Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
dobry 😉
Isa współczuje i Tobie i Szymusiowi 😞 budulek malutki 😞

u nas tak, jak u Karoli, wszechobecna radość z życia 😉 a to, ze budził sie dzis w nocy znow co 1-1,5h, to taki dodatek, co by nudno nie było 😜

Małgosia, ja mam TT, ale jeszcze nie dopajam małego, więc nie wiem, czy sie sprawdza... słyszałam, że Lovi ma jakąś perełkę w temacie niekapków 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
karolka84 napisał(a):
Małgosia, Ula swietnie sobie radzi z niekapkiem TT essentials, ktory jest od 4. miesiaca, ale zastanawialam sie jeszcze nad kupnem takiego( tylko, ze w sklepie nie bylo):
http://allegro.pl/kubek-niekapek-tommee-tippee-6m-150ml-0-bpa-z-i3012083678.html

ale ten to moze za 2 miesiace kupie 🙂


no my taki wlasnie mamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Isa a próbowałaś tego:

http://allegro.pl/nuby-gryzak-do-podawania-pokarmu-owocow-5360-i2964436374.html

mogłabyś tam włożyć ziemniaczka z marcheweczką lub kawałek owocu i Szymonek może sam by zajadał 🤔
Tu Maja w akcji:

http://www.youtube.com/watch?v=1TxagTrL2oY&list=UUV6WsoO-ofuSdAcLbRZQTXA&index=1

Maja podczas drugiej drzemki. Idę przygotować obiad 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agn właśnie się nad tym zastanawiam... chyba spróbuję i zamówię... tylko nie wiem czy ten 1 czy 2 🤔
a Majeczka wspaniała, nieźle sobie radzi z tym urządzeniem, i jaka zła jak mama jej to zabiera! 😁

Szymon dzisiaj w miarę znośny, własnie zjadł 40ml kaszki i drzemie, ale co chwile sie budzi z żalem i trzeba go głaskać i dawać smoka żeby pospał... chyba go dzisiejszy dzień już dość wymęczył... a ja zabieram się za zamawianie...

i zamawiam też ten niekapek co ma Karolka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny ja mam jakis kryzys moje dziecko pokazuje swoj charakterek cale dnie zabawy drzemki nie trwaja az tak dlugo i jak zbliza sie wieczor to az slabo mi siie robi bo oczy jak jajca i patrzy jak tu na kim wymusic zabawy zasypia mi po 23 fakt faktem spi do 8 ale ja padam na twarz ze zmeczenia 😮
widzialam pisalyscie o sloiczkach jak podalam malej marchewke z dynia z hippa to o 23:40 obudzila sie z takim panicznym placzem ze w ruch poszedl czopek
codziennie dostaje utarta marchewke jablko i biszkopta robie sama papki
no i podawalam kaszke z glutenem z lyzeczeki a teraz robie porcje po 80 ml i zajada sie az mi a efektow ubocznych nie ma 🙂 dzisiaj czas na jagody z jablkiem z bobovity
za soczkami moje dziecie nie przepada jablko odpada wszelkie herbatki tez pociagnie troszke i to na tyle
chcialabym jej podac soczek badz sloiczek ze swlika co myslicie o sliwce?
a i co do kupki to moja robi bobki poprostu bobki wczoraj zrobila 3 ale na luzie bez spinania sie i wzielam ta jedna kupke rozciapcialam i uwolnij sie smrod jakich malo i kawalki marchewki 🤪 o kolorze musztardowo jakims ciemnym ale poki co nie panikuje
jest cos co mnie jednak niepokoi w niedziele przy kapieli sprawdzalam malej stopki i patrze a maly palec caly czerwony i jak by jedna wklesla krecha przedzielony na pol na dzien dzisiejszy czerwony juz nie jest ale nadal wyglada jak przedzielony sama nie wiem co to nie boli ja to ale mysle czy to czasem nie jest wrastajacy sie pazkonietek badz jakas narosl? co myslicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Isa nie wiem, z którego będzie się dzieciaczkom lepiej jadło ale ten drugi z silikonową końcówką wydaje się praktyczniejszy i bardziej poręczny 🤨 Ja sobie go zamówię tylko poszukam czy oby gdzieś nie jest taniej 😁

Ja mojemu M nic na Walentynki nie szykuję, bo wyjeżdża w delegację 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja już planuje urlop wypoczynkowy bo 26 lutego koniec macierzynskiego.
Babka z kadr mi podpowiedziała żebym teraz wykorzystała urlop za 2012 i 2013 razem .
Bo za 2013 rok jakbym poszła na wychowawczy to automatycznie jest o ten okres pomniejszany.
Super by bylo to jeszcze mam 55 dni urlopu wypoczynkowego 😁 😁 😁
I akurat wpadnie mi kasa żeby rozliczyc za rok dzieci w całości bo sam M to nie odprowadza tyle podatku. 🙂
A i facet z lokalu w którym mamy zrobić chrzciny podał nam cene 100 zł od osoby
za obiad różne przystawki i tort więc wszystko sie uklada tylko chrzestnej nie mam. 😮
I nawet zaproszenia już fajne znalazłam M ma dzisiaj do ksiedza isc zamowic na 28 kwietnia bo chce dac zaliczke rezerwacyjna.

My nie obchodzmy walentynek 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...