Skocz do zawartości

listopadówki 2012 (z brzuszka:) | Forum dla mam


edithd_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Hejka,
u nas nocka wspaniala, T zasnal standardowo o 22.30 i spal az do 6.30 🤪 myslalam, ze mi cyce wybuchna jak sie obudzilam, z jednego pojadl szkrab, a z drugiego odciaganie i moze z 15min trwalo i 130 sciagnelam, wiec bedzie zapas. U nas tez kiedys braklo pradu, ale T byl malutki wtedy i tez prawie caly czas spal. Edyta zazdroszcze wyjazdu, ale macie fajnie 🙂 dzis w planach spacerek, a wieczorkiem jakies zakupy, caly tydz siedze w domu i chociaz taka rozrywka mi sie nalezy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
My już po spacerku, dziś odpuszczamy rehabilitację . W krk jest tyle sniegu, ze wow 😁 ledwo wozek upchałam po tych zaspach 😁
Ręce mnie bolą od wczorajszego odśnieżania :/
Edytka no to Maciejko piękny duży chłopiec 🙂 niech rośnie zdrowo ! Udanego wyjazdu, bawcie sie wszyscy dobrze 🙂 i wracaj szybko do Nas !
Gosia też miałam sytuację z prądem w tamtym tygodniu 😁 męża jeszcze nie było i siedziałyśmy też do 23 same przy świeczce a Sofcia tylko wielkie oczy robiła w ciemnościach hehe

My dziś w planach wyjście ze znajomymi, Sofi podrzucamy do babci .

Ahh i dziś znowu Sofii się obudziła o 4:30, moze teraz takie będzie miała upodobania, ale dobry i miesiąc bez zadnej pobudki w nocy 🙂

Zmykam ogarnąć dom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jestem i ja potwornie umeczona i wkurzona.Umeczona bo od rana zalapalam powera,Lenka wstala dzis wyjatkowo o 6:30 wiec i mi dzien zaczal sie wczesniej sniadanko meza do pracy Lenka znow usnela a ja prasowanie po prasowaniu obiadzik mala sie pbudzila pogadala i po 2 godz znow usnela a mnie wzielo na ciasto wiec rach ciach i splodzilam murzynka 🙂 pozniej posprzatanie w kuchni znow Lenka w przerwoe teraz usnela a ja lapie dech z nerwow-temat-tesciowa.Wredna jedza zadzwonila do meza i z tekstem ze juteo o 14 przyjezdza z wizyta a moj Marci ze my jutro to na 13 jedzieky na uczelnie bo ja musze oddac 2 rozdzialy pracy a ta ze ok to o 15 beda no wiec ja do mego mezusia mowie ze jak chce ok prosze bardzo tylko od razu zaznaczam o 18 jest kapiel i wynocha mi z nimi bo nie mam zamiaru przetrzymywac malej i burzyc jej dnia bo raptem raz na 2mce dziadki sobie o wnuczce przypomnieli wogole to jacy dziadkowie jak przeciez nawet w ciazy jqk bylam nie zainteresowala sie co i jak i pod koniec walnela jedza tekstem"patrz zeby ci jeszcze ona urodzila to dziecko"-i nie chce szukac winnych czy obarczac ale o maly wlos przeciez Lenki moglo by nie byc albo moglo jej cos sie stac przez to przodowanie pepowiny i spadki tetna a teraz kochana babcia sie obudzila ojejciu jak sie we mnie gotuje az zaparzylam sobie herbatke z melisa bo zaraz z mlekiem mala wyczuje wiec siedze i rmucham wzdycham zeby ochlonac i musialam sie wyrzalic tutaj bo juz z moim Marcinem temat jego matki to meczaca sprawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A myśmy spacerek miały taki oszukany, bo mama wyrwała nas na zakupy:P musiałysmy sie jakoś na chrzciny obkupić, skończyło się na tym, że Hela ma zapas ciuchów 😉 ale były super wyprzedaże w Zarze, bluzeczki po 12-16 zł więc jestem mega zadowolona. Zeszło nam 4 godziny, więc musiałam Helę nakarmić w sklepie, jakoś jej nie szło to jedzonko, wierciła się strasznie, wszystko ją interesowało, dopiero pod koniec usnęła. Dzielna szoperka:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kurcze Anula wielki podziw, ze Ty ja w ogóle potrafisz znieść !!! Ja na tego typu uwagi, odpowiadałabym z pełną parą, bo przecież ciężko wytrzymać i nic nie powiedzieć !
Osobiście jestem takiego samego zdania jak Ty ! Jeśli przyjeżdżają to na Naszych warunkach, a nie kiedy Oni sobie umyślą, bo wiem że jak sie przetrzyma malucha do kąpieli to później jest walka ( przynajmniej tak jest u Nas) ! Temat teściowych to temat rzeka 😁 sama staram się tolerować mojego włoskiego teścia, choć jak jest u Nas i mieszka przez tydzień to wiele razy nóż mi sie w kieszeni otwiera ! Bo jeśli facet mi mówi, że powinnam Sofcie karmić mlekiem mm a od piersi odstawić zupełnie bo dziecko sie tylko denerwuje, to myślę, że nie mamy o czym rozmawiać !
Twoja teściowa nie wydaje się miłą kobietą, ale myślę że i Twój Marcin o tym dobrze wie ! Zaciśnij zęby i jakoś przeżyj dzień jutrzejszy a jak coś będzie mówić to dogadaj !!! Niech się nauczy szacunku !!!

