Skocz do zawartości

listopadówki 2012 (z brzuszka:) | Forum dla mam


edithd_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Ja już mieszkanie posprzątałam na wszelki wypadek żeby syfu nie zostawić jak mała postanowi wyskoczyć 😉 pranie i obiadzik wstawione i troszkę odpocząc trzeba bo się narobiłam dzisiaj.Anulka tylko nóżkami dzisiaj przewraca.A z tym apetytem i jego brakiem to raczej jest już na tym etapie normalne,bynajmniej w książce jest tak opisany cały przebieg ciąży.Ale częściej pod koniec ciąży apetyt spada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia40322 napisał(a):
Ja już mieszkanie posprzątałam na wszelki wypadek żeby syfu nie zostawić jak mała postanowi wyskoczyć 😉 pranie i obiadzik wstawione i troszkę odpocząc trzeba bo się narobiłam dzisiaj.Anulka tylko nóżkami dzisiaj przewraca.A z tym apetytem i jego brakiem to raczej jest już na tym etapie normalne,bynajmniej w książce jest tak opisany cały przebieg ciąży.Ale częściej pod koniec ciąży apetyt spada.
Hehe czytam i sie zastanawiam o co chodzi ja nozki przewracam? 🙂 no mozliwe ale bardziej ciagam noz przewracam no i po chwili aaaaaa olsnienie-przeciez twoja coreczka brdzie Anulka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Meg100 napisał(a):
Okna umyłam. Firany się piorą. Mąz pewnie będzie krzyczał jak przyjedzie z pracy. No,ale co tam. Od razu w mieszkaniu się jaśniej zrbiło.
Ja juz 2 tyg temu popralam firany umylam okna-raczej mama umyla bo tak mnie wszyscy zakrzyczeli ze odpuscilam ale ze codziennie staram sie odkurzac svierac kurze co kilka dni to juz ich gadanie mnie nie rusza-caly czas mam wrazenie ze gdzies jeszcze trzeba posprzatac cos poukladac maz sie smial ostatnio ze w szafkach mamy teraz jak pod linijke-no co hihihi jak ja z nudow wymyslam sobie zajecia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosiaczek83 napisał(a):
Anula nie tak predko - czekaj na mnie bo my ten sam termin praktycznie 🙂
Cholerka nie da sie przewidziec kiedy teraz na która z nas przyjdzie pora.
A sa jakies wieści od Alicji? Dzis chyba mieli prowokować poród? Zawiadowco nasz? Jakies newsy moze masz? 🙂
Nic noe pisala i ja nie pisalam do niej bo jak sie biedulka rozpakowuje to nie bede jej smsami zarzucac odezwie sie wie ze czekamy na wiesci.To ja nie wiem jak ty ale ja juz od czwartku nog nie zaciskam-gin pozwolil sie rozsypac hihi maz po pracy zajedzie do aptetki po wiesiolka wiec czas sie faszerowac moze poslizg bedzie faktycznie lepszy-ja gadam do swojej kluseczki ze juz wiem ze jej ciasno i jak chce to moze wychodzic-pogadaj i ty ze swoja bo nasze faworytki wagowe na forum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anula4ever napisał(a):
gosiaczek83 napisał(a):
Anula nie tak predko - czekaj na mnie bo my ten sam termin praktycznie 🙂
Cholerka nie da sie przewidziec kiedy teraz na która z nas przyjdzie pora.
A sa jakies wieści od Alicji? Dzis chyba mieli prowokować poród? Zawiadowco nasz? Jakies newsy moze masz? 🙂
Nic noe pisala i ja nie pisalam do niej bo jak sie biedulka rozpakowuje to nie bede jej smsami zarzucac odezwie sie wie ze czekamy na wiesci.To ja nie wiem jak ty ale ja juz od czwartku nog nie zaciskam-gin pozwolil sie rozsypac hihi maz po pracy zajedzie do aptetki po wiesiolka wiec czas sie faszerowac moze poslizg bedzie faktycznie lepszy-ja gadam do swojej kluseczki ze juz wiem ze jej ciasno i jak chce to moze wychodzic-pogadaj i ty ze swoja bo nasze faworytki wagowe na forum


