Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Hej 🙂
Doti mój też często śpi na brzuszku - żadnego problemu 🙂 Kręci główką na boki i super mu się śpi. Poza tym mam wrażenie, że na brzuszku śpi dłużej, bo później czuje ssanie 😉

Paszteciki: http://kulinaria-przepisy.blogspot.com/2011/12/paszteciki.html Ciasto bardzo dobre, tylko trzeba je dobrze wygnieść, paszteciki rosną super w piecu, farsz robiłam pieczarki + cebulka przesmażone i mocno doprawione, pycha 🙂

Wojtek nauczył się przekręcać z brzuszka na plecki 😁 Taki jest pocieszny jak już się kulnie na plecki i patrzy co dalej 😁 Teraz musi się nauczyć w drugą stronę, ciekawe ile mu to zajmie 😉
My byliśmy dziś w kościele, potem dłuuugi spacer, obiadek i teraz lenistwo 🙂 Odpoczynek po Świętach 😉
Czy wypada na rocznicę sprezentować komplet naczyń? Bo nie wiem co dla teściów kupić, a jak już pisałam chcemy im jakoś podziękować za organizację chrzcin, bo się narobili nie lada... 30 lat razem są 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witam 🙂

Kochane mam pytanie...
Odciągałam ostatnio mleko (nie robiłam tego przez kilka dni bo mi nie nachodziło)... A jak już czułam, że nachodzi, to odciągnęłam ale w odcieniu zielonym... ;//
Nie podałam go oczywiście małej...
Ale czy to jest normalne, że po jakimś czasie nie odciągania mleko ma właśnie taki odcień ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tusia smialo mozesz jej podac,z tego co ja wiem, to moze miec takie zabarwienie, czasem moze byc zszarzala.. odpowiedzialne sa za to przeciwciala ktore w mleczku sa. aczkolwiek to moje info 🙂)

Karolka, to po Nowym Roku wpadnij do mnie to podziele sie z Toba zapasem herbatek, bo ja nie moge ich pic a wyrzucic mi szkoda 🙂 a Tobie sie przydadza 🙂

Mloda wczoraj brzuch cos bolal.. wiec wyladowala u mnie w lozko, bo co ja odlozylam to placza. a po dwoch godzinach wpadla starsza i masakra w tej ciasnicy...;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam się 🙂
My jednak już u siebie w domku na Czeladzi już nie chcieliśmy siedzieć mojej mamie na głowie i przyjechaliśmy do siebie ufff jaki luzz 🙂
Dziewczyny używa któraś z was butelek z aventu?? Ja mam cały zestaw startowy. Do tej pory używałam Dr browna ale mały chyba chce większą dziurkę. Ja mam jakiś schiz co do butelek i mam takiego stresa jak mu podaję herbatkę żeby się nie zaksztusił 🤨. A jak próbowałam butelki z Aventu i jak przechiliłam butelke to woda leciała ciurkiem 😮 a później to ustało i później kropelkami. Boję się mu podać 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czesc mamuski,
u nas dobry dzionek, bylismy na miescie sie przejsc, kupilam malej przepiekna czapke misia z uszkami byla za £4 a okazalo sie ze jest na przecenie i dostalam ja za cale £2 😉
nic fajnego juz nie zostalo z przecen poswiatecznych.. 🤔
dokupilam tez `moj pierwszy pamietnik` w jezyku angielskim pouzupelnialam powklejalam troche zdjec, ma juz w jezyku polskim jeszcze tylko probuje zalatwic z meza kraju co by miala fajna pamiatke 🙂

od jakiegos tygodnia boli mnie okropnie okolica pepka taki dziwny klujacy nieprzyjemny bol , jak sie schylam czy cos to okropnie mnie boli nie wiem od czego to moze byc ;//
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U Mojej od urodzenia ropiały oczka niby mogą ropieć do roczku potem jej zabieg przepychania kanalików. ale dobrze ze ja z mala poszlam wczesniej bo okazalo sie niestety ze corka ma zacme wrodzona..jak mozecie zapiszcie sie do okulisty i bedziecie spokojniejsze zapisze byc moze kropelki..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry wieczór i dobranoc 😉 ja tylko na chwilę.. My dalej poza domem,ale jutro już wracamy 😉 bo ile można korzystać z gościny, choć dobrze mi tu i w ogóle wracać mi się nie chce...

