Skocz do zawartości

Lipcówko-Sierpniówki 2012 :) | Forum dla mam


czarnylok_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Na prawdę ciapa ze mnie bo się Agadka poplakalam 😞 Film oglądałam i emocje wzięły 🤨 😉
Agadka żadna babcia 😜 Będę chodziła na siedemnasta do pizzerii jak Konrad będzie już w domu i do 22. Tak parę dni w tyg by choć na rachunki choć było 🙂 I jak najdłużej tak by ciągle być z Małym 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej Mamusie,
jejku jak mnie dawno tu nie bylo, ale jak do tej pory moj maluszek prawie wcale nie spal w dzien, wiec srednio mialam czas na zagladanie. O dziwo ostatnio zacza co raz czesciej spac w dzien 🙂, ale kosztem snu swojej mamy, bo budzi sie codziennie punkt 6.30 i nie ma mowy, zeby zasnal przez nastepne kilka godzin 🤢
D-brycz STO LAT 😘 Tez bym chciala w najblizszym czasie obchodzic 26 urodziny, ale czasu sie nie cofnie 😉 Iza fajny pulpecik, a te faldeczki 😘
Monia buziaki dla Marcelinki za 3 miesiace 😘 Tez ostatnio robilam zdjecie do paszportu Alexowi i mielismy mnostwo podejsc, bo maly ciagle smial sie do fotografa z otwarta buzka 😁
Superbaba wspolczuje problemow z wykonczeniem domu, ale z drugiej strony zazdroszcze, bo chcialabym miec w koncu wlasny. Biedna Helenka, ze sie meczy z tym katarkiem i masz racje biegunki lepiej nie lekcewazyc. Alex tez choruje od soboty na grype, a przedwczoraj wasnie dostal lekkiej biegunki, nastepnego dnia stwierdzil, ze wcale nie ma ochoty jesc i niestety odwodnil sie troche. Napedzil nam strachu, ale dostalismy specjalny plyn nawadniajacy i apetyt powoli zaczyna mu dzisiaj wracac 🙂
Magdaluke zazdroszcze wypadu do kasyna (nawet jesli nie wzbogaciliscie sie zbytnio 😉) Jak ty dajesz sobie rade z tymi remontami przez caly czas, bo ja bym chyba zwariowala.
Czarnyloczku, alez Miloszek juz duzy- 4 miesiace prawie, a u ciebie koniec maciezynskiego. jak ten czas leci 🙂
Dodi super, ze ten miesiac przelecial i Pawel w koncu z wami. Razem zawsze latwiej 🙂Matylda sliczna baletnica 😘
Bisia i Nirmala trzymam kciuki 5 listopada za dobre wyniki, a Maiha u was jesli dobrze pamietam 7-ego.
Moj Misio dalej spi 🙂 Jakos nie jestem przyzwyczajona do takiej ilosci wolnego czasu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzieki Kochane!!! 😁
torcik byl mama mi zawsze piecze 🙂 odkad mieszkam "na swoim" to po cmentarzu wszyscy do mnie na obiad urodzinowy 🙂 za duzej balangi robic mi nie wypada w takie swieta a przekladac jakos nie chce no i juz po i prezent od meza testuje 😉 kupil mi "nożne spa" 😁 takie urzadzenie do hydromasazu stop i odlot daaaaaaaaaawno takiego relaksa nie mialam 🙃 i mi za dobrze i skupic sie nie moge co mialam napisac 🙃

Bisia ja Tobie i torcika dam tylko musisz sie pofatygowac 😉

anyaz masz czas to pisz czesciej bo ostatnio cos na forum cicho bylo 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anyaz - fajnie ze wpadlas..ciekawa bylam jak z Aleksem i jego refluksem! Bo u Heli duzo lepiej 🙂 A co do spania to widze, ze Helenka w coagu dnia tez potrafi m troche pospac..wiec moze foataja czy co:P
D-brycz - fajnie taki obiadek..to Swieto i smutne i rodzinne..u nas tez zawsze to okazja do spotkania!
Dodi - a jak dzisiejszy dzionek minal rodzinnie?
Madzia - daj koniecznie znac jak Miles po lekarzu!
Czarna - to zaraz po maciezynskim wracasz? No kazda kasa sie przyda..ja wykorzystam jeszcze urlop 29 dni z 2012 i z 10 z 2013 i wracam w marcu:/ Tylko nadal nie wiem z kim zostanie Hela przez 3 dni, bo w pt z tatusiem, a w jeden dzien z moja mama 🙂 A Loku na jakim filmie sie poplakalas?
Agadka - ja Ci powiem ze zawsze jak o Was mysle i o tym co przeszliscie..to jestem prlna podziwu dla Waszej sily! Jak to dobrze, ze macie teraz taka cudowna Sare!
Moni - Olka swietna jako wiedzma! A Marcelinka taki smieszek ze hej..dali rade zrobic fotki bez usmievhu? 🙂

