Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
wanilka86 napisał(a):
Widzę że dzieciaczki coś nie bardzo za matami...hmm 🥴 bujaczek wibrujący z ficher price juz ma 🙂

ja sie zastanawiam nad takimi do 100 zł
http://allegro.pl/piekna-mata-edukacyjna-poduszeczka-i2899878643.html?source=oo
http://allegro.pl/canpol-mata-edukacyjna-wesola-farma-kabaty-i2884826441.html?source=oo
i jeszcze taka jedna z lewkiem.


ktoras z dziewczyn kupywala ta druga nie pamietam juz ktora 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Cześć Kochane 🙂
Jesteśmy po Chrzcinach. Impreza super udana, wszystko tak jak powinno być. Trochę zdjęć na FB a jutro wrzucę kilka tu 🙂 Jedzenia zostało na tydzień ale damy radę :P placki na nowy rok już mam hehehe
Widzę że temat mat powrócił 🙂 Moja lubi taką zabawę. Naprawdę długo potrafi wyleżeć i oglądać zabawki...Zaczęła się już przewracać brzuch-plecy, plecy-brzuch żeby dosięgać zabawek i dziś w ciągu pół godziny chyba 5 razy ją odkładałam na matę bo uciekała 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Natalie dokladnie, my mamy wozek bebetto solaris ale musielismy dokupic adaptery do fotelika maxi cosi bo tak by nie pasowal...musiasz poczytac o swoim wozku jakie foteliki do niego pasuja bez adapterowa a jakie ich wymagaja 🙂 u nas poki co ani razu nie bylo potrzeby wpinania fotelika na stelaz wozka, wiec w ogole bez sensu te adaptery kupilismy 😁

kurcze mamy wyruszac do moich rodzicow, a mala spi jak zabita 😮 zanim ja oporządzę to znow godzinka minie...ahhh te dzieciaczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry dziewczyny 🙂 Maja już sama oddycha,bez respiratora...wczoraj mnie poznała o 20 i zaczela plakac i mi się tez przyklro zrobiło i tez sie poryczalam 🙂 Poprostu jej placz oznaczal ze chce sie przytulic i nic wiecej..a ja moglam ja tylko glaskac po rączce i po głowce....jej jest juz taka fajna taka Nasza Maja 😁 jeszcze o 16 tak nie bardzo kontaktowala ale o 20 juz tak 🙂 jak po świtach? 🙂 u Nas ok:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam.
Przeraziłam się tym linkiem o skokach rozwojowych jak moja Wiki ma do 19 tygodnia się tak zachowywać to umrę z niewyspania 😮
Je z 5 razy w nocy na szczęście już śpi ze mną wiec wyciągam cycka daje na leżąco i zaraz zasypia boli mnie wszystko łącznie z karkiem 😞
Ach jakoś muszę to odczekać i myślę ,ze wróci do przespanych nocy w całości, a cycki to masakra kiedyś w nocy odpoczywały ,a teraz bolą jak cholera.
My dzisiaj jedziemy na zakupy bo lodówka pusta .
Natalia super że Maja już sama oddycha .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Super, super super 🙂)

A maz zarwal lozko w sypialni, tak wiec zabieramy sie za robienie pokoju dziewczynkom...
Tylko mam nadzieje, ze jak szafa zastawie sciane, to po minucie grzyba nie bedzie ;//
Ale sie ciesze :d
Szkoda lozka, no i znow bedzie trzeba rozkladac w pokoju i skladac,ale znikna mi wsyztskie klunkry laseczek 😁D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dobry,
witam po świętach i po chrzcinach ;D
wszystko wyszło ok... Szymon prawie całą mszę przespał u taty na rękach 😁
przebudził się kilka razy i strzelał zabójcze bezzębne uśmiechy 😉
a na fb zdjęcia z uroczystości ...


teraz uciekam ogarniać salon bo dzisiaj dalej impreza... już powoli wysiadam... codziennie coś...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry.
moje dziecko od niedzieli odwala takie jaja ze spaniem że szok. w dzień śpi po 20 min 3 razy, a kładzie się o północy 😮 i trzeba patrzeć na niego bo jak nie patrze to marudzi, ktoś mi podmienił dziecko 😠
jedyne co go uspokaja to rybki w akwarium, prawie jak telewizor hahaha
kupy nie było od niedzieli.
u nas czerne chmury w rozwoju hahaha czyli jeszcze 3 tygodnie i ma wyjść słońce ? bez jaj 😠


Super że Maja już sama oddycha, robi postępy. Czy lekarze mówią już coś o wyjściu do domu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
edith napisał(a):
dzień dobry.
moje dziecko od niedzieli odwala takie jaja ze spaniem że szok. w dzień śpi po 20 min 3 razy, a kładzie się o północy 😮 i trzeba patrzeć na niego bo jak nie patrze to marudzi, ktoś mi podmienił dziecko 😠
jedyne co go uspokaja to rybki w akwarium, prawie jak telewizor hahaha
kupy nie było od niedzieli.
u nas czerne chmury w rozwoju hahaha czyli jeszcze 3 tygodnie i ma wyjść słońce ? bez jaj 😠


