Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dziękujemy za życzenia dla Marcinka!

Aisza dobrze, ze już w domku :*

coś się Emilia dawno nie odzywała...

my dzisiaj leniwie-zaliczyliśmy już gości a teraz się obijamy 😉
powinnam zrobić to co Sandra-poprzegladać ciuchy bo mam pełno takich co i tak nie używam, ale jakoś nie mam weny :/

Miłego popołudnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam po świętach 😉
Mam nadzieje, że wszystkie jestescie zadowolone z prezentów i jedzonka 😉 U mnie było super, wciąż są u nas moi rodzice, więc odpoczywam!~!
Jeśli chodzi o Krzysia, na pogotowiu okazało się że ma szmery w płuchach. łaskawie dali mu antybiotyk. Bierzemy już chyba 4 dobę i nie ma poprawy 😞 mały ciągle budzi się od zatkanego noska lub strasznego kaszlu 😞 jestem już tym wymęczona i strasznie mi go szkoda 😞 Jak go lekarz widział tydzień wcześniej to mógł dać jakiś syropek może by się obyło bez tygo antybiotyku 😞
kiedyś pisałam że mocz małego śmierdzi. Okazało się że cała paczka pieluszek była jakaś wadliwa! zmoczyłam jedną wodą i wydzieliła taki sam wstrętny zapach... to tak jakby i u was się podobna sytuacja zdazyła
latka- nie mam zadnej sprawdzonej apteki. i tez zauwazylam ze żadna apteka nie ma wszystkiego co potrzebuje 🤔
agn Gratulacje! 🙂
initram latka u nas tez rocznica poczecia w swięta :P nasze roczniaki kochane 😁
karolka fajny pomysł z tym ślubem 🙂 ciekawa jestem czy zdecydujecie się zrobić taką niespodzianke
aisza biedny Borysek. Dobrze że już w domu jesteście! Jedyny plus że jednak dobrą opiekę dostaliście i stwierdzili co dolega małemu.

p.s. tak jak Sandros zabralam sie dzis za porządkowanie szafy 😉 u mnie tylko dwa worki niepotrzebncyh rzeczy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marylu a probowalas olejku Olbas dla niemowlaków? Nam pomogl... Skropic posciel i masc majerankowa? Moze taki dposob cos na katarek chociaż pomoze? I ta mascpulmex baby? Podobno bardzo skuteczna chox pewnie provowalas juz bo mialas wlasnie chyba zamawiac 😉

Ktore to pieluszki Ci sie takie wadliwe trafiły?...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
latka Olbas mamy 😉 nawet do nawilżacza dodaję parę kropel żeby lepiej się oddychało. Krople do nosa stosowaliśmy ale tylko 4 dni można więc już teraz nie mogę mu podawać 😞 no i wystarczy dotknąć jego plecków żeby poczuć jak mu tam "rzęcholi" 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Proponuje wysmarowac Pulmex Baby i przede wszystkim oklepywac po podaniu syropku!!!
Przy zmianach na plucu bym juz nie ryzykowala bez antybiotyku, wiec sie tez dziwie.. ale ogolnie sama jestem zwolennikiem leczena bez tego.
My mamy spokoj od czasu kiedy zakupilam inhalator..

Uzywa ktoraz z was laktacyjnej z Hebapola??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wlasnie myślę ze gdybym dostała jakiś syropek jak byliśmy tydzien temu u lekarza to mały byłby już zdrów. A oni każą czekać i albo sam wyzdrowiejesz albo będzie już tak źle ze tylko pogotowie....
W polskiej aptece w uk nie udało mi sir syropkow kupić, więc dopiero jak będę w polsce sie zaopatrze 😞


Sandros ja czasem pije ta z herbapilu jak mam dosc slodkiego hippa. Działa ok, ale wydaje mi sie ze hipp bardziej zwiększa laktacje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marylu napisał(a):
Latka. Kupilam karton pampersów baby dry. I w środku były dwiie paczki. W jeden pampersy smierdzialy
🤢


ja uzywam tych pampers baby dry i pampers simply dry (te pomaranczowe) i nic takiego jeszcze sie nie zdarzylo 🤔 🙂 swoja droga jestem zadowolona z tych pomaranczowych pomimo ze przeczytalam o nich mnostwo negatywnych opinii 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marylu napisał(a):
Latka. Kupilam karton pampersów baby dry. I w środku były dwiie paczki. W jeden pampersy smierdzialy
🤢


ja uzywam tych pampers baby dry i pampers simply dry (te pomaranczowe) i nic takiego jeszcze sie nie zdarzylo 🤔 🙂 swoja droga jestem zadowolona z tych pomaranczowych pomimo ze przeczytalam o nich mnostwo negatywnych opinii 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A pomylilo mi sie, to były active fit. Ale to musiała być wadliwa paczka bo nie raz uzywalam ich i nigdy nie zdążyło się to.
Kurcze moje malenstwo co chwilą sie budzi 😞 widzę ze źle mu jest 😞 chciałabym być w pl zeby go chociaż pediatra obejrzał.
A zapomnialam pisać.. mały przez prawie 3tyg przybrał 100gram 😞 przez ta chorobę nie ma apetytu, albo nie może jeść bo oddycha mu sie ciężko. A jak już zje to często wymiotuje 😞 nic mi nie doradzili w przychodni. W czwartek pójdę na wazenie to może coś powiedzą. Chociaż mam nadzieje ze już lepiej przybierze na wadze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Kochane. Jakoś nie mam weny na pisanie choć czytam Was codziennie. U nas nic nowego, Mała obraca się tak że M wstaje w nocy sprawdzać czy nie śpi na brzuszku bo się boi że się udusi.
Dopadły nas katarki ale dzielnie walczymy...
Poza tym "stara bida" 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My uzywamy teraz wlasnie tych pomarańczowych, bo akurat dostaliśmy w prezencie, nie sa jakos straszne, ale juz nam sie koncza i sama ich raczej nie kupię 🙂 mam jeszcze active fit sa wlasnie fajne i huggies strasznie sztywne jakies dziwne moim zdaniem i tez sie wiecej chyba nie pokusze 😉

Dzien dobry na dzis ! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doti napisał(a):
Hej Kochane. Jakoś nie mam weny na pisanie choć czytam Was codziennie. U nas nic nowego, Mała obraca się tak że M wstaje w nocy sprawdzać czy nie śpi na brzuszku bo się boi że się udusi.
Dopadły nas katarki ale dzielnie walczymy...
Poza tym "stara bida" 😉


Doti moja córcia od urodzenia śpi tylko na brzuchu, na plecach to jedynie w wózku na spacerze.
Od urodzenia nie przepadała za leżeniem na plecach 😁 po 10 min sie budziła a na brzuszku śpi pięknie.
Na samym początku tez sprawdzałam czy oddycha itd., ale ona jak miała ok. 2 tyg to już sama przekręcała sobie główkę z jednej strony na drugą i jakoś potem się już nie bałam.
Ważne tylko żeby dziecko kłaść na samym materacu a nie poduszkach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A my walczymy ze spaniem na rękach 🤔 Jeszcze do wczoraj mały ładnie zasypiał sam w łóżeczku na noc i czasem w ciągu dnia a tu nagle ryk i śpi tylko na rękach. Może to po tym szpitalu, normalnie nie wiem. Obudził mi się o 5 i też nie zasnął sam jak zawsze tylko na rękach musiałam go uspać. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...