Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Hey... od wczoraj jestem zryczana na maksa... nie chce mi sie myslec o niczym.
Nasz kolega,inteligentny . wesoly, zawsze usmiechnietyy czlowiek popelnil samobojstwo...
Okazal sie tchorzem i egoista 😞o zostawil zone rok po slubie i 7 miesiecznego synka...
Uwierzcie, ze nienawidze go za to!!!! Szkoda, ze nie moge mu juz powiedziec, jakim jest dupkiem...
Myslimy, ze znamy czlowieka a tu jednak gowno prawda...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
HEJ
Sandra - smutne 😞
Mimo, że się nie udzielam to jestem na bieżąco, cały czas Was podczytuję. Dziewczyny czy Wasze Maluszki mówią?
Mój Tym pomimo, że jest bardzo inteligenty- rozumie wszystko co do niego mówię i robi wszystko o co go poproszę to nic nie mówi 😉 W sumie to operuje dwoma słowami Mama i Ochal -co oznacza Oskar 😁. Wiem, ze każde dziecko rozwija się inaczej, ale myślałam, że przy bracie Tym nauczy się szybko mówić.
Doti i jak z imieniem dla Groszka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam!

Doti Gratuluję!!! Synek przesłodki!!!

Sandroos to przykre... Sama pamiętam, jak niedawno moja przyjaciółka próbowała się zabić, ma 13 letnią córkę... Do tej pory jest pod opieką specjalistów 😞

Małgosia będę chwalipiętą ale jestem dumna z mojej córci. Mówi pięknie, zdaniami, choć zdarzają się wyrazy rozumiane tylko przez nas-domowników 😁
W piaskownicy mamy nie mogą się nadziwić, jak Majka gada 😁
Oto kilka przykładów:
Mama lóciła placy, mama wiesi planie, plalka piezie planie, Maja lobiła bałagan, Maja myje pogłogę, maja psiąta pokoik, daj Mai liziaka, Maja lobiła kupkę, pusta picia (na pustą butelkę), zna mnóstwo wyrazów, jak mówię czasem w złości na M "idż do ojca" to ona "nie-taty" , jak mówię, że jest papugą to ona "nie- dziecinką" (dziewczynką)
Jak czegoś nie chce to mówi " nie cię" . No i coś, o czym nie powinnam pisać ☺️ gdzieś mnie podsłuchała, bo kilka razy powiedziałam "głupi pies" na naszego yorka i ostatnio podeszła do niego i mówi "o gupi pies". Niestety mąż mój wybuchł śmiechem i rozkręciła się, bo powiedziała "gupi tata" i zaraz po tym "gupia mama" a na pytanie jaka jest Maja odpowiedziała "siczna" ☺️ Wstyd, mam nadzieję, że zapomni a my musimy bardziej uważać na to, co przy niej mówimy, zaraz idzie do żłobka i mam nadzieję, że nie pokaże swych niektórych "umiejętności".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doti, cudenko!! Gratulacje!!:* a Ty sama niesamowita!!

Sandra, przykra sytuacja...

U nas mlody tez Nieźle nawija, codziennie cos nowego. Zdania powoli proste składa, powtarza wszystko jak papuga choc nie zawsze wyraznie. Jestem jakas wymieta ostatnio...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

My dzisiaj mielismy gosci bo Aleksandry jest kurcze juz drugie imieniki jak ten czas leci...

Wlasnie Doti jak tam z imieniem? Ja cie szczerze podziwiam ze to wszystko ogarniasz i jeszcze pisesz ze nie czuujesz zmeczenia

Malgosia u nas tez Ola to mala gadula sklada proste zdania np chce isc albo mama jest dom no i wiele wiele innych slowek duzo tez mowi poczatkow wyrazow ale ostanio zauwazylismy ze to co dotychczas mowila w skrocie to mowi normalnie. Labe mamy jak sie kapie bo w zasadzie jestesmy niepotrzebni bo bierze gabke i myje wszystko po kolei i nazywa np oko,nos,uchu czyli ucho wlos czyli wloski brzusz czyli brzuszek na koncu wstaje staje w rozkroku bierze gabke i myje dup czyli dupke wiec w zasadzie tylko ja wyciagamy bo cala sie sama umyje. Z takich trudniejszych u mie wyraznie dziadzia krzys i jak pytamy kto mial byc to mowi chopak a jak pytam a jto jestes to mowi boj czyli zboj:-D ale ogolnie jest bardzo kontaktowa z reszta ona szybo zaczela wszystko rozumiec i mowic ale za to pozniej chodzic wiec to chyba od dziecka zalezy... ostatnii mam prosciej jesli chodzi o ubieranie bo Ola sama mowi jak jej jest np biega na kritki rekaw przy hodzi i mowi mama zimi albo bubu czyli ze jej zimno albo mama zdjac ciep czyli ze za cieplo :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie wieczorkiem. Śpią moje urwisy małe. Ja jutro koniecznie muszę zakupić laktator bo nawał ogromny, Groszek chwycić cyca nie może bo za pełny a ręczne ściąganie boli i trwa za długo..
Możecie polecić jakiś sprawdzony laktator?

