Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
dzień dobry 🙂

Iza głowa do góry 😘 choc wiem, ze na pewno nie masz łatwo 😞

Ula zaczęła mi lunatykować 😮 w nocy wstaje z zamknietymi oczami, albo wedruje w lozeczku az w koncu sie gdzies trzasnie i jest ryk 😮 dzis musialam ja odkladac w nocy ze 3 razy, bo sie gramolila, wczoraj o 6 rano wstajac zajrzalam do lozeczka a ta spala na siedząco 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Isa, glowa do gory 🙂 Dacie rade!!!!

Hehe , Urszula daje czadu 😁

Ja wlasnie probuje polozyc Titi..chlodno w chacie, bo mam wilgotne drewno i za jasna cholere nie moge rozpalic w piecu..;//
Ok 11 moja mama przyjdzie, to moze ona da rade 😁
Ide sie zaraz ogarnac i do babci do szpitala.. moze mi sie uda z lekarzem laskawie porozmawiac ...

Latka, ja mam brauna, i jestem bardzo zadowolona koszt 99zl.. Chyba, ze chcesz jakis wypasiony 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Kochane,
3 podejście do napisania postu......
Objechałam z Laurką kontrolę u ginekologa. Gruczoły piersiowe juz prawie całkiem wróciły do normy, błona dziewicza jest jaka była więc taka jej uroda. Jak jej to będzie przeszkadzać później to zawsze można usunąć. Póki co nie ruszamy tego.
pacjentka oczywiście przespała całą wizytę bo 1,5 godz siedziałyśmy w poczekalni po to żeby w gabinecie spędzić może 5 minut....
Ja na cytologię dalej dotrzeć nie mogę bo albo położnej nie ma albo ja nie mam z kim Luśki zostawić... Następna próba w piątek o 7 rano...
Tak poza tym to chyba trochę schudłam bo ubrałam dziś spodnie rurki które miesiąc temu ledwo na tyłek wciągałam i zapiąć sie nie mogłam a dziś w udach mam trochę luzu a w pasie są tak luźne że musiałam pasek ubrać.... szkoda że nie mam wagi w domu.

Ja sie musze wreszcie zebrać i dać do naprawy robota kuchennego, który byl 2 razy użyty i coś mu sie podziało....mamy taki zestaw: www.kenwoodworld.com/uk/All-Products/Food-Processors/Food-Processors/FP582-Food-Processor-0WFP582001/ z mnóstwem elementów http://www.kenwoodworld.com/uk/All-Products/Food-Processors/Food-Processors/FP582-Food-Processor-0WFP582001/?TabSegment=whats-in-the-box#whats-in-the-box i stoi nieużywany 🤢 Pytanie czy naprawa się będzie opłacała...

Do tego jeszcze laptop musi iść do naprawy i pewnie ze 300zł trzeba będzie dać za naprawę. Co najmniej 130zł za czyszczenie_+ diagnozę. A wyczyścić go trzeba bo grzeje się niesamowicie. Moja siostra zignorowała takie przegrzewanie się laptopa i w końcu spaliła jej sie cała płyta główna więc ma koszty ogromne. A że nasz ma juz przeszło 5 lat to chyba mu się naprawa należy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam.

Buffy gratuluje syneczka 😘
Isa glowa do gory! Wszystko sie ulozy! 😘

My pobudka po 8 lekko. Pola budzila sie 2 razy, ale co otworzylam oczy to M byl juz przy Niej 🙂
Zdarzylam juz dzisiaj umyc okna balkonowe i ogarnac kuchnie 🙂
Dzisiaj pogoda u nas ladna tylko z rana (cieplutko i sloneczko) a teraz juz pada 😞( ale do znajomych i tak sie przejedziemy po poludniu.
Pola poznala tu nowego kolege, ktory przynosi jej butelke z piciem i nawet trzyma jak pije, przynosi cukierki, chrupki, przesuwa sie by zrobic jej miejsce na kanapie i daje jej swoje zabawki 😁 normalnie cudownie sie patrzy na cos takiego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karolka to oby Uli smakowala. Ja robilam z osesek ogorkowa tylko raz zeby wiedzieć co i jak a teraz juz sama robie. Mi bardzo smakuje 🙂
Barszcz czerwony wychodzi blady bo buraki albo tu sa kiepskie no i bez koncentratu buraczanego to wiadomo
Ale Tymek wszystko wsuwa

