Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Udalo mi sie wlasnie uspic Ule... najgorsze jest to, ze po tym antybiotyku mała jest w dzien troche ospala i ma 2 drzemki, za to w nocy buszuje 😮 ciezko ja uspic wieczorem, a i tak 23-24 wstaje i sie wydziera albo marudzi. Wczoraj zostawilam ja bawiaca sie w lozeczku o 1 w nocy (od 23 z nia walczylam) i sama padlam, obudzil mnie dopiero upadajacy niekapek, ktory Ulka jakims cudem zdjela z polki i nim rzuciła...mam dosc, a jak sobie pomysle, ze ten antybiotyk ma brac do piatku to mi sie slabo robi 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Nie mówiliśmy jeszcze nikomu, chcieliśmy zrobić to po tym USG, bo ja miałam jakieś dziwne myśli, że poprzednie USG było w 7tc a dużo poronień i obumarć jest 9-10tc i co jak powiem a za 2-3 tygodnie okaże się że już nieaktualne.... Ale też nie przez telefon tylko chcemy osobiście 😉 A to trzeba będzie poczekać aż M będzie miał sobotę wolną. Jakbym miała zdjęcia to rodzicom M pewnie przedstawilibyśmy wnuka....

Małgosia u nas przy Mateuszu też tak było, że moi rodzice dowiedzieli się dość późno. Ja mieszkałam juz u M, robiłam studia, termin ślubu był ustalony więc stwierdziliśmy że nie ma co czekać z dzidziusiem. Moi rodzice ciągle tylko powtarzali żebym przed ślubem w ciążę nie zachodziła (oczywiście chodziło im o moje studia a nie o jakieś gadanie ludzkie itp) bo po ślubie to i tak urodziłabym juz po skończeniu studiów. Jak jechałam z mamą wybierać sukienkę ślubną to już w ciąży byłam ale brzuszka nie było więc kupiłam bez problemu. A jeszcze jak się staralismy z M to mówiłam, że musimy wycelować tak żebym najpóźniej w kwietniu urodziła żebym zdąrzyła schudnąć do sukienki hahahaha

Karolka a może lepiej by było gdyby Ulcia nie spała drugi raz w ciągu dnia? Albo przestaw jej na jakiś czas wieczorne zasypianie na późniejszą godzinę? Jak zaśnie o 22 to może nie wstanie za chwilę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
co ja mam za niefart.. zalozylam te liczniki i spoko ale dzis wchodze i patrze przez dwa dni zucyte 1000litrow.. no niemozliwe.. i tak stoje jak cymbal i patrzam w licznik, a tu nagle splukuje ktos z gory i co?? licznik moj sie kreci ;//
Wiec na chwile obecna, mam rozryte pol skrytki.. trojnik nieznaleziony...
dziure w suficie w lazience.. trojnik nieznaleziony ;//
Trzeba odkuc plytki w lazience i znalezc trojnik 😞(
A poki co mam wode za free ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam sie 🙂 i ja sie w koncu wyspalam 😁 Doti wspolczuję... 😘

Ula zasnela o 21 i spala do 7.30 🙂 ani jednej pobudki nie bylo 🤪 🤪 🤪 po ostatnich nockach to doslownie cud! 😁 co prawda slyszalam w nocy jak kursuje w lozeczku ale polazila, porzucala sie i dalej zasypiala 🙂 rano wypila kakao, teraz czeka na kielbaske 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wkurzylam sie bo napisalam do was dlugi post i mi wcielo.
A wiec w skrocie.
W piatek byla wizyta z OS.
Ogladala pokoj mlodej i ogolnie cale mieszkanie.
Zapytala jak jest u nas z opieka lekarska.wiec zasypalam ja wypisami z pobytow w szpitalach i kartkami z wizyt u specjalistow.
Powiedziala na koniec ze nie ma watpliwowci ze dziecko ma dobra opieke i warunki.
I mamy byc spokojni. Ulzylo strasznie.

A i Milena zrobila dzis swoje pierwsze 5 krokow przez pokoj. Bo wczesniej tylko pojedyncze :p
Dobranoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Paula super!! 🙂 nie mogło być inaczej!! 😆

ja zdycham... okres... nienawidzę... a łudziłam się, że po ciąży coś się zmieni... brzuch, plecy, głowa... a do tego 3 jednocześnie wyłażące czwórki u młodego, więc ostatnie noce i dnie w zasadzie też po znakiem marudzenia, jęczenia i braku snu 😮 normalnie wszystkie trzy są na tym samym etapie i przebijają się przez dziąsło, już można palce o nie skaleczyć, więc mam nadzieje, że niebawem to się skończy...

później Was poczytam, mam nadzieję 😉 miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
W sobotę widziałam się "niestety" z moją teściową, nawet się małpa ze mną nie przywitała, ma nas w d...i jeszcze obrażona do tego. Masakra... Jak wychodziliśmy od brata M. to zapytała mnie kiedy ją odwiedziny, więc powiedziałam,że nie prędko... Nie chce mi się z nią spotykać. Kuby ze sobą nie wzięłam,żeby go nie widziała, skoro nie ma sama takiej potrzeby, ach, szkoda gadać...

Paula, bardzo się cieszę,że już po wizytacji i nie mieli się do czego doczepić, no i gratuluję pierwszego dreptania 🙂
Inirtam, biedny Tymuś z tymi zębami.

U nas od wczoraj gorączka, nie wiem z jakiego powodu, bo ani kaszlu, ani kataru, więc może też przez zęby ale nic nie widać nowego. Nocka do niczego... 😞

Karolka, gratulacje!!! widzisz, ktoś Cię w końcu docenił 🙂

😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej.

Karolka gratulacje 🙂

Inirtam biedni jesteście 😞 trzymaj sie jakoś :*

Dziewczyny tesciowa wyslala tram Mollers dla Tymka. sto razy mowilam, ze owocowy, a Ona wyslala naturalny :/!!!
Świetnie po prostu....
No i ciocia pediatra polecila zeby dawac co drugi dzien na przemian z wit D.

Karolka i inne dziewczyny które podają tran Wy podajcie codziennie ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...