Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Sandra no jakos daje. Nie opuszcza ani dnia. Mam nadzieje że jakoś sie ogarnie...najbardziej wkurza mnie mój teść bo kontroluje go na każdym kroku, spłaca za niego długi nawet myśli za niego!!! Powinien go kopnąc w d...i pozwolic by sobie radził sam. wiem że wtedy może nie mieszkalibyśmy razem ale może by się czegoś nauczył. Czsami brakuje mi sił na to wszytko...bo zamiast zając się soba ja musze jeszcze teściów pocieszać 🤢 a jego matka to juz ma przez to depresję...
Więc pożyjemy zobaczymy jak to wszytko będzie...mam nadzieję że jakoś się ułoży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dzień dobry
100 Lat dla Marcinka. U nas noc do kitu- mały budził się co godzinę albo co 30 min- jestem padnięta. Wczoraj na spacerze musiałam wyciągnąć Tymka z wózka- tak się darł- a na rękach zacieszał do wszyskich. Myśle, że gondola wkrótce zostanie zamieniona na spacerówkę. Ale w sumie tak mi jakoś żal- bo oznacza to, że jakiś etap będzie za nami ...
co do brzuszków to ja sukcesywnie robiłam codziennie- ale do czasu- czas zacząć od nowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Najlepszego dla Gabrysia 🙂

Pauleczka mam nadzieję, że tak jak Sandra pisze to inna choroba...

Wojtek się nauczył skrzypieć przez zaciśnięte gardło i to teraz jego ulubiona zabawa... Masakra 😮

Nie bójcie się że dziecko śpi na brzuszku 🙂 To bezpieczne 🙂 Mój od początku śpi na brzuszku, lubi 🙂 Teraz nawet zasypia na brzuchu ze smoczkiem w buzi 😁 Oczywiście buzia do boku 😁 Nic się nie stanie, dzieci nie wtulają buzi w materac 😉 Byleby oczywiście nie spały na kudłatym kocu czy miękkim materacu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
w takim razie Gabrysiowi też ślemy miesięcznicowe buziaki 😉

Aisza, zazdroszcze nocy... powiedzcie, co mam zrobić, żeby i mój krasnoludek tak spał??!!?? 😮
ja się chyba nie doczekam... a dziś to już w ogóle masakra... pięknie sam zasnął i chyba za wcześnie się cieszyłam i niepotrzebnie go pochwaliłam po 22 już się budził na jedzenie i potem to już co chwilę wiercił się, jęczał, stękał i płakał... 😞 😞 😞 dałam mu nurofen i trochę się uspokoił, pospal w miarę spokojnie od 1 do 4 i znów marudzenie, nie wiem, czy to brzuszek czy zęby 🤨 wszystko, co ma w ręku, to pcha do tej buzi i trze po dziąsłach, gryzie mnie po rękach, nie wspominając o piersiach :/ a z drugiej strony, poza tym, że trochę się rozpulchniły te dziąsła, to widać tylko białe kreski... ale ten widok znam juz od ponad dwóch miesięcy 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Małgosia ale Ci dobrze. Ja też chcę 🙃
Inirtam a co do spania to chyba taka uroda Twojego malucha 🤔 mój od 3 miesiąca budził się 1-2 razy w nocy tylko ostatnio coś szalał i potrafił wstawać nawet 5 razy 😮
Zbieram się od rana do tej 6 Weidera i coś się nie mogę zebrać. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny napisze cos w koncu 🙂
pauleczka zdrowka dla Milenki przede wszyskim.
A u nas nic sie nie dzieje moje dziecko jest cudem grzeczna kochana bawic sie chce malo placze chyba ze sie czegos wystraszy jak np. reklamy iphona5 seeeeer 😮
je ladnie wreczbym powiedziala ze wilczy apetyt zje wszystko co dostanie 🙂
pomalu wyrastamy z ubranek 74 😮 😮
widzialam temat spacerowek 🙂 my juz od tygodnia w niej jezdzimy dokladnie mam ESPIRO MAGIC 3 i jezdzi nam sie super 🙂
mixi wygladasz szalowo 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny stał sie cud !! 😁
Gabryś wypił 60 ml herbatki z Tommie Tippe 🙂 to chyba na tą 5 miesięcznice zrobił mamie niespodziankę 🙂 Najpierw zjadł Kaszke i [oźniej chyba mu się zachciało pić że wszytko mu było jedno 🙃

Cieszę się mam nadzieje że to nie był jednorazowy wybryk 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Emi widać na zdjeciu że Bianka duża 🙂

a zapomniałam Wam sie pochwalić mym sukcesem - wczoraj opowaidałyście o ptasich mleczkach, narobiłyście mi ochoty jak cholera, wchodzę do sklepu a tam większe opakowanie, w dużo niższej cenie...i udało mi się nie kupić :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...