Adzi hehe ja też ostatnio obkupiłam córcie w Zara, bo były właśnie wyprzedaże w super cenach 😁 Sofi tez przespała cały shopping co cieszyło tatusia z myślą, że w przyszłości nie będzie miała takiego hopla na pkt. zakupów jak ja :P
Helenka dzielna szoperka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Oj ja potrafie za przeproszeniem dosrac i chyba jutro oberwie sie tesciowej bo na bank wymysli dla Lenki tysiac chorob-ostatnio stwierdzila ze Lenki kolki-choc na dzien dzisiejszy w porownaniu z kolkami siostrzenicy to raczej u Lenki to nie byly kolki tylko grymasy przed zasnieciem no i tesciowa stwierdzula ze te niby kolki to Lena ma po moim mleku ze powinnismy probke zawiezc do laboratorium bo moze cos ja mam w mleku czego Lena nie akceptuje i ze nie powinnam jej karmic piersia tylko mm myslalam ze sie posikam jak to uslyszalam to lekarze naciskaja na to aby karmic piersia i nie ma lepszego mleka niz mleko matki kobiety w wojne w obozach karmily swoje dzieci mlekiem a ta mi wali taki tekst ale Marcin kazal jej pomyslec zanim powie i nie robic z siebie idiotki no jak dla mnie to Baiser twoj tesc no moze facet sie nie zna gada glupoty ale moja tesciowa kobieta ktora wychowala 2dzieci i takie rzeczy gada albo tekst ze dziecko nie powinno jesc kaszki z miseczki lyzeczka bo to strata czasu ze powinno sie obciac dziubek w skoku i z butli bo to szybciej-no ale ktoras z was kiedys napisala chcialo sie dziecka wiec trzeba sie teraz poswiecic i wg mnie posqiecic czas karmiac kaszka po ludzku a nie obciac skoka bo tak szybciej sie dziecko napcha i czas zaoszczedzony.Oj stare zasady-jutro chyba wypije cala herbatke Lenki z melisa i czyms tam z Hippa seby wytrzymac ta wizyte-mam nadzieje ze nastepna bedzie dopiero na chrzciny a pozniej na komunie 🙂)))) szkoda ze mieszkaja tylko 30km od nas a nie ze 3000 no ale wtedy to by przyjezdzali na kilka dni a tego bym nie zniosla psychicznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Acha-no i przechwalilam swoje dziecko spaniem w dzien bo dzis nie spala dlugo tylko takie reseciki robila no i o dziwo juz 19 a Lenka na biegu kapana bo maruder sie wlaczyl zjadla i spi wiec pewnie o 24 sie nie obudzi a o 23 no nic godzine wczesniej jutro dzien zaczniemy chyba ze zadziwi mnie.Co do zakupow Lenka nie spi na zakupach tylko podziwia i patrzy ale meza to nie przestraszylo bo ja mam chyba wyjatkowego mezczyzne bo Marcin uwielbia chodzic po zakupach i czasami sam wywala z tekstem chodz pojedziemy polazic po sklepach moze cos sie wychaczy 🙂 teraz ograniczamy sie do hipermarketow i galerii ze wzgledu ze zima a jak to bedzie na wiosne i lato z Lenka sie okaze ale w galeriach i hm zawsze lepiej bo dziecko chociaz mozna rozpiac z kokbinezonika-a i dzis Lenka awansowala na 68 spiochy i calkiem jej dobrze bo w 62 wczoraj juz mi sie wydawalo ze ciezko jej nozki wyprostowac-dlugasna jest i chuda hhihi moze modelka 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
padam juz na ryjek
Macio spi, Karla wraca z G od tesciów. mam nadzieję ze zasnie w drodze to ją tylko przeniosę do łózka. dzieciaki spakowane, my jutro dopołudnia,plus zabawki od kari.... chatke szybko dzis ogarnę, G musi naprawić wózek bo nam dętka pękła, no i spakowac wszystkie graty do auta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
heh, teściowe... Anula współczuję takiego wrednego babska, też myslę, że powinnaś jej powiedzieć co myślisz o jej 'mądrych" radach.
A co do ciuszków to Helcia już od ponad 2 tygodni 68 rozmiar nosi i już niektóre zaczynają się robić małe 😮 mam nadzieję, że wreszcie zwolni z tym rośnięciem, bo niektóre ciuszki miała dosłownie raz ubrane.
czy wasze dzieciaczki rwą się do siadania? bo moja przy każdej okazji już sie tak zgina jakby chciała siąść, póki co to ją trochę temperuję bo za wcześnie jeszcze dla jej kręgosłupa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie dziewczyny.jestem listopadową mamą i chciałabym się dołączyć do waszego grona.w tej codziennej bieganinie miło będzie wymienić swoje doświadczenia i porozmawiać z innymi mamami.mój synek urodził się 3 listopada i ma na imię Jaś.jest bardzo grzecznym i kochanym dzieckiem, ale pewnie jak każde też miewa gorsze chwile. :-) mam nadzieje że przyjęcie nas do swego grona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witaj Ankaly. Jestes mile widziana im wiecej tym weselej i wiecej doswiadczenia. Ile mial Jas jak sie urodzil? Rodzilas normalnie czy poprzez cc? Anula zazdroszcze Ci takiego spioszka. Wiktor dzis max spal 40 min,a tak przecietnie to 20-30 min. Tesciowa mnie dzis zdraznila zadzwonila po 19 na stacjonarny tel,a Mlody mial plytki sen no i zafundowala mi 45 min jak nie dluzsza meczarnie by znowu usnal. A miala tyle razy powtarzane,ze ma dzwonic na komorke,lub gluchac to odzwonimy. Wie,ze Mlody po 19 laduje w lozeczku! Ehh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witaj mega.jasiu ważył 3410g.teraz już ponad 6 kg.rodziłam naturalnie.w sumie prod był bardzo szybki.w piątek po południu odeszły mi wody, pojechałam do szpitala, zaczęły się skurcze.były coraz silniejsze, ja już chodziłam po ścianach a rozwarcie tylko jeden cm.położne się nade mną zlitowaly i dały mi taki zatrzyk dolargan abym mogła się chwile zdrzemnąć i zebrać siły.po godzinie obudziły mnie skurcze parte i już było 8 cm, szybko na sale porodowa, zadzwoniłam po męża i niedługo po tym już synek leżał mi na brzuchu.niezapomniane przeżycie.jak czasami wspominam sobie ten dzień to ogarnia mnie mega wzruszenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
JA TEZ MAM DZIS CIĘZKI WIECZÓR. uspałam Małego o 19.15 , spał słodko to G przywiózł Karlę śpiąca, ale sie obudziła no i nie trwało długo obudziła Małego. i znow z dwójką prawie ryczących dzieci zostałam. kari chciała si epoprzytulac i poczytac bajkę, Mały sie rozbudził i chciłą cycka, G jak zwykle zmył sie....
ja serio czsem mam teo mojego chlopa dosyc,, bo dzieciaki nieczmu winne są, Kari miała szybciej wrócić to nie, bo on jeszcze cós tam musiał załatwiać, mógł Macka wziąśc ponosić bo on był rozbudzony i na 100% by zasnął... teraz tez: kupa rzeczy do zrobienia przed jutrem a on sobie siedzie przed laptopem i g...robi.
czasem mam ochotę wziąść patelnię i mu walnąć...

