Skocz do zawartości

Lipcówko-Sierpniówki 2012 :) | Forum dla mam


czarnylok_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Hejka,
Nirmala i Bisia to dobrze, ze już po wizytach i ze dobre wiadomości macie 🙂
Bisia kurcze to będziesz miała problem z uspieniem Franka. U nas to pewnie i przetrzymanie przez 6h nic by nie pomogło w uspieniu małego, a w szczególności jakby miał coś metalowego na głowie, ale może tym razem Franus będzie grzeczniutki i zasnie na te pare minut 🙂
Maiha, więc jednak nie obedzie się bez operacji 😞 Dobrze chociaż, ze wiesz na czym stoicie i wiadomo, ze coś bedą robić, żeby pomoc Adasiowi.
Amelia podziwiam Cię, ze chce Ci się jeździć na zjazdy i pisać magisterke. Trzymam kciuk za jutrzejszy dobre wyniki 🙂
D-brycz fajna salatka, może i ja spróbuje, ale tez nie wiem czy cytrusy u nas przejdą.
Magdaluke mi tez lekarz powiedział, ze tydzień bez kupy, jeśli się dziecko nie jeśli się maluszek nie meczy to jeszcze nie problem. U Alexa tez działała łyzeczka wody przygotowanej na czczo.
Strzauka zazdroszcze wypadku do kina. My pewnie gdzieś pójdziemy jak będziemy w Polsce 🙂
Superbabo bardzo długo Helenka się męczy z tym przeziebieniem 😞 Ja tez bym na twoim miejscu do lekarza poszła.
Magdad to ile Piotruś waży, ze go tak na rękach nosilas? 😮
U Alexa niestety po tygodniu przeziębienie po tygodniu zamieniło się na lekke zapalenie oskrzeli i mały od niedzieli przyjmuje antybiotyk 😞 Katar mina, gorączki nie miał tylko kaszel zostal, a od leków dostał na dokładkę biegunki. W sumie mały nie jest przesadnie marudny, ale zeby dać mu antybiotyk to trzeba się troche pogimnastykowac, a szczególnie w nocy 🤢
Wychodzi na to, ze tylko ja nie mam żadnej z was na fb 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
pzrepraszamz e tak wyrywkowo pisze ale usypiam Adasia 🙂

anyaz biedy alex wiem ze to cieżko ajk dzidzius jest chory bo aDAS DOPIERO CO WYZDROWIAŁ TEZ MIAŁ JUZ HCOROBE NA OSKRZELACH I TEż był alntybiotyk a dajesz amłemu probiotyk?? czy osłonek antybiotykowa bo to bardzo wazne u takich maluszków

Superbabo na nosek jest dobra woda morska a potem wyciagasz katar frida gruszka czy respiratorkiem do noska i mozesz te zotrivin dla dzieci

chcaiąłm jescze napsiac że mój pomysł z "przyklaskaniem uszu Adasia" działa zakładam mu an noc bo w tedy nie moge kontrolowac czy przy legł sobie uszku a zazwyczaj śpi an zgietym to zakładam mu opaskę w dzięń go nie mecze tylko poprawiam to uszko 🙂 i wiecie co uszko jzu nie odstaje tak bardzo 🙂

