Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
dzien dobry 🙂 jeszcze tylko 6 godzin i dluuuuugi weekend! 😁

Ja tez swojej pracy nie kocham, ale dobrze mi zrobil powrot do niej 😉 tzn dobrze dla mojej psychiki, bo w domu juz nie wyrabialam i miewalam lekkie zalamania 🤨 a tak Ulka w domu zadowolona, ja tez i jest fajnie 🙂 no i fakt, bez mojej wyplaty bysmy nie wyzyli, a tak starcza akurat 🙂 wiadomo, ze jakbym na zlobek musiala wydac wiekszosc swojej wyplaty to bym sobie prace odpuscila i siedziala z Ula w domu, a tak jedna wyplata jest na wszystkie masze wydatki a druga na zycie...

no wlasnie Agn co Ci dolega??? 😮

Kasia my jezdzimy z Ula do jej dziadkow, jednych czy drugich to jest tylko kolo 100 km, dalej jeszcze nie bylismy 🙂 ale mamy zamiar pojechac nad morze, ale tak blizej lata... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej laski 🙂
Kubuś kończy dzisiaj 8 miesięcy, jak ten czas szybko leci, jeszcze trochę i roczek będziemy wyprawiać 😉
Dzisiaj nocka w miarę dobra, w porównaniu do reszty. Pobudki tylko o 24, 3 i wstał o 5.
Teraz siedzi grzecznie i się bawi o dziwo...
Co do pracy, to ja cały czas nie wiem co robić :/ czy wracać czy nie.

Wkleję kilka fotek z sesji:

[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/1805/dcccd147cfd0c386med.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/1894/b03ca3b668ffe61fmed.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/1938/becf66e57caea386med.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/1938/10508c21dc106066med.jpg[/IMG][/URL]

reszta na FB 🙂

Do usłyszenia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry. My mieliśmy pobudkę przed 7 a przed 8 już byliśmy sadzić ziemniaczki u cioci. Mała się rozgadała i ciągle tylko powtarza: tata, daj, baba, dada 🙂 robi kosi łapki i bawi sie swoimi palcami...

Madzia Kubuś przepiękny chłopak 🙂
Natalko przy bolących dziąsełkach jedzenie może nie być najprzyjemniejsze - stąd problemy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien Dobry

Mje dziecko jak wczoraj po powrocie , obiadku i zabawie zasnal jakos po 16 tak spal dzis do 6 , o polnocy mleczko, biedak chyba byl wyneczony, tetaz drzemie od pol godz 🙂 , a My z M sprzatamy, prania wczoraj i dzis co nie miara, pozniej mamy jechac zobaczyc na krzesełka do karmienia, bo przed wyjazdem nie bylo jak w koncu niech dziecko ma i tak z takim opóźnieniem 🙂.
Jeszcze trzeba kupic spacerowke, fotelik do auta, i kilka innych rzeczy.

Kubus boski !!!! Super sesja.
My tez mielismy w Polsce plan zrobic Tymkowi sesje , ale niestety czasu zabrakło, trudbo tak wiele spraw załatwić po roku czasu w dwa tyg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no to niezłe zakupy wam się szykują 🙂

świetny Kubuś!!buziaki na miesięcznicę 😉

Mixi, super, że chrzciny się udały i jesteście zadowoleni.. zazdroszczę możliwości urlopowania do 2016 😉

Doti, a no właśnie tak jest na co dzień, że M wychodzi ok. 9 a wraca zazwyczaj o 21, gdy mały już śpi, a ja tylko zaliczam wtedy szybki prysznic i dołączam do Tymka... w weekendy jestem u rodziców bądź siostry (nie wytrzymuję w tym mieście i zwyczajnie ciągnie mnie do domu... bo w dalszym ciągu czuję, że właśnie tu jest mój dom...) M kiedyś jeździł z nami, ale ostatnio mu się nie chce :/ i tak właściwie to się nie widzimy... najgorsze jest to, że on mógłby zrezygnować z części pracy, ale za bardzo to lubi i po prostu nie chce, a jak zdarzy się, że ma wolne popołudnie, to strasznie się nudzi 🤢 i znajduje sobie inne zajęcia...poza domem oczywiście 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam sie 🙂
My od 10 rano na spacerku, bo pogoda jak narazie sprzyja 🙂 teraz Mala podziwia kaczki a ja wcinam jablko i korzystam ze sloneczka.
Madzia, buziaki dla Kubusia 😘 sesja super! 😁
Inirtam, a moze sprobujesz wziac sprawy w swoje rece i sprobujesz cos zmienic? Tak sobie mysle, ze skoro M taki leniwy i nie przeszkadza mu to jak jest, to moze Ty sprobuj go zmotywowac do dzialania. Tak narazie pisze ogolnikowow, ale moze uda Ci sie cos wymyslec, aby Was do siebie znowu zblizyc? Moze zorganizuj jakis krotki wypad poza miasto, moze jakies wyjscie w trojke do restauracji?

