Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
U nas marudzenie, marudzenie, marudzenie... chyba druga jedynka dolna idzie...
Starszego coś użarło w rękę, spuchło, czerwone, gorące... dałam Zyrtec, wcześniej Calcium, zrobiłam okład i czekamy do rana co będzie. A jutro na wizytę do chirurga...
Dobrej nocy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Ale ci Natalia zazdroszcze tej silki ja bym z checia pochodzila ale nie mam jak z reszta jak chodze do pracy to pozniej szkoda mi kazdej chwili ktora moge spedzic z Ola 🙂 a ja nie lubie polsrodkow i jak chodzilam na silke to minimum 4-5 razy w tygodniu po 2 godzinki wiec poki co odpada

M uspil Ole. A ten moj glodomorek zjadl dzisiaj na kolacje 2 cale skibki chleba z serkiem a przy tym jeszcze troche sama wolala do raczek i wkladala sobie do buzki no i nawet skorki na koniec pojadla...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Heyka....witam sie :-)

W pracy jest istny, sajgon, masakra czy nie wiem jakto inaczej nazwac. Ten tydzien chodze na rano do czwartku a pozniej mam dwie nocki pod rzad.. Po 4 dniach pracy musze dac rade i tyle.. Jest maprawde ciezko. Wczoraj ja schodzilamz dyzuru to nie tak nogi bolaly, ze myslalam, ze sie rozplacze. O 14 jadlam pierwszyposilek.. A przez caly dyzur nawet w wc nie bylam, bo nie byoo czasu za cholere.

Co do pieluch my chyba uzywamy rossmanowe, tez napijaja sie wody, ale dzieciaka na dno nie ciagna.

Podpisalam a mowo umowy z intenetem, bo bylam bez..nobo mielismy sie wyprowadzic.czekam do konca lipca jesli nie dostaniemy kluczy to piszemy o zwrot pieniedzy.. Szkoda slow,..no ale widoczniemamy tutaj zostac.. Hmm...jak juz sie cieszyc zaczelam to takie cus..
Ale wazne by my zdrowi byli:-)

Ehh a titi ja titi budzi mi sie nadal o4-6 razy wiec istny szal. W nocy dostaje mleko z butli, bo jakos maz musi sobie z nia oradzic jak dk pracy pojde na nocke. Jestem tym mega przerazona.. Dobrze nawet ze pierwsza nocka wypada mi na dnie kedy darek ma wolne :-):-) przynajmniej nie bedzie jeczal, ze niewysoany do pracy idzie:-)
Diete titi jak miala uboga tak ma.. Ale ona do tej pory ma problemy z brzuszkiem:-( :-(wczoraj sie obudzila o 21 i plakala mi przerazliwie okolo godziny czasu... A ja nie dosc ze wykonczona to jesxcze sama, bo daro w delegacji.. W zlobku to jednak byla sielanka :-). Wyjsc mozna bylo jak sie chcialo, zwonic i nie wiadomo co. ?. I wyspac czasem hahaha :-) a tu zapierdol :-):-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja również duzoo bym dala aby moc pójść na siłownię ehhhh 🙂

Ja podusilam widelcem dzis tymkowi dojrzale mango jak zajadal lapkami. 🙂 uwielbia to robic sam wszystko jesc 😁 ciezko to znosza ubrania, dom-miesce w ktorym je 😁 ale widok przeslodki i te jego pogaduchy zadowole wtedy wszystko odwdzieczaja 😁.
Tymek tez ostatnio znow ma mega apetyt. Najbardziej zadowolony jest jak je na kolację kanapki 😁 lub jogurciki.
Musze sprobowac jakieś nowe mięsko dać, moze szynke lub schab 😉

Je juz ktorys maluch tego typu mieso?
Do tej pory jadl rybe, krolika, indyka, kurczaka

Rybe uwielbia!!! Jak sadzicie moge mu dawac tunczyka z puszki? Np na kolacje do bulki, bo dzis mi podjadal i prawie wyskoczył z fotelika tak smakowalo, je obiadki z tunczykiem, wiec chyba mogę mu dawac, zawsze to jedna możliwość więcej do kanapki na kolacje? ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
latka u nas akurat też dziś makaron był 😁
Natka super że z trenerem będziesz ćwiczyć, będziesz mieć mobilizacje!
Sandros to nieźle Ci w kość dają. Mam nadzieję że mimo zmęczenia masz dużą satysfakcję :*
Sandros a dajesz coś Tti na brzuszek? bo u nas ten sam problem i nie wiem jak mu pomóc 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Oj Sandra nie dobrze,ale wierze w Ciebie dasz rade,kto jak nie Ty 🙂
Dziewczyny nie zazdroscie mi tak tej silki,boję sie jak cholera!!! Tych treningów,bo to nie jest zwykły koleś,tylko kulturysta,prawie 50 na karku,mistrz Polski ..a zresztą poczytajcie o nim 🙂 jak was intersuje.

