekam wlasnie na to ok....ZYcze i wam szybkiego "ok"! Cmok.
Luke po 4 dniach wolnego pojechal z rana , bo ma wizyte u lekarza i potem juz mu sie nie oplaca do domu wracac...wiec go zobacze w srodku nocy... 😞 A u nas przez huraganowa pogode spadl snieg i jest okropnie zimno. A tak lalo i wialo i w ogole brrrrr. A nie pochwalialm sie wam, ze cala niedziele z tesciowa robilam porzadki i przemeblowania ( bo Luke byl na meczu) i prawie juz dokonczony jest pokoj zabaw dla dzieci ! Musimy jeszcze przymocowac szafki do scian i takie tam no i ozdobic sciany...firaneczki i duperele, ale ogolnie fajnie. A ja musialam isc odsniezyc antene bo mi sygnal zanikl i tv nie mialam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
dziś już lepiej z piersią, gorączki już nie mam pozostał jeszcze mały ból ale już do zniesienia.
Buziaczki dla Helenki:* jeszcze mam tego smsa kiedy Michał napisał, że Hela jest już na świecie.
Strzauka- ja zawsze marzyłam o pulchnym dzieciaczku a trafił mi się klocek 🙂 heh bo on na żywo nie jest taki miękki rozlewający się pucuś tylko taki no..klocek ciężki 🙂
Ty wysoka szczupła laska, mąż też szczupły to i Damianek trzyma formę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej mamusie 🙂

Widze że 5 listopada dużo mamus bedzie sie stresowało a dla mnie 5 listopada to bardzo wesoły dzień bo Nadia ma 3 urodzinki 🤪 za to 7 listopada idziemy do chirurga z tymi jąderkami ale za was bede trzymac kciuki 🙂

Witamy nowa mamusię i trzymiemy kciuki żeby dzisizuś był zdrowy

Magdaluke czyli w kasynie ani nie starciliscie ani nie zyskaliście ale przynajmniej mielsicie dobrą zabawę, fajnie że macie pokój zabaw dla dzieci przynajmniej nie beda roznosić zabawek na reszte domu 🙂

Strzauko leki sa bardzo drogie aj teraz na syropy dla dzieci wydałam ajkies 150-160 zł;/ masakar ale wszystko dla zdrowia moich pociech 🙂

Agadko wowo ale Sara super głowe trzyma mój Adaś to leniuch nie chce głowy podnosić ajk jest na bzruszku ale za to jak lezy to głowe podnosi śmiesznie to wygląda 🙂 i filmik z wesela świetny śłicznie wyglądałaś 🙂

A ja nadal na diecie jej jescze nigdy tyle nie wytrzymałam 🙂 ale wrociłam do wagi sprzed 2 lat i jestem zadowlona choć jeszce 5,5 kg do celu a potem chciałabym jescze koljne 5 kg zrucic 🙂

co do włosów to wiem ż eot po ciąży wypadają już je zciełam na króko 😞 bo przy rozczesywaniu płakałam z bezrdności teraz jest trochę lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bisiu dobrze ż ejuz lepiej bo znam ten ból teraz nie karmie ale przy NAdii miałam często takie bóle ach starszne wspólczuje Ci

Superbabo miłego dnia u mamy 🙂

A Ada mój ma cała twarz w krostkach które zlewaja sie w czerone plamy ech dzis mu smaruje rumianke tzn herbata z rumianku i trochę lepiej podejrzewam ż eto przez masło;/ moja mama mu zorbiła kilka dni temu sucharka na herbatce i dodała tam masła i to chyba to ach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No to pewnie Dodi szykujecie sie z Matylda? 🙂 Szybko minelo...oby ta zimowa wyprawa tez tak szybko przeleciala!
Strzauko - leki sa tak drogie, ze rece opadaja 😞 Tez osttnio wydalam majatek..
Madzia - ale fajnie z tym pokojem zabaw! Porob potem fotki 🙂 A u Was to niebezpiecznie cholera z tym huraganem...brr...
Maiha - moja Hela tez glowy na brzuchu nie chce dzwigac..len smierdzacy:P To ny 7 bedziemy za Was trzymac kciuki!!! A z tymi wlosami to dobrze zrobilas, bo krotsze szybciej wroca do formy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mala jakos dziwnie przez sen placze 😞 a i Bisia moja dokladnie tak jak Twój Franio zbita! dzis ja zwazylam tzn stanelam na wadze z nia i bez niej roznica uwaga!!! 7,9kg!!!! no ale to w pampersie w ubrankach i przed kupa 😉 mysle ze max 7,5kg moze miec 😮
Magdaluke koniecznie wstaw zdjecia pokoju zabaw 🙂 ciekawa jestem bardzo i zazdroszcze bo w mieszkaniu 50m2 to raczej miejsca nie wygospodaruje 😉
i ja koniecznie pepco musze odwiedzic! tylko ja glupia bo mam tych ubranek i pajace tez mam ale jak to ja corce czegos nowego nie kupie?! sobie nie kupie a jej tak! 😁
a dzis kupilam jej 3 spineczki do jej bujnych wlosow ha ha 🙃 takie zwykle male zabki z rozyczkami na gorze turkusowa rozowa i czerwona 😁 jakos szkatulke zaraz trzeba bedzie skombinowac na jej drobiazdzki 😉
strasznie teraz z ta pogoda to i co rusz przeziebienie brrrr nienawidze miec zatkanego nosa a rosolek mniam chyba lece robic... uuuuuuuuuu i przypomnialo mi sie jak sie nakrecalysmy w ciazy na rozne smaki 😁 pamietacie?
ale to zlecialo! czasem leze obok malej i sobie mysle, ze ona mi jednak za szybko rosnie i zaraz mi z domu ucieknie 😞
Dodi odliczamy godziny? 🙂
Anula to fajnie ze sie uklada 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iza to wielkolud..Franek tez 🙂 Dobrze..niech rosna Bobasy!
Co tu tak pusto cholera nooo?! My wlasnie wracamy od mojej mamy, ale korasy sa:/ A spotkalam sie szis z moim bratem ciotecznym i jego zona, ktora jest w 5 miesiacu ciazy 🙂 Juzbim oddalam czesc ciuszkow po helence, bo beda mieli corcie 🙂 Zazdroszcze jej tego, ze ma lella i bezproblemowa ciaze..ech..fajnie tak 🙂

