Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

Wpadłam tylko na chwileczkę, muszę zaraz pędzić do szkoły, bo dyrektorka mnie wezwała 😮 Ciekawe, co ta moja nastolatka nawywijała 🤢

Karolka ja taka zgapiaczka jestem i po twoich wpisach i zdjęciach postanowiłam sprzedać wózek Mai (cały komplet wraz z fotelikiem) i zafundować jej właśnie X-landera. Ten co ma Graco Symbio to jakaś porażka. Jeszcze jak była mała nie zwracałam uwagi na pewne niuanse ale teraz moje dziecko jest strasznie nieszczęśliwe w tejże spacerówce. Siedzenie bardzo płytkie, siedzisko wąskie, nie mogę jej normalnie położyć tylko leży w tym kubełku powyginana. Tak więc decyzja zapadła, muszę go dziś wyczyścić, zrobić foty i na allegro 😁

Doti ja ostatnio dałam małej leciutko polizać czekoladę to myślałam, że mi rękę odgryzie 🤢

Nie pamiętam, co jeszcze miałam wam odpisać...

Latka u nas też troszkę spanie się rozregulowało ale tragedii nie ma. Majka zawsze zasypia ok. 9 na godzinkę a pózniej w ciągu dnia jest różnie, czasem o 15 a zdarza się, że jeszcze ok. 18. Ale z tej drugiej póżniejszej właśnie ją odzwyczajam. Wczoraj jak zasnęła mi przed 19 tak spała do 4 rano, obudził ją głód, zjadła i zasnęła do 6:30. Wieczorem przeważnie idzie spać 19-20. Trochę mi to nie pasuje, bo na dworze pięknie chciałoby się pospacerować a ona chce spać. No cóż, moje dziecko jest śpiochem od urodzenia 😁

Ja staram się, by Majka miała wszystko regularnie, ponieważ przygotowuję ją do żłobka. Posiłki je bardzo ładnie, o stałych porach.
No i karuzelę muszę sprzedać, bo jeszcze trochę i zrobi sobie krzywdę przez nią 🤢

Uciekam, pózniej zajrzę 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
agn, ja tez mam Graco Symbio i jestem bardzo zadowolona, młody sobie super siedzi i nic nie narzeka, ja zmienię tylko za jakiś czas na "parasolkę",żeby łatwiej do samochodu było pakować... Mój brat miał X-landera i wielkiej różnicy w 'komforcie' nie widzę.
Powodzenia u p. dyrektor, mam nadzieję,że córeczka za bardzo nie napsociła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My długie body (m mu rano założyl i już mi się nie chciało zmienić) i krótkie portki, skary i czapka na słońce, a jakby zasnął to miałam flanelke do przykrycia 😉

Dzień dobry 🙂
Coś się Pati i Marylu długo nie odzywają...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka 🙂
Moja niunia od rana w bluzeczce z kr rekawem, krótkie spodenki i skarpetusie. Teraz sobie drzemie, my jemy obiadek a potem jak wstanie dostanie ona jeść i jedziemy na plac zabaw 🙂

Jak widzę Wasze wózki to też mam ochotę zmienić naszą spacerowkę. Ona jest bardzo wygodna, lekka i poręczna jako parasolka po złożeniu, ale teraz jak już raczej nie jeżdżę busami to myślałam o czymś z rączką w całości żeby latwiej było jedna ręką prowadzić. Ale co tam - nie będę już kombinować 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
initram ściągnełaś mnie myślami chyba 🙂
witam się, ciągle miałam ochotę wejść na forum i zobaczyć co u was ale po prostu nie miałam kiedy... w weekendy jeździmy po znajomych, a w tygodniu była piękna pogoda i starałam się jak najwięcej czasu wychodzić na dwór. Krzyś wciąż nie lubi spacerków:P a to dlatego że nie lubi zasypiać 😠 o ale jakoś sobie radzimy...

Sto lat dla wszystkich solenizantów minionych dni!