a co do diety to wybieramy sie za 2 tygodnie na paraprtówke i chcaiałbym wazyc 63 kg 🙂 zcy 10 kg mneij od czasu kiedy sie ostatniowidzielismy z nasyzmi znajomymi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc mamunie
Magdad, a co za dolek sie przyplatal? Odpedzic trzeba. Ale czasami tak bywa, nietety. A samochody sa okropne bo sie psuja...my caly czas szukamy jakiegos porzadnego samochodu, ciagle nie kupilismy. Mamy iles tam gotowki ale zaczynamy myslec, czy nie dobrac kredytu i nie kupic jakiegos rocznego-2rocznego autka...juz sama nie wiem co tu robic...
A co do pokoju dla dzieci to tak nie bardzo ruszony bo nie mam kiedy
Musze framugi okien pomalowac, firanki powiesic i dekoracje i cos tam jeszcze, wiec sporawo/ Ale bawic sie mozna i to najwazniejsze.
Gaja, no ja musialam w ogole przeoczyc zaproszenie ale juz zrobione. Dobrze, ze udalo CI sie "rozgryzc" powody kolek!!! I zagladaj czesciej jak dasz rade!
Maiha...buuuu. Szkoda mi Adasia bardzo, ale jak trzeba to trzeba. Bedziemy wszystkie was wspierac, wiadomo. I miejmy nadzieje, ze ten drugi sam zniknie. Caluski!!!
No ale przynajmniej mozecie byc dumni z przyrodzenia syna, hehe. I Ty to b=dbra z tymi uszami jestes, no ale najwazniejsze, ze dziala 😉
Amelia, rada na handre- zjedz czekolady. Mi zawsze troche pomaga. I trzymamy kciukasy za jutro, a na pewno bedzie ok!
Anyaz, biedny Alex, oby szybko leki pomogly. A smaokwe jakies sa? Jak Ella byla mala i miala zapalenie drog moczowych to musiala dwa na raz brac i oba smakowe, jakies malinowe, to sie oblizywala. Anyaz, to dawaj na priv swoje namiary na fb!
Dziekujemy kochane za rady co do kupki, ale uwaga...poszla dzisiaj sama i to 2 razy. Oczywiscie byl caly usrany po uszy, ale co tam, bilismy rodzinnie brawo! Nastepnym razem sprobuje przegotoanej wody. Dzisija, rowniez rodzinnie, wybralismy sie do okulisty na badanie moje i Lukea...rany, ale byla afera. Najpierw Ella sie rozryczala i musiala ze mna wchodzic na badanie a potem maly rozdarl sie wnieboglosy...Luke siedzial wtedy na badaniu to nas babka wszystkich do gabnetu zgarnela i moglam go nakarmic, to sie uspokoil , wiadomo. A Ella ...inna historia, kochana jest,ale nie usiedzi na pupce przez chwile. Az musialam zastosowac grozby, hehe. No ale zamowilam sliczne okulary przeciwsloneczne na recepte, bo bardziej mi dokucza teraz slonko niz w lato, slowo daje...
A majstry sie dzisja odwolali bo cos tam niezapowiedzianego i widzialam blyskawice w oczach Lukea, wiec bedzie rozmowa.
Dorotka, jak Hela po badaniu?
Buziaki




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Madzia: ja Cie caly czas podziwiam, nio a jeszcze te wyprawy z dziecmi.. szok bo jak mam ubrac Piotrka to tyle krzku przy kurteczce a co dopiero czapka ze cala mokra wychodze z domu 🙂 nio a stresior mnie lapie juz konkretny ale to chyba przezywam jednak moja wizyte u lakraza a piatek 😞 Kurcze mamuska mnie podeszla i przymusila zebym sie juz umowila a tak zwlekalam... Nio po ciazy mialam przyjsc do kontroli. Nio i musze podjac decyzje co do pompy 😞 NIo chcialabym kupic ale to teraz kupe kasy jak dla mnie kosztuje i pewnie zrezugnuje a kiedys moze moze 🙂 Nio i musze cos zrobic juz z guzkiem w tarczycy 😞 nio i mam pietra bo oczywiscie bez konsultacji przestalam brac leki 🥴 Kurcze ale zrobilam kontrolne badania i dobrze wyszly... nio chyba nie pochwala mnie jednak za to 🥴 Nioi zostawaim Piotrusia z mama i jade w piatek 😞
anyaz: nio Piotrus wazy kolo 6500 🙂 Klocuszek 🙂nio i biedny Alex z tym przezibieniem 😘 😘 😘 I wyslij namiary na priv do fb 🙂
maiha: ehhe ty to masz z tymi uszkami 🙂 nio ale jak dziala to gitara 🙂 nio a z drugim wodniaczkiem to juz bedzie ok! Zobaczysz!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Magdaluke to brawo dla Mr Milesa za kupki 🙃 Lek jest bananowy i całkiem dobry, ale coś tam musi byc gorzkiego troche, bo się mały krzywi. Najgorzej to w nocy przez sen mu to dawać, zeby się nie zbudzil, więc tak powoli strzykawka bez tej ostrej końcówki muszę mu podawać.
Maiha mam tylko ten Dicoflor w kropelkach, bo tu cieżko o probiotyki dla dzieci poniżej 3 miesiecy 😞 Co do uszu Adasia to każdy sposób jest dobry, jeśli się sprawdza 🙂
Magdad to koniecznie smigaj do tego lekarza 🙂 Silna jesteś skoro taka kluseczke nosilas. Mi raz się zdazylo Alexa tak nieść cała drogę z zakupów, ale ważył wtedy z 1,5 kg mniej i to było ciezko 😮
Widziałam u was temat podnoszenia główkę zaczął i zmartwilyscie mnie troche, bo Alexowi za nic się nie chce utrzymywać sztywno głowy jak się go podciaga za raczki 🤢 Na brzuszku ok i jak go trzymam na ramieniu tez super. Jak będę w Polsce muszę się wybrać z małym do neurologa, bo mały przekreca główkę na lewo i nawet jak go do snu układa na prawo to i tak się na lewo przekreca 🤢
Mój maluszek już śpi to i ja zmykam 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nudno mi...dzieci sie pospaly ja ogarnelam i musze sie zebrac za szykowanie siebie i malego na gore paciulki...nawet koty nakarmilam i ukochalam i nie mam pomyslu..roboty by sie znalazlo, zawsze, ale na to ochoty brak, za pozno. No i w ogole to powiem wam, ze wczorajszy wieczor to caly byl w nerwach i emocjach bo wybory byly! No ale juz po i jest ok 😉. Myslama, ze moze ktoras nie spi, hehe. No ale idziemy i my, poleze i pogapie sie w tv w sypialni. Buziaki!
Anyaz, wyslalam CI zaproszenie . Znajome mi Twoje miasto i to bardzo i uczelnia tez :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anyaz- to ja miałam identyczna sytuację z główką, wciąż na jedną stronę przekręcał. Z trzymaniem główki jak się podnosi za rączki też kiepsko. Jak byłam w centrum zdrowia dziecka to lekarz powiedział, żebym wszystko robiła przy nim na tej stronie w którą on nie patrzy. Ja dodatkowo jeszcze mu podłożyłam pod poduszkę ręcznik by nie mógł się tam patrzeć. Pierwszy dzień strasznie protestował ale każdego dnia było co raz lepiej. Zwróć uwagę też na którą strone trzymasz go na rękach.
a co do tej główki , ja jadę na turnus rehabilitacyjny aby mnie nauczyli co mam robić aby zaczął dzwigać główkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej!