My dopiero wracamy z rodzinnego spotkania..lep dalej mi peka..masakra jakas! Hele pczywiscie chlopaki napadli i gadali z nia i glaskali..omg! 🙂 A z tymi dziecmi to pasc mozna..jak mi siostra opowiadala ich rozmowy spod prysznica to padlam! Jak bede miala kiedys chwile to napisze, bo posilac sie mozna..a maja chlopcy 8,5 i 4,5 🙂
Nienawidze takiej pogody..jest zimno na maxa i ciemno i wietrznie..ja w twka pogode to mam jakies leki i gorszy humor:/ To juz wole zime pod tym wzgledem..choviaz ogolnie mam deprdhe od wrzesnia do kwietnia:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Miles ok, prztytl ale malo, wazy 5400. No ale powiedziala, ze skoro przytyl, to sie nie martwimy, Zantac dalej bierze ale zmienila dawki. A poza tym to super.
Anyaz, no tez wlasnie myslalam sobie, ze CIe dawno nie bylo. Biedny ALex schorowany, buziaki od cioci! I jak reflux? No a to, ze spi w dzien to nalezy doceniac i wykorzystywac. Ja nie narzekam, Miles spi w ciagu dnia i to sporo, wiec jakos daje rade.
A ja sama nie wiem jak to ja daje rade z tymi remontami, ale ogolnie zyjemy w balaganie, mimo,ze sprzatam wiadomo, codziennie. No ale to taki balagan, ze rzeczy sa wszedzie, tak to odkurzone i pozmywane 🙂. Naprawde, jeszcze im tyle zostalo a ostatnio pare dni w ogole ich nie ma...brrrr.
Ella lata na golasa i gada o kupie...az sie boje. Ide , wpadne pozniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anyaz fajnie że się odezwalas 🙂 Fajnie że masz już chwilę wolnego. I Alex duży w avatarku 🙂
D-brycz fajnie że zjadlas torcika w towarzystwie 🙂 Ja tylko 3-4 dni w tygodniu, ważne że 3/4 dnia będę z młodym 🙂 a wrócę na wieczorne karmienie 🙂
Babeczko weź może paracetamol na ból głowy. I fajnie że z Heli się cieszyli 🙂
Magdaluke dokładnie. Ważne że przybiera. trzeba wziąć pod uwagę to Jego ulewanie 😘

Babeczko oglądałam smutny film, a jak przeczytałam że Sara patrzy w jeden punkt lozeczka to już się poplakalam ☺️

