Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
dzonatalie napisał(a):
mamusiak napisał(a):
dzonatalie: rozumiem Cię bo czasami i ja się tak czuję.....ale mam Antosia i od razu buziak mi się cieszy......Za 2 tygodnie mężuś też wyjeżdza na 4 dni więc też pewnie będę łapac dołki......

marylu: dziękujemy.Też mam taką nadzieję.Ze zdjęciami spróbuję pózniej jak będę miała większą ilośc postów.Może się uda.

Mamusie a jak z apetytem u Was?....bo mi się buzia nie zamyka..........




😞 😞
tez jak patrze na mala to mi sie buzia cieszy ale mimo wszystko dolek zalapalam i to niezly.. ale to moze tez ze zmeczenia juz 😞
poszlabym juz spac , ale znajac zycie ledwo zasne a mala wstanie na karmienie, i pewnie m zadzwoni niedlugo wiec nie oplaca sie isc spac..


Moze jestes przemeczona,stad te dolki...Ja tak mialam po porodzie,ale juz jest lepiej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja w tamtym tygodniu byłam sama przez tydzień bo dostali zlecenie na wyjezdzie. Więc nie było wyjscia.
Łatwo nie bylo ale dalam rade... najgorzej jak musiałam sama kąpać. 😁 ale zauważyłam jak ją sama kąpie i nikogo wiecej nie ma w pokoju, jest wyłączony tv to jest spokojna i nawet nie zapłacze jak się ją wyciąga z wanienki 🙂
Po kapieli wyłączam swiatło i zapalam lampkę nocną. butla i spać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Kochane. Jesteśmy po szczepieniach. Oj ciężkie to było przeżycie. Jak Starszy nie płakał prawie wcale na pierwszych szczepieniach tak Laury nie mogłam uspokoić. Tak się płaczem strasznie zanosiła. Chciałam dać cyca to tylko się dławiła 😞 Księżniczka wrażliwa taka... buzia i szyja odparzone od byle ulania w nocy, na nogach i brzuszku czerwone otarcia od pampersa się robią jak nie posmaruję oliwką albo kremem..... No cóż, ciężkie będą te szczepienia... jeszcze na jakąś pielęgniarkę trafiłam nie tego, bo zamiast zrobić wszystkie trzy wkłucia jak najszybciej to ona chciała żeby Mała się uspokajała między jednym a drugim...
Tak poza tym to Mała zdrowa i silna ale mamy ćwiczyć troszkę bo wg pediatry Lusia podciągana za rączki powinna już trzymać głowę w linii ciała a jej główka zostaje na podłożu. Waży już 4,8kg 🙂 No i mamy zalecenie żeby ubierać luźne skarpetki i spodenki albo śpiochy z odciętymi stópkami żeby uniknąć wrastania pazurków. I mamy nic z pazurkami nie robić.

Sandro paczkę posłałam... całe 7,50 zapłaciłam 🙂 jeszcze w gratisie wsadziłam szydełkowe buciczki 🙂

lecę czytać co u Was
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej laski
u mnie bez zmian. Moj Krzyś nie lubi spać i tyle. Muszę sie z tym pogodzić...
Dotibuziaczki dla Laurki:* ale delikatna jest z niej dziewczynka. i dobrze! 🙂
dzonatalie pierwsza noc za wami i dałyscie rade! 🙂

dziewczyny jak mi sie chce jesc... juz sama nie wiem co do buzi wkladac 😞

I najwazniejsze 😉 mój bąbelek kończy dziś miesiac! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
pauleczka kapanie jakos idzie mam lezaczek wiec sprawa ulatwiona ... generalnie dajemy rade poki co to dopiero 2 dzien, pewnie w piatek m wroci i zastanie zombie w domu 😁
mala sie splakala o mleko jakby conajmniej tydzien nie jadla, pojadla - niedojadla , odbilo jej sie i przy okazji zasnela na moim ramieniu wiec hop do lozeczka.. na 5minut i znow placz..o niedojedzone mleczko 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marylu buziaczki dla Krzysia 🙂

Edith niestety nie zaczęliśmy jeszcze bo M upiera się że najpierw kontrola u gina... a na tą muszę czekać do 21.października 😠 choć już nawet gumki zakupiłam 😉
Poza tym ciągle coś wypływa ze mnie. Raz nie ma nic 2-3 dni, potem pocieknie troszkę a potem znów nic... dziwne takie.....

