Skocz do zawartości

listopadówki 2012 (z brzuszka:) | Forum dla mam


edithd_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Angelka mnie też - nie jestes sama 🙂 Ja dzis dziwnie napór czuje na szyjke. I jakas mam zmienioną wydzielinę... Nogi nadal jak balony...
Marta nawet nie wiesz jak ja Ci zazdroszcze ze macie już Maciusia w domku 🙂 Przeraza mnie to z jednej strony ale z drugiej nie moge sie doczekać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gratulacje dla EDYTKI!! I jej synka!!! Super!! Już wiemy komu najbardziej zależało na medalowej pozycji i zajęciu ostatniego miejsca na podium!!! 😁 😁 😁 Śliczny bobas.
Sofia też śliczniutka. Piękne te nasze brzuszkowe Maluszki.
Gwiazdeczka super,że już wszystko ok. Teraz Mały Ci/Wam wszystko wynagrodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Kochane 🙂)

My wróciłyśmy dziś do domku 🙂! Już jest wszystko dobrze, mała w szpitalu dostała antybiotyk i naświetlania.
Jest cudowna! Jak na razie przesypia całą noc 🙂 ciężko ją nawet na jedzonko dobudzić, zobaczymy jaka będzie pierwsza noc w domku!
relacje będę opisywac jutro 🙂 bo nie mogę się od niej oderwać 😁
Dziękuje za wszystkie ciepłe słowa!

Gwiazdeczka Maciuś jest Piękny 🙂))!!

