Skocz do zawartości

Lipcówko-Sierpniówki 2012 :) | Forum dla mam


czarnylok_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hejka dziewczyny Paweł w domku, rodzinka w komplecie, już mamy za sobą pierwsze bzyki i było po prostu zajebiście! 🤪 Matylda go zaakceptowała i w ogóle jesteśmy przy nim obie jakieś spokojniejsze, a mała zaciesza jak widzi tatę 🙂 Cieszę się jak dzieciak! Przed nami tylko i aż miesiąc, więc każdą chwilę spędzamy razem. Pozdrawiam mamusie i dzieciaczki 😘
PS Magdaluke ja z pałacu haha jasne, ja z wioski nadmorskiej pochodzę 😜
Matylda wczoraj pierwszy raz podniosła się na rączkach z główką 😁
Amelia powodzenia przy magisterce!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej, Dziś byłam u kumpeli, która wczoraj urodziła też Marcelinkę, jaka malutka i słodziutka 🙂
Dodi fajnie, ze możecie się cieszyć się sobą.
Bisia ja tak jak Ty napatrzylam sie w szpitalu na dzieci, które walczyły o życie i zrozpaczonych, bezsilnych rodziców, aż serce sciskało. Na moich oczach spadło tetno takiemu malutkiemu wczesniaczkowi i go reanimowali. Och...
Maiha my w grudniu jedziemy na konsultację do CZD w Warszawie i tam nam ustalą termin operacji, też juz chcialabym miec za sobą.
Czarnyloczku od kiedy wprowadziłaś małemu marchewkę?
Magdaluke próbuj, bardzo ciekawa praca!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
W koncu moge dodac zdjęcia 😁
Pewnie część z Was widziała na fb ale wstawiam i tu 🙂
[IMG]http://i50.tinypic.com/35kpffs.jpg[/IMG]
[IMG]http://i50.tinypic.com/2w7ol7m.jpg[/IMG]
[IMG]http://i49.tinypic.com/2hcq6ft.jpg[/IMG]
[IMG]http://i47.tinypic.com/ingyg4.jpg[/IMG]
[IMG]http://i50.tinypic.com/n3sn01.jpg[/IMG]
[IMG]http://i47.tinypic.com/r23xc0.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bisia - az mi sie wyc zachcialo..nie pitrafie nawet myslec i patrzec na takie sytuacje:,(
Monia - mam nadzieje, ze szybko bedzie po zabiegu...mamy za kogo trzymac kciuki!
Czarna - ale Ci Miloszek pieknie wcina 😉
Amelia - to uwaAjcie w podrozy!!!
Madzia - super praca..sama bym wyslala Cv:P
Maiha - biedny ten Adasio..koniecznie to szybko ogarnijcie by sie nie stresowac! Dobrze ze go to ne boli...a z waga pieknie! Podziwiam, boja chyba bym nie potrafila sie odchudzac 🙂

A ja dzis ogladalam fotki i filmiki u Michala na tel i sie zryczalam..wpierw nad brzuchem, a potem nad Helenka zaraz po porodZie! M.nakrecil filmik godzine po jej porodzie i az sie mnie scisnelo, jakie to malenstwo bylo..i jaki to cud natury, ze z nas powstaje taki maly czlowieczek!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej wpadłam tylko an sekunde żeby pochwalić się co moja córcia dostanie w poniedziałek na urodzinki 🙂 może zdjęcia nie oddaja uroku sukienek ale w poniedziałek wkelje zdjecie sukieneczek an Nadii 🙂 do tego w niedziele jescze dokupie skrzydełka korone i różdżke, moja córeczka będzie zachwycona bo uwielbia suknie "balowe" im większa tym lepsza 🙂

ta różowa sukienusia to 50 metrów tiulu 🙂

[IMG]http://i50.tinypic.com/2dkd2kh.jpg[/IMG]

