Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
To i ja się pochwalę,bo jeszcze nam się taka cudowna nocka nie zdażyła.Antoś przespał ciągiem 8,5 godzin......... 🤪 🤪.Co prawda od 2 dni praktycznie nie spał nic w nocy......i pewnie był chłopak zmęczony 😁 😁


Jak długo macie zamiar zakładac niedrapki ??
Nie pokazywałam jeszcze od dnia porodu mojej pociechy,więc wstawiam zdjęcie.
Antolek mój kochany:**

[IMG]http://i49.tinypic.com/28va72a.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej 🙂
Nie pisałam 2 dni, bo młody nie dawał spokoju - krzyki, marudzenie i mało spania 😞
Dziś jest grzeczniutki, bo tata w domu 😉
Wojtek od samego początku je dużo i zachłannie i po jedzeniu potrafi sporo ulać świeżego pokarmu, ale rośnie jak na drożdżach, więc jakoś się nie martwię.
Ja niedrapek nie zakładam... Obcinam paznokcie jak zaczyna siebie i mnie drapać...
Byliśmy dziś na cmentarzu ale dosłownie 30 minut jazdy samochodem, 15 na cmentarzu i powrót do domku 🙂 A na groby i do teściów jedziemy jeszcze w weekend, do poniedziałku, tylko, że wtedy będzie 2godzinna jazda do Inowrocławia... Ciekawe jak nam to wyjdzie, bo fotelik chyba nie jest zbyt wygodny dla takiego malucha :/
Skąd wiecie, że dziecko boli brzuszek?? Bo ja nie wiem czy mały marudzi, bo ma taki humor, czy go coś boli. On dość regularnie się pręży, ale bez krzyków, tak po prostu się wygina. I czasem popłacze jak kupkę robi. Czy to powód, żeby podać Espumisan?
Wojtek też czasem ma zieloną kupkę 😉 Nic specjalnego z tego powodu nie zaobserwowałam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mamusiak antos jaki słodki 🙂 moj już dziś miał normalne kupki. Chyba rzeczywiście coś zjadlam 😞 ale wyglądała strasznie. Niedrapek nie zakładam. Pazurki obcinam chociaż to trudne wyzwanie 🙂
Efek jak sie prezy to prawdopodobnie coś z brzuszkiem. Lub jak tak prostuje i podkurcza nogi. Moj dziś od rana nie spał. I co chwilą wpada w ryk, widzę ze coś go boli ale nie mam jak mu pomóc 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marylu zielona kupka jednorazowo nie powinna Cie martwić, ale jak będzie sie utrzymywała dłuższy czas to może oznaczać alergię pokarmową, więc zwróć uwagę na to co jesz.

Agn ja też czytałam że to może być śmiertelne dla niemowląt, ale ta choroba przywędrowała do PL już kilka lat temu pod nazwą zespół dłoni, stóp i ust. Groźne jest doprowadzenie do zakażenia pęcherzy, poza tym wirus który ją wywołuje jest odpowiedzialny też za inne bardzo poważne choroby. W Polsce nie było chyba przypadków śmiertelnych tej choroby. Jak pojawi się gorączka to idźcie do lekarza i wspomnij że był kontakt z tym dziadostwem.

Mamusiak Antoś jest śliczniusi 😁

A tu moja Lusia w "chuście" zrobionej z poszewki na kołdrę 😁
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/713/dsci1172.jpg/][IMG]http://imageshack.us/a/img713/8066/dsci1172.th.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
efek napisał(a):
Hej 🙂
Nie pisałam 2 dni, bo młody nie dawał spokoju - krzyki, marudzenie i mało spania 😞
Dziś jest grzeczniutki, bo tata w domu 😉
Wojtek od samego początku je dużo i zachłannie i po jedzeniu potrafi sporo ulać świeżego pokarmu, ale rośnie jak na drożdżach, więc jakoś się nie martwię.
Ja niedrapek nie zakładam... Obcinam paznokcie jak zaczyna siebie i mnie drapać...
Byliśmy dziś na cmentarzu ale dosłownie 30 minut jazdy samochodem, 15 na cmentarzu i powrót do domku 🙂 A na groby i do teściów jedziemy jeszcze w weekend, do poniedziałku, tylko, że wtedy będzie 2godzinna jazda do Inowrocławia... Ciekawe jak nam to wyjdzie, bo fotelik chyba nie jest zbyt wygodny dla takiego malucha :/
Skąd wiecie, że dziecko boli brzuszek?? Bo ja nie wiem czy mały marudzi, bo ma taki humor, czy go coś boli. On dość regularnie się pręży, ale bez krzyków, tak po prostu się wygina. I czasem popłacze jak kupkę robi. Czy to powód, żeby podać Espumisan?
Wojtek też czasem ma zieloną kupkę 😉 Nic specjalnego z tego powodu nie zaobserwowałam 😉


Też się kiedyś nad tym zastanawiałam.......po czym poznac że dziecko boli brzuszek......Płacz,prężenie się,nerwy.......ale wystarczy że wezmę na ręce i wszystko mija,więc to chyba nie brzuszek......... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marylu napisał(a):
mamusiak antos jaki słodki 🙂 moj już dziś miał normalne kupki. Chyba rzeczywiście coś zjadlam 😞 ale wyglądała strasznie. Niedrapek nie zakładam. Pazurki obcinam chociaż to trudne wyzwanie 🙂
Efek jak sie prezy to prawdopodobnie coś z brzuszkiem. Lub jak tak prostuje i podkurcza nogi. Moj dziś od rana nie spał. I co chwilą wpada w ryk, widzę ze coś go boli ale nie mam jak mu pomóc 😞


Dziękujemy 🙂
Jak często obcinasz pazurki?.Hm bo ja jakoś raz na 1,5 tygodnia......a niedrapki zakładam bo często ma zimne rączki.......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doti napisał(a):
Marylu zielona kupka jednorazowo nie powinna Cie martwić, ale jak będzie sie utrzymywała dłuższy czas to może oznaczać alergię pokarmową, więc zwróć uwagę na to co jesz.

Agn ja też czytałam że to może być śmiertelne dla niemowląt, ale ta choroba przywędrowała do PL już kilka lat temu pod nazwą zespół dłoni, stóp i ust. Groźne jest doprowadzenie do zakażenia pęcherzy, poza tym wirus który ją wywołuje jest odpowiedzialny też za inne bardzo poważne choroby. W Polsce nie było chyba przypadków śmiertelnych tej choroby. Jak pojawi się gorączka to idźcie do lekarza i wspomnij że był kontakt z tym dziadostwem.

Mamusiak Antoś jest śliczniusi 😁

A tu moja Lusia w "chuście" zrobionej z poszewki na kołdrę 😁
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/713/dsci1172.jpg/][IMG]http://imageshack.us/a/img713/8066/dsci1172.th.jpg[/IMG][/URL]


Ależ słodko się tuli do mamusi 🙂).Pomysł z psozewką świetny!.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pogoda beznadziejna...;// My wlasnie wrocilismy od tesciowej 🙂

Co do niedrapek, to nigdy nie zakladalam. 🙂

Dziecko zbolem brzuszka krzyczy "napadowo", podkurcza nozki, prezy sie i ciezko je upokoic.. u nsd pomaga wtedy tylko cyc.

Doti, super chusta 😁D

Moja tez ulewa niesamowicie i swiezym mlekiem i strawionym.. ale przybiera jak ta lala , wiec nie widze powodu do niepokoju 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mamusiak Ula tez lubi zjesc bardzo duzo, ze czasem az sie krztusi tym mleczkiem, zadarza sie, ze tak dlugo je, az padnie 😁 no ale tak jak piszesz - poki przybieraja nasze dzieciaczki na wadze to chyba nie ma co sie tym martwic 🙂

Jak moja boli brzuszek to strasznie wierzga nozkami i czesto przy tym marudzi lub placze, przytulanie nie pomaga, jedynie tak jak u Sandry cyc 🙂 cyc jest dobry na wszystko 🙂

Doti super chuste sobie skombinowalas 🙂

Co do niedrapek, to ja zalozylam Uli tylko raz, w szpitalu, ale spadaly, to dalam sobie spokoj. A pazurki obcinam raz w tygodniu, bo straszne zadziory sie robia. Poza tym ona te palce wpycha do oczek, to pazurki musza byc krotkie i juz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mamusiak ja obcinam jak zaczyna mnie drapac 🙂
Doti ciężko sie wiązało? Ja zamowiam jutro ta pentelke, bo jak mi sie nie spodoba to nie będzie szkoda.

O wlasnie sandra opisała idealnie dzisiejszy ryk mojego małego- napadowo 😞 teraz dopiero zasnął. A od rana był ciągle obudzony i cierpiał 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sandros jaka śliczna jest twoja księżniczka 🤪

A moja pierwszy raz cały dzień praktycznie nie śpi, nawet teraz ma problem z zaśnięciem 😮 Nigdy jej się to nie zdarzyło i oczywiście wbijam sobie fazy z tą chorobą bostońską 🤔 Ja chyba zwariuję 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny!

Sandros moja niestety jest już na butli 😞 A twoje córcie są do siebie podobne jak dwie krople wody 🤪
Moja jednak zasnęła ładnie po 20 i spała do 3 w nocy a potem wstała o 6:30, zjadła, zrobiła to co zawsze rano 😁i teraz znowu kima 😁
Zapowiada się ładna pogoda, więc trzeba będzie wyjść na spacer, bo wczoraj taka marudna w dzień była i nie mogła zasnąć chyba z braku świerzego powietrza 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...