Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Nie było Mnie sporo ..

Ale zaraz po obchodzonym roczku czyli w niedzielę dostałam telefon że Mój Dziadek jest w szpitalu ... 😞 w poniedziałek zadzwonili i powiedzieli że zmarł więc dziś mam pisać bo dziś wróciłam ze Wsi byłam tam tylko Ja Kubuś i Moi Rodzice z Bratem i Siostrą bo Mój M nie dostał urlopu ...
I Tam Kubuś nabawił się katarku i pod kaszluje ale jak kaszle to ma strasznie mokry ten kaszel i teraz się zastawiać czy mam iść do lekarza póki co czyszczę nosek solą fizjologiczną i podaje syropek IBUM przeciwzapalnie . Gorączki póki co nie było ale dziś się pojawił się stan podgorączkowy i się zastanawiam czy iść jutro czy czekać do poniedziałku ..

Także Środę miał Swoje 1 urodziny i spędził bez Tatusia . Bo byliśmy na wsi ..

A jak u Was ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witam 🙂

Patinka bardzo mi przykro z powodu śmierci dziadka 🤨 🤨 😘 mi zostala jedna babcia i ciagle martwie sie o jej zdrowie, bardzo jestesmy zzyte...niestety nie jest w stanie przyjechac na Uli jutrzejsze urodzinki - 100 km samochodem to juz dla niej za duzo...ma 83 lata...ale czesto na skypie sie widzimy 😁 😁

My dzis odbieramy chrzestnego z lotniska, w miedzyczasie musze cos pogotowac, mieszkanie wysprzatane - dobre i to 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Kochane. M mnie zmienił dziś na nocke. Fatalnie się czuję. Pierszy posiłek zjadłam dziś o 16, w międzyczasie Lusia mi wygniotła żołądek przytulaniem, a teraz mi jest tak niedobrze i słabo...
Jutro wracam do Lusi ale chyba bliżej poludnia bo muszę odpocząć trochę. Tatuś musi dać sobie radę....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć. Obudziłam się połamana jak nie wiem.. boli mnie dosłownie wszystko... ehh odwykłam od wygody haha Do tego boli mnie żołądek od szpitalnej diety (nic-nie-jedzenia)
Pół nocy pilnowałam Mateusza bo katar ma nieziemski i dusiło go kaszlem. Poza tym jęczał żebym była i go przytuliła i nigdzie nie szła i przez sen pytał kiedy Lusia wreszcie będzie w domku z nami. Taka oto jestem wyspana...
M z Lusią poradził sobie całkiem nieźle, spała całą noc tylko z zaśnięciem był problem. Teraz już się bawią 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
my już po imprezie 🙂
wszystko się udało, goście wyszli najedzeni i zadowoleni, a i tak nam mnóstwo jedzenia zostało, mięska popakowałam w woreczki i do zamrażarki, na co najmniej 4 obiady będzie a i tak na wieczór zaprosiłam sąsiadów, bo my nie zjemy tych sałatek, galantyn itd
młoda od rana szaleje bo dostała rowerek, taki biegowy na 4 kółeczkach, konika na biegunach i wózek z lalką, z którym biega po całym mieszkaniu 🙂

jak zgram fotki z urodzin to coś wrzucę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam,

Spóźnione buziaki dla solenizantów 😘 Szymka i Gabi 😘 😘 i dzisiejszych Ulci i Tatianki 😘

A u nas tak jakoś dziwnie od kilku dni. Ola ma ciężko żeby zasnąć w dzień no i później nie wytrzymuje do wieczora, tylko pada koło 18 i śpi do 20 no i jest problem wieczorem 🤢 mi się oczy kleją a ona gotowa do zabawy 😮

Inritam pytałaś o Olę, więc narazie jest tak że rehabilitantka przyjeżdża do nas raz w tygodniu prywatnie-masuje i ćwiczy trochę z Olą a ja staram się codziennie też z nią poćwiczyć choć nie jest to łatwe się wpasować w Oli humor 😉 no i narazie raczkowanie opanowała do perfekcji i już jak się ją postawi to sztywno trzyma nóżki ale nadal nie ma siły żeby sama wstać na pełne nogi tylko na kolanach i czasem troszkę wyżej się podniesie a widzę ze ją to męczy i szkoda mi jej strasznie 🤢

A czym się objawia zapalenie pęcherza u dzieci?

