Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
cześć dziewczyny! jestem listopadówką i czasem was czytam i wiem, że jest tu dużo mam, które robią same obiadki dla maluchów. Mam pytanie w tym temacie, chciałam zacząć robić większe ilości i mrozić i ostatnio jak rozmroziłam obiadek to się rozwarstwił - suche wióry plus woda 🤨 macie pomysł co może byc przyczyną?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doti ale masz słodkie dzieciaczki , jak się kochają a że takie malutkie to niestety ale tak bywa 😞 biedna Lusia 😞 :* dobrze, że 'tylko tak' to się skończyło, oby jak najmniej bolało...
Skoro Twoja Laura ma wkładkę 11cm to chyba ma jakąś dużą stópkę 🤨 bo właśnie jak wcześniej pisałam te buty numer 20 a wkładka 10,5 cm , na oko duże, jutro mu odbije jak sugerujesz stópkę z ciekawości 🙂
No i wiadomo, że rozmiar rozmiarowi nie równy 🙂

Ja poskładałam sobie w szafie, z pokoju wyrzuciłam niepotrzebne graty już jest trochę więcej miejsca, ale i tak zdecydowanie za mało 😞 cóż...
a teraz leki przestają działać, wieczór się zbliża i znów wszystko boli....jeszcze ta okropna pogoda...
Tymek właśnie usnął na drzemkę...kurcze ciężko jest mi go wyregulować po powrocie z Polski, ale i taka nigdy nie miał o określonych porach drzemek, a Wasze maluszki raczej regularnie przysypiają , prawda?
Jadł przeważnie o takich samych porach, no może czasem jakaś obsuwa była, plus minus godzina, ale to chyba normalne, ale właśnie to przez drzemki, bo jak śpi to Go przecież budzić nie będę 🙂
Mam nadzieję, że z czasem jak ja mu tego nie wyreguluję, to jakoś samo przyjdzie, ale teraz kiedy dużo czasu spędza się na powietrzu, czasem na spacerze w wózku przyśnie , to już jakoś się wszystko rozregulowuje. 🙂

i jeszcze pytanko..
bo jeśli będę przygotowywać obiadki Dla Tymosława w parowarze, to gotowe zblenduję a później jeszcze raz muszę podgrzać z dodatkiem masła lub oliwy ???? 🙂
podobno lepiej dla malucha z parowaru gotować ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Latka, u nas drzemki jakiś czas temu rozregulowaly się kompletnie 😞 dobrze, że przynajmniej na noc zasypia mniej więcej o tej samej porze i rano w okolicach 8.30-9, później bywa baaaaardzo różnie 😉 po majowce pojawił się dodatkowo problem samodzielnego zasypiania w ciągu dnia, wieczorem trwa to nawet do godziny...najchętniej na rękach :/ staram się go odzwyczajac, ale ciężko mi, szybko się poddaje, bo sama nie mam siły 😜
Latka, a Twój Tymoslaw, to na cycu jest, bo się pogubilam?

Mój właśnie zasnął, ale to, co funduje mi ostatnio nocami to porażka totalna 😞 za chwilę się pewnie obudzi..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doti mowisz, ze Cie zawialo troszke 😁 😉

Ula tez mi sie ze spaniem rozregulowala 😮 w zlobku spi dwa razy bo max godzinie, a juz 2 dni z rzedu od 13 do wieczora nie spala 😮 w domu szkoda jej chyba czasu na sen 😉 no dzis na spacerze na chwile przysnela, ale to tyle...a na weekend zeby ja uspic to musze suszarke wlaczac bo inaczej nie zasnie 😁