Gratulacje dla Edytki i jej synka 🙂 Oby szybciutko wrócili do domku 😁

ps. moja Sofka to ma taka czuprynę na głowie, że już wiem od czego ta moja zgaga była :P cały tatus 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja sie właśnie dowiedziałam że kuzynka z męza rodziny dziś urodziła duzego 59 cm synka. Terminy miałysmy podobne na połowe listopada - z róznicą chyba 3 dni.... Hmm Wychodzi na to że każda przed terminem sie rozpakowuje jak narazie ze znajomych mi ciężarówek. Wiec dociera do mnie ze niedługo pewnie i na mnie kolej 🙂 Tym bardziej że moja królewna dużaaa ... jakby była z 39 tyg. Zdziwie sie mocno jak dochodze do terminu 🙂 ale z moim szczesciem wszystko możliwe ze poczekam... Ciągle mam nadzieje ze to bedzie pierwszy tydz. listopada...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
O co za niespodzianka Baiser i Sofii z nami już 🙂 Sliczna malenka naprawde 🙂 Jak sie patrzy na zdjęcia to usmiech normalnie nie schodzi z twarzy takie cuda 🙂 Dzieciaki super sie u nas listopadówek rodzą i grzeczne do tego 🙂 Zazdroszcze i jeszcze raz zazdroszczę wszystkim szczesliwym forumowym mamusiom 🙂 Jeszcze raz gratulacje dla Was - i przespanej pierwszej nocy życzę Baiser! Czekamy na relacje co i jak jutro jak mała da Ci sie na chwile wyrwać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja caly dzien okropnie sie czuje-z rana zjadlam sniadanko a pozniej przez kilka godzin myslalam ze spedze nad kiblem wymiotujac-tak mi bylo niedobrze pozniej przesnelam sie juz myslalam ze bedzie ok to co 40-30min zaczely mnie meczyc skurcze ale taki odstep czasowy to zaden postrach jak skurcze przestaly to zaczelo bolec w krzyzu i takie bledne kolo teraz nawala zgaga juz mam dosc i w takie dni jak dzisiaj chce i czuje ze bedzie szybciej niz mysle a jak czuje sie w miare ok to i mam wrazenie ze sie przeterminuje ale pocieszyla mnie maz przeczytal mi artykul gdzie jest napisane ze tylko 3% dzieci rodzi sie w terminie wyliczonym z miesiaczki a reszta wczesniej niewielka ilosc jest po terminie wiec nie bede narzekac jak bedzie przed terminem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Baiser-super ze juz jestescie w domku,ciesz sie malutka bo szybko urosnie a juz powtorzyc sie nie da minionefo dnia-sama pewnie jak juz z Lenka wroce do domu mniej bede tu zagladac niz teraz bo woadomo dzieciaczki to male zlodzieje czasu.Przespanej nocki zycze i jutro w miare mozliwosci czekamy na raport szczegolowy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A mi zgaga odpusciła jak ręką odjął juz ponad tydzien temu chyba... wiec faktycznie moze brzucho sie obniżył i nie uciska juz. Ja wczoraj sie fatalnie czułam, dzis lepiej niby ale brzuch napiety i nogi spuchnięte, mała dzis ospała nieco... niby sie rusza ale mało i delikatnie.
Hmm...
Anula to u Ciebie dolegliwości nieciekawe... niektóre kobiety ponoć tak reagują wymiotami na zbliżajacą sie akcje 🙂
Ja tez czytałam o tym ze tylko 5 % dzieci rodzi sie w terminie z OM wiec pocieszam sie ze bedzie cos wczesniej. Byle nie 1.11 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basier super,że jesteście już w domku. Mała jest śliczna. Czekam na relację co i jak.
Ja dziś spędziłam z mężem dzień w domku, bo brzuszek bolał. Wieczorem porobiliśmy zdjęcia. Brzuszek mi sie jeszcze nie opuścił..
wczoraj byliśmy na cmentarzu złożyć wieniec u moich dziadków. Wlecieliśmy na kawkę do moich rodziców, potem do znajomych. Milutko spędziliśmy sobotę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basier super,że jesteście już w domku. Mała jest śliczna. Czekam na relację co i jak.
Ja dziś spędziłam z mężem dzień w domku, bo brzuszek bolał. Wieczorem porobiliśmy zdjęcia. Brzuszek mi sie jeszcze nie opuścił..
wczoraj byliśmy na cmentarzu złożyć wieniec u moich dziadków. Wlecieliśmy na kawkę do moich rodziców, potem do znajomych. Milutko spędziliśmy sobotę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Baiser fajnie ze juz wrocilyscie do domu. Jak najwiecej przespanych nocy wam zycze.
A u mnie dzisiaj samopoczucie jaku Anuli 😞. Tez mi niedobrze bylo przez pol dnia i pojawily sie skurcze i to dosyc silne ale taka samo jak sie pojawily tak samo szybko zanikly. Moj P to sie na porodowke juz szykowal. Maly dokazuje dzisiaj jak zawsze az mi sie smiac chce bo wypycha te swoje stopy ze az paluszki mozna policzyc 🙂. Chcialabym go juz muc tulic.
Dziewczyny mam ogromna prosbe do ktorejkolwiek z was Jesli to nie problem to przeslijcie mi na priv nr tel co i ja bym mogla wyslac wiadomosc i zdjecie malego jak juz bedzie po bo wlasnie sobie uswiadomilam ze nie mam do zadnej z was kontaktu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Elmirka napisał(a):
Baiser fajnie ze juz wrocilyscie do domu. Jak najwiecej przespanych nocy wam zycze.
A u mnie dzisiaj samopoczucie jaku Anuli 😞. Tez mi niedobrze bylo przez pol dnia i pojawily sie skurcze i to dosyc silne ale taka samo jak sie pojawily tak samo szybko zanikly. Moj P to sie na porodowke juz szykowal. Maly dokazuje dzisiaj jak zawsze az mi sie smiac chce bo wypycha te swoje stopy ze az paluszki mozna policzyc 🙂. Chcialabym go juz muc tulic.
Dziewczyny mam ogromna prosbe do ktorejkolwiek z was Jesli to nie problem to przeslijcie mi na priv nr tel co i ja bym mogla wyslac wiadomosc i zdjecie malego jak juz bedzie po bo wlasnie sobie uswiadomilam ze nie mam do zadnej z was kontaktu


