Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Dziewczyny, ja na szybko )bo wszystko ostatnio w biegu, ale pamiętam o Was 😉 )
Zdrowych, Wesołych i Spokojnych Świąt, w rodzinnej atmosferze, mimo wszystko, gdzie by nie były 🙂 :****

Iza, daj znać, co i jak!! mam nadzieję, że to nic poważnego!! Trzymajcie się ciepło Kochani!! Zdróweczka dla maluszka 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witam dziewczyny ja tylko na chwile bo zaraz uciekam spac... Ola od trzech dni marudzi nie wiem czy ja choroba jakas lapie czy piatki sie szykuja powoli do wyjscia bo w sumie wszystko jest tak jak przy zabkowaniu...

Isa jak tam Szymek ci za baba ja to bym chyba skarge zlozyla jak moze powiedziec ze sie nie zna i miec taki stosunek do pacjenta zwlaszcza dziecka ale sie wkurzylam jak to przeczytalam... ech duzo zdrowka zycze ni to swieta nieciekawe...

Dziewczyny jeszcze raz wszystkiego dobrego i zdrowka dla was i waszych rodzin a dziewczynom w. ciazy slodkiego obzarstwa niech wam w brzuszki pojdzie a co hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam dziewczyny ja tylko na chwile bo zaraz uciekam spac... Ola od trzech dni marudzi nie wiem czy ja choroba jakas lapie czy piatki sie szykuja powoli do wyjscia bo w sumie wszystko jest tak jak przy zabkowaniu...

Isa jak tam Szymek ci za baba ja to bym chyba skarge zlozyla jak moze powiedziec ze sie nie zna i miec taki stosunek do pacjenta zwlaszcza dziecka ale sie wkurzylam jak to przeczytalam... ech duzo zdrowka zycze ni to swieta nieciekawe...

Dziewczyny jeszcze raz wszystkiego dobrego i zdrowka dla was i waszych rodzin a dziewczynom w. ciazy slodkiego obzarstwa niech wam w brzuszki pojdzie a co hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nadrobilam Was 😉
Doti, Aisza ale ladne brzuszki 🙂
Pati gratuluje-nie doczytalam wczesniej ze Ty tez w ciazy 😉 no i fajnie ze cora-tak jak chcialas
Isa masakra z tym babskiem z dyzuru... ze tez po tylu ostatnich skandalach, niktorzy lekarze sie nie boja i tak olewacko wszystko traktuja, no a szczegolnie dziecko. a jak Szymonek? lepiej? jestescie w domu czy w szpitalu?

ja od kilku dni walcze z zapaleniem cycka :/ jade na antybiotykach, bol masakra, dreszcze, goraczka po 40 stopni i tego typu atrakcje... w sam raz na swieta :/

no, ale Wam jeszcze dzis zycze udanego swietowania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc... jakie ja mam skurcze dziś to masakra. Nie moge wstac zeby brzuch sie nie napinał. Chyba dzis dzien lenia przymusowy...Jeszcze cos w kregoslupie chyba sie przestawilo, bo ciagnie mnie bol od biodra po kostke tylem nogi...
A pranie czeka na powieszenie i dzieci na zabawe...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam,

sama nie wiem od czego zacząć... mogłabym pisać i pisać...
w skrócie - Szymon ok, coraz lepiej... byliśmy wtedy na pogotowiu bo biedak nic nie chciał pić i leciał mi na rękach, przestraszyłam się... gorączka ponad 40stopni.
na pogotowiu stwierdzili że to 3dniówka lub zęby, bo płuca, gardło itd czyste. dali mi do wyboru czy szpital (gdzie pełno dzieci chorych na angine, zapalenie płuc i inne choroby) czy dom. nie zastanawiałam się tylko wybrałam dom, bo nie chciałam żeby coś złapał... na siłę wpychałam mu wodę, żeby się nie odwodnił. jednym cięgiem 2 dni przeleżeliśmy w łóżku, on ciągle spał a jak nie spał to płakał... M przyjechał dodatkowy stres... nowa sytuacja, wybicie z rytmu. wstydził się go, nie chciał z nim iść na nocnik i nawet na ręce... tak jakoś dziwnie. ciągle je muszę być.
dopiero dzisiaj jest w pełni zdrowy, bo sam prosi się o picie. niestety jak nie jadł tak do tej pory jest ciężko... 😞
wczoraj był chwile na polku to odżył.
niestety widzę jakąś dziwną zmianę... jest tak jakby 'przestraszony' i zmulony. nic go nie interesuje na nic nie ma ochoty itp. niby głodny ale jak już coś zrobię to płacze.

mam nadzieje że u was ok. niestety nie mam czasu poczytać co u was bo przylepa nie odstępuje mnie na krok.
a myślałam że troche odpocznę jak przyjedzie M, a czuje się jeszcze gorzej, muszę zajmować się małym i w dodatku wysłuchiwać niezadowolonego męża 😞

tyle u nas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iza, my tez sie tu martwilismy o Was. Dobrze, ze obyło się bez szpitala. Szymek jest zmęczony tym wszystkim , dojdzie do siebie , spokojnie. Dodatkowo tata wrócil i tez cos nowego. Nie martw sie 😘
a dlaczego mąż niezadowolony? Z powrotu? Na stale juz czy tylko na chwilę jest?
Trzymajcie sie :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Isa to super, że wszystko jest dobrze a Szymek przyzwyczai się do taty i wszystko wróci do normy. Dajcie mu trochę czasu i od razu mężusiowi się polepszy 😉
A u nas burza 🤢 ledwo zdążyłam posiać sobie warzywa w ogródku. Ale mam wyczucie. Skończyłam siać, weszłam do domu i lunął deszcz a potem grad. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie Mamusie. Mam dzis mega stresa bo jade na kontrolne usg.
Wczoraj miałam bardzo ciężki dzień. Ciągłe bardzo nieprzyjemne skurcze utrudniały mi funkcjonowanie... W nocy też nie było najlepiej. Piłam i biegałam siku na zmianę. Obudziłam sie z bólem głowy i jak pomyślę, że muszę zaprowadzić Mateusza do przedszkola to już mi słabo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No wróciłam. Groszek wreszcie zechciał pokazać buźkę 😉 mam pierwsze foto buzi w tej ciąży. Wszystko jest ok, rośnie tak jak należy, waga wyszła 2831g, czyli o 1200g więcej niż miesiąc temu. Mam nadzieję, że teraz trochę zwolni z przyrostem bo może mieć problem z wyjściem hahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doti fajnie, że wszystko oki i Groszek przybiera. No i że fotkę udało się w końcu zrobić 🙂 Jeszcze będziesz mieć jakieś usg przez porodem??

u nas leje... i taki przymulony człowiek... a jeszcze dodatkowo cycek nie do końca zdrowy, więc zamulam strasznie :/

a tu nasz wielkanocny Kurczaczek 🙂
[IMG]http://i60.tinypic.com/14j9k5u.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...