Dzis wyprobowalysmy nowy wozek i Ulka zachwycona 🙂 nawet nie pisknela, nie rzucala sie, nie plakala, tylko sie cieszyla i obserwowala co przed nia 🙂 a pozniej zasnela 🙂
[IMG]http://imageshack.us/a/img703/2686/p5082356.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kuba śpi, dzisiaj wcześniej bo zmęczony był...
Karolka, super że Ulci się podobało w nowym wozie...Śliczna jest 🙂
Inirtam, młody też się rozregulował trochę, pory drzemek się zmieniły, no i zasypia głównie na rękach.
U nas nocki bardzo różnie, najlepsze to takie z 2/3 pobudkami a i bywa dużo gorzej :/ nie wiem kiedy to moje dziecie prześpi chociaż jedną nockę w całości?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Inirtam, nie , ja niestety w ogóle nie karmilam....
Moj ostatnio nauczyl sie zasypiac lezac ze mna na lozku i sie tulac bawiac sie moimi palcami u rak, często słuchamy muzyki lappa ale i tak zdaza się ze musze go wziasc na rece ...ale przytule i spi...
Ale czasami jest problem z zasypianiem wieczornym jest zmeczony a zasnac nie moze ale sadze ze to przez zeby , ida 4 z gory lada dzien sie przebija jedynki bo juz tak widoczne..
Ale zeby ho polozyc samego to nie zasnie szczególnie w lozeczku , taki pieszczoch 🙂

Teraz zasnął o 17 i tak spi i chybs juz do rana bedzie spał , hm..


Karolka widac ze zakup udany, Ulcia zadowolona 🙂 a jak Ona rośnie ostatnio , widać obiadki służą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Adzi, beda sie rozwarstwiac. Jesli bedziesz podczas podgrzewania mieszac lyzeczka powinno byc oki.

Ja kupilam zwykly jogurt naturalny.

Dzis mega klotnia w robocie z taka jedna baba trzepnieta, az mi sie nawet pisac nie chce ;//

Titka dzisiaj biegala w krotkich spodniach, koszulce krotkiej ( bez body) i skarpetusie. Pozniej bylysmy na basenie, wiec mloda teraz spi padnieta. Ciekawe jak dlugo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej.
Wiki mi dzisiaj wstała o 6 bo głupia włączyłam kompa i zaczął wyć i koniec spania.
Teraz drze się nade mną nie wiadomo o co jej chodzi 🤨
Doti uważaj z tymi lodami bo moja starsza już raz wylądowała w szpitalu z salmonellą od lodów ze sklepu 😞
U nas w nocy deszcz popadał i znowu wychodzi słońce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć 🙂

Moje dziecko jak wczoraj zasnęło o 17 tak wstało dziś o 6 🤨 🙂
przebrałam go tylko przez sen, byłam pewna, że się obudzi, ale powiercił się trochę i zasnął dalej 🙂 a ja czekałam ciągle, że wstanie, zamiast też się ogarnać i szybciej położyć 😜

teraz zajął się pudełkiem z wacikami, chusteczkami itp. - ale super zabawka! 😁 😁
a zaraz kaszka... pewnie znów będzie wymyślał, bo tylko lubi Nestle mleczna kaszka manna, a takiej nie mamy ..

pogoda jak narazie nijaka, wczoraj lało, a dziś jeszcze bardzo wilgotno i wieje trochę, ale coś tam słoneczko widać 🙂 chyba się rozpogodzi, ja się lepiej czuję ,więc pewnie wyjdziemy na spacerek jakiś 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry My juz nie spimy przed 7 sie Maja obudzila. Zaraz Was poczytam.
Jutro jedziemy do genetyka po wyniki,aż ie boje jak pomysle!
Dzisiaj znow taka gara!!! ciekawe czy bedzie padac tak jak zapowiadaja,wczoraj ani kropla u nas nie spadla.Kupilam wczoraj Majce w koncu parasolke do wozka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam z rana 🙂
Kuba wstał przed 7, więc dzisiaj święto, no i w nocy 3 pobudki, więc tragedii nie ma.
Pogoda ładna, słoneczko od rana świeci, ale strasznie duszno, w nocy u nas też popadało i była burza.
Dzisiaj jadę z bratem do lekarza i na basen, bo rodzice nie bardzo mają czas, więc popołudnie intensywne, a wcześniej może na jakiś spacerek z młodym skoczymy.
Miłego dzionka mamuśki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Natalia trzymam kciuki !!! Będzie dobrze 🙂

Kasia co się dzieje??? :* dawno się nie odzywalas ...

Tez potrzebuje parasolki do wózka, licytucje nowa na ebay do modelu naszego wózka, ale jak się nie uda to chyba podejdzie każda jakaś uniwersalna, czy musi być tej samej firmy? ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...