Iza Trzymaj się, zobaczysz Szymus bedzie dumny ze ma spełniona i szczesliwa Mame!
latka u nas mata zawsze leży na dywanie ale mamy tą bez pałaków i malego zawsze na nią kłade 😉 wprawdzie zawsze sam wyłazi na wykładzine, ale cóż. A i leżaczek też mamy i kożystamy. chociaż mały toleruje go tylko z rana a robi na nim takie wygibasy że aż strach :O
doti Krzyś też się mega poci... przy jedzeniu, zasypianiu, spaniu, w wózku... sama nie wiem co o tym myśleć. dostaje kapsułki z witD ale to podobno dawkaProfilaktyczna i lepiej dawaćKropelki? sama nie wiem? tutaj w uk w ogóle nie podają wit.
agn ostatnio na spacerze zastanawialam się jak to jest z kubelkowymi siedziskami i czy przypadkiem ni ebylo by fajnie takiego miec 😁 ale rozwiałaś moje wątpliwości. Krzyś się dużo wierci w wózku i na prawdę nie wiem jakby miał to robić w kubełkowym siedzisku...
latka jak sie czujesz? choroba mam nadzieje cie nie wziela
initram moj wieczorami niby sam zasypial jak lezalam kolo niego. ale ostatnio z brkau sil go lulalam i teraz tylko lulanie wchodzi w gre:/ szybko sie przestaiwl...
agn co masz za łóżku turystyczne? super wygląda. bo ja chyba muszę kupic do pokoju bo nie mam gdzie malego "bezpiecznie zostawić"
pati initram tez slyszalam ze te roemer foteliki sa warte polecenia 😉 a zebra super
efek dzo deira powodzenia w pracy:*

a my dziś mamy 8msc 🤪
KRzyś mega się meczy z górnymi jedynkami. ma dwie wielkie czerwone gule i nie chcą się przebić 😞 pogryzł sobie palca tak że ma czerwono siny kolor...
u nas poogoda się już popsuła. w przyszły czwartek lecimy do polski. znów nie chce mi się lecieć, a potem nie będzie się chciało wracać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marylu w koncu sie pojawilas , wlasnie wczoraj pisalam ciemawe co u Was A Wy po prostu milo spedzacie czas 🙂 to fajnie. Ja szybko zaatakowałam chorobę 😜 i jakos bardzo mnie nie wzielo ale zawsze moglo by byc lepiej 😁
Widze ze czesto latasz do Polski 🙂 zazdroszczę. ...
Tym tez sie męczy z gornymi jedynkami tez takie wielkie gole, lads dzień powinny mam nadzieję być. Biedne te maluchy z tymi zebolami.
Co do wit D to mi pediatra w Polsce powiedziała że jeśli jest możliwość finansowa kupowania wit w kapsulkach bo jest drozsza to zeby ta podawać bo jest jakoś lepiej czyszczona czy cos w tym stylu- ze lepsza. Jedna kapsulka to jak jedna kropelka jest z tego co wiem.

A ja właśnie rozebralam wózek na części i wypralam juz prawie wszystko suche. Jutro zloze i wystawie. Chce za male pieniądze aby tylko poszedł bo nie mam miejsca za bardzo, nie lubię nagraconych pomieszczeń, bo mnie to drażni. Mam do wozka folie, pompke do kół- mam nadzieję że sie sprzeda. Lubilam go , wygodny. 🙂
Marylu podobal Ci się nie chcesz kupić heheh 😁 😜

Tez się rozgladam za lozeczkiem turystycznym...

Wszystkiego Najslodszego dla Krzysia:*!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
i jeszcze dodam że jak było ciepło to KRzyś na spacerkach jeździł w body na krótkim rękawie i w takich dresikach/leginsach i bez skarpet. Czapeczkę mu też zdejmuję jak jest w wózku bo strasznie się mu główka poci.

w ogóle szkoda że nie ma jakiejś wersji mobilnej naszego forum. Teraz jeżeli już to mogę korzystać z neta przez komórkę, a nie lubie przeglądać forum w przeglądarce...

latka no właśnie bym chciała zmienić, ale bardziej na jakąś spacerówke :P 😉 nie wiem nawet na copatrzeć. a ty kupiłaś 4 czy 3 kołowy?
Dziekujemy za życzenia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hehe no wiadomo ze na spacerowke 🙂. Jam 3 kolowy, petite star zia, nie bylam jakos specjalnie pozytywnie do niego nastawiona , wolalam quinny zapp xtra, ale on się nie sklada jak parasolka. Ale milo się zaskoczylam, bardzo fajny wózek, lekki , super sie prowadzi, nawet na wybojach po łące, więc jestem bardzo zdziwiona, zauwazylam ze dużo jeździ tych wozkow więc chyba fajne są 🙂 ja przynajmniej polecam 😉 i kolezanka tez właśnie odgapila ode mnie i tez kupuje taki.
Dzonatalie tez taki ma i tez mowila ze jest zadowolona 🙂

Mixi a próbowałas zmienić rozmiar zdj na mniejszy ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wróciłyśmy od lekarza .
Wiki waży 8820 .
Zaszczepiona i niezadowolona ,że ją znowu kuli jeszcze za 6 tygodni raz i dopiero potem jak będzie miała 13 miesięcy 🙂
Ja czekam ,aż dotrze do mnie M siostra i przywiezie po swojej córce spacerówkę .
Na początku si ę upierałam ,że chcę nową ,ale jak mam wydać 500 zł.to wole od niej ,a kasa będzie na inne wydatki.
🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
No i czasu na forum nie ma 😞 Esz ta robota...
Wszystkiego naj dla Krzysia 🙂
Mixi śliczna mała w avatarku 🙂

U nas przebił się ząbek. Mały na razie akceptuje nowy porządek zmian i jest pogodny 🙂 Uciekam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamusie 🙂 Udało nam się dziś rodzinnie pojechać na plac zabaw, udało mi się wciągnąć tatusia w zabawę, udało mi się nie marudzić i nie wściekać się o byle co... dzień zaliczam do tych wspaniałych 🙂 Tatuś też bardzo się starał żeby było miło 🙂
Laurka łaziła po piasku, umorusała się cała ale była zachwycona. Na szczęście nie było nikogo kto by mi marudził za uchem że robię z dzieckiem coś nie tak 😁

Mixi cóż za śliczna dama w avatarku! Już spineczki macie???

Tu zdjęcia dla tych co nie mają FB 🙂
[IMG]http://imageshack.us/a/img41/9555/pagetnn.jpg[/IMG]
[IMG]http://imageshack.us/a/img211/1537/82445583.jpg[/IMG]
[IMG]http://imageshack.us/a/img201/5953/32152987.jpg[/IMG]


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Madzia ja mam wrażenie, że moja córcia gdyby nie pasy wypadła by mi z tego wózka 🤢 Jak porównałam z X-landerem czy choćby tanim Nico Bebeto
http://allegro.pl/nico-bebetto-przekl-siedzisko-kolory-gratisy-w-wa-i3202254763.html
stwierdziłam, że zmienię jej wózek.
A co do mojej nastolatki, bardzo dużo z nią rozmawiam i jestem na bieżąco w jej tematach 😁 Do szkoły wezwano pięć mam, taka mała konfrontacja i nie twierdzę, że mam w domu aniołka ale wiedziałam, w czym rzecz i twardo stałam murem za swoim dzieckiem. To tak długa i skomplikowana historia, że musiałabym kilka dni posta pisać 😁

A co do ubierania, ja już pisałam, że jestem z tych mam co wolą mniej ubrać niż więcej i na razie małej wychodzi to na zdrowie, bo 8 miesięcy i odpukać nawet kataru nie miała 😮 Ubieram ją tak jak siebie i chociaż ja byłam w długich spodniach to ona na gołe nóżki w sukieneczce.

Mixi ale masz księżniczkę w avatarku 🤪 Jak ja już bym chciała zobaczyć włosy i zęby u swojej córci 😁

Marylu
najlepszego dla Krzysia 😘 Jak on sobie ładnie z tatusiem spaceruje 😁
Przypomniałaś mi, że Natala pytała również o łóżeczko, całkiem zapomniałam ☺️
Ja mam takie:
http://allegro.pl/niemieckie-lozeczko-turystyczne-przewijak-kolory-i3227675033.html

Jednak teraz nie wiem, czy bym się na nie zdecydowała. Pałąk z zabawkami raczej zbędny, bo Majka do niego nie dosięga, przewijak również bo jest miękki i dawno go ściągnęłam a brakuje mi moskitiery, bo często bawi się w nim na dworze i muszę sprawdzać, czy coś jej tam nie wleciało 🤔 No i muszę parasol rozkładać, żeby w słońcu nie siedziała.
Już takie byłoby lepsze:
http://allegro.pl/lozeczko-turystyczne-kojec-moskitiera-i3225243457.html

Efekgratuluję ząbka, czy to pierwszy?

Doti świetna rodzinna wyprawa, muszę też swoich domowników na taką namówić 😁 A Laura piasku nie jadła? 😁



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agn pilnowałam żeby nie brała do buzi bo w tym piasku mnóstwo kamyczków i patyczków było. Ale ona była zachwycona tym, że coś jej przelatuje między paluszkami i ciężko to złapać porządnie. Bardziej się bałam żeby oczu nie zasypała bo jak raczkowała to rękoma piasek sypała przed siebie. Na najniższym zdjęciu w lewym dolnym rogu widać jak leci piasek 🙂
A cała wyprawa trwała może 1,5 godziny ale za to było tak przyjeeeeeemnie 😁 Najpierw lody a potem wspólna zabawa. To i tak wielki sukces jak na naszego wiecznie nieobecnego tatusia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jutro genetyk trzymajcie kciuki!!!!
Dzisiaj ubralam Majce sukienke,bluzke i krotkie body i rajty...ale bylo za goraco i u kolezanki bylysmy i w samych body siedziala potem jak szlysmy do domu mamy maly kawalek nie daleko to rajtki tylko,sukienka i body 🙂
A w domu siedziala caly czas w body no a teraz spi w body z dlugim rekawkiem tylko.
Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doti, jakaż ona do "starszego" podobna 😉 fajnie,że udało wam się miło spędzić czas, razem 🙂

Marylu, buziaki dla Krzysia i dobrze, z się odezwalas wreszcie 😉

Natalia, daj jej już spokój z tymi rajstopami, za ciepło!! 😉

Resztę jutro poczytam, dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziekujemy za życzenia, teraz to już na prawdę odliczam do roczku. I myślę już o imprezce:P

mixi ale sliczniutka Wiki 😉
latka szkoda że blisko nie mieszkacie, bo bym wpadła wózek potestować:P jednak jak się po sklepie jeździ to za mało... mój m chce maclarena- ale one sa brzydkie i wcale nie wiem czy wygodne?! mi wciąż nieustanie marzy się bugaboo bee- ale boje się że tylko ładnie wygląda i nic pozatym 😞 jak będe mieć okazje przetestuje ten z którego korzystacie.
doti super wypad rodziny 😉 i pogoda super 😉
agn dzięki za linki. Poszukam podobnych na ebayu. z jednej strony myślę że się przyda, a z drugiej nie wiem czy mały będzie mi tam siedział 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Inirtam podobni? Tu jest Mati jak miał 8 miesięcy skończone i Lusia z dzisiaj 🙂 Hihihi
Mati miał takie ogromne oczyska....

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/6/catsywxc.jpg/][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/1092/catsywxc.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doti piękny wypad 😁 Super, ze się Wam tak udało 🙂
Agn tak, pierwszy ząbek 🙂

Mój mały na dwór wychodzi w body na długi i lekkich spodniach, skarpetki zamiast butów i czapka materiałowa z daszkiem 🙂 A długi rękaw bo wciąż wieje i wieje, nie pamiętam kiedy ostatnio była cisza z wiatrem :/ Ale to na zmianę pogody dziś, bo jutro ma padać 😞 Dobrej nocki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doti super ze dzień zaliczasz do udanych 🙂 fotki super jak wesoło 🙂
Lusia podobn myślę do brata, ale taka powazniejsza 🙂

Marylu, maclareny wg mnie sa okropne i wydaja sie byc bardzo sztywne i niewygodne, ale podobno bardzo chwalone. W sklepie to nic dobrze nie wytestujesz i zawsze jest ryzyko 🙂
Szkoda, szkoda ze blizej nie mieszkacie 🙂
Bugaboo bee to tez jest taki z gondola i pozniej spscerowka??
Sa smieszne i wyróżniają sie. Ale cena przesadna
Jak znajdziesz jakies ciekawe te łóżeczka na ebay daj linka, ja wczoraj szukalam ale w oko wpadł mi tylko z fisher price rainforest ale juz wszystko by mial z tej serii więc trochę przesada. Ale lezaczek i huśtawka juz spakowane, a fotelik do karmienia w innym miejscu niz łóżeczko 😉 więc w sumie by byly dwie rzeczy 😁

Mixi sliczna krolewna z Wiki 🙂 jaka duza 😉

Efek gratulacje dla Wojtuli pierwszego zabka 🙂

Ja mam właśnie piaskownice taka plastikowa, przykrywana w ksztacie żółwia pod domem, ale mama mowi ze za maly i bedzie jadl piasek, bo on dosłownie wszystko bierze do buzi...po podworku jak spacerujemy tam gdzie kamyczki to tylko siada i kamyki do buzi-wszystko do buzi , na potęgę!
Ale chyba kupie piasek czasami posiedzimy w zolwiu, zawsze to cos innego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...