Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
czesc 🙂
Szymon złapał katar... i zaczyna coś kaszlać ;/ podaje Lipomal, psikam Nasivin i smaruje maścią majerankową... na noc robię inhalacje Olbasem.
mam nadzieje że szybko mu przejdzie bo strasznie mu to przeziębienie dokucza. 😞

inirtam - łączę się z Tobą w dolegliwościach miesiączkowych i marudzenia małego :/ już mam dość.

karolka gratulacje nowej pracy - oby szefowa dała Ci szybko wypowiedzenie, i wszystko poszło po Twojej myśli. trzymam kciuki!!

sandra ty to zawsze masz przeboje! 🙂)

Paula super wiadomość!! i jak reakcja teściowej?? 😁

madzia jakaś dziwna ta teściowa ;/



w wolnych chwilach się wciągłam w czytaniu Pięćdziesiąt twarzy Greya 🤪 polecam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Antybiotyki w domu na szczescie... a najlepsze jest to, ze od 3 tyg miala rozwolnienie i lekarka ciagle ja na zatrucie pokarmowe leczyla (wczesniej na grype zoladkowa) 😮 dopiero moja siostra sama zaniosla kupke do badania, bo juz z krwia byla i sie dzis okazalo, ze salmonella 🤨

Dzwonili do mnie z "nowej" pracy, ze nawet jesli moja firma nie zgodzi sie na wczesniejsze wypowiedzenie, to na mnie poczekaja 😆 ja oczywiscie poprosilam ich o maila potwierdzajacego moja posade, zeby miec jakas podkladke w razie "w" 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karolka, to trzymam kciuki,żeby szefostwo przystało na twoje warunki. Widzisz jak cię cenią w nowej pracy 🙂

Kuba w południe miał znowu gorączkę babcia do mnie dzwoniła, ciekawe od czego, bo ani kaszlu ani kataru, tylko bardzo się poci, jak mu temp. schodzi po lekach.
Ja za 15 minut do domku śmigam, a wieczorem na siłownię się męczyć, już 9 kg poszło w dół 🙂 więc motywacja jest!

Miłego wieczorku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sandra a bo nie mam mozliwosci pogadania bezposrednio... szefowa do konca miesiaca jest na Kanarach, szef w Afryce, a kadrowa nie siedzi u nas w biurze, tylko jest mobilna... poza tym siedzev w domu z chora Ula. a tak wysle poczta wypowiedzenie z potwierdzeniem odbioru, skan wypowiedzenia z data wplyniecia zostanie rozeslany do wszystkich i po sprawie... zalezy mi na tym, zeby to wypowiedzenie zostalo zlozone jeszcze w listopadzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hello 🙂

Pauleczka, cieszę się bardzo 🙂 a powiedz co na to wszystko teściowa, po tej kontroli coś mówiła??

Karola, gratulacje!!!! Fajnie że sie udało! Ja jestem zdania, że raz na jakiś czas trzeba zrobić zmianę i zazwyczaj to na dobre wychodzi 🙂 To pochwal się co to za praca, czym się będziesz zajmować?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pati bede asystentka do spraw handlowych z jezykiem niemieckim w dziale sprzedazy w firmie, ktora jest jednym z czołowych polskich dystrybutorów stali jakościowych 😉 bede miala swoich stalych klientow i bede dbac o ich sprawy. praca zapowiada sie fajnie i jest mozliwosc awansu 🙂 no wiec troche sie mozna rozwinąć, a co najwazniejsze zrobie pozytek z j. niemieckiego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny.
Z tesciowa nie rozmawiam.
Nie wiem co ona mysli o tej calej wizycie 😁 teraz to juz mam gdzies
Zdecydowalismy ze na swieta wyjezdzamy z moimi rodzicami nad morze 🙂 ciesze sie bardzo bardzo bardzo 😁
Pociesza mnie fakt swiat spedzonych zdala z tad :p
Mozliwy jeszcze wyjazd do zakopca. Ale chyba lepiej nad morze...sama nie wiem...
Zawsze marzylo mi sie zeby po kolacji wsiasc w wielkie sanie zaprzegniete w konie i jechac daaaleko z pochodniami w rekach....a snieg delikatnie pruszy....moze w tym roku sie uda. 🙂

Milena nie chce tego cytrynowego tranu. Jest ohydny i sztucznie smakuje.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny nie mam czasu was czytac a co dopiero cos napisac. Majka w koncu zajeta sobą i zabawkami,musialam jej wysypac bo nie wie chyba ze tam w koszu w swoim pokoju ma full zabawek 😁 😁
Zaraz ją kladę spać bo dzisiaj piekna pogoda sie zapowiada,wiec spacerek gwarantowany.
Jestem wściekla na tego mojego gina wczoraj bylam i nadal on mi nie chce zapisac tych tabletek a jeszcze do tego z tą wkladką to poczekamy!!!! no kurwa czy on jest normalny. Wkurzylam sie i zmieniam definitywnie lekarza na Śremskiego dobrego ginekologa juz mam wizyte umowioną na czwratek na 18.30 tym bardziej ze pasuje mi bo jedziemy na tydzien do mamy z Majką bo M bedzie u nas w domu robil maly remoncik i przestawic piec trzeba bo juz nie daje ciepla tyle co kiedys jak sie w nim pali.
A u nas w sumie nic nowego wszystko po staremu,a co u was?
Wieczorem obiecuje ze nadrobie pare stron 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć, za mną całonocny ból głowy, kiepski sen i jeszcze gorszy poranek...
Byłam sprawdzić wyniki badań i tsh, ft4 mam w normie, hbs ujemne. Skoro hormony tarczycy w normie to skąd wrażenie że coś stoi mi w gardle? Eh obstawiam że to na tle nerwowym...
Jutro o 15 powtórka USG.

Natalia nie rozumiem czemu gin nie chce ci zapisać tabletek ani wkładki? To nie jego decyzja kiedy chcesz zacząć stosować antykoncepcję hormonalną tylko Twoja a jego zadaniem jest porobić badania i dopasowac tabletki.

Latka zazdroszczę tylu godzin nieprzerwanego snu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doti współczuje takiego kiepskiego nastroju... ;/ i powodzenia na jutrzejszym usg, trzymam kciuki żeby wszystko bylo ok.
może faktycznie przetyka Cie stres i nerwy?!
ściskam.

Karolka brzmi ciekawie... oby wszystko było po Twojej myśli.


Mój Szymon się rozchorował... tzn raz jest ok a za godzinę widzę że meczy się z katarem i kaszelkiem.. ;/ staram się mu pomóc jak tylko się da ale chyba jednak jutro wyskoczę z nim do lekarza. po co ma się męczyć...
mąż robi łazienkę, i montuje drzwiczki do szafy wnękowej w salonie , a ja robię generalne porządki.
tyle zakamarków mamy na tym poddaszu że szok 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...