oczywiście jest to wina tesciowej ze takiego syna wychowała 🙂) (solidarna jestem z Wami)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jestem i ja.Ola śpi - spalaby wczesniej ale po 20 przyjechali jeszcze "goscie" . Ale zaraz po ich wyjsciu mała ładnie zasnela w wózeczku.
Ja pakuje nas na jutrzejszy wyjazd do warszawy - na to nieszczesne szkolenie. Oczywiscie Olka jedzie ze mna - mąż bedzie debiutował w roli nianki. Zobaczymy jak sobie poradzi 🙂 Tyle godzin. Chciał z nia zostac w domu ale uznałam ze to kiepski pomysł jak na pierwszy raz dla nich. Tak bede w poblizu w razie co. No i nakarmie małą jak bedzie potrzeba a tak 10 godzin by mnie nie było wiec trzeba by bylo sciagac mleko w trakcie.
Anulka znam ten ból z tesciową - zreszta wiecie same. Tez mam nerwa ciagle i juz wiem ze raczej nic sie nie zmieni. Chyba ze sie wyprowadze. W kazdym razie chyba trzeba je poprostu ignorowac i te ich madrosci.
Witam nową mamę - Ania mam nadzieje ze bedzie Ci sie z nami dobre pisalo 🙂 A Jaś polubi sie z naszymi dzieciaczkami 🙂
Magda gratuluje przespanej nocki! Brawo dla Tymka 🙂
U nas spiochy 62 tez juz maławe. Rosną te dzieciaki 🙂 Nie wiadomo kiedy 🙂
Moja Olcia dzis super była - zdazyłam ugotowac zupe, upiec szarlotke, poprasowac jej ciuszki i jeszcze sie z nia zdrzemnełam popołudniu prawie 2 godzinki 🙂 Ona spi w dzien tylko po warunkiem ze ja z nia leze 🙂 inaczej tak jak wam pisałam - 10-20 min spania i włacza sie jej radar ze mamusia odeszła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Edyta tylko spokój moze nas uratować! Uwierz ja mam ze swoim to samo 🙂 Mała ryczy ja juz ledwo zyje czasem a on przy kompie siedzi i nawet nie wyjrzy z tej swojej pieczary. Cóz ja juz to olewam bo wiem ze nic nie ugram nerwami. Masz racje to wina tesciowej 😁