[IMG]http://i46.tinypic.com/2e4xf21.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia Marchewke dostał dzisiaj piąty raz, a z ziemniakiem pierwszy. jak Go karmie to jedną ręką muszę trzymać lapki bo jak tylko zabieram lyzeczke to pakuje sobie je do buzki 😜 Powiem to poraz kolejny-udały Ci się córy 🙂
Babeczko jeszcze pewnie nie raz zaplaczesz oglądając te zdjęcia i filmiki. Ja jak patrze na zdjęcia Babla z inkubatora to niedowierzam... A jak usłyszałam o matce która zabiła szóstkę swych niemowląt i zakopala i ukryła... Aż mocno przytulilam wtedy Juniora 😞
Maiha koniecznie wstaw zdjęcie Nadii 🙂 hmmm a tam nie miało być czasem 5 m A nie 50? 😁
Babel śpi tradycyjnie od godziny więc i ja idę 🙂
A tak wogóle to za tydzień jedziemy na cywilny siostry 🙃 Jest w czwartym miesiącu a wygląda jak ja w siódmym 🙃
To spokojnej nocy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Loczku, to juz 4 miesiac u sisi? WOw,zlecialo. No i jednak slub 🙂. Wszystkiego naj naj dla Twojej siostry.
Maiha, sliczne spodniczki. By sie mogly nasze dziewczyny zakolgowac 😉 😉 widze, ze maja podobny styl.
Dzieciaki mi nie spia. STrajk normalnie. A Luke sie urywa z pracy wczesniej ( bedzie kolo 23 w domu) i mielismy spedzic milo wieczor, ciekawe co z tego wyjdzie jak te dwa czorty w najlepsze urzeduja 😁. ALe tescie zaoferowali sie sami, ze nam popilnuja dzieci a my mamy zmykac do kina czy gdzie tam chcemy. Oczywiscie skorzystamy .
Dodi, fajnie, ze fajnie 😉 no i najwazniejsze, ze rodzina w komplecie.
Dobrej nocki mamusie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

d-brycz tak sama je zrobiłam poszukłąm instrukcji na necie i się udało zrobić wyglądają dużo lepiej niz na zdjęciu, bo na zdjęciu jakos tak dziwnie błyszcza:P no na prawde jest w różowe dokładnie 50 metrów materów tiulu ale metrów bieżących 🙂(50 metrów długi a 7,5 cm szeroki) a w niebiskiej tylko 24 metry 🙂
d-brycz ile płaicłą za tę spodniczke bo sie zastanawiam czy warto było je samej robic czy lepeij kupić, myślę że jak się Nadii spodobaja to jej zrobie jescze kilka tylko że jednokolorowe 🙂

Czarnyloczku jendak ślub siostry?? fajnie że dzieciątko będzie miało rodziców oboje przy sobie 🙂 czasem takie małżesntwa z "zaskoczenia" sa lepsze niz kilkuletni staż przed ślubem 🙂

Magdaluke wow kino zazdroszcze i to bardzo 🙂 no skzoda ż etak daleko mieszkasz bo by się dziewczyny polubiły 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maiha to jak 50m to ja czekam na zdjęcie 🙃
Magdaluke zazdroszczę takich wypadów fajnie macie 🙂
D-brycz jej dzidzia ma tyle co Miłosz 😁 Hehe powstał zaraz potem jak odwiedziła mnie i zobaczyła Babla 🙂
Ale z teściowa się już nie odzywa, więc ciekawie będzie. A ślub tylko dla najbliższych- rodzice świadkowie i rodzeństwo. Więc na spokojnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
o to tak jak moja przyszla bratowa 😁 tez po wizycie u nas w szpitalu zaszla w ciaze no a po chrzcie Izy (Iza miala 6 tygodni) juz oglosili 🙂 no i slub na styczen organizuja 🙂
bedzie komu ubranka oddac 😜 i buziaczki naszemu najstarszemu mężczyźnie 😘 😘 😘 😘
Maiha za opaske i spodniczke zaplacilam 31,9zl plus przesylka 10zl. akurat teraz nie ma wystawionych tych spodniczek ale sprzedawczyni nazywa sie domcia66love
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no bardzo ładna i robiona tą samą techniką co ja 🙂 moje to była taka próba tera zjak bede robić to juz bede wiedziała co poprawić zbey była jeszcze ładniejsza( tiul mams zeroki na 7,5cm a teraz jak bede robić to bedzie 15 cm szerokości bedzie w teyd taka jak twoja 🙂) i koszt obu sukienke to 22 zł licząc już przesyłkę tiulu przez allegro

wklejam zdjęcie Nadii w sukience ale to tylko próbna spódnica,jutro zamówię nowe tiule i zrobie jej jeszce kilka takich spódniczek 🙂

[IMG]http://i48.tinypic.com/nwcw4.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wow, ale sliczna urodzinowa dama! To dzisiaj jej urodzinki? Bo oczywiscie skladamy super zyczonka dla Nadii! Ja nie mam glowy do szyciaa wiec podziwiam! Mam fajna maszyne i caly stojak z wszelkimi przyborami...dostalam od cioci Lukea....i moj maz mnie zaprowadzil ostatnio w sklepie do dzialu z materialami i mowi, o patrz, moglabys uszyc takie i takie firaneczki do pokoju dzieci 🤪 🤪 🤪 powalilo go....sie usmialam. Za pare lat moze, hehe. Przed dziecmi to cos tam szylam i wyszywalam, a teraz nic.
Miles przespal 8,5 godziny!!! Dumna jestem z niego. A ja niewyspana bo do 1 w nocy ogladalismy tv z Lukiem....ale warto bylo. Trzeba sie gdzies dzisiaj wybrac a potem na randke z mezulem!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziękuje magda 🙂 te sukienki sa zriobione bez uzycia maszyny 🙂 więc nie musiałabys jej ruszać wystaczy gumka tiul i nożyczki 🙂sukienke zrobiłam w 20 minut 🙂