Tusia... Pola jest super!!! 😉 sama się nad tym zastanawiałam, jak Tymek był jeszcze Blanka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień Dobry 🙂
Ale mój syn to rozdarciuch i wszytkiego sie boi. 🥴
Żyrandoli a w szczególności obrazów na ścianie.
Wczoraj dał nam taki koncert że szok 🤢
Tak sobie myślę że chyba mu daję za dużo emocjio, chopkam, bujam, huśtam i dziwic się że dziecko niespokojne 🤢 A o trzymaniu go należąco nie ma mowy, on musi wszytko widzieć i trzeba go non stop trzymać w pionie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry ostatni raz w tym roku 😉
Wszystkim życzę udanego Sylwestra i wspaniałego 2013roku 🙂

mój Szymuś przez ostatnie dni jest strasznie niespokojny i lubi płakac i się zanosić ;/ jeśli to się nie poprawi pójdziemy do doktorki bo zaczyna mnie to niepokoić 😞

mamy kilka zaproszeń na Sylwka (oczywiście z małym) i sami nie wiemy co mamy robić... z tego wszystkiego chyba zostaniemy w domu... troszkę się obawiam gdzieś iść z małym bo wybija godzina 20 i on czeka na kąpiel i później sam powolutku sobie zasypia w swojej kołysce przy karuzeli i melodyjce...
a mojego M od 2 dni boli rosnąca ósemka ;/ dzisiaj w nocy oka nie zmrużył i nawet ketonal nie pomaga...
więc zdecydowanie zostajemy w domu ... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam się w ostatni dzień roku. 🙂
My szykujemy małą imprezkę w domku i siedzimy od wczoraj w garach 🙂
Ale wole to niż szlajać się po domach bo z Wiki niewykonalne zaraz nerwicy dostaje ,a taj położę ja w sypialni i będzie sobie spala.
Ciekawe czy się obudzi o północy mamy zimne ognie i by popatrzyła przez okno jak strzelają bo u mnie mega to widać wszyscy wychodzą na rondo i szaleją ,a my mamy miejsca w pierwszym rzędzie 😁 😁



W Nowym Roku życzę Wam:
12 miesięcy zdrowia, 53 tygodni szczęścia, 8760 godzin miłości, 526600 minut pogody ducha i 31536000 sekund wspaniałej zabawy !
Oczywiście zdrówka dla naszych maluszków 😘 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam ostatni raz w tym roku 🙂

Aisza dobrze że już w domku i wszystko w porządku 🙂 Moja Ola od urodzenia zasypia tylko na rękach sama nie potrafi bo my ją tak nauczyliśmy 😞 ale z drugiej strony noce mi przesypia kolek nie miała to co mam jej żałować parę minut ponosić do spania 😜

Doti moja Ola w dzień też śpi często na brzuszku bo tak trochę dłużej pośpi 🙂 też na początku się bałam ale teraz już się przyzwyczaiłam 🙂

Dziewczyny chyba odkryłam dlaczego Ola nie chciała jeść. Jak zaczęły się jej problemy z kupką to zaczęliśmy jej przegotowywać wodę mineralną (przedtem dostawała nie przegotowaną bo tak od początku jej dawaliśmy i nic jej nie było) no a wczoraj zapomniałam przegotować i dostała taką no i szok wypiła 120 ml i jak nasza dawna Ola rozbeczała się o więcej 🤪 i tak już od wczoraj podajemy i jest jak dawniej 🤪 a na kupę ta woda wpływu nie ma... Czasami chce się robić dobrze a wychodzi jeszcze gorzej... dobrze że to odkryliśmy 🙂

A od kilku dni moje dziecko wieczorem zaczyna się bawić w najlepsze kwiczy piszczy kopie z radości aż miło patrzeć 🙂 no i przy zmianie pieluszki zaczyna się wiercić radośnie co utrudnia przebieranie hihi 🙂