Później postaram się was nadrobić bo Ola płacze papa

Aha buziaki dla dzielnej Lusi 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂 my tez juz po imprezie 🙂 udalo sie wszystko, Ula byla kochana, caly dzien nie spala, dostala super prezenty i dosyc kaski 😉 jedzonka zostalo duzo, wszystko podzielilismy i porozdawalismy bo sami bysmy tego nie zjedli 😉 jestesmy meega zadowoleni 😁 i fotki tez pozniej pokaze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam,

super że imprezki się udały !!

u nas też było ok... Szymon wcale nie spał - za dużo wrażeń 😁
wszystko się udało i było tak jak miało być...

co do prezentów to Szymon dostał zabawki, ciuchy i kasę.
w sumie to najwięcej kasy (bardziej nam się przyda niż jakieś nietrafione prezenty... tak więc i my jesteśmy zadowoleni i Szymon 😁 )

a tu kilka fotek które udało mi się skombinować 😁

torcik :
[IMG]http://imageshack.us/a/img812/9986/cmbe.jpg[/IMG]

z mamusią i tatusiem :
[IMG]http://imageshack.us/a/img849/9409/juh5.jpg[/IMG]

i nasz najukochańszy solenizant! :
[IMG]http://imageshack.us/a/img7/4431/hpb2.jpg[/IMG]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ciesze sie ze imprezy sie udaly

A ja właśnie sie dowiedziałam ze moja przyjaciółka jest chora na celiakie. Po wielu mekach i badaniach wyszlo. Jest zalamana. Przy okazji jeszcze inne problemy zdrowotne. ..gdzie zaczęło się układac, urodziła coreczke itd wh ale pociesza sie ze zawsze moglo byc gorzej

Ja sie dziwnie czuje i fizycznie i psychicznie. O 5 pobudka i w droge. Nie wiem jak damy radę bo Tymek tu masakrycznie znosi podróż. W ogóle nienchce siedzieć w foteliku.

Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Laseczki :*
Dawno mnie tu nie było...nie mam ostatnio czasu siedziec przy kompie czasami was podczytuje ale na to tez nie mam czasu.
Chciałam życzyć wszytkim dzieciom wrześniowym no i Październikowym (Deira 😉 ) wszytkiego naj naj najlepszego z okazji pierwszego roczku !!! Jej to tak szybko zleciałoo !! 🤪 buziaki :*:*:*
A mój mały misiu chory, ma zapalenie gardła, miał dzisiaj wysoka gorączke 39,2 także się kurujemy!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej kochane:*
Buziaki urodzinkowe Dla Szymka Gabrysi Ulci i Titi:*
Mam nadzieję że imprezki się udały i czekamy na fotki!


Krzyś od soboty ma bardzo wysoką gorączke. Dziś w nocy 40stopni 😞 własnie wróciłam od lekarza, uszy czyste, osłuchowo czysty, gardo ok. nie wiem co mu jest 😞 martwie się bo się meczy. Muszę jeszcze mocz dziś zebrać bo może to infekcja... zabki meczyły go tydzien temu, ale teraz nawet nic nie pcha do buzi. (p.s. te czworki juz wychodza od miesiaca!)
W środę lecimy do Rzymu na wakacje, i jak do jutra się nie polepszy to chyba zostaniemy 😞 zawsze gdy mamy wyjazd to mały choruje. zawsze....

latka uspokoiłaś mnie tym że Tymek też tak mało pije. Wyczytałam gdzieś w internecie że powinni wypijać ok 600ml! stąd moje przerażenie.
jak udał się lot? Tymek spokojny? Jesli chodzi o celiaklie to współczuje. Wyobraź sobie że to samo ma 3latek mojej siostry Franuś. I odkryli to dopiero teraz, a wcześniej wielokrotnie siostra męczyła doktor czy to nie problem z glutenem i wszyscy ją olewali. Jak zrobiła małemu gastroskopie prywatnie to okazało się że w ogóle ma chyba najwyższy stopień tej choroby trzewnej, bo prawie w ogóle nie miał tych "włosków" w jelitach:/ ciekawe ile lat Twoja znajoma sie z tym meczyla, bo wiem ze ta choroba uaktywnia sie w roznym czasie w zyciu.

Cytat z neta: Według zaleceń żywieniowych dziecko powinno codziennie wypijać 100 ml wody na każdy z pierwszych dziesięciu kilogramów ciała, 50 ml na każdy z kolejnych dziesięciu i 20 ml na każdy kilogram powyżej 20 kg.

Wg tego powinni pić jeszcze wiecej... gdyby mój chociaż mleczko pił to by pewnie trochę więcej wychodziło:/

agn to wspaniale że Maja tak lubi nianie! Super babka wam się trafiła! mam nadzieję że jesteś dzięki temu spokojna.
Przykro mi że Twój M stracił prace. Ale wiesz, teraz ma szanse znaleść jeszcze lepsza 😉 trzymam kciuki 😉
Patinka przykro nam z powodu smierci dziadzka. Jak zdrówko Kubusia?
Doti jak sie czujesz? jak Lusia się czuje? mam nadzieje że już niedługo wychodzi!
Kasiu mam ten sam problem z Krzysiem, pierwszą drzemkę zasypia normalnie, a pózniej nie może usnąc. Ostatnio nie spał do 22 od 12!... i też miał problem z zaśnieciem na noc! 😞
isa piękne zdjęcie rodzinki 😉 super torick 😉 mniam. a Szymuś widzę autkami jeździ. KRzyś to samo, bierze autka i jeździ po podłodze. a od tego brrruuum to aż cały zapluty zawsze jest 😉
wanilka miło że zajrzałaś. buziaki dla Twojego choróbka:*
karolka super zdjecia! widac ze roczek sie udał,a Ulcia jaka zadowolona 😉 mamy taki sam pchacz, tylko nie rozowy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...