Anyaz, Matylda przekręca główkę tylko na prawo, ale ja się tym tak bardzo nie przejmuję, a może powinnam 😮

Magdad, wydaje mi się, że Piotruś po prostu odkrył, że świat na rękach mamy jest dużo bardziej interesujący, może spróbuj nosidełka, ja jeszcze czekam ze 2 tyg, żeby Matylda miała 3 m-ce i zacznę ją nosić w nosidle 🙂

U mnie temat chrzcin przysporzył trochę przykrości w rodzinie, bo rok temu na andrzejkach obiecałam kuzynowi, że jeśli zajdę w ciążę (żeby było śmieszniej już wtedy byłam w ciąży, a nic nie wiedziałam), to on będzie chrzestnym. Wtedy on nie miał bierzmowania, dodatkowo sytuacja rodzinna się skomplikowała (akcje z chorobą babci) i wspólnie z mężem zdecydowaliśmy, że nie będziemy dziecka mieszać w kłótnie rodzinne i wybraliśmy kuzyna Pawła na chrzestnego. Teraz się okazuje, że mój kuzyn w tym czasie załatwił sobie papier na chrzest, ale nic mi o tym nie powiedział i się obraził.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czytalam na raty i polowe zapomnialam:/ Odposze wiecej u mamy, bo naraie na spacerku jestesmy - lekarz kazal na zatkany nosek! A my dawaliy sol morska i wyciagalismy gluty, a na noc nasivin - nie pomoglo! A dr z wczoraj powiedziala, ze wyciaganiem glutow naruszylismy jej sluzowke i dlatego ciagle jej bulgoce..no nie wiem, bo ta lekarka zaufania nie wzbudzila - zobacze w srode na szczepieniu 🙂
Ja tez depreche mam...pogoda nie nastraja, a i kasa i dom tez dodaja zmartwien:/ Na dodatek musimy kupic nowy foteluk, bo ten pieprzony Xlander tobi sie za maly..a niby do pol roku! A Helenka zawadza nozkami w oparcie w aucie..kolejny wydatek 😞