A mój Syn to jakiś nie nasycony 😮 Wytrzymuje max półtorej godz bez cyca a jak pije to min kwadrans. Dziś ugotowalam Mu pół takiej większej marchewki i wszystko zjadł 🙃 a po dwudziestu minutach juz wisiał na cycu 🤔 Wieczorem wmucil 1/3 słoiczka jabłek bo kupki dawno nie było, a po kwadransie już cyca 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja do pracy na początku marca, mam do wykorzystania urlop z tego roku i przyszlego więc troszkę się przedłuży wolne a malutką tesciowa sie zajmie innego wyboru nie bedzie bo ja pracuje od poniedziałku do piątku od 7-15. Agadka makijaż Oli sama wykonałam 😉 Twoja mała czarownica też cudnie wygląda 🙂 Marcelinka też śmiała się do pani fotograf ale poszło dobrze i nie miała na leżąco tylko trzymałam ją na kolanach.
Dodi w końcu mężuś w domku 🙂
Jutro Was jeszcze poczytam bo mała sie budzi. Pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U Alexa z refleksem trudno jest powiedzieć czy lepiej czy gorzej. Ostatnio było super i ładnie zaczął mi jeść i tył całkiem przyzwoicie. W niedziele dostał ostatnia dawkę swojego leku, bo skonczylismy opakowanie i chciałam sprawdzić czy poradzimy sobie bez leków.Od tamtej pory powoli zaczął jakoś mniej jeść, a wczoraj troche wymiotowal i nie chciał prawie wcale jeść. Lekarz twierdzi, ze to nie przez refluks tylko przez to, ze ogólnie kiepsko się czuje przy tej grypie i nie jest w stanie jesc. Jakoś nie bardzo się z tym zgadzam, bo mały ma dobry humor i sie śmieje i gada tylko z jedzeniem srednio 🤢 Mam go obserwować dalej, a nowa receptę mam dostać dopiero pozniej 😠
D-brycz czyli urodziny udane? Fajny prezent dostalas, bo w końcu każdemu należy się chwila relaksu 🙂
Magdaluke to najważniejsze, ze Miles tyje i powoli wraca do formy 🙂 Mam nadzieje, ze sprawdzi się ta nowa dawka leku, a jak nie to może zapytaj lekarke o to co uzywlismy u Alexa- Losec.
Superbabo współczuje bólu głowy. Ja tez zwykle cała jesien i zimę aż do wiosny jestem do niczego i najchętniej bym się zahibernowala na ten czas 😜
Czarnyloczku masz w domu glodomorka, ale super, ze tak wcina, bo to pewnie oznacza, ze rosnie 🙂
Chyba czas już kłaść się spać. Dobranoc 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hehe Alex ma dzień dwójek 😁 Dziwne że nie dostaliście recepty Odrazu. I ogólnie źle czujace się Bobo nie będzie miało dobrego humoru. Oby szybko doszedł do siebie 🙂
Monia Zapomnalam. Calusy dla Marcelinki za już 3 miesiące z nami 🙂

Chyba muszę się pogodzić z Tym że Babel nie zasnie predzej jak o 22:30 🙂
Cóż, spokojnej nocki. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej

D-brycz składam Ci spóxnione zyczneia z okazji wczorajszych urodzin-zdrówka miłości i szczęścia 🙂ach i fajny preznt dostałas na urodiznki 🙂

czarnyloczku super że sama robisz marchewke dla Miłoszka chyba i ja tak zrobie, na arzie dałam mu owoce ze słoiczka ale jutro sama zetre na tarce jabłuszko jecze je potem blendere potraktuje i nedzie pyszne a marchewke tez zrobie, choć słoiczki to mega wygoda ale i wydatek tym bardziej że jeden słoiczke kosztuje prawie 3 zł a mojej Nadi zasmakowały że tez zjada jeden dziennie wiec chyba zaczne sama owoce robic bedzie taniej smaczniej i zdrowiej 🙂

anyaz współczuje refluksu pewnie ciagle musiz małegopilnowac przez to aj bym chyba cąły czas nad nim siedziała bo bym sie bała, ale za niedługo powinien ustąpic bo dzieci z tego co wiem wyrastaja z tego oby i Alex szybko z tego wyrósł

Superbabo bidulko ciągle mas złe samopoczucie moze jakies herbatki na wzmocnienie witminowe, choc ja nigdy w życiu nie miałam migren a teraz mam ciagle prawie codziennie ;/ co do kombinezonu to mzoesz Heli zakładac ten na 68 tylko rękawki i nogawki podwiń 🙂 jmój Adas chodzi w różowym kombinezonie po tym jak niebieski okazał się za ciasny to zakładam mu różowy:P

MAgdaluke ja cię podziwiam z tym remontem, bo ten kurz wejdzie wsżedzie a przy dzieciach wiaodmo nie wskazany wiec ciagle musizz sprzątac ach oby szybko z tym remontem wam posżło 🙂 a Miles fajnie waży tak wsam raz 🙂 mój Adas jakeiś 6,5 kg ale jest starszy wieć cięzko porównac bo każdy dzień sie liczy u takich maluszków bo każdego dnia troche urosną 🙂

Dodi wreszcie doczekałas się meża moż etylko mi się tak ydaje ale szybko ten miesiąc zleciał :P dopiero co wyjeżdzała tu już wrócił :P ale to pewnei tylko moje takie odczucie 🙂

Agadko zobaczyłam Twoje filmiki super wyglądałaś 🙂 a Sarah jest cudna zresztą ajk wszytskie ansze lipcowo sierpniowe maluszki 🙂 udały się anm dzieciaczki nie ma co 😁