http://andrzejbrzezinski.pl/index.php
Maja jeszcze nie śpi:-/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejaaa 🙂
Sandra bądż wytrwala!!! w koncu sie przyzwyczaisz... 😉 ale lipa z tym mieszkaniem...niech tego kolesia szlag 😠
Nata super, ze bedziesz cwiczyla z trenerem 🙂 ja sie wybralam na zumbe ale mi powiedziano, ze teraz jest przerwa wakacyjna, no wiec ide od wrzesnia 😁 😁 😁
Latka ja podaje ulci od czasu do czasu szynke - kupuje taka bio 100% miesa, ale uli srednio smakuje, bo sie w buzi nie rozpuszcza a gryzc nie ma za bardzo czym, bo ma dwa zebolki tylko 🙂 najbardziej lubi chlebek z samym maslem, z bialym serkiem lub z pasta jajeczna 🙂
aa no i codziennie rozsylam namietnie swoje cv po roznych firmach, wiec sie w pracy nie nudze 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas mimo iż kupa jest codziennie mały ewidentnie męczy się z brzuszkiem w nocy 😞 czasem robię ten wywar ze śliwki ale boje się że i od niego może go boleć brzuch bo za dużo gazów będzie?!?! nie wiem, może wymyślam...?!
Sprawdzę czy mam jeszcze jakiś sabsimplex i może go zaczne stosować- coś w końcu pomóc musi 😞

latka ja zrobiłam z bakłażanem i pomidorami- to akurat było pod ręką 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam z rana 🙂

Tak Latka, do żółtka dodaję troszeczke jogurtu naturalnego zeby masa wyszla, czasem dodaje odrobine koperku do smaku 🙂
Dzis Ula nie mogla sie dobudzic 😮 wczoraj zasnela po 18 i spala do rana, przewaznie budzi sie w sam raz na sniadanko o 6.30 a dzis 6.40 a ta nieprzytomna to ja zaczelam wybudzac a ta w ryk 😮 od rana nie w humorze byla i tarla oczy biedna 🤨 ale co sie dziwic ze sie nie wyspala skoro w zlobku spi tylko raz dziennie w ciagu dnia i to max godzine, a w domu po zlobku juz tez nie chce spac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej .
My wczoraj od 12 do 20 na dworku.
Najpierw w parku ,potem na grillu.
Wiki zadowolona ,ma teraz okres latania za psami 😲 muszę jej pilnować.
Natalia obyś tylko nie wyglądała jak ten Twój trener 😁 😁 😁(same mięśnie)
Sandra przynajmniej czas Ci szybko leci.Ja uwielbiam taką szybką i intensywną robotę ,nadawałabym się tam.
Dzisiaj jedziemy na naszą działkę bo coś ostatnio nam nie po drodze. 🙂
A jutro my jedziemy na basen ,bo ostatnio nie wypaliło ,bo okres dostałam. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Oh Wanilka za dużo lodów było 😜 Zdrówka ;*

U nas też pięknie, gorąco strasznie! Mała właśnie ma drzemkę. Ja piję kawkę i relaksuję się na necie. Starszy ogląda bajki. Ciągle jest na mnie zły że go zabrałam do lekarza 😉
Wcześniej siedzieliśmy w piaskownicy i babcia M non-stop gderała, że Lusia oczy sobie zasypie, że będzie brała do buzi, że jej wejdzie między palce, że ją obetrze itd itd... powiedziałam jej że nad morzem na plaży to ona by zawału dostała chyba 😁
Nic mi się nie chce... mam takiego lenia że coś okropnego!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja po siłce...poprostu jest ogień!!! dobrze,że to pod okiem trenera wszystko...45minut bierznia,potem siłowe ćwiczenia na nogi,uda,pupe no i na brzuch! i od poniedziałku dietka 🙂
Dzisiaj mam jeszcze wieksza motywacje niz wczoraj 🙂
Już czuję,że bedę miała zakwasy ale damy rade...
Mamy dwa zęby na dole i jeden sie wybija do gory 🙂 czyli bedzie ich 5 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doti wspolczuje, mieszkać z babcią nie należy do łatwych ale Ty to chyba masz mega cierpliwość do tego? 🙂

Natalia super ze masz taka możliwość 🙂 a moge wiedzieć ile taka przyjemność kosztuje? I pochwal sie jak wygląda Twoj jadłospis 🙂?

Tymcio chwilę spi a ja ide sobie zrobic kawe bo tak mnie naszlo, a i tak nie podziala raczej na mnie:P. Mam nadzieję. ..a jeśli bede cierpieć na bezsenność to wykorzystam ten czas dobrze :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam wieczorkiem 🙂

Mixi ile płaciłać za pamperwsy na basen? w biedronce dzis widziałam 11szt za 12zł.
My wzieliśmy godzinkę. Ale zanim wyszliśmy to 30min zeszło na myciu, wycieraniu i przebieraniu czyli wyszło 1,5h. Lusi po niecałej godzince w ciepłej wodzie zaczęły sinieć dłonie i stopy więc wyszliśmy. Mati mógłby pół dnia siedzieć. A wychodzenie zajęło nam tak długo, bo miałam dwójkę dzieci do ogarnięcia, Lusia nie chciała iść do mojej siostrzenicy, nie było przewijaka... Żeby mi nie łaziła po mokrej podłodze w szatni to ją do otwartej szafki wsadziłam 😁 Akurat była taka, że dołem była zabudowana i dodatkowo zastawiona ławeczką. Mała siedziała w środku i się bawiła moją bransoletką a ja Mateusza przebierałam 😁

Latka ja po prostu robię co mogę żeby nie przebywać za długo w jej towarzystwie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...