Skocz do zawartości

Lipcówko-Sierpniówki 2012 :) | Forum dla mam


czarnylok_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
A w ogole to bylam w Pepco..zero rozmiaru 62 z tych polarkowych pajacy, a kombinezon tylko rozowy..a nie chce 😞 I nadal Hela nie ma kombinezonu ja zime..w HM nic nie ma kurna, w mothercare i smyku same jakies niewygodne..do dupy z tym!
Po ginie ok...ponoc to wszystko moze byc uczucie przy laktacji..bo to jakbysmy mialy menopauze:/ nie wiem..i tak mi zle 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agadka napisał(a):
ej no kiedy sie to stalo ze wy sie wszystkie na facebooku macie a ja jakas zacofana 😮 i przegapilam :P teraz plowy po nazwiskach nie piznaje 😞 ale wyslalam zaproszenia

dzieki za przyslanie listy 😘


🙂 lepiej pozno... 😉 swoja droga tez nie lubie zaproszen od "natretow"!
Dorotka lekarka mowi, ze wszystko oki 🙂 a co to centyli to zawsze wychodzi poza 😉 i pisza 97 i strzalka w gore 🙂 a wanience malo wody sie wydaje bo na foczce lezala akuat 😜
moze wez na 68 to bedziesz miala na cala zime Hela dorosnie ja jakbym musiala kupic to na 74 no ale moja to pulpet!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
D-brycz - smiesznie masz z Izka 😉 A ja musze kombinezonik na 62 na teraz, bo na 68 mam od kolezanki..na szczescie idzie cieplo teraz, wiec bedzie chodzila w tym co ma! Trzeba bedzie jechac i szukac..ble:/

Rosna te nasze bobasy!!! My jutro jedziemy na 13 do moich rodzicow na obiad, bo na groby z Hela nie bede latac! I jutro spotka swoich braci ciotecznych..juz sie boje, bo oni rzycaja sie na nia jak szaleni...przytulaja, calyja w glowke, glaszcza..tak ja kochaja, a ja na zwal padam jak to widze:P A maja 8,5 i 4 ,5 lat 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justi - buziaki urodzinowe 🙂

My jedziemy do rodzicow na obiad..chociaz Hela nadal ma gluta:/ A rano miala 2 kupy biegunkowe..bede ja obserwowac i w razie jakby bylo tego wiecej to wezwe lekarza! Mnie sama od 2 dni na maxa,boli i cisnie glowa..nie wiem czy to jakis wirus czy zmiana pogody..rzadko mnie boli, a to sciskanie meczy okropnie i powoduje ze panikuje:/
A w ogole to wkurwa ciag dalszy...kuchnia nam wyszla brzuydka..tzn.probka drewna ktora wybralismy na duzej powierzvhni wyszla zolta i brzydka - jetem zalamana, bo kuz nic z tym zrobic nie mozemy 😞 A dzis podjechalismy do domu obejrzec tynk strukturalny w salonie..no jakos brzydko to zrobili, bo sa jakies pasy i cienie..a juz pomalowane i nie wiem czy beda mogli to naprawic..chyba ze zedra i zrobia nowe 😞 Jestem tak wkrzuona i zmeczona..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej mamuśki, u nas zimno i nie wybieramy się nigdzie dziś z Marcelinką, będzie ładniejsza pogoda to pojedziemy pozapalać znicze na grobach. A ja od rana w szlafroku i nic mi sie nie chce, mała śpi już 2,5 godz a ja zamiast coś robić to gadałam z siostrą przez skypa 😉 Wczoraj zrobiliśmy zdjęcie Marcelince do paszportu, śmiesznie bo taka pyzunia wyszła 😉 ale bardzo ładnie pozowała 🙂 I w grudniu po raz pierwszy poleci samolotem bo na święta będziemy u mamy w Szkocji.
Agadka wysłałam Ci zaproszenie na fb.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justynka i jeszcze raz stowka! Nie marudz, jakbym ja miala Elle w Twoim wieku, to by miala 7 lat! No a co planujesz? Torcik jest?
Dorotka, oby bol glowy przeszedl...a z domem to wspolczuje. Nam tez spieprzyli i musza naprawiac. W ogole to sa mniej wiecej w polowie...dopiero...ale cala nowa werande beda budowac 🙂. A pare dni temu jak wjezdzalismy na podjazd w nocy to patrzymy, a tam skunks tup tup tup pod nasza werande...weranda to czy taras, zwal jak zwal...no to mam dwa groundhogs (swisty) i skunksa...musze ostrzec majstrow, bo pewno zacznie pryskac, jak zaczna rozbiorke.
Monia, a kiedy do pracy? Fajnie, ze zrobilas zdjecie, hehe. Jak robilam Elli do paszportu, to ja polozylismy na bialym papierze i jej z gory fote robili. Na szczescie nie jest daleko bardzo i jednym samolotem, to mala na pewno ladnie zniesie podroz.Ale zawsze to wyprawa.
Dodi, wrocil Pawel? I jak samopoczucie 😉.
U nas leje ileje i leje....za 2 godz do lekarza z malym. Stresa mam czy cos przytyl...
A i nie ma tu tradycji wszystkich swietych...co roku w domu swieczuszke pale za mame i pozostaloych. Brakuje mi tego dziwnego swieta, zawsze pamietam, ze zimno jak w psiarni i mokro, ale mimo wszystko brakuje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarnyloczek a pewnie ze ma 😁 sarah jak lezy na przewijaku to patrzy w jedno miejsce na lozeczko(badz co badz oscarkowe lozeczko) i sie usmiecha ...tak jej zawsze pytam czy tam oscarek siedzi i pilnuje 😆

monia dzieki zaakceptowane ps. alez sliczna czarownica!!! super ma makijaz!

superbaba w praktyce czesto tak wychodzi :/ oby przynajmniej ten tynk poprawili...i tak wam zazdroszcze swojego domu :P

magdakluke no tak 300stron 🤪 a co dopiero jak maluszki beda mialy roczek hihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...