Sandra, Karolka jakie macie wyślijcie linki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tusia Mateusz ma 3,5 roku i póki co Lusię tylko szarpie, popycha, szczypie i wyrywa jej zabawki. Podejrzewam, że problem w tym że Laura nie umie jeszcze wykonywać jego poleceń 😉 A poza tym jako że jest mniejsza to i więcej uwagi potrzebuje... Uczę Mateusza, że jak koniecznie chce mieć tą zabawkę którą bawi sie Lusia (albo inne dziecko np w przedszkolu) to może zaproponować coś innego w zamian. Z siostrą mu się udaje za każdym razem, ale muszę przypominać zanim zabierze się do wyszarpywania zabawki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ulka wymiata, hehe 😉

a ja za ogórkową zabrać się jakoś nie mogę, a słoików z ogórami cała piwnica 😮

Latka, ja mam braun, też chyba koło stówy kosztował (nie wiem dokładnie, bo go dostałam, ale jak patrzyłam w sklepie to mniej więcej 100zł) i uważam, że nie ma potrzeby wypasionych kupować, bo blender to blender... oby się nie psuł. ja go używam w każdym naczyniu w zasadzie, w zestawie był tylko jeden taki kubek wysoki... a ostatnio to leży tylko w szufladzie, bo młody normalne kawałki gryzie 😉

coś miałam jeszcze komuś odpisać, ale oczywiście nie pamiętam... 🤔 ☺️ ☺️ ☺️

no i dziś u nas krupnik 😁 Tymol uwielbia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Inirtam ja Tymkowi podaje wszystko w dużych kawałkach od dawna. Ale czasami jest jednak w domu potrzebny, to nie tylko ze wzgledu na Tymka. Choc do jego dan rowniez czasami by sie przydal do smiksowania np suszonych moreli do jakiegoś dania. Mam taki duzy właśnie a la robot a jak jest czegos malo to nawet nóżyki nie łapią hehe. Wiec taki podreczny mi potrzeba a nie chodzi o to zeby byl wypasiony tylko ze M chciał z innymi elementami wiec pewnie taki kupimy właśnie
Nawet mi dl głowy nie przyszlo by mu zupy czy inne danie miksowac 😮 heh.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wiecie co, moi rodzice sa u nas od niedzieli, dzis juz niestety jadą do siebie...niestety, bo o dziwo super jest z nimi 🙂 mała siedzi caly dzien z dziadkami, my wracamy z pracy to mamy obiad gotowy 🙂 tez popoludniu i pod wieczor mala w 7 niebie, bo ma tyle osob do zabawy, od koloru do wyboru hehehe. Zaczynam zalowac, ze nie mieszkamy w tym samym miescie 😮 naprawde to duza pomoc miec kogos do pomocy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Latka. miałam na myśli absolutnie swojego Tymka 😉, który do niedawna wcinał wyłącznie słoiki i to te po góra 5 miesiącu 😜

Karola, no pomoc rodziców nieoceniona, choć ja mimo, że mieszkam w tym samym mieście co teście, ba nawet nie wiem czy 300m mamy do siebie, chyba mniej... a jak ich nie było tak nie ma do pomocy 🤢 młody jest fajny, żeby się nim chwalić przed znajomymi, jakiego to super wnuka mają i co najlepsze raz w tygodniu go odwiedzają (czego ja nie byłam świadoma) dopóki mi tak jakiś czas temu teściu nie powiedział 😁 😁 😁 😁 a dziecko wciąż się ich boi i wstydzi, tak dobrze ich zna 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No z tesciami to chyba juz nie chcialabym mieszkac po sąsiedzku haha 😜 jak mala byla chora to sie przez skypa wymądrzali co to ja nie powinnam jej podawac, co z nia robic itd, wiec zaproponowalam, zeby przyjechali do niej na kilka dni (bo zawsze powtarzaja, ze maja urlop odlozony specjalnie dla Uli) i sie nia zajeli, to od razu byl odzew, ze "yyyyyy cos choroba tate bierze, a ja jeszcze mam kaszel"...taaa najlepiej z daleka pouczac 😠 a wczoraj tesciowa dzwonila do mojej mamy sie wypytac czy sobie z Ula radza, a moja mama na to, ze Ula nie jest w ogole uciazliwa i ze to super dziecko, to sie wielce zdziwila 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moj tez jadl dlugo słoiki przede wszystkim ale te z jak największymi kawałkami. Nawet te po roku jadl jak miał mniej mies.
Bo raz ze te gladsze to dla Niego mozna traktować jak deser 😮 hehe
No i przede wszystkim te z gerbera sa gladsze co mnie zawsze denerwowalo no takie fajniejsze mi sie wydawały. Ale to juz za mna. 😁
Teraz zdaza sie mi mu podac obiadek gotowy ale to sa te z hippa w trójkątny pudeleczkach 1-3lata

Karolka ale bym miala nerwa , no cholera co za ludzie haha urlop specjalnie dla Uli którego nigdy chyba nie wykorzystają na to wygląda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...