hehe Anula Twojej ciasno to co dopiero mojemu pączusiowi prawie 3,5 kg 🙂 Mi lekarz powiedział na usg ze moze być i za tydzien - tydzien prawie mija a tu nic zero... I jakoś nie daje mi znaków córunia ze chce wyjść. Nóg nie zaciskam, oszczedzac sie nie oszczędzam, nie wiem jak tu ją przekonać że moze już pora wyjsć z ukrycia 🙂 termin z usg na 9... Tyle jeszcze wytrzymam ale dłuzej juz nie chcę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anula4ever napisał(a):
Gosiaczek-wyslij mi jeszcze raz swoj numer na priw bo mam jakas Gosie zapisana i nie wiem czy to twoj numer czy kogos innego. A Alicja-czula na wspomnienie 🙂 napisala wlasnie ze chodzi po korytarzu z cewnikiem-skurcze sa ale slabe.


O to wywołałam ją myslami 🙂 Pewnie dzis jeszcze urodzi... albo w nocy... I bedzie dziewczynka kolejna 🙂 jakoś idzie na przemian 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anula4ever napisał(a):
Mnie swedzi skora ale nie pod biustem tylko brodawki i cala otoczka czasami mam wrazenie jakby mnie mrowki oblazly

O jeju, ja tez tak miałam! MASAKRA. .
Coś czuje, ze teraz bedzie czas na mnie... Dzisiaj czuje sie strasznie, mdli mnie i od 2 dni płacze bez powodu...;(( dziś lezakowanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosiaczek83 napisał(a):
anula4ever napisał(a):
Gosiaczek-wyslij mi jeszcze raz swoj numer na priw bo mam jakas Gosie zapisana i nie wiem czy to twoj numer czy kogos innego. A Alicja-czula na wspomnienie 🙂 napisala wlasnie ze chodzi po korytarzu z cewnikiem-skurcze sa ale slabe.


O to wywołałam ją myslami 🙂 Pewnie dzis jeszcze urodzi... albo w nocy... I bedzie dziewczynka kolejna 🙂 jakoś idzie na przemian 🙂
No idzie idzie na przemian.Czyli teraz musi byc dzirwczynka 🙂 Ja pierwszy termin z usg mam na 11 🙂 Chyba dla Megan czy kogos z rodziny sie snilo ze 11 o 11 urodzi wiec moge ja z nia w parze na 11 list.isc ona chlopca ja dziewczynke i zamieszania nie bedzie bo jak na przemian to na przemian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Paatinkaa napisał(a):
anula4ever napisał(a):
Mnie swedzi skora ale nie pod biustem tylko brodawki i cala otoczka czasami mam wrazenie jakby mnie mrowki oblazly

O jeju, ja tez tak miałam! MASAKRA. .
Coś czuje, ze teraz bedzie czas na mnie... Dzisiaj czuje sie strasznie, mdli mnie i od 2 dni płacze bez powodu...;(( dziś lezakowanie
No to nie ociagamy sie nie ociagamy bo jakis zastuj sie zrobil jakas dziewczynka musi sie narodzic bo jak tak dalej pojdzie to wszystkie sie przeterminujemy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny ja też miałam takie odczucia przed porodem, mega zmęczenie nawet tutaj pisałam, kompletny brak energii .. Dacie radę 🙂
Czekamy na kolejna mamusię 🙂 może jeszcze październikową hihi
U nas dzień minął leniwie, Sofii większość przespała, było tylko parę pobudek na jedzonko i jakieś małe żale 😁 ale generalnie bardzo spokojna jest .
Była dziś u Nas pani położna, to już wiemy wszystko co i jak 🙂! A wieczorem robimy kąpiel.
Teraz Mała leżakuje i rozgląda się wokoło a ja w końcu miałam czas umyć głowę i spędzić więcej niż 20 minut na swój prysznic 😁

Ja mam chyba tak samo jak Edyta, nic tego nie zapowiadało ale jestem po prostu MLECZARNIĄ ! Pokarm mi sie wylewa nogawkami i ciągle pełne mam piersi. Laktator nawet nie stygnie, mam tylko nadzieje, że nie będzie z tego jakiegoś zapalenia piersi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
baiser88 napisał(a):
Dziewczyny ja też miałam takie odczucia przed porodem, mega zmęczenie nawet tutaj pisałam, kompletny brak energii .. Dacie radę 🙂
Czekamy na kolejna mamusię 🙂 może jeszcze październikową hihi
U nas dzień minął leniwie, Sofii większość przespała, było tylko parę pobudek na jedzonko i jakieś małe żale 😁 ale generalnie bardzo spokojna jest .
Była dziś u Nas pani położna, to już wiemy wszystko co i jak 🙂! A wieczorem robimy kąpiel.
Teraz Mała leżakuje i rozgląda się wokoło a ja w końcu miałam czas umyć głowę i spędzić więcej niż 20 minut na swój prysznic 😁

