Skocz do zawartości

Lipcówko-Sierpniówki 2012 :) | Forum dla mam


czarnylok_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Madzia - dobre ubezpieczenie a i tak tyle kasy?!:/
Czarnyloczku - Milosz jest przeslodki 🙂 Mi Helenka plakala 1,5 h..ja juz prawie z nia:,(W koncu dalam cycka i usnela..to tyle z mojego przetrzymywania:/ Mysle ze brzuszek ja bolal i ciumkanie uspokoilo..ale chyba tez sprobuje nie dac tego Ss albo co:/ Nie wiem juz co Malutkiej, ale placz byl okropny i nic nie pomagalo wtedy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Heh też nie mogę mu się oprzeć 🙂
U mnie nawet cyc nie pomagał 😞 Tylko mocne tulenie twarzą w twarz chodząc, a ma koniec uspokoił się troszkę jak mi emocje puściły 😞 Jeszcze jakbym coś zjadła, a ja ciągle to samo. więc odstawie skoro i tak się męczy biorąc je. jak na pierś te półtora godziny to w sam raz Babeczko.
Madzia toż to noc w apartamencie już tańsza 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Babeczko wez mnie tu nie strasz skaza bialkowa :/ ale tak pozno by wyszla? Ja widze lekka poprawe po przejsciu na Pepti, a nie wiem czy bez recepty da sie go kupic, na pewno jest tylko w aptece. A co do jedzenia to mowilismy, ze tyle je ale mowila ze ok, widac tyle potrzebuje, skoro spi normalnie (a spi conajmniej 3h, a wnocy nawet 5-6h). Wczesniej zjadl 200ml, spal 4h i teraz zjadl 190ml. Ale ladnie spi, teraz w tydzien przybral ponad 300g, nie placze ani nic to raczej wszystko ok, przeciez nie bede go glodzic zeby trzymal sie normy 😉 mleka matki niby moze pic ile chce 🙂

Wspolczuje waszym maluchom, ze tam sie mecza 😞 my to mamy istnego aniolka w domu (tfu tfu, zeby nie zapeszyc) i ss idealny na kolki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Strzaueczko - tez mi sie wydaje, ze ok..je ile potrzebiuje! Ale wolalam podpytac..zwlaszcza ze nie tyje ponad korme i brzusiO nie boli 🙂 A ta skaza bialkowa moze wyjsc i pozniej..ale moze tez byc taka chwilowa jak sa maluszkami! Wiesz..w tych sztucznych mlekach jest wlasnie laktoza i wlasnie dlatego zmieniaja na Pepti' Poobserwuje i w razie co ppjde do lekarza po recepte..
Czarnyloczku - niby je ile chce, ale ucza mnie tu wszyscy ze warto pilnowac stalych por karmienia..w sensie odstepy, by sie nie uwiazac...a bobas nauczy sie najesc na raz.Nie wiem..i tak daje co 2h jak chce..i czasem jak tak bardzo placze, bo ja uspokaja 🙂 Nie wiem juz co wlasciwe 😞

