Skocz do zawartości

listopadówki 2012 (z brzuszka:) | Forum dla mam


edithd_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
hej
u nas tradycyjny poranek - zaraz wychodzimy z K do przedszkola

ja jak baiser - odczuwam strasznie wychodzące zmęczenie..pierwsze 2 tyg t mogłam spac po 4h i nie pdczuwałam zmęczenie,a teraz to zasypia na stojąco, ok 21 mnie takie zmęcznie ogarnia ze nie potrafi zwłok podnieść z fotela...wcz zasnęłam na siedząco z Mackiem na rękach i tak spaliśmy do 23..potem tylko przerzuciłąm nas oboje do sypialni i powiem wam ze czuję sie dzis wyspana... spaliśmy do 6.20 z 2 krótkiim przerwami więc jest ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Jestem i ja z rana.

Gosia super ze juz jestes z Ola w domku

Baiser i Edyta- czytajac was choc na chwilke ciesze sie ze moj uparciuch nie chce wyjsc i siedzi w brzuszku bo moge dospac co nie co 😉

A poza tym w nocy w miare spalam obudzilam sie tylko raz z okropnym bolem jak na okres ale wstalam pochodzilam i przeszlo wiec nadal wszystko stoi w miejscu-cieszy mnie to ze do poniedzialku jeszcze tylko 3 dni i chyba nigdy tak pozytywnie o pojsciu do szpitala nie myslalam jak teraz.Wiesci od Karinki zadne nadal czekamy telefon milczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
O tak Anula, wyśpij się teraz, bo później to nie ma mowy o dobrym wyspaniu 😉. Ja dziś ze zmęczenia zasnęłam w nocy jak karmiłam Sofke, dobrze że mąż czuwał i od razu mnie szturchnął :/ musze dziś jakąs godzine snu ukraść podczas dnia...

Teraz śnaidanko, Sofii siedzi grzecznie w macie a później robimy szybki obiadek 🙂

Nocka standard, 2 pobudki , mało snu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam sie z rana!
Zauwazylam, ze moj Tymek ladnie spi w dzien, a w nocy lubi pokoncertowac, zwlaszcza tak kolo 2. Tez malo sypiam, musze w dzien dosypiac. To juz 5 doba, a ja nadal nie mam nawalu, maly ssie cyca ale z 2 razy na dobe musi zalyczyc butli bo sie strasznie denerwuje, ale podoba mi sie, ze nie za bardzo umie ja ssac-caly czas szuka cyca 🙂
Wczoraj byla u nas polozna-pokazala jak kapac malego-oj bardzo mu sie podobalo. Za to w szpitalu nakleili mu na stopce plaster po pobieraniu krwi, ktory nie chcial sie odkleic, skorka sie odrywala z nim-w nocy byla operacja plaster-zakonczona totalnym sukcesem 🙂 oliwka poszla w ruch i sie udalo.
Dzis moj K biega po urzedach, musi isc do mnie do pracy pozalatwiac kwitologie-ja sie czuje jak w centrum dowodzenia, bo go kieruje przez tel z jednego miejsca na drugie.
Kochane te nasze dzieciaczki-jeszcze duzo za wczesnie, a ja bym juz z nim na spacer poszla, oby pogoda sie wkrotce poprawila.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tak myślałam, super wieści, Gratulacje dla Karinki i jej Adrianki 🙂! A miała być taka malutka a tutaj 3 kilo, całkiem ładnie 🙂 To chyba moja Sofka na ostatniej pozycji co do wagi :P

Anulka teraz już możesz skończyć urzędowanie, teoretycznie odebrałaś wszystkie porody i mozesz teraz iść w tany z akcją porodową 😁 czekamy !!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
baiser88 napisał(a):
Tak myślałam, super wieści, Gratulacje dla Karinki i jej Adrianki 🙂! A miała być taka malutka a tutaj 3 kilo, całkiem ładnie 🙂 To chyba moja Sofka na ostatniej pozycji co do wagi :P

Anulka teraz już możesz skończyć urzędowanie, teoretycznie odebrałaś wszystkie porody i mozesz teraz iść w tany z akcją porodową 😁 czekamy !!!!!!


Karina napisala prawie 3 kg to dokladnie pewnie sie dowiemy jak wroci.
A j zeby to bylo takie proste skonczyc urzedowanie i samej wyladowac na porodowce i zeby to ode mnie zalezalo to juz teraz bym lezala i rodzila a tu nic zero oznak wiec do poniedzialku pewnie nie urodze ale zwariowac na bank zwariuje od tego czekania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no i miałam rację że któraś z was urodzi 🙂 gratulacje dla Karusi niech wracają szybciutko do domku 🙂 a maleństwo niech się zdrowo chowa 🙂
ja rozpoczęłam nasz wątek listopadowy na brzuszku i pierwsza urodziłam z nas wszystkich za to ania stworzyła tabelkę mam które urodziły i sama ją zamknie tak więc koło sie zamyka
my dzisiejszą noc mieliśmy ciężką mały od 1 jak zjadł to popłakiwał do 4 byłam wyczerpana na maxa dobrze że mamy leżaczek to w końcu w nim zasną ale budzil się co pół godziny....mam nadzieję że dzisiejsza noc będzie lepsza i modlę się aby sobota byłabok bo mężulka nie ma bo ma służbę i będe musiała jakby co sama go nosić całą noc...oby nie
już po spacerku byliśmy dzisiaj 2h mały ładnie śpi w wózeczku na dworze teraz się obudził i musze go nakarmić
Anula czekamy na twoją akcję...pozdrawiamy z Maciusiem pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gwiazdeczka-ale wymyslilas hihi ale faktycznie moze tak jest ty zalozylas watek na brzuszku rozpakowalas sie pierwsza watek Edyta przeniosla i zawalczyla o podium 🙂 ja zalozylam tabelke i tabelke bede zamykac 🙂 tylko oby mi psycha wytrzymala bo odliczam dni do poniedzialku a tymbardziej do wtorku ja juz bede w szpitalu i zaczna mi wywolywac bo bede spokojniejsza ze cos sie zaczyna dziac niz tak bez objawow siedziec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja pożegnałąm przed pół h moje 4 najlepsze kumpelki z pracy, Macius dostał Pamiętnik Malucha i kasę. super było je zobaczyc i posłuchac ploteczek z pracy 🙂 Kari była od 14 z moją siostrą wiec w spokoju pogadałysmy, Macius przespał niemalze cąłą wizytę (z przerwą na cycusia).
thalia, ja ci podeślę pokarm, bo moje mleko to by pol armii wykarmiło 🙂
u nas spacerki na razie max godzinka, za to codziennie 🙂 wychodze o 12 i robię kółko wokół miasteczka i o 13 odbieram Kari i do domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moja mama mnie podbudowala ze nie wiem czy sie smiac czy xo bo podsumowala ze w rodzinie nie bylo takiego czegos zeby po terminie rodzic (rodzily sie same dziewczyny)no i mimo ze na usg ja widzialam cipcie mojej Lenki to zwatpilam bo sa przeciez przypadki ze wychodzi zamiast dziewczynki chlopczyk i odwrotnie i stwierdzila ze moze bedzie niespodzianka a to dopiero by bylo 🙂 tymbardziej ze moj tata ma w srode imieniny i dopiero bylby prezent dla dziadka-upragniony wnuczek.I nie wiem czy plakac ze smiechu czy co bo faktycznie jestem poerwszym przypadkiem w rodzinie kobiety ktora w terminie lub przed nie urodzila
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
edyta to czym ty się odżywiasz że masz taki pokarm -- zazdroszczę Ci ja piję nawet 4 herbatki laktacyjne dziennie i mojemu Maciusiowi i tak jest mało mojego mleka i musze go dokarmiać fakt najbardziej mu brakuje mleka w nocy a nie w dzień .... coś czuję e długo nie nakarmię piersią bo się przezwyczaił do butli i odrzuci cyca...a tak planowałam do roku go karmic 😞 nuby tylko 3 razy dostaje butlę w ciągu doby no ale przy niej ma wygodę nie męczy się tak..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
edithd napisał(a):
ja pożegnałąm przed pół h moje 4 najlepsze kumpelki z pracy, Macius dostał Pamiętnik Malucha i kasę. super było je zobaczyc i posłuchac ploteczek z pracy 🙂 Kari była od 14 z moją siostrą wiec w spokoju pogadałysmy, Macius przespał niemalze cąłą wizytę (z przerwą na cycusia).
thalia, ja ci podeślę pokarm, bo moje mleko to by pol armii wykarmiło 🙂
u nas spacerki na razie max godzinka, za to codziennie 🙂 wychodze o 12 i robię kółko wokół miasteczka i o 13 odbieram Kari i do domu.


przyjme kazde ilosci, ale po cenach hurtowych :P
wypilam dzis herbatke, K kupi mi karmi-zobaczymy, moze nawal przyjdzie. Powiedzcie czym pepuszek oporzadzalyscie, bo co polozna to co innego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
thalia napisał(a):
edithd napisał(a):
ja pożegnałąm przed pół h moje 4 najlepsze kumpelki z pracy, Macius dostał Pamiętnik Malucha i kasę. super było je zobaczyc i posłuchac ploteczek z pracy 🙂 Kari była od 14 z moją siostrą wiec w spokoju pogadałysmy, Macius przespał niemalze cąłą wizytę (z przerwą na cycusia).
thalia, ja ci podeślę pokarm, bo moje mleko to by pol armii wykarmiło 🙂
u nas spacerki na razie max godzinka, za to codziennie 🙂 wychodze o 12 i robię kółko wokół miasteczka i o 13 odbieram Kari i do domu.

ja psikałam octaniseptem i cxtsciłam patyczkiem tak na obrzeżach

przyjme kazde ilosci, ale po cenach hurtowych :P
wypilam dzis herbatke, K kupi mi karmi-zobaczymy, moze nawal przyjdzie. Powiedzcie czym pepuszek oporzadzalyscie, bo co polozna to co innego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...