Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Pogoda fajna wiec cisza na forum 🙂
A Maja jednak miała uczulenie od bobo fruta z TRUSKAWKĄ wiec uwazajcie teraz na wszyelkie produkty z truskawkami danonki też,lekarz mi powiedział,że wszystko co truskawkowe moze uczulic dziecko teraz 😞
My po drzemce i obiadku do cioteczki na działke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dzień dobry.
Dalej choruję, choć gorączka odpuściła. Gardło mam tak spuchnięte, że ledwo łykam i jak leże to mam problem z oddychaniem... Nie bardzo wiem jak sobie ulżyć ale chyba przestawię się na kilka dni na zimne koktajle owocowe...
Dobrze, że dzieci zdrowe...

Dawidek zaczyna regularnie męczyć się z bólami brzuszka.... 😞



Natalia truskawki generalnie są bardzo uczulające, są przecież "zabronione" w okresie karmienia piersią bo są silnymi alergenami tak jak cytrusy.. W bobofrucie mogła być jakaś chemia która dodatkowo uczuliła, już nie mówiąc o danonkach na których chyba nawet nie ma podanego składu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Kochane. Dziś była dobra noc. Dawidek zasnął o 22, obudził się na karmienie o 2 a później dopiero 5:30. Wyspałam sie jako tako 🙂 Nie wiem jak poradzić sobie z tym bólem gardła 😞

Karolka powodzenia!!!!

Dziewczynki odzywajcie sie częściej!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczyny 🙂
Cudownie spędziliśmy wczorajszy Dzień Dziecka - prawie cały w zoo 😁 Natala była przeszczęśliwa 🙂 Prezentów dostała po pachy. Najwięcej uciechy miała z rowerka i wielkiego pluszowego pieska 🙂
A jak u Was wczorajszy dzień?

Doti, nie wiem, czy przy karmieniu piersią można to stosować, ale u mnie na gardło działa Uniben i Envil Gardło. A z naturalnych herbata ze świeżo startego imibiru, z łyżką miodu i sokiem z cytryny.
Karolka, trzymam kciuki 😘 Daj znać jak Ci minie pierwszy dzień 🙂

Spokojnego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
Nie mam kiedy tu zagladac. Na wszystko brakuje czasu. 
Krzysiu cxesto powtarza co mowimy. Ciekawe kiedy sie rozgada na dobre. Troche mi szkoda ze po angielsku juz nie ma okazji sie uczyc, wiec mysle o spotkaniach z native speakerem. 
Niestety w czasie upalow u tesciowej kapal sie w basenie z zimna woda i calkowicie sie rozlozyl;( zalal sie katarem, i teraz mamy zapalenie oskrzeli. Kaszel dokucza szczegolnie w nocy, dzis juz 6 razy sie budzil. Biedak. 
Na razie walczymy inhalacjami ale moze trzeba bedzie wlaczyc antybiotyk.
W domu brak postepow, nienawidze fachowcow;-< przychodza rozbabraja wszystko i znikaja. Wszystkie terminy mi sie obsuwaja i juz sama nie woem kiedy z tym sionczymy;(
Z dobrych wiesci to wrocil moj m. Wszystkie sprawy zamkniete, mieszkanie zdane, auto sprzedane. Smutno bylo przez ten miesiac, ale dzis moge powiedziec ze szybko minelo. Niestety nie podpodpoczywal sobie bo od dzis w nowej pracy.
Karolka powodzenia w nowej pracy! 
Agn daj znac jak kolejne dni w zlobku
Deira super ze sie odezwalas;-)
Doti zdrowka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
U nas brzydki dzień 🙂 Pada i jest zimno, ale podobno od jutra ma być ładnie. Moje dziecię od wczoraj nie rozstaje się z gwizdkiem, który dostała w Dzień Dziecka jako bonus 😮 😁 Chodzi i gwiżdże, nawet w żłobku 😁

Marylu, zdrówka dla Krzysia 😘 Btw, oświeć mnie, bo ja trochę do tyłu z newsami - czy Wy w Polsce jesteście?
Karolka, jak tam w nowej pracy?
Doti, zdróweczka kochana 😘

Spokojnego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry. Antybiotyk chyba zaczal dzialac bo wracam do swiata zywych 🙂 Brakuje mi wyjść na powietrze ale muszę się wyleczyć porządnie. Poza tym ostatnio i tak zimno i pada i pada i pada i pada i końca nie widać... jesień mamy czy wiosnę?
Stwierdzam, że dużo łatwiej mi ogarnąć całą trójkę jak jestem z nimi całkiem sama w pokoju niż jak mi np teściowa chce pomóc (np w porze kąpieli Dawida) i siedzi z nami. Mnie dzieciaki się słuchają a teściową kręcą jak chcą...