ma pytanie czy Wasze dzieci się podnosza już?? tzn. leżą na płasko albo np na poduszcce i sie zaczynaja podnosić?? nie wiem czy Adas nie chce za szybko siadac ;/ i nie moge nic zaradzić bo ajk chce położyć spowrotem to on stawia opór ;/tzn ja go reka chce polozyc a on jescze bardziej sie dzwiga, a w łózeczku kłade go w nocy do łózeczka a rano patrze a on do góry nogami lezy tzn na poduszce ma nogi;/ zrobiłam mu zdjęcie jak sie podnosi akurat dawałam mu deserek wiec jest podłożony poduszkami ale na płasko jak jest tez się dźwiga i to cały czas jak nie śpi to sie podnosi;/

[IMG]http://i48.tinypic.com/2dh6xbc.jpg[/IMG]
[IMG]http://i46.tinypic.com/bini0z.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maiha ale Nadia ślicznie wygląda 🤪
A co do Adasia to gratuluje bo ma bardzo mocne mięśnie brzuszka, tylko pozazdrościć 🙂 nie ma co się przejmować tylko cieszyć że tak ćwiczy 🙂
Magdaluke kolejny wieczór z mezem-super 🙂

My już po spacerku. Kupiłam Bąblowi w tesco taki sliniak z Kubusiem Puchatkiem na całe ciało z gumy 🙂 A ogólnie to dzień do bani-humor jak pod psem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maiha, moj maly tez sie tak podnosi do siadu i az niebezpiecznie! Jeszcze niedawno moglam go na chwile do bujaka i nie zapinac a teraz nie ma mowy, normalnie moze wypasc....a szczegolnie sie tak podnosi jak chce zrobic kupe hehe.
Czarnyloczku popraw sobie humor, zjedz czekolady czy cos... 😘
my zaraz zmykamy ale sie wybrac nie mozemy.Spskowalam torbe i ledwo dopielam...a wielka mam taka Jeep weekend sie nazywa...ale musze byc przygotowana, ze malego w jeden dzien i z 10 razy trzeba przebrac...no to milego weekendu kochane!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Madzia to ile razy dziennie pranie nastawiasz 🙃
Maiha no na takich juz duzych dziewczynkach lepiej wyglda 🙂
Czarnyloczku mge ci piatke przybic 😞 wszystko mnie drazni...

Iza az tak sie nie podnosi 🙃 ale miesiac w sumie mlodsza 🤔 ale jak ja trzymam tak na wpol siedziaco to takie ruchy podobne do proby podnoszenia robi 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja mam zwalone wifi w domu i przez to rzadko zagladam, bo musze sie specjalnie przelaczac na 3g i nie zawsze mam czas:/ A z naszym dostarczycielem internetu sie kloce, bo nie dzialaja na nim mamusie 😞 My dzis nawet na spacerze bylismy, bo ladnie sie zrobilo..Hela ubrana na cebulke bo nadal nie mamy kombinezonu zimowego na nia:/ A ja przy okazji wracajac zalapalam sie na sushi 🙂 Michal niestety jutro juz idzie do roboty, bo tydzien byl na zwolnieniu..i znow sama z Hela zostaja..nie lubie tak sama byc 😞 Humor sredni, bo fizycznie rozne rzeczy mi dokuczaja s i nerwics wraca:/ A Helence chyba nie pasuje cos, co jem..bo od 3 dni ma takie napady placzu spazmatycNego i bulgotanie i baczki..i nie wiem o co chodzi..ale w sumie jem juz prawie wszystko! Jutro wiec robie sobie taka mini dietke, bo az serce sie kraje jak sie nie saje jej uspokoic w tym ryku 😞 Katarek jeszcze jest, ale chyba ciuke mniejszy...

Maiha - pieknie sie Adas podnosi! Moja Hela to len i nie chce nawet za bardzo glowy podnosic:/ A mi lekarz powiedzial, ze to co robi sama to jest ok..oby tylko nie zmuszac do niczego..wiec spokojnie 🙂 A sukieneczki lux malina!
Loczku - a czemu humorek kiepski?
D-brycz - juz Izce taka spodniczke sprezentowalas?! Nie moge z Toba 🙂
Madzia - korzystaj z czasu z mezem...my tez w planah kino w listopadzie..a Hela zostanie z moimi rodzicami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...