Numerami telefonów do wiekszości z nas dysponuje Anula i to ona jest w tej kwestii zawiadowcą 🙂 hihih Chyba jako pierwsza zawsze dostawala info na tel jak dziewczyny zaczynały rodzic 🙂 i przekazywała nam 🙂 Gorzej jak Anulka nam sie posypie i nie bedzie komu pilnować newsów z porodówek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosiaczek83 napisał(a):
Elmirka napisał(a):
Baiser fajnie ze juz wrocilyscie do domu. Jak najwiecej przespanych nocy wam zycze.
A u mnie dzisiaj samopoczucie jaku Anuli 😞. Tez mi niedobrze bylo przez pol dnia i pojawily sie skurcze i to dosyc silne ale taka samo jak sie pojawily tak samo szybko zanikly. Moj P to sie na porodowke juz szykowal. Maly dokazuje dzisiaj jak zawsze az mi sie smiac chce bo wypycha te swoje stopy ze az paluszki mozna policzyc 🙂. Chcialabym go juz muc tulic.
Dziewczyny mam ogromna prosbe do ktorejkolwiek z was Jesli to nie problem to przeslijcie mi na priv nr tel co i ja bym mogla wyslac wiadomosc i zdjecie malego jak juz bedzie po bo wlasnie sobie uswiadomilam ze nie mam do zadnej z was kontaktu


Numerami telefonów do wiekszości z nas dysponuje Anula i to ona jest w tej kwestii zawiadowcą 🙂 hihih Chyba jako pierwsza zawsze dostawala info na tel jak dziewczyny zaczynały rodzic 🙂 i przekazywała nam 🙂 Gorzej jak Anulka nam sie posypie i nie bedzie komu pilnować newsów z porodówek 🙂
Hihihi no na mnie przypadla rola zawiadowcy 🙂 ale ciesze sie i nie narzekam choc wlasnie ostatnio zastanawialam sie komu ja dam znac jak ja sie zaczne sypac-bo chyba nie mamusiom ktore juz maja swoje babelki bo sen to swietosc w ich przypadku wiec pewnie bedzie totolotek i entliczek petliczek na kogo wypadnie ten dostanie info ze rodze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Paatinkaa napisał(a):
797775912 oto moj numer, także Anula możesz śmiało pisać, ze juz sie zaczęło 😉 hihi
Juz zapisalam oj bylo wyslac na priv ale ok 🙂 zanim ja sie posypie to wiekszosc juz sie rozpakuje 🙂 ja mam termin na 21 ale mam nadzieje ze wczesniej bedzie-w sumie poczytalam cos tam na necie i ja mam od poczatku ciazy wszystko ksiazkowo-zaczelam 6tc-mdlosci i wymioty rowno do polowy ciazy pozniej cos tam cos tam w trakcie a teraz obserwujac siebie dostrzegam kolejne ksiazkowe dolegliwosci przed porodowe-brzuch opadl rano po sniadaniu mnie mdli i jak mialam z oszyszczaniem problem-wcinalam sliwki popijajac woda z kranu tak teraz nie mam z tym problemu bo podobno organizm kobiety tak sie przygotowuje do wysilku ze sie zaczyna oczyszczac wiec ciekawe ile mi jeszcze tych kartek ksiazki zostalo 🙂)) nocka super nic mnie nie bolalo-ale po calym dniu stekania to tylko sie cieszyc raz na siku i spalam jak kamien nic nie slyszalam nic mi nie przeszkadzalo kaszel zniknal wiec super a dzis dzien znow leniwca-mialam podjechac z mama na cmentarz przejrzec co na grobach ale pewnie zasypane sniegiem i tyle wiec moze jak sie stopi to jutro podjedziemy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam się z wami 🙂 wczoraj zakupiłam sobie olej z wiesiołka w pastylkach,za 100szt.zapłaciłam 19,99 i od dziś planuję zacząć brać.U mnie nocka nie przespana,miałam silne skurcze z bólem w krzyżu ale tak bardziej po lewej stronie i w podbrzuszu,pomagało delikatnie tylko leżenie na boku z podgiętymi nogami,a żeby położyć się na plecach to nawet nie było mowy.Mój chrapał to go nie budziłam bo rano miał do pracy.Idę chyba spowrotem pospać bo nie jestem do życia dzisiaj.Czy was też boli,piecze skóra pod biustem?zwłaszcza gdy siedzicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc dziewczyny! Tak Was czytam i widze, ze kazda odczuwa juz jakies skurcze, ja cholerka nic jeszcze nie czuje. Chyba tez za jakis czas kupie sobie wiesiolka no i wreszcie musze spakowac torbe-choc cos czuje, ze jeszcze dlugo mi nie bedzei potrzebna. Dzis mam wizyte, to zapytam czy cos sie zanosi na wczesniejszy porod.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...