Dobra, lecimy dalej. Moze teraz skoczymy do centrum handlowego na poranna kawe w cukierni 🙂 A potem do domku na obiad a na 17 ja do dentysty.
Milego dnia! 😘.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc mamuski, wchodze do Was po kilku dniach nieobecnosci a Wy o pracy piszecie, niestety czeka mnie powrot juz w poniedzialek.. 🤢 troche z tego powodu sie podlamuje a z drugiej sie ciesze ze wybede z domu chociaz na te 3h dziennie.. bede pracowala od 6-9 rano od pon do soboty. nie jest zle, 3h leca szybko, ale jakos na sama mysl ze tam wracam lapie dola 😜

z Naishy zrobila sie niesamowita papuga, ostatnio robilam "lelelele" jezykiem po czym patrze a ona robi to samo 😁 gdy slyszy muzyke to zaczyna tanczyc (kiwa sie przod tyl ale tylko w gdy slyszy muzyke 😁 ) i ostatnie 2 dni ciagle klaskalam i dzis rano siedziala i klaskala 😁 😁

my korzystamy ze slonecznych dni, pomimo ze wiatr i teraz juz tak goraco nie jest to nadal fajnie bo mozna choodzic na spacery na cale dnie a poki co to chodzimy do play group bylismy wczoraj (nawet udalo sie zaciagnac mojego M zeby zobaczyl co i jak) no ale dzis maja grupe tez i pojdziemy, bo chcem zobaczyc, ktora grupa jest dla niej lepsza, w poniedzialki maja grupy od noworodka do dzieci ktore potrafia same siedziec ale nie raczkuja, a we wtorki dla dzieci od raczkujacych po chodzace same, wiec nie wiem w ktora lepiej, zobaczymy dzis jak bedzie w tej dla raczkujacych bo jakby nie patrzec naisha potrafi juz sama siedziec ale jeszcze nie raczkuje chodz juz rece dzielnie na podlodze kladzie i tylek podnosi ale boi sie ruszyc z miejsca


Latka wiem co czujesz po powrocie do UK, szczegolnie bedac w Polsce po roku czasu, u mnie bylo dokladnie to samo, minie kilka dni i wszystko wroci do normy, biedny Tymus niech te zeby juz wychodza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
😘 😘 😘dla Kubusia .
Zaniosłam papiery do pracy i bezczelnie powiedziałam ,że już pewnie się nie zobaczymy 😁 😁 😁
I zważyłam Wiki ,a tu na wadze 9,100 nie wiem czy to znowu się nie zmieni ,ale póki co jestem zadowolona.
9 maja idziemy na pneumokoki to ją zważymy u lekarza 🙂
Kurcze coś dziwne odgłosy wydaje ,od czasu do czasu i nie wiem czy to kaszel czy nowy dźwięk ,w nocy nie robiła więc liczę na to drugie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Inirtam , wcześniej pisalas a dopiero zauwazylam, pytalas z czego z Agn zamawiamy, tzn Agn chciała rzeczy dla Mai z UK i robie jej przesylke, pomagam w zakupach, ciuszkowych 😉

Efek, co jest 😞?

My kupiliśmy krzeselko do karmienia, fisher price rainforest 🙂
Tymek po kapieli steka i kweka a zasnac nie moze....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Efek co sie dzieje?

Madzia swietne fotki Kubus przesliczny i w ogole fajna z was rodzinka:* no i oczywiscie wszystkiego naj dla solenizanta:*

A ja mam dzisiaj dosyc wstawilam pranie wyprasowalam dwie zalegle pralki zrobilam obiad zakupy zaliczylam dwu godzinny spacer. A teraz padam na twarz Ole juz prawie spakowalam ale ja w rozsypce... A w ogole to od wczoraj Ola mi cis slabo je a dzisiaj jest mega maruda i z byle powodu placze do tego jestem przed okresem i mam takie nerwy ze nie wiem co ze soba zrobic. Teraz M usypia mala a jakis glupi sasiad o tej godzinie zaczyna mi wiercic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Buuu...nie mogli wam zloba zamknąć?! 😜

Deira, już kiedyś próbowałam, ale jego gdzieś wyciągnac, to co najwyżej do znajomych na browara... W zasadzie teraz, to już mi się nawet nie chce nic działać... I choć może to zabrzmi źle i logistyczne, narzekam, ale w sumie ja emocjonalnie zaspokojona jestem ponad normę, a fizycznie-nie potrzebuje ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rok temu zglaszalam, ze mi w lazience smierdzi gaz. Zadzwonilam na pogotowie, przyjechali, dokrecili jakies srubki i stwierdzili, ze ok. Pol roku temu, byla kontrola instalacji i koles powiedzial babci, ze gaz sie ulatnia ale ze to NIC TAKIEGO i nie zagrza bezpieczenstu!!! Po czym dzis koles byl tez stw. ze ulatnia sie gaz i kazal zamknac zawor.. i mowi, ze tamta firma taka wlasnie rzetelna.. Czlowiek by sie przez gamoni zatruc mogl!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ależ mamy ciszę na forum... ja dziś nie w humorze. Głowa boli wiecej jak pół dnia, nic mi się nie chce... Pogoda do d...
Starszy padł przed 19, Mała dopiero zasypia niespokojna. M nie ma... 😞

Sandra co za "fachowcy" ! Dobrze że nic Wam się nie stało przez taką niekompetencję!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...