Super że Maja już sama oddycha, robi postępy. Czy lekarze mówią już coś o wyjściu do domu?


do domu?? chyba żartujesz!!!! ona jest po 2 poważnych operacjach,co z tego że robi postępy,ale jak lezy na oiomie i jest tak jak teraz zawsze jeszcze moze cos sie stac...dziewczynke jedna juz przewozili na izolatke a ona im zmarla,wiec nie licze na to że do domu nas szybko wypuszcza...O izolatce nic nie mowia a o oddziale to juz w ogole...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dobry 🙂

Święta Święta i po Świętach... i jak nigdy cieszę się, że już po... za dużo wrażeń dla małego!! Wigilii u moich rodziców kompletnie nie ogarnęłam, bo mały tak się zaniósł, że wrzeszczał bite 2h, no ale co sie dziwić... tyle ludzi i każdy chciał go brać 😠, hałas, zmiana miejsca, podróże autem.... dobrze, że przynajmniej mieliśmy się gdzie schować i nieco wyciszyć...

Natalia cieszę się, że maleńka wraca do zdrowia 🙂

Super, że wszystkie chrzty się udały... my do Wielkanocy czekamy... ech...

jakaś taka wymemłana jestem, że nawet się jeszcze dziś nie ubrałam i śniadania nie jadłam 😜 a młody śpi 🙂

my jak nic mamy ten wzmożony okres rozwojowy obecnie... oprócz marudzenia i rączek mamusi na wyłączność, Tymek nie chce przekręcać się na plecy z brzuszka, ale za to pięknie się dźwiga, trzymając przy tym głowę idealnie w przedłużeniu kręgosłupa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
edith napisał(a):
Doti to dobrze ujeła 🙂
natalia jesli Cię urazi lam albo wkurw... to przepraszam ☺️ trzymaj si 🙂ę


Nie nie urazilas...tylko juz mam dosc tych pytan,kazdy tylko pyta kiedy Maja wychodzi do domu...Sorry że tak to ujelam,ale wkurzaja mnie te pytania!!! jak ja sama nawet nie wiem..a lekarze to juz w ogole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny,

Natalia, rozumiemy Cię doskonale, bo każdy ma pewną granicę wytrzymałości. Ale pamiętaj, że my tu wszystkie trzymamy kciuki za Majunię i bardzo się martwimy. I z niecierpliwością czekamy na każdą dobrą informację od Ciebie o Majeczce 🙂 Buziaki i bądźcie dzielne, choć wiem, że to łatwo powiedzieć. Ale sama widzisz, że powolutku, małymi kroczkami Maja dochodzi do sił 🙂

A moja Nata na pewno miała skok rozwojowy w 12 tygodniu. Przez cały tydzień przed Wigilią była nie do zniesienia. Dziecko prawie z piekła rodem 😠 Marudne, płaczące, ciągle coś jej nie pasowało, jeść nie chciała, darła się jak jej cyca dawałam, smoczka wypluwała, piąstki z nerwów to tak miała wymięte tymi swoimi dziąsłami, że aż miała je pokaleczone i opuchnięte. A w Wigilię, kiedy skończył sie 12 tydzień zupełnie inne dziecko 🙂 Teraz z niepokojem oczekuję kolejnego takiego skoku... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja na oddziale już !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa cieszę sie bardzo dzisiaj ją przytule 🙂)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam po świętach 🙂 z dwoma kilogramami na plusie 😁

Moje dziecko przez te święta przestawiło sobie godziny spania i co z tego że wstaje mi o 10,00 jak my padnięci chcemy iść wieczorem spać a Ola do północy w najlepsze się bawi 😮
A przez święta mieliśmy cyrki z karmieniem Oli jakoś straciła mi apetyt je po 60 ml i wypluwa smoka 🤢 nie wiem czy teraz zaczyna dopiero odczuwać że ten nutramigen jest paskudny w smaku już dzisiaj od rana poleciałam kupić większy smoczek bo M mówi że może już za wolno jej leci i teraz zobaczymy...

Fajnie dziewczyny że chrzciny się udały i że już macie za sobą bo pamiętam jak ja się stresowałam 🙂
Deira tu też wrzuć jakąś foteczkę z sesji bo ja od sierpnia biorę się za fb i rozpracować go nie mogę bo wiecznie coś 😁 obiecywałam sobie że jak pójdę na zwolnienie w ciąży to się zacznę tam udzielać bo będzie dużo czasu a tu chodziłam prawie do końca a teraz to już nie mam kiedy 🙃 ale w przyszłym roku się tym zajmę 😜 moje postanowienie noworoczne hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewuszki 🙂
u nas nawet ok Gabrys zrobił dziś taka kupe że całe plecy miał brudne 😁 chyba jedzenie świąteczne mu wyszło 🙂
Natalia super! trzymamy kciuki za Majeczke. Wszytsko jest na dobrej drodze 🙂

A w koncu kupiłam mu taka mate bo juz kobla dostawalam 🤢 a jest troche wieksza to posłuży mu na dłużej 🙂 a za bawki moge mu powiesic tez swoje 🙂
http://allegro.pl/interaktywna-mata-edukacyjna-zolw-grzechotka-d108-i2888709830.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...