Z tym podnoszeniem glowki to ciut lepiej..ale tylko na brzuchu i jak trzymam w pionie..jak pod iagasz do siadu to leb wisi:P I tez woli w jedna strone..musimy cwiczyc:/ Za to gadula ze hej..i powoli zabawki musze kupiwac, bo zainteresowanie duze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
superbabeczko a na tej rehabilitacji to co robicie?jakie ćwiczenia?
Mi neurolog powiedziała aby jak najmniej trzymać dziecko w pionie, tylko do odbicja ( a ja byłam taka dumna że on sztywno trzyma główkę w pionie), że jak do odbicja to mam go zarzucic jak worek przez ramię, aby rączki zwisały za ramionka ( czarnyloczek tez o tym pisała)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
superbabeczko a na tej rehabilitacji to co robicie?jakie ćwiczenia?
Mi neurolog powiedziała aby jak najmniej trzymać dziecko w pionie, tylko do odbicja ( a ja byłam taka dumna że on sztywno trzyma główkę w pionie), że jak do odbicja to mam go zarzucic jak worek przez ramię, aby rączki zwisały za ramionka ( czarnyloczek tez o tym pisała)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
superbabeczko a na tej rehabilitacji to co robicie?jakie ćwiczenia?
Mi neurolog powiedziała aby jak najmniej trzymać dziecko w pionie, tylko do odbicja ( a ja byłam taka dumna że on sztywno trzyma główkę w pionie), że jak do odbicja to mam go zarzucic jak worek przez ramię, aby rączki zwisały za ramionka ( czarnyloczek tez o tym pisała)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej, hej,
byliśmy na tym usg, nereczki nadal powiększone nieco ale dr nie widziała żadnych patologii, mówi, że trzeba obserwować. w dodatku chandra mi nie przeszła i mąż mnie tak rozwścieczył, że w ogóle się do niego nie odzywam !!!!!!!!!!!!!!!!! dawno taka zła nie byłam!!! wybieraliśmy zaproszenia w sklepie na chrzest a on do mnie z textem: " a w ogóle to po co nam te zaproszenia?? dominika(kuzynka) zapraszała bez zaproszeń " a ja mówie że nie jestem dominika. A on : a stać cię na nie???" i się tak wnerwiłam, że mam ochoty mu nogi z tyłka wyrwać. Chyba mu się już za przeproszeniem "w dupie przewróciło"!!!!co to za podejście w ogóle??? to ja sobie, do cholery wszystkiego odmawiam, nic sobie nie kypuje bo ciągle- brak kasy, brak kasy i będę jeszcze dziecku zaproszeń żałowała!!!;/ no ręce mi opadły i w ogóle cała zwiędne zaraz. Nie mam sił już do niczego..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anyaz Damian też nie chce podnosić jak go ciągnę za rączki, a co więcej mojej siostry synek ma prawie 5 miesięcy i też nie bardzo chce, więc myślę, że spokojnie - nie ma co panikować, bo każde dziecko rozwija się w swoim tempie 🙂 A co do spania na jednym boku to Damian też woli spać na prawym ale czasem go zmuszam do spania na lewym to się nie buntuje 🙂

Magdad to ładnie Piotruś waży, goni mojego 7 kilowego klocuszka :P A i znów wysłałam zaproszenie do fb, może wreszcie dostaniesz bo wcześniej nie miałam neta na kompie i wysyłałam z komóry 🙂

Maiha u mnie nic na uszko nie działa, bo opaska się małemu zsuwa... A ciężko bo jemu nie sterczy u góry tylko ta mięciutka część, tak ma zbudowanie to uszko w sumie...

Maiha i Magdad to w sumie i tak niewiele Was chrzciny wyniosły... Kurcze, my myśleliśmy po prostu o samym obiedzie dla najbliższych, bez wielkiej biby... Ale może podpytam jeszcze w tej restauracji o jakieś szersze menu, tylko muszę w sobotę iść do księdza i spytać czy ten termin w ogóle wchodzi w grę, bo jak nie to mam problem...

Dodi faktycznie niezręczna sytuacja z chrzestnym...
A co do nosidełka to my mamy ale ani razu nie używaliśmy... Jakoś tak dziwnie z dzieckiem bez wózka chodzić... Ale tak sobie myślę, że może w sobotę do galerii je weźmiemy, żeby z wózkiem się nie targać tylko w nosidełku 🙂

Bisia my tak czasem przerzucamy małego przez ramię jak worek kartofli ale częściej jednak normalnie, on uwielbia być w pionie i gapić się na wszystko...