Mówicie, że jestem niesamowita, ale ja zupełnie nie wiem czemu 😉 Ciężko jest tylko pogodzić pewne rzeczy. Np dziś jak chciałam Groszka wykąpać to reszta szalała i domagali się uwagi... Mati koniecznie chciał mi pomóc i prawie wylał wodę z wanienki, Luśka koniecznie musiała sie przytulać do mojej nogi... w końcu teściowa ich wzięła do zabawy i miałam tą chwilę spokoju 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka,
a my dzis bylismy na komunii corki mojej siostry i jestem padnieta na maksa...zaraz chyba spac, Ulka tez od razu padla bo dzis byla bez poobiedniej drzemki tyle miala atrakcji.
Moja córa nawija, ze szok, nawet odmienia niektore slowa, co mnie bardzo dziwi 😉 kazdy w szoku, ze tyle umie powiedziec, dzis na komunii byla jej rownieśniczka, to tylko te proste rzeczy jak mama, tata, baba itd, a Ulka np, "dziadzia dzie?"(dziadzia gdzie?)," nie mam baby", "tata posiedł", "Ula je siama", nazywa wiekszosc owocow i warzyw, zwierzatka, i wiele innych rzeczy mowi, kazdy jest pod wrażeniem jej gadulstwa 😉

Sandra przykro mi, ale uwierz, ze czlowiek chory na depresje nie potrafi myslec o innych, jest mu tak zle i sie meczy, ze tylko mysli o koncu cierpien 😞 wiele razy rozmawialam o tym z moim tatą, ktory tez na to cierpi i sam powiedzial, ze on wie, ze nam na nim zalezy, ale jak ma gorsze dni to obmysla plan skonczenia ze soba, ale lapie sie na tym w pore i zaczyna sie modlic i prosic Boga o to, zeby tego nie zrobic...moze Wasz znajomy nie potrafil sobie juz z tym poradzic...czasem nawet najblizsze osoby nie wiedza co trapi czlowieka, i wtedy nie ma jak mu pomoc i dochodzi do takich wlasnie tragedii 😞 😞 współczuję...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karolka, przeszlam zajecia z psychiatrii, mialam dosc sporo do czynienia z ludzi choryi na depresje, i inne schorzenia.. i jednak ZAWSZE ( dobra, moze zazwyczaj) sa jakies objawy...
Szok.. Usmiechniety, inteligentny chlopak... bez cienia czegokolwiek..Jak Ania sie wyciszy po wszystki sprobujemy porozmawiac, moze cos sie dzialo..
Ja widzialam go miesiac temu, wiec wszystko moglo sie zdarzyc..
Szczerze mowiac, obstawiam, ze cos bral... 😞( albo ze byl chory psychicznie... 😞

Agn, nie musisz sie pilnowac, bo zdziwisz sie ile pieknych slow Majka przyniesie ze zlobka 🙂 Co z tego, ze bedziesz sie pilnowac, jak niejedno dziecka badz ciocia powie w zlobku :O kujwa 🙂
Ja np. przeklinalam, wiadomo,z e ni co 5 minut, ale nie powiem, ze mi sie nie zdarzylo.. i nadia nigdy nie powtarzala, a wrecz opiprzala Darka, jak jechal autem, ze ni wolno uzywac takich slow 😁 Jak tam czasem kogos opierdaczyl po drodze...

Ktos mnie pytal o ZZO na Polnej.. ogolnie podaja niby bez problemu,a le z racji tego, ze n aPolnej ruch jak w Paryzu, moze byc tak, ze jak sa warunki do zalozenia ZZO to zanim doczekasz sie anastezjologa ( bo jest ich malo, a pilnych cc co rusz) to zrobi sie taki rozwarcie, ze cie ominie 🙂) i urodzisz bez...
Ja korzstalam z Dolarganu, a teraz jeszcze gaz w gratisie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karolka, a jak Tata wogole, bo ostatnio znow byl czas, ze ciezko bylo 😞

Ehhhh my na pogrzeb idziemy w Dzien MAtki.. dzien , kiedy powinien stac z kwiatami dla zony dziekujac za zycie syna i dzien, w ktorym powinien dziekowac mamie za jgo zycie, ktore tak sobie odebral 😞( Dostana "najpiekniejszy" prezent 😞(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej hej 🙂

ja jeszcze 2 tyg w tej firmie i pozniej ide do nowej - to bedzie dla mnie prawdziwe wyznanie, bo zupelnie cos nowego - trzymajcie kciuki, zeby tym razem bylo fajnie a szef normalny 😉

Sandra, mój tata stabilnie, ale bez szału. faszerują go lekami, czasem ma gorsze dni, ale póki co od tamtego czasu nie miał takiego mocnego załamania, przynajmniej nie daje tego po sobie poznać... Oby nie było gorzej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sandra, na razie nie zakładam,że w ogóle będę korzystać z tego ZZO, ale dobrze wiedzieć, że w ogóle jest taka opcja jakby coś- powiedz mi tylko czy coś się płaci wówczas i ile ????
a za poród rodzinny nadal 150zł opłaty? - czy coś się zmieniło może w tym temacie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rany gdzie Wy sie podziewacie 🙂 🙂 🙂

U nas dzis brzydko, tzn do poludnia ok ale teraz pada trochę. A dzis mielismy dzien sprzatania generalnego i wyporzyczylismy odkurzacz piorący i pralismy dywany bo M mial wolne. W sumie to On pral. Tymka katar troche meczy

Powoli pakujemy paczki do wylotu , w sobote jade z mama na zakupy, spokojne długie zakupy, deser, kawe. Reeelax a tymus z tata. A po 17 jedzie do pracy a ja do Tymcia wracam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
I jeszcze Doti masz czas na forum zajrzeć 🙂

A ja już myślałam, ze coś się zagniezdzilo,bo okres spoznial się o 4 dni, ale dziś jak mnie zalalo,to, za przeproszeniem, po kolana... Cały dzień na tabletkach rozkurczowych i przeciwbólowych... Popołudniem m zabrał małego na basen,to chwilę polezalam 🙂

Isa, jak wreszcie zdecydowałas z pracą?

Karola, a Ty się pochwal swoją nową. W ogóle super,ze tak szybko się udało znaleźć i oby była lepsza od obecnej 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...