Ja mam chyba tak samo jak Edyta, nic tego nie zapowiadało ale jestem po prostu MLECZARNIĄ ! Pokarm mi sie wylewa nogawkami i ciągle pełne mam piersi. Laktator nawet nie stygnie, mam tylko nadzieje, że nie będzie z tego jakiegoś zapalenia piersi


Dobrze słyszeć że mała Sofii jest spokojna a Ty masz troszke czasu dla siebie 🙂
Baiser karmiłaś piersią od dnia porodu? czy później tak z ciekawości zapytam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Baiser super, ze Sofii taka grzeczna, mam nadzieje, ze moj dzidz tez taki bedzie.
Ja juz po wizycie, maluch wazy 2700g. Kompletnie nic nie wskazuje na to, ze chcialby sie urodzic wczesniej, tak wiec pewnie do 22 o ile nie dluzej sobie pochodze z brzucholem. Jutro jeszcze musze oddac wymaz na paciorkowca do laboratorium i powtorzyc badania krwi na jakies tam parametry.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja prawie godzine przelezalam w wannie tylko dolewalam cieplej wody tak mi dobrze bylo ale i na chwile choc skurcze ucichly wyszlam z wanny polezalam i dalej mam skurcze ale sa nieregularne i znosne do wytrzymania no i lezac 3-4razy poczulam dziwne jakby uklucie w dole w okolicy spojenia lonowego ale takie nieprzyjrmne ze hej podobno to moze byc ozjaka skracajacej sie szyjki-no ciekawe co tam sie dzieje-acha i zanim wyladowalam w wannie to zwymitowalam caly obiad i wcale nie jestem glodna a duzo nie zjadlam bo tylko dwa zrazy i kromka chleba-dziwne rzeczy zaczynam obserwowac u siebie-spokojnej nocki mamuski i do rana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anula4ever napisał(a):
A ja prawie godzine przelezalam w wannie tylko dolewalam cieplej wody tak mi dobrze bylo ale i na chwile choc skurcze ucichly wyszlam z wanny polezalam i dalej mam skurcze ale sa nieregularne i znosne do wytrzymania no i lezac 3-4razy poczulam dziwne jakby uklucie w dole w okolicy spojenia lonowego ale takie nieprzyjrmne ze hej podobno to moze byc ozjaka skracajacej sie szyjki-no ciekawe co tam sie dzieje-acha i zanim wyladowalam w wannie to zwymitowalam caly obiad i wcale nie jestem glodna a duzo nie zjadlam bo tylko dwa zrazy i kromka chleba-dziwne rzeczy zaczynam obserwowac u siebie-spokojnej nocki mamuski i do rana
Ja tez mam tak ze skurczami, nieregularne i znosne ... I z tym klubowi tez... Aż trzeba sie skulic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anula4ever napisał(a):
A ja prawie godzine przelezalam w wannie tylko dolewalam cieplej wody tak mi dobrze bylo ale i na chwile choc skurcze ucichly wyszlam z wanny polezalam i dalej mam skurcze ale sa nieregularne i znosne do wytrzymania no i lezac 3-4razy poczulam dziwne jakby uklucie w dole w okolicy spojenia lonowego ale takie nieprzyjrmne ze hej podobno to moze byc ozjaka skracajacej sie szyjki-no ciekawe co tam sie dzieje-acha i zanim wyladowalam w wannie to zwymitowalam caly obiad i wcale nie jestem glodna a duzo nie zjadlam bo tylko dwa zrazy i kromka chleba-dziwne rzeczy zaczynam obserwowac u siebie-spokojnej nocki mamuski i do rana


Anula trzymaj sie dzielnie 🙂 Ja takie kłucie tez miałam dość bolesne ale szyjka stoi w miejscu tak jak stała 🙂 38 mm czyli od sierpnia zero skracania. Ale u Ciebie jeszcze te skurcze i wymioty to faktycznie moze juz sie coś zaczać rozkręcać.... Jakby co daj znać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...