A u ans dobrze sresuje sie wizyta u chirurga idzimey w prsyzłą środe, zauwązyłam ż Adasiowi drugi wodnaiczke który był maluteńki urósł bardzo już parwie dorównał temu pierwszemu,boję się operacji ale chyba chciałabym zeby już teraz mu ją zrobili bo boję się że to zaszkodzi Adasiowi że będzie bezpłodny(bo takie sa skutki nieleloczynch wodniaków) i wiecie skóra jest tak rozciągniea i napieta ze jak jeszcze beda rosnąć to potem nie bardzo beda te jadra wygladac;/a wiadomo "interesik" to dla faceta najwazniesjza rzecz nie chce żbey keidyś miał przez to kompleksy

i jest jeszce jedna rzecz która wrecz mnie przeraża, mój Adas od 2 dni chce siadac ;/ lezy i podnosi się do pozycji półsiedzącej wytrzymuje tak około 10 sekun i się kładzie a potem znów się podnosi i tak cąły czas nawet jak do łózeczka połoze czy do wózka nie wazne ciagle sie pdonosi a jak złapie mnie z apalce czy rece to już wogóle prawie siada jestem przerażona bo to za syzbko nie wiem co mam z nimz robić przeciez go nie przywiążę ;/ jak tak dalej bedzie to za mieisac juz sma usiądzie;/ a to stanowoczo za szybko ma czas na saidanie przynajmniej jescze przez 3 miesiace;/

a ja sie nadal odhcudzam choć wczor u mamy troche zaszalałam bo tyle pysznosci było ze dzis na wadze ciut wiecej;/ ale myslę ze dzis zrobie sobie dizeń "bez jedzenia" to waga wróci no normy jutro musze jakos spalić te jedoznko wczorajsze:P przymierzałam moje stare ciuchy i sie mieszzce we wszytskie nawet w te które schowałam bo nie było sznas sie zmiescic ach miód na moej serce 🙂 jeszcze 5 kg i bedzie idelanie a potem po świetach jescze 5 i bede zachwycona i wreszcie ede sie podobac sama sobie choc juz teraz widac mała różnice w końcu zrzuciłam już 7,5 kg wiec chyba powinno cos widac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej Mamusie;*
Dodi- fajnie,że już jesteście razem 😉 na ile Pawe ł wrócił?
Babeczko- najważniejsze że macie swoje.. i już większość za wami.. kiedy planujecie przeprowadzkę? już wrótce odetchniesz z ulgą; jak usiądziesz w salonie z Helcią 😉
D-brycz- spóźnione ale szczere życzenia urodzinowe posyłam;* pociechy z córuni 😉)
Loczku- nie do wiary, że Twój mały ma już 4 miesiące! strasznie to leeci!
My w nocy znów do warszawy na zjazd ..padne chyba z nerwów przez to wszystko. W dodatku idziemy na usg z Julkiem 8 listopada sprawdzić co z tymi nereczkami, to już się stresuję 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maiha, no bidny Adas. Ja bym szybko szukala drugiego specjalisty. I rozumiem, tez juz na Twoim miejscu bym chciala miec za soba operacje...a o bezplodnosci na razie nie mysl...bo sie zameczysz. Ucaluj dzieci od cioci. A i podziwiam za diete! Cudnie. Tylko wiesz z kosci w osci z osci w cien, wiec uwazaj 😉.
Amelia, jak najmniej stresu zycze w podrozy i na zjezdzie. I z nereczkami na pewno ok wszystko! Zobaczysz.
Dodi, snilas mi sie, ze Ty z jakiejs arystokratycznej rodziny i w ogole w palacu mieszkalas, hehe. I co sie nie chwalisz? 😘
Dziadek jedzie po podwojny wozek , ladny, prawie nowy i babka tanio sprzedaje to bedzie u babci to nie bede musiala targac swojego 🙃. Umowilam go i jedzie, hehe, troche pomarudzil, ze po co znowu wozek, bla bla bla, ale tesciowa go ustawila 😉.
Mykam, pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maiha biedny Adaś 😞 Pewnie nie wygodnie Mu strasznie 😞 I szok że tak chudnkesz fajnie 🙂
Amelia już 2 tygodnie minęły od zjazdu?? 😮 W takim razie spokojnego zjazdu.
Magdaluke rzeczywiście wygoda z wózkiem bo on mały nie był 🙂

A my już po obiadku, dziś w menu marchew z ziemniakami 🙃 A jak poszedl spac o 23 to wstał o dwunastej z dwiema pobudkami.
Idę bo dziecko JUŻ głodne i paluchy wcina 🤨 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Madzia no ciekawa oferta 🙂 ja bym sprobowala, zeby troche "otoczenie" zmienic 😉 a jakby co to rezygnujesz, no ale co z Maluchami?
Maiha ja cie podziwiam za wytrwalosc! no ale jak sama dla siebie to ok powodzenia zycze! i dziekuje za zyczenia i Amelia Tobie tez dziekuje 😘

my wrocilysmy ze spacerku pogoda akurat bo bez wiatru 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziś ja (jak to Dorotka powiedziała) nie lubie się z synkiem. Cały dzień marudzi i nic sie mu nie podoba. Z prawej piersi je, a z lewej wsadza do buzi i płacze. Nie wiem czemu.
Magdaluke- ja bym wysłała cv 🙂 fajna robota, nie daj się jak mąż będzie zniechęcał 😉
Maiha- a czemu teraz nie mogą zrobić operacji? Jest za mały, czy służba zdrowia i kolejki. Może da się przyspieszyć jak zgłosisz, że te wodniaczki rosną w ogromnym tempie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No chyba wysle, ale pewno i tak nie dostane tej roboty. Bo to stanowa praca, a o takie sie bija. No ale trzeba miec jakies tam kwalifikacje , to zobaczymy.
A wiecie, wczoraj spytalam, bo Miles ma takie jakby male znamie na wysokosci zeber i wiecie co to....pozostalosc po trzecim sutku! Buhahahaha. Ella tez ma takie. ALe sie umialam, oczywiscie, ja bym nie zgadla, ale lekarka od razu, mowi, ze to wbrew pozorem dosc czeste. Hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja w sumie to pracy nie szukam, ale mnie zainteresowala. A gdybym ja dostala ( w co watpie) to sie pomysli co z dziecmi. ALe to dalekie myslenie. Tak naprawde to nie chce ich nigdzie oddawac i isc do pracy...Zakrecona jestem.
Czarnyloczku, ale glodomorek!
Bisiu, polub sie z synkiem 😉 a swoja droga, to dziwne, ze je tylko z jednej piersi 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wiece co- ryczę jak bóbr, zaczęłam sobie wspominać co widziałam będąc z małym w Warszawie. KUR... jakie to okrutne, że niektórzy rodzice muszą przeżyć śmierć własngo dziecka. Ja byłam w szpitalu świadkiem takich rzeczy.Ja bym nie potrafiła dalej żyć, poszłabym za dzieckiem.
Przepraszam, że wprowadzam tak smutny temat, ale musze się komuś wygadać, chyba do tej pory siedziały we mnie te emocje które chowałam. Na sąsiednim łóżeczku widziałam jak rodzice żegnają się ze swoją córeczką. Boże nie mogę, jak tego nie wspominać, to powraca do mnie jak zasypiam. Wciąż słyszę szloch matki, widok ojca. Taki żal mnie ciśnie w środku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bisia - jak przeczytałam Twój post to mnie ciarki przeszły i gęsia skórka.. to cholernie niesprawiedliwe jest 😞
Loczku-no, dwa tygodnie... leci, co?

Poprawiam troche pracy magisterskiej ( i szlag mnie trafia) a mąż siedzi z Julkiem. I śmiać mi się chce, mówi tak : " ooo, synuuu chodź pójdziemy spać..chociaż na moment.. a smoczucia może pociumkasz? weź pociumkaj...proszeeeeee; może jednak się zdrzemniemy? ale chociaż z godzinkę pociumkaj- tak z miłością" 😁 hahahha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Amelka fajny mąż 😁 i jak tu nad praca sie skupic no nie 🙃 wytrwalosci 🙂

Bisia wczoraj mnie tez jakos naszlo, bo wszystkich swietych w sumie i pomyslalam jak to mozliwe, ze rodzic moze przezyc smierc wlasnego dziecka?! naprawde trzeba miec duzo sily w sobie 😞 okrutne to jak diabli!
zawsze takie cos mnie nachodzi w lozku wieczorem i mi to same lzy leca jak tylko pomysle... a co dopiero cos takiego na wlasnej skorze doswiadczyc 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No dziewczyny, chyba to normalne, ze nie jestesmy sobie w stanie wyobrazic tego najgorszego scenariusza...a ja to w ogole tez mam myslowy...kiedys byla prosta sprawa, myslalam tak jak Bisia, jakby cos sie mojemu dziecku stalo, to ide za nim i koniec...a jak sie ma dwojke, to juz tak nie mozna myslec. W ogole, tfu tfu co za temat....
Sorki Agadka i 4nula.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...