Skocz do zawartości

listopadówki 2012 (z brzuszka:) | Forum dla mam


edithd_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
moja siostra sie dzis zaręczyła!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wysłała rodzicom i mi MMSy ze zdj pierścionka na palcu (są na wyprawie w górach) a ze wszyscy momy nowe telefony to nikt tego otworzyć nie potrafił...i 5h pozniej weszłam na str photo z plusa i mało nie zeszłam na zawał...od razu dwoniłam do rodziców (którzy poszli do wujków opijać awans cioci) no i kurka mają podwóją impreze 🙂)))))) ale super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak sie ciesze. oczywiscie tel do sis też był zaraz potem.... Justyna (moja siostra) smiała sie ze mamy super reflex (po 6h).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a tak poza tym to dzien w miare, pogrzeb ksiądz zrobił piękny, ja sie wbijam w ciązową sukienkę i prochowiec, ale zaszalałam i wziełam sobie takie zgrabne ale wysokie buty na cieniutkiej szpileczce i sie poczułam na serio bardzo kobieco (dawno tak sie nie czułam), na początku bałam sie ze jak wyrżnę to będzie afera, ale dałam radę 🙂 🙂

po pogrzebie zajechałam do kuzynki po Kari (któa miałą pęnąć z dumy bo kupiłam jej dzis prawdziwe dziewczęce kozaczki, takie mega eleganckie) i razem z Mała pojechałyśmy na stypę, gdzie znałam 10% ludzi.... ale pojedli i poszli. a my mamy gotowy obiad na jutro caluśki, bo sporo żarcia zostało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gratulacje dla zareczonej siostry 🙂 ach te nasze małe strojnisie 😉
My dzis spedzilismy dzien poza domem 🙂 najpierw byliśmy na takiej wymianie ciuchów "uwolnij łacha" a potem na naleśnikach i kawce 🙂 wrócilismy koło 17..... umęczeni 🙂 a teraz piorę wszystkie moje "nowe" upolowane ubranke 🙂 a trafiło mi sie kilka superanckich jak np całkiem nowa kurtka narciarska 😁 Wikunia upolowała superacką różową czapkę na zimę, dwa swetry i sukienke 🙂 tym razem nic nie było dla mężulka... bo ostatnio zalazł sobie sztruksową marynarkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka!!!
Ja jeszcze nie jestem po śniadaniu. Czekam na męża.
Wczoraj narzekałam,że Mały od rana się nie ruszał,ale później dał mi popalić 🙂 🙂
byliśmy na zakupach. Mąż okupiony w dwie nowe koszule i spodnie dresowe.
Dziś w planach mam zamiar zapakować ciuszki dla Maluszka na wyjście ze szpitala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
jestem i ja w końcu 🙂
w Piątek wyszliśmy do domku 🙂 prawie dawa pełne tygodnie w wszpitalu bo ciągle skurcze porodowe się utrzymywały ale jak narazie sytuacjqa opanowana 🙂 dostaliśmy zastrzyki na płuca dla małego i teraz kiedy jesteśmy już w 36 tygodniu możemy rodzić 🙂 ale do czwartku kiedy wejdziemy w 37 tydzień ma leżeć z nogami w górze bo mi się rozeszło spojenie łonowe na "palca" że nie mogę chodzić...do poniedziałku czyli do jutra tabletki na skurcze bierzemy...nadal mam skurcze ale już lżejsze 🙂 szyjka na 0.5 cm rozwarcie na 1cm daje sobie 2 tygodnie i urodze bo gin powiedziała że te tabletki już nie mają takiego skutku w 36 tygodniu i najważniejsze żebyśmy wytrzymali do czwartku 18...tak więc relacje zdane...szybko do was napisałam ale nie czytałam was bo nie chcę tak długo siedzieć przed kompem ze względu na to że mam zakaz chodzenia i mężulek już na mnie krzywo patrzy 🙂 odezwę się jutro napisze co tam u mnie 🙂 pozdrawiam was kochane 🙂 cieszę się że już jestem w domku 🙂 buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czyli jednak gwiazdeczka bedzie pierwsza? czy ktos nas zaskoczy przed ?
ja sie zwloklam z lozka wlasnie....obiad przywioza tesciowie- jakos to przezyje, a po poludniu maja wpasc znajomi z 11m-czna Elenka 🙂 poza tym ja w niedziele nic nie robie bo tak u mnie zawsze w rodzinnym domu bylo, moze tylko zapodam jakies ciaasto jak wyjdzie to wam podesle przepisa wieczorkiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Dziewczyny!!!
U mnie leniwa niedziela. Imprezka sie udala. Bylo pare quizow i kalambury wszystko oczywiscie dotyczace ciazy dzieci itd.
Dostalampare prezentow dla malego min piekna ksiazke do scrap booka wiec bedziemy sie bawic w tworzenie pamietnika dla malego 🙂
Jutro musze zadzwoonic do znajomego (ma salon fryzjerski) i umowic sie na upiekszanie 🙂 i przy okazji wziasc namiary na fotografa ktory zrobi mi sesje brzuszka 🙂
A dzisiaj zakupilismy kinecta na xboxa wiec moj ma frajde a ja bede miec darmowy fitnes bo urodzeniu maalego 🙂 😁.
Gwiazdeczka super ze wrocilas.
Edithd grstulacje dla siostry 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a może baiser sie rozpakowała?? albo z mężulkiem siedzi to nie zagląda w weeked 🙂 '
ja już zrobiłam zakupy, przywiozą jutro 🙂 niby przez net się robi a i tak zajęło mi to póltorej godziny....ale a kanapie a nie w sklepie 🙂 no i współczuje panom którzy mają to wnieść....lekko nie będzie