Amelia ja mam co roku jesienną deprechę i jest to sporym utrudnieniem przy dziecku jak nie chce się w ogóle z łóżka wychodzić :/

Damian kimnął, kurde ale go dziąsełka męczą, biedaczek 😞 chyba niedługo się ząbek wybije bo na dole ma twarde i takie białawe dziąsła... Na szczęście żel mu pomaga.
Dziś mężulek zadeklarował, że po pracy zrobi mi obiad-niespodziankę 🙂 więc mam luz, hehe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dodi - nieprzyjemna sytuaja wyniknela z chrzestnym..cholera:/ Nawet nie wiadomo jak to rozwiazac:/
Bisiaku - no ja trzymam sporo w pionie, bo Hela lubi ogladac swiat:/ A Michal przezuca ja przez ramie wlasnie..nikt nam nie mowil, zeby nie nosic w pionie:/ Na rehab cwiczy ja laska roznie..troszke rozciaga i naciaga i pokazuje nam co robic..aczkolwiek nam srednio to cwiczenie Z Helenka wychodzi:/
Strzauko - Wasz ladnie wazy, ale szczuplutki chlopczyk w sumie na oko! Nasza pyzowata na buziaku :P A co do deprechy to widze, ze na jesieni wiecej nas:/
Maiha i Magdad - no to chlopcy Wasi szczesciarze, ze fajne interesu beda miec:P
Maiha - lepiej teraz zrobic ta opetacje, bo nie bedzie Adasio pamietal..a to w sumie jak zabieg wiec spokojnie..bedzie dobrze:* A z ta imprezka o 10 kg chudsza to wow..ale sie zdziwia:P
Madzia - te rrmoty i robotnicy moga dobic:P Mi sie juz rzygac chce jak musze cokolwiek w domu zrobic..albo podjac jakies decyzje:/

Leze wlasnie u mamy i czytam ksiazke..sil na wszystko brak! A najgorsze, ze Hela pzdtawilamsobie dzisn z noca i w dzien ladnie spi..a w nocy baluje do1-2..a potem tez lzejszy sen ma 😞 I nie wiem o co kamon..zepsula sie czy co..po sztucznym spala w nocy 5-6 h, a od 2 dni budzi sie po max 3 i juz chce cyca..i nie wysypism sie, bo potem po cycu juz co 2h znow sie budzi na jedzenie!!! A i znow ja baki mecza..nie wiem po czym, bo nie jem nic nowego 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witamy się wieczorem 🙂

Trochę naskrobalyscie, ale ja przełomem bo zaczynam maraton usypiania 🙂 Babel wczoraj zasnął po pierwszej więc Babeczko łącze się z Wami 🙂
Jutro kończę pakowanie i jedziemy o piętnastej. 🙂 Bardziej się cieszę z tego że odwiedze mamę jak na ślub, tyle że się najem 🙂 ogólnie mama wszystko Zoorganizowala i zrobiła a siostra tylko to wykorzystuje.
A ja w końcu mam auto z automatyzm 😁 obrazu bezpieczniej się czuje jadąc z Małym.
Moje malenstwo grzeczne jak zawsze 🙂 coraz ładniej ucina. Ogólnie w tesco jest super promocja- dwa sloiczki za 5zl gdzie normalnie jeden kosztuje 3,5zl. Narazie zamykam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Loczku: to w Intermarche sloiczki sa dwa za 3,99 bobovity 🙂
strzauka: nio to wreszce sie znalazmysmy 🙂
amelia: baaaardzo sie ciesze ze wszytsko ok z nereczka 🙂 a wilkosc to moze taka uroda... Nio a mezem sie nie przejmuj, moj to mysli ze ja nei wiem na co kasiorke wydaje 😞
Nio kochane dzis mialam czyste szalenstwo z tym samochodem... Ale juz po naprawie nio mam nadzieje a jutro z ranitka jade na Kraków i juz przezywam ze na tyle zostawiam malego.. 😞 a jak wroce do pracy w styczniu to juz w ogole nei wiem.. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂 ja tylko an moment bo dzis troche miałam załatwiaania pierwsze termin operacji w spzitalu no i Adas ma się zgłosić 11 lustego an oddział az sie boje 😞 wiem ze to prosty zabieg ale przeraza mnie narkoza ogólna i ze dziekco mi beda cieli 😞