Loku - jak rehabilitantka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No poszła kolejna stowa.. Pani bardzo zadowolona i mnie chwaliła 🙂 Ale jeszcze jest troszkę do ćwiczenia. Ale myślę by nie jeździć do tej pani na nfz do wrocławia.

Babel właśnie pochłonął prawie całą marchewke która ugotowalam, prawie całą lyzeczke chciał zjeść 🙂Potem popil cycem a teraz do mnie nawija i nabija się z moich włosów 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂)
Melduję się z moim 5.600 kilogramowym Julasem 😉 pucusiem moim 😉) nóżki to ma jak bananki i puca coraz to okrąglejsze. Aaaaa i chciałam Wam powiedzieć że byłam dziś na usg i moja macica już wróciła do normalności 🙂 i wszystko się dobrze pozamykało. Lekarz się śmiał że mogę już normalnie funkcjonować i planować kolejne.. hah.. bardzo śmieszne 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
amelia duzy chlopak
w ogole wszystkie nasze dzieciaczki takie duze no moja sarunia chyba dalej zamyka stawke ze swoimi 4,560 teraz juz moze z 4,800 jutro ja heath visitor zwazy

czarnylok super ze maly sobie tak swietnie radzi nasz malutki juz nie bedzie sladu ze byl wczesniaczkiem!! a co masz z tymi wlosami??

superbaba zycze i zeby i twoja kolejna taka byla ...ciaza oczywiscie hihi

dbrycz o twojej "malej" to ja juz nie wspomne ona tylko o tydzien starsza od mojej nie wierze normalnie pokazuj te zdjecie faldeczek 😁

dodi napisz jak tata zaragowal na duza matylde jak jej tyle nie widzial 🙂

maiha
superbaba
to roznie z tym podnoszeniem glowki u dzieci z tego co czytam moja od pierwszego tygodnia duzo na brzuchu i jakos tak pomalu pomalu szczegolnie lubi na brzuchu moim brzuszkiem moze i u was zadziala teraz jak mala na pol siedzaco a jej dam dwa palce to sama glowe podnosi ale jest na to za mala wiec jej nie pozwalam i wtedy placze...

maiha a ty dajesz malemu jeszcze to co mowilas kiedys ten herbatnik z mlekiem czy jak to tam bylo bo wiem ze jako ierwsza wprowadzilas w jego diecie cos takiego
dziekuje....to bylo rok temu a jakby wieki...tez mam dalej 4kg na plusie 😞 wszystko na brzuchu

bisia dobrze ze juz epiej na szczescie te zapalenie szybko przemija ufff

magdaluke dokladam sie czekamy na zdjecia to takie amerykansko angielskie te pojoe do zabaw ale dobre sypialnia do spania i tyle a pokoj zabaw do zabaw wtedy dziecko wie co i jak szkoda ze my mamy tylko 3 pokoje...

strzauka najwazniejsze zeby wam szybko przeszlo!! wy to macie z tym przeziebieniem ja na szczescie odpukac nie bylam chora ostatni raz w tamte swieta na poczatku ciazy

nrmala 😞 to nie dobrze ze wszystko tak na raz oby tylko z michska wszystko ok i wszystko inne nie bedzie az tak wazne

anula wpadaj no czesciej!! a te 11h to ladnie moja tez tyle spi ale z dwoma karmieniami i tak mysle ze to calkiem fajnie

moja mala poki co odpukac z brzuszkiem chyba troszke lepiej bo nie ma krzyku i odrazu lepiej!! ufff no i spi mi spioch! dzisiaj od 1 w nocy do 12:30 karmilam o 9 i 6 ale sama ja obudzilam bo ona to spi jak zabita normlanie 😁 i cale szczescie bo jak sie czlowiek wyspi to odrazu inny humor 😎






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agadka juz jutro zrobie jakies aktualne bedzie 😉 b znalazlam ale pewnie by mi od razu usuneli bo golutka w wanience 😉
Czarnyloku hmm wiadomo duzo kasy ale czego sie dla dziecka nie zrobi 🙂
Suuperbaba fajnie, ze masz komu oddac bo to zawsze mniej do przenoszenia do nowego domku 😉 a u nas to duza rodzina i praktycznie co roku jest jakis bobas to sie do mamy wszystko wywozi na strych i predzej czy pozniej ktos po ubranka sie "zglasza" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dodi to super że Paweł już wraca, w końcu zakupy w rossmanie zrobione 🙃
D-brycz dawaj faldki Belli 🤪
Amelia Ty to możesz się starać o rodzeństwo dla Julasa 😁
Agadka Super że Sara już nie ma problemów z brzuszkiem i ładnie śpi 🙂
4nula zagladaj częściej 😘

Hehe Babel uwielbia patrzec na włosy, a że ja często mam artystyczny nieład na głowie to patrzy na włosy na mnie na włosy na mnie i w brecht 🙃 Tak samo z Konrada irokezem 🙂
Babel odziwo śpi od godziny. Więc zmykam 🙂
Spokojnej nocki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...