Marylu dużo zdrówka dla Krzysia :* współczuję historii z fachowcami...
Deira moi mają to samo z gwizdaniem.. tylko oni na fletach. Nie wiem co jest takiego fascynującego w dźwięku który rozwala mi bębenki w uszach..... a oni mogą przez cały dzień tylko gwizdać! okropność!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja mam chyba tak samo jak Wy 🙂 Szybciej, sprawniej, z mniej marudzącym dzieckiem ogarniam wszystko sama niż gdy M mi pomaga 😉 Ale nie mogę narzekać, bo zupełnie bez M byłoby słabo 😉 Przerobiłam to gdy byłam na "wygnaniu" remontowym 🙃

Doti, dobrze, że antybiotyk w końcu zadziałał 🙂 Uważaj teraz na siebie, bo antybiotyk jednak osłabia organizm.
Marylu, cieszę, się, że jesteście tutaj 🙂 Może będzie kiedyś okazja się spotkać na placu zabaw 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej kochane 🙂
Kurde chyba mnie Ula angina zaraziła, bo od paru dni mam straszny ból gardła i nic nie pomaga, głowa tez mnie pobolewa 😞
Marylu to Wy już na stale w PL? coś mnie ominęło chyba...
A ja w nowej pracy jakoś się odnajduje, mam nadzieje, ze to jest coś na dłużej 🙂 póki co to poznaje programy na jakich pracują spedytorzy i pomału wdrażam się językowo w temat 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczyny,

Doti, jak tam zdrówko?

Marylu, pomyśl, że i tak już jesteście bliżej niż dalej swojego domu 😉 niestety z fachowcami tak już jest, ciężko o dobrą ekipę 😞 trzymam kciuki, żebyście mogli jak najszybciej zamieszkać 🙂

my dziś mieliśmy podpisać wstępną umowę o działkę... wszystko się rozmyło, bo na spotkanie właścicielka zabrała swojego M (który nie jest wspówłaścicielem) i on sobie zażyczył 30tyś więcej!!!! wpieniłam się i powiedziałam, że nie dam ani grosza więcej, bo inna była umowa, zwłaszcza, że na wiele formalności trzeba jeszcze czekać.... sprawa o tyle komiczna, że właścicielka nie odezwała się ani słowem, ledwo usłyszałam jej imię, a z mężem są w separacji 😮 i on nie ma żadnych praw do działki, bo ona odziedziczyła je po swoich rodzicach, a mądrzył się jakby wszystkie rozumy pozjadał i nieugięty... nie wiem, co z tego będzie... odechciało mi się kupowania tej działki i jak powiedziałam, więcej nie dam, zwłaszcza, że jeszcze prowizja + podatki i notariusz 😠 😠 😠 do przyszłego piątku mają się zastanowić, a my szukamy dalej 🤢
specjalnie wcześniej się wam nie chwaliłam, żeby nie zapeszać, a tu i tak lipa wyszła... buuu 😞 😞 😞

niunio mój kochany od wczoraj przytula się do mnie i mówi "mama kocham" 🙂 wreszcie się doczekałam, bo do tej pory, jak pytałam czy kocha mamę (przytula szczeniaczka i inne miśki i ciągle im mówi, że kocha) to mówił, że "ani trochę" lub "nic a nic" 😜 😉 hehe 😁
zaczął o sobie mówić "ja" i używa jeszcze zaimków "moje", "mój", "twój" itd. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Deira to czekamy na spotkanie;-) 
Karolka tak, juz na stale przyjechalismy;-) chociaz ja wciaz mam wrazenie ze wracac musze zaraz 😉 powodzenia w pracy, a najwazniejsze to trzymajcie sie zdrowo!
Initram dzialke znajdziecie na pewno. Jesli Ci odmowia to znaczy, ze lepsza na was czeka;-) lepiej dluzej szukac a tej wlasciwej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć. Wreszcie wyzdrowiałam. Od razu mam siłę i ochotę do roboty, a do tego jeszcze piękne słoneczko i takie ciepło...
Robię więc zaległe pranie, Dawidek i Lusia ze mną na dworze od rana. Super po prostu 😉

Karolka Ulcia wymiata 😁 Moi to jakoś nie potrafią tyłeczkami kręcić... sztywniaki 😉

Natalia przykro mi z powodu śmierci cioci.

Inirtam współczuję kolejnych zawirowań z działką. Co za gość w ogóle?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...