Strzaulo co do opaski to Adasiowi tez sie zsuwała ale gdzies na jakims forum przeczytałam żney zrobić opaskę samemu ze starej pończochy samonosnej i powiem ci ze teraz opaska sie nie zsuwa mimo z enie ejst bardzo opieta wresz luxna ale silikon ja trzyma na miejscu a ze nie ejst obcisła to nie am anwet odcisków an buzi jak ja zdjeme 🙂 a efekty serio widoczne

Superbabo fajnie masz z mama ze możesz u nie wypocząć przyda ci sie taka chwila relaksu 🙂 a Hela jest w tedy w dobrych rękach

czarnyloczku a w carrefourze sa 3 słoiczki bobovity za 5,20 zł 🙂

Dodi kurcze ale niezręczna sytaucja z tym chrzestnym mama nazdieje ze jakos uda wam się ja załagodzić

magdad napewno zatesknisz za maluszkiem jak wrócisz do pracy ale im bedzie starszy tym bezie łatwiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny dzięki za cynk 🙂 zrobię zapasy na zime 🙃
Maiha nim się obejrzysz to Adaś będzie już po zabiegu i nie będziesz już nic pamiętała 🙂
Magda wiem że strasznie zostawiać Bable choć na chwilę. Mój wczoraj został z tatą na prawie dwie godziny-nakarmilam do syta przed wyjściem do dentysty. A wracając to mało co płuc nie wyplulam tak bieglam 😁
Mój może już zasnął. Więc dobrej nocy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HEJ 🙂
Przeczytałam 🙂 Ciesze się że dzieciaczki okazały się zdrowe...Mahia rozumiem Twój strach ale na pewno wszystko będzie dobrze 🙂
Widzę temat chrzcin no to ja właśnie powoli się przygotowuje do tego dnia, postanowiliśmy że zrobimy je w domu bo z nami będzie max 10 osób , ale ponieważ nikt się nie rwie do pomocy to zaczyna mnie to przerażać....
Ogólnie to czym bardziej myślę o chrzcinach to tym bardziej się boje ale zobaczymy jak to będzie jak na razie wszystko jest na mojej głowie...nawet na chrzestnych nie mam co liczyć.
Co do przekręcania główki w jedną stronę to też mieliśmy ten problem ale ja usilnie przekręcałam ją na drugą stronę i już wychodzimy na prostą bo młoda sama przekręca w lewą stronę a wcześniej tylko w prawą.
kilka dni temu zaczęłam dodawać kaszkę do mleka na noc i widzę że bardzo dobrze przyswaja 🙂 Bo nie ma problemów z brzuszkiem ani kupką z czego jestem bardzo zadowolona 🙂 Zaczynam się zastanawiać nad wprowadzeniem marchewki myślicie że to dobry pomysł ??
Przeglądałam zdjęcia Waszych pociech wszystkie są słodkie i z chęcią bym każde dzieciątko wyściskała 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Madzia- na długo jedziesz do krakowa?
Maiha- podziwiam,że tak dzielnie się trzymasz. Na pewno wszystko będzie w porządku; tak wszystko szybko leci, że lada moment i będzie po wszystkim..
Babeczko- ja też zazdroszczę tego, że mama Cię tak odciąża.. gdybym mieszkała u swojej to też pewnie byłoby inaczej i mogłabym chociaż napić się kawy w spokoju...
loczku jak ząbki po ciąży?? ja też się wybieram i się wybrać nie mogę do tego stomatologa.. ale muszę.. powiem Wam że już wolę ginekologa niż stomatologa;/
4nula- kiedy planujesz chrzciny? Mnie podobnie to baaardzo przeraża;/ masakra

Dziewczyny od kiedy można dziecku podać coś innego niż cyca?;> słoiczek, marchewke, przecierek czy cokolwiek..?
szok. Julas mi zasnął w dzień !!! odłożyłam go a on dalej śpi. Tylko przy cycu się bardzo denenrwował, nie wiem czemu. Ale trochę zjadł. Przeziębiony jest troszkę- już nie wiem co mam z tym katarkiem jego począć;/ w nocy bulgocze jak nie wiem;/ ale to wszystko jest gdzieś głęboko bo nic sie nie da wyciągnąć. Dorotka, Helenka Twoja tez tak ma?? mojemu Julasowi ten katar już tydzień trwa;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...