Mi dzisiaj jakoś tak smutno kończy się rok który tak fajnie spędziłam w ciąży 🙂 🙂 ale przyszły będzie pewnie fajniejszy bo będziemy obserwować jak nasze brzdące się rozwijają i uczą się nowych rzeczy 🙂 🙂 i tego nam życzę w przyszłym roku 🙂 abyśmy z radością i cierpliwością pomagały dzieciom w poznawaniu świata 🙂 wszystkim którzy balują życzę udanej zabawy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Ja rowniez Wam zycze i Waszym Rodzinkom Wszystkiego Co Najlepsze na ten nadchodzacy 2013!!! 😘

Ja od rana tez w kuchni, pozniej trzeba siebie i reszte wyszykowac, bo po 17 wybywamy do mojej siostry na gorace lata 80te 😁 ciuch gotowy, muzyka sciagnieta, tylko jeszcze tapir i makijaz i gotowe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU! BY 2013 BYŁ LEPSZY OD TEGO, KTÓRY SIĘ JUŻ KOŃCZY! 🙂 I BY MALUSZKI ROSŁY DUŻE, SILNE I ZDROWE 😘

Ja dzisiaj też zostaję w domu na sylwestrze z Polsatem 😁
I niedługo jadę do USC 🙂 bo jeszcze pesel muszę odebrać.

Moja też niespokojna przez ostatni okres. Nie można jej położyć, bo płacze - nawet w bujaczku nie chce już siedzieć... Tylko na rękach i nic poza tym! Dlatego na allegro zamówiłam nowe nosidło za 1zł 😁 i dzisiaj mi właśnie doszło, więc później będzie testowanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej kochane
mixi dziekuje ze wspomnialas o mnie 🙂
wchodze was czytam ale po takim czasie jakos glupio bylo mi sie 'wtracac'
u mnie nie zaciekawie swieta porazka moja cora panicznie sie boi tesciowej wiec nie posiedzielismy zadlugo M dal mi pierscionek ale co z tego jak wcale nie jest zaciekawie i zastanawiam sie ile jeszcze wytrzymam 😮 zupeelnie inny facet niz rok temu ..
Bianka zdrowa jak rybka tylko po chrzcinach mialysmy 3 wizyty u chirurga bo w stopce cos skakalo mysle ze to przez to ze tesciowa na chama pchala kozaczki badz tesc jak ja przewijaj za mocno chwycil. Dziaselka mecza ale smarujemy spi cale noce jak zasnie o 22 to do 6-7 🙂 dostaje butle 180 ml i dalej spac 🙂

Zycze wam szczesliwego Nowego Roku zdrowka dla Was i dla dzieciaczkow zrealizowania postanwien noworocznych i duzo szczescia milosci i kasiorki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nie gadaj głupot Emilia odzywaj się kiedy masz na to ochotę tylko już się o ciebie martwiłyśmy
. 😘
Cholera co z tymi facetami jest rodzi im się dziecko ,a oni się zmieniają tylko niestety nie na lepsze. 😠
Ale wtedy od razu widać który nadaje się na męża i ojca .
My zaliczyliśmy wpadkę 3 miesiące po poznaniu się 20 lat tylko na karku ,ale się jakoś ułożyło, jesteśmy do dziś .Nie mowie ,że było łatwo niestety musicie się we trójkę dotrzeć 😉 Oby się udało. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MAMUSIE SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU 2013 OBY TEN BYL O NIEBO LEPSZY

my poszlismy dzis na spacer co prawda w deszczu, wyslalismy paczke do polski £9 za 0.400kg oszaleli 😮 zachaczylam o polski sklep trafilam na swieze paczki i drozdzowki i kupilismy
zjadlam z kawusia tyle czasu nie jadlam polskiego paczka ze mialam okazje sie delektowac ha ha ha 😁 😁 😁

u nas sylwester w domu przed laptopem pewno pogadam z mama poskladamy zyczenia i tyle.. 😜

co robicie do zarelka ? 😁 😁 😁
u nas angielski obiad, salatka z zupek chinskich + zapiekanki , troche slodyczy i jakas cola 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...