No a teraz cyc oczywiscie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kurcze ja to nawet nie zwracam uwagi na to o ktorej ma jesc i ile zjadlo 😞 placze to daje najje sie to wypluwa i spi. na poczatku po wyjsciu ze szpitala ten nawal mialam to 2 dni laktatorem sciagalam to wtedy tak przynajmniej 40ml zjadala na raz a teraz pewnie ze dwa razy wiecej 😉 w przyszlym tygodniu idziemy do pediatry to zobaczymy ile przybrala bo poliki to jej sie ogromne zrobily!
magdaluke jaka glupia?! chcialas zeby dobrze wygladal a wyszlo niefortunnie! Miles pewnie juz dawno zapomnial o akcji 😉 a nastepnym razem bedziesz uwazala! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
Czarnyloczu - Miłoszek śliczny 🙂 i jaki już duży 😉 a co do 3 h godzinnego płaczu to ja mam to samo wieczorami dosłownie maraton zobaczymy dziś pierwszy raz dostała kropelki może będzie spokój bo ja już nie wyrabiam 😞
Suuperbabo- pytałam się o te mleko bo słyszałam że miałaś kłopoty z wagą Helenki że za szybko przybiera a wczoraj właśnie się dowiedziałam że te mleko jest bardzo tłuste i głownie stosowane aby dzieci przybierały na wadzę. Nie wiem ile w tym prawdy ale może coś w tym jest.
Dziewczyny ile postów trzeba mieć aby zdjęcia dodawać ?
Zazdroszczę Wam tych aniołków bo z mojej jest mała terrorystka 😞 a ja czasem mam ochotę uciec gdzieś daleko aby nie słyszeć jej płaczu bo serce mnie boli że nie wiem co jej jest 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Magdaluke Miles pewnie nawet nic nie zauważył 😘
Babeczko senk w tym że pokarm matki szybciej się wchłania niż sztuczne, dlatego dziecko jest szybciej głodne. Sama zauważyłaś że po sztucznym dłużej śpi-bo dłużej je trawi. Dlatego ja bym nie przetrzymywała Helenki na siłę. Nie bez powodu nazywa się to karmienie na żądanie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Powiedzcie mi jeszcze jak to jest z ćwiczeniami tzn czy już teraz mogę czy muszę czekać aż upłynie te 6 tygodni połogu ?
I czy to normalne że czasem jeszcze jak coś dźwignę lub podniosę to krwawię ? Bo w sumie to już prawie miesiąc po porodzie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Oj wiem że po cesarce długo a teraz właśnie nie wiem...i się boje robić coś na własną rękę 😉
Ogólnie wczoraj jak mała mi tak płakała to była strasznie czerwona i się bałam że ma temperaturę to jej zmierzyłam przez pupkę i się wystraszyłam bo było 37,1 czyli stan podgorączkowy zaczęłam się szykować aby jechać na pogotowie ale zadzwoniłam do położnej i mi powiedziała że jak się mierzy przez pupkę temperaturę to się odejmuje -5 stopni czyli jest akurat 36,6...piszę o tym dlatego aby żadna z was nie wpadła w taką panikę jak ja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
4nula ale leci tobie taka zywa krew normalna jeszcze? bo mi to tak kilka dni krwawilo a teraz to juz praktycznie na wkladkach bo takie brudna, brazowa wydzielina
a z cwiczeniami to raczej trzeba poczekac 😞 choc ze mna na sali lezala dziewczyna, ktora miala 2 cesarke i jej w ciazy miesnie brzucha praktycznie na boki sie rozeszly i ma ogolnie masakre jakas teraz 😞 to lekarz mowil, ze zaraz po zdjeciu szwow ma nosic ten pas poporodowy i ma pomoc. a ktoras z was moze juz go stosuje? wiem, ze maiha miala miec zaraz wesele to miala go nosic ale cos jej dawno nie bylo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
d-brycz- no ostatnio jak wróciłam z zakupów to właśnie taka żywa była i się wystraszyłam...bo wcześniej od czasu do czasu jakaś tam wydzielina leciała ale już nie z krwią...
ja się nad tym pasem zastanawiam ale nie wiem czy nie za późno i czy on coś mi pomoże..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dokladnie..dobrze Loczek mowi - do 37,5 tonotmalna temperatura u takich maluchow. A poza tym ona ponoc troche rosnie np.przy karmieniu czy placzu itp 🙂 Moja ma notorycznie ok 37,1. no karmie czesciej i tak..a sztuczne nadal tylko raz ok 1-2 w nocy! No ale nawet na to raz chyba lepiej by mi zmienily na Pepti..zapisalam ja w razie co w srode do pediatry!

Co do cwiczen po cc - to slyszalam o 3 miesiacach..ale dowiem sie! Pasa porodowego mi nie pozwolila:/ Ja zaraz na kontrole do gin i mega nerw czy czysto bedzie..a przybokazji wyrycze sie z tego, ze nadal tak boli jak sikam:,( Moze mi sie macica nie obkurczyla do konca i boli..nie wiem:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarnylok napisał(a):
4nula tylko z ta różnica że nasze dzieciaki mają podwyższona temperaturę. u nich jest standardową do 37,5 st. później się to wyrównuje.


Własnie mi położna mówiła abym do 37,5 się nie martwiła że wtedy wszystko jest ok gorzej jakby miała 38. Ale strachu wczoraj sie najadłam. A nie wiesz do kiedy ta temperatura się wyrównuje ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Suuperbabo - Ty to się masz 😞 oby już wszystko było ok i się ładnie goiło...
czarnyloczku - miałam się już dawno zapytać ale nie miałam czasu jak Miłoszek się rozwija względem tego że jest wcześniakiem ? wiesz bo zawsze mnie to zastanawiało z moim Kacperkiem jakby to było..wiem że to średnie porównanie...bo spora różnica by była
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Oj bo to zostanie juz loczek:P
No ja ciagle po tej cc kiepsko sie czuje..a raczej po prostu po porodzie 😞
Dzis zostaje sama...chyba sie za przeproszeniem posram z nerwow:/ A M.wroci po 20 lub przed 21 😞 malutka nie spi wlasnie, ale z rana grzeczna..popoludniu i na wieczor robi sie awanturnica i wyje..a maz akurat rano jest..grrr! Zaraz ja wezmie troszke, bo musze sie ogarnac!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...