Anula ja ze swoim G próbowałam rozmawiac na temat jego mamy zeby jakos delikatnie jej zasugerował ze mówi cos nie tak albo robi cos co mnie lub nas denerwuje - ale moja mama mnie ostatnio uswiadomiła ze lepiej unikac tego - bo dla niego to przykre ze ja mówie zle o jego rodzinie. Bo jak kazdy - rodziny sobie nie wybierał a ja wiedziałam ze wychodzac za niego za maz wziełam i jego rodzine 🙂 W sumie zdaje sobie z tego sprawe ale jak ja powiem tesciowej to bedzie obraza i złosc a jak on zwróci uwage to lepiej to przyjmie wg mnie. Ale on faktycznie strasznie sie denerwuje jak mu sie zale ze teciowa cos znów namieszała.... i pewnie jest troche miedzy mlotem a kowadłem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
edithd napisał(a):

czasem mam ochotę wziąść patelnię i mu walnąć...

oczywiście jest to wina tesciowej ze takiego syna wychowała 🙂) (solidarna jestem z Wami)

😁 padam, oj te chlopy nic tylko ich lac, ja np dzis zdzielilam K pielucha 😉
nie wiem co sie stalo ale po nocy moje dziecko jakies takie odmienione, w dzien spal jak susel, chyba wiecej niz przez kilka ostatnich dni razem wzietych, no nie wiem ale sie ciesze bardzo. Piekna pogoda dzis u nas byla-bielusienko i niebiesciutkie niebo. Witamy nowa mamuske, tak jak Meg pisala im wiecej tym lepiej, pewnie sie tu szybko zaklimatyzujesz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosiaczek83 napisał(a):
Edyta tylko spokój moze nas uratować! Uwierz ja mam ze swoim to samo 🙂 Mała ryczy ja juz ledwo zyje czasem a on przy kompie siedzi i nawet nie wyjrzy z tej swojej pieczary. Cóz ja juz to olewam bo wiem ze nic nie ugram nerwami. Masz racje to wina tesciowej 😁

No a zgadnijcie co moj K robi, dokladnie to samo, siedzi i gra w wiedzmina, jak na studiach sie dorwal do pierwszej czesci to gral chyba przez dwie doby prawie non stop. Pieczara 😁 no w sumie kat Karola tez przypomina pieczare 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
thalia napisał(a):
gosiaczek83 napisał(a):
Edyta tylko spokój moze nas uratować! Uwierz ja mam ze swoim to samo 🙂 Mała ryczy ja juz ledwo zyje czasem a on przy kompie siedzi i nawet nie wyjrzy z tej swojej pieczary. Cóz ja juz to olewam bo wiem ze nic nie ugram nerwami. Masz racje to wina tesciowej 😁

No a zgadnijcie co moj K robi, dokladnie to samo, siedzi i gra w wiedzmina, jak na studiach sie dorwal do pierwszej czesci to gral chyba przez dwie doby prawie non stop. