Skocz do zawartości

listopadówki 2012 (z brzuszka:) | Forum dla mam


edithd_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Lenka piekna 🙂
Ja mam dzis dzien masakre, przyszedl nawal i jeszcze mi sie chyba zastoj zrobil w jednym cycochu. Rano zostalam sama w domu i myslalam, ze sie wykoncze, mialam takie dreszcze, ze myslalam, ze zamarzne, potem znowu mi bylo goraco. Cycek mnie pobolewa i mam goraczke. Kapucha poszla w ruch, mam nadzieje, ze nie dostane zapalenia 😞 Jestem ogolnie wyraban z kapciochow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
thalia napisał(a):
Lenka piekna 🙂
Ja mam dzis dzien masakre, przyszedl nawal i jeszcze mi sie chyba zastoj zrobil w jednym cycochu. Rano zostalam sama w domu i myslalam, ze sie wykoncze, mialam takie dreszcze, ze myslalam, ze zamarzne, potem znowu mi bylo goraco. Cycek mnie pobolewa i mam goraczke. Kapucha poszla w ruch, mam nadzieje, ze nie dostane zapalenia 😞 Jestem ogolnie wyraban z kapciochow.


Thallia najlepsze odciąganie jak ejst takie nawal ! Ja w 7 dobie mialam tak nawał, że w nocy z jednego cycka potrafiłam prawie 80ml uciagnąć ! później sie ustabilizowało i teraz już jest super 🙂

Edyta uśmiech dziecka jest bezcenny 🙂 fajnie, ze Maciuś w końcu zrobił kupke 🙂 ulży biedaczkowi! Co o facetów, to z nimi tak to właśnie jest. Ja też kiedyś tam narzekałam na mojego Amore włoskiego, ale on to raczej temperamenty i moje narzekania były w zupełnie innym kierunku, typu zazdrość itp itd temat rzeka. Trzeba pogadać, wszystko wyjaśnic, bo najgorzej jak się tak kwestie skumulują.

Mi tez się wydaje, ze Lenka do mamusi podobna 🙂 choć to się zmieni, moja Sofka po urodzeniu była jak moja miniaturka, teraz już tylko podobna do tatusia 😁
Piękne włoski ma Lenka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wiktorek śpi. OD rana dal mi konkretnie popalić. Usnął dopiero po 15.Przespałam z nim prawie 2 godz. Od razu lepiej. Pospał prawie do 19. Wykąpaliśmy go,przebraliśmy. Nakarmiłam go i uśpiłam:-) Mąż jutro wyjeżdża do krakowa wraca w pt. Do pomocy ma przyjechać moja Mama. Mąż na to nalegał... ja twierdziłam,że dam sobie radę. Ale nie szło z nimi wygrać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja walcze o odzyskanie pokarmu w prawym cycku bo mi zanika a maly nie chce ssac tej piersi bo mam wklesla brodawke i ciezko mu ja uchwycic i zassac przez co lewy cycek mam 2x wiekszy od prawego 😮. Jak ja wam zazdroszcze tego pokarmu u mnie od samego poczatku jest problem.
A co do mojego P to on malego na rece bierze i nakarmi go ale jest w tym wszystkim tak nieporadny ze az mi go zal. Tlumacze mu ze im wiecej praktyki tym lepiej ale dla niego Bubus to nadal jest jajko i jak przychodzi np do przelozenia malego do odbicia po karmieniu to juz jest problem o zmianie pieluchy nie mowiac. 😞 Potrafi za to przesiedziec wiecznosc wpatrujac sie w spiacego Bubka i jak na to patrze to az serce mi sciska bo chyba nawet we mnie nie byl i nie jest tak bardzo zakochany jak w synku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Elmirko to przystawiaj synka często, może kapturki mogłyby pomóc??

My dziś noc nawet ok, Sofka najedzona leży i ogląda zwierzaki w macie 😁 ! Uśmiecha się od samego rana 🙂

Mam nadzieje, że dziś będzie spokojniejsza, bo męża nie ma, dopiero jutro rano wraca i same będziemy przez ten cały czas..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka u mnie dziś pogoda szarobura aż się nie chce przez okno wyglądać 🤢 pospałam dziś z Anią do 10 🙂 potem posiedziała w bujaczku(zainteresował ją program 'dom nie do poznania') 😁 a ja robiłam porządki.A teraz sobie słodko śpi a ja mogę odsapnąć.Ja jak daję jej pierś to w drugiej jest takie odczucie jakby mi puchła 😮 aż skóra piecze 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale tutaj cisza nastala wszystkie mamy zajete. Przyznam sie ze i ja nie mam czasu by klikac bo zawsze sie cos znajdzie do roboty. Dzisiaj wydelegowalam w koncu mojego meszczyzne do pracy i jakos tak wiecej czasu mam przez to. Buba wstal o goodz 6.45 i walnal mega kupe ze az prawie bokami wychodzilo 🙂 😁 a wczoraj sie meczyl caly dzien i nic mu nie wychodzilo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Elmirka napisał(a):
A ja walcze o odzyskanie pokarmu w prawym cycku bo mi zanika a maly nie chce ssac tej piersi bo mam wklesla brodawke i ciezko mu ja uchwycic i zassac przez co lewy cycek mam 2x wiekszy od prawego 😮. Jak ja wam zazdroszcze tego pokarmu u mnie od samego poczatku jest problem.
A co do mojego P to on malego na rece bierze i nakarmi go ale jest w tym wszystkim tak nieporadny ze az mi go zal. Tlumacze mu ze im wiecej praktyki tym lepiej ale dla niego Bubus to nadal jest jajko i jak przychodzi np do przelozenia malego do odbicia po karmieniu to juz jest problem o zmianie pieluchy nie mowiac. 😞 Potrafi za to przesiedziec wiecznosc wpatrujac sie w spiacego Bubka i jak na to patrze to az serce mi sciska bo chyba nawet we mnie nie byl i nie jest tak bardzo zakochany jak w synku.


Mój G tez boi sie robic coś przy małej,ale wpatruje sie w nią jak w obrazek 🙂 kładzie sie obok niej i patrzy 🙂 i mówi ale slicznotka mi sie udała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U mnie mała dzis bardzo grzeczna od rana, usmiecha sie jak tylko otworzyła oczy po nocy o 8.30
Przespała od 23 do 5 rano bez pobudki nawet na karmienie. Teraz tez spi słodko.A i dzis z zaskoczenia nawiedziła nas połozna bez zapowiedzi 🙂 Posiedziała godzinke, porozmawiałysmy troche o tych kupach których nie ma... uspokoiła mnie ze to nic złego - tak moze być i mam sie nie martwić - masowac jej brzusio itp 🙂 o diecie dla mnie co moge a co nie... Bardzo sympatyczna kobitka. Za tydzien wpadnie znów...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a ja dzis odstawiłam sab simplex i jest lepiej niz jak dawałam 🙂 tzn moze to efekt tego ze dawałam, ale wcz tak Mały wieczorem cierpiał od 21-23 płakał strasznie wiec dałam mu więcej dawek i dzis postanowiłam nie dawac. bączki są, kupy nie ma, ale Mały spokojny 🙂
my spacerek zaliczylismy, ale ledwie do domu wróciliśmy to zaczęło lać...
dostałam dzis z pracy paczki dla dzieciaczków na MIkołaja...kupa słodkości 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas dzis o niebo lepiej, Tymon ladnie je i spi, wczoraj moj K pociagnal cycka z oporami ale to zrobil, mowil, ze prawie nic nie cieklo, ale jak maly ssie to slysze grzdulniecia. Temperatury nie mam, prawie nie boli, tylko mam delikatne zaczerwienienie.
Jutro jedziemy do krk, maluch zostanie z babcia, moj K zalatwi becikowe, a ja mam w pracy pozegnanie nasego ukochanego szefa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja jem dodatkowo banany 🙂piję soki porzeczkowe i jabłkowe...jem jogurty jagdowe malinowe bananowe i waniliowe...a tak w ogóle to jem wszystkie sosiki tyle że lekko przyprawione nie ostre często chudy rosołek rybkę z piekarnika robioną w folii z masełkiem i koperkiem spagetti nawet ostatnio jadłam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
1989gwiazdeczka napisał(a):
ja jem dodatkowo banany 🙂piję soki porzeczkowe i jabłkowe...jem jogurty jagdowe malinowe bananowe i waniliowe...a tak w ogóle to jem wszystkie sosiki tyle że lekko przyprawione nie ostre często chudy rosołek rybkę z piekarnika robioną w folii z masełkiem i koperkiem spagetti nawet ostatnio jadłam 🙂


ja jogurty jen tez wszystkie, ale bananów nie jem bo Maciusia brzuch bolał, nie jem nic pieczonego ani smażonego, i zadnych sosów. jedyna przyprawa to sól
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...