kolejne pranie kończy się robić a ja powinam pomyśleć o jakimś obiedzie dla siebie 🙂

a z ciążowych męczarni to teraz meeeeeega swędzą mnie sutki, no masakra jakaś 🙂 siara oczywiście leci, i w jednym miejscu jakby z krwią....hmmm w poniedziałek zapytam kogoś co z tym 🙂 a póki co posmarowałam bepanthenem a że chata pusta to wietrze cycki 😁


dziś w końcu się wyspałam 🙂 mężulek wczoraj porządnie wymasował mi plecy, łydki i stopy i przynajmniej przespałąm całą noc z jednym siku 😁

najchętniej pościeliłabym już łóżeczko dla malucha i niech już czeka takie mega gotowe...no ale wiem że to bez sesu bo się zakurzy. Ale karuzelke juz zamontowałąm 😉 może się kurzyć bo miśki na niej i tak muszę wyprać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No ja tez jestem-to tulko Baiser sie dzis nie zameldowala.Poczekamy do jutra jak nie bedzie odzewu napisze do niej,ale mozr faktycznie leniuchuje z mezem.No to teraz mnie dopadlo-od 3 w nocy jak obudzilam sie na siku poczulam zyletki w gardle i soboe mysle o spoko a bylo juz tak fajnie.Wiec mecze herbatke z cytryna i miodkiem ale nic nie pomaga na noc mezus obiecal mi cieple mleczko z miodkiem kaze mi lezec jak kloda i nie chodzic zebym gorzej sie nie dorobila.Pewna jestem ze z uczelni przynioslam zarazki bo wszyscy tam zasmarkani i zakichani ale moze bedzie dobrze oby nie gorzej.W srode wizytka-juz nie bede dzwonic dopytywac sie o wyniki okaze sie na miejscu.Marta-super ze jestes juz myslalam ze jak przez wekend sie nie odezwiesz to bede cie molestowac smskami 🙂 Edyta-super bedziesz tancowac na weselichu 🙂 Aallicee-mnie jedrn swedzi jak diabli i z jednego eiecej leci a z drugiego malo albo wcale-dziwna sprawa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
edithd napisał(a):
my właśnie wróciliśmy ze spaceru, pięna jesień u nas. Kari się włączyła maruda, a na 17ta mamy isc na msze, bo na 11ta zesmy nie doszli...G zasnął po sniadaniu a mysmy oglądały bajki

mam ost mega głoda....serio, tak mi sie jesc co chwilę chce ze az wstyd....
Edyta to bedziemy sie razem wstudzic bo ja mam to samo zjem obiad spory i za godz lub dwie max juz znow bym cos wsunela ale nie ma co sie dziwic teraz nasze bobaski wysysaja z nas wszystko czytalam gdzies ostatnio ile potrzebuje kobieta w ciazy kalorii a ile normalnie-masakrycznie wielkie ilosci ale co jeden organizm to nie dwa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamy! Jestem i ja po całym dniu. Od wczoraj nie zagladałam bo miałam mega nerwa na swojego. Tak mnie wyprowadził z równowagi ze ryczałam cały wieczór. I separacja była na noc. Nie wiem czy to hormony czy juz nerwy przed... ale moment mnie wkurzył i wojna na całego. Mała sie chyba wystraszyła bo nawet wieczornego kopania nie było... :-( Za to dziś od rana dawała znaki że jest. Od 5.45 nie spałam już, co chwila do łazienki bo tak fatalnie sie dzis czuje ze az sprawdzałam czy czasem cos sie nie zaczyna dziac, nie saczy... Skurczy nie mam niby ale taki masakryczny ból na dole ze ledwo chodze i siedze. A i leżenie niewiele pomaga. Jest mi mega gorąco ciągle, poce sie jak by upał był, głowa mi pęka. Az sama sie przeraziłam i spakowałam dziś torbe do szpitala dla siebie.

Edyta gratki z okazji zareczyn siostry, Gwiazdeczka dobrze że wróciłaś w dwupaku do domu i dotrwałaś dzielnie do 36 tyg. Wiec teraz już napewno mniej nerwowo będzie. Oby jeszcze chwile wytrzymać do szczesliwego rozwiązania. Stosuj sie do zalecen i odpoczywaj, leż z nogami i pupą do góry 🙂 jak to ma pomóc 🙂

Ja jutro mam fryzjera umówionego ale jak mi nie odpuści ból to bede musiała odwołać bo sama bede sie bała jechać i siedzieć tam kilka godzin.
Ide lezec dalej dziewczynki, miłego popołudnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Przybywam i ja, u nas weekend swietny-wczoraj bylismy na meczu, a dzis w Nowym Targu. Pogoda dopisala i K sobie skoczyl, uchachany byl bardzo, ja tak samo. Bylo tak cieplo, ze chodzilam z krotkim rekawkiem. Jutro ide do lekarza, w piatek odebralam wyniki moczu i znowu jakis maly horror, zobaczymy co lekarz na to. Malusze chyba ma sie dobrze, bo koparuje strasznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...