Sandro widzę że zaczynasz walkę z wagą 🙂 masz jakiś konkretny sposób czy po prostu MŻ ?

Emi macierzyńskie to chyba od razu ZUS wypłaca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Na razie zaczynam od MZ.. ale niestety ciezko jest,bo przez to karmienie jestem ciagle ciagle glodna.. i jak nie mam zajecia chwilowo, to tylko patrze, zeby a to jednego biszkopta, a to Nadii chrupke, wiec bedzie ciezko...

Dzieki Doti ;* Wyslij mi dane na priv...

Ehhh, tak sie ucieszylam ze mloda pospi, a tu 40 min spania i znow sie spina, bo kupa idzie.. normalnie szal cial.

Ogarne i skoncze pisac//
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sandra damy radę i jakoś się schudnie 😉
Mi ostatnio babcia M wytknęła że przytyłam - schylałam się żeby buty ubrać i mi boczki ze spodni wyszły... :/ poskarżyłam się w ramach żali M a on na to... że jestem grubsza ale mąż kocha to nie mówi 🤢 🤢 🤢 od tamtej pory mam focha i nie daję mu się dotknąć mówiąc, że grubej żony dotykać nie będzie bo jeszcze na niego przejdzie.

Ehh przyszło z PZU wreszcie pismo, że przyznali M wypłatę 1900zł z tytułu urodzenia dziecka. 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kochane my bylysmy na spacerku..po czym mała wypiła 90ml mleczka 🙂 bylysmy sie zwazyc uuu Mala wazy 3930 kg wiecej jak przy porodzie...My na szczepienie idziemy w piatek juz sie boje...
A z sexem to u nas jest tak ze raz probowalismy ale nic z tego bo mnie bolalo . zdecydowalam sie na zastrzyki anty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doti napisał(a):
Sandra damy radę i jakoś się schudnie 😉
Mi ostatnio babcia M wytknęła że przytyłam - schylałam się żeby buty ubrać i mi boczki ze spodni wyszły... :/ poskarżyłam się w ramach żali M a on na to... że jestem grubsza ale mąż kocha to nie mówi 🤢 🤢 🤢 od tamtej pory mam focha i nie daję mu się dotknąć mówiąc, że grubej żony dotykać nie będzie bo jeszcze na niego przejdzie.

Ehh przyszło z PZU wreszcie pismo, że przyznali M wypłatę 1900zł z tytułu urodzenia dziecka. 🤪


Doti a jakie papiery trzeba dolaczyc by dostac z pzu pieniadze bo Bartek jest w tym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
WITAM 😁 😁
Ja dzisiaj wyszłam W KOŃCU ze szpitala z Maludzią 🙂
Miała podwyższony poziom crp...
Leżała w inkubatorze przez pierwsze 5 dni...
Miałam zielone wody płodowe, mała było owinięta pępowiną wokół szyi dwa razy, miała wyziębienie w macicy i wpłynął na to też stres przed CC, bo trzęsłam się jakby było -20'C...
Miała też małe problemy z układem pokarmowym...
O 5 obudziłam się ze skurczami, czekałam tak do 8 i pojechałam do szpitala. Zbadali mnie, 30min pod ktg, dali mi tlen bo już nie mogłam dać rady i zabrali mnie na cięcie.
Karolcia jest takim żarłokiem, że sama w to nie wierzę 😁
Miała 2800 gram i 50 cm . Dostała 9/10 pkt.
Ale najważniejsze, że nie sfiksowałam przez te 10 dni leżenia, chociaż wczoraj miałam załamanie i płakałam, bo nie wiedziałam ile jeszcze tam zostaniemy, ale na szczęście wszystko się unormowało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam się wieczorkiem...
byliśmy na tym usg nerek... i malutki tak wrzeszczał jak pani doktor jeździła mu po całym brzuszku tym zimnym aparatem że aż mnie skręcało... i aż boje się co to będzie z tymi szczepieniami...
po badaniu wyszło że... : "Ślad zastoju w nerce prawej -miedniczka 7mm, kielichy -3mm.. Przestrzeń zaotrzewnowa i trzustka słabo widoczna"" 😞
za 2tyg kolejne usg... jak do tego czasu nic sie nie unormuje wtedy zaczniemy leczenie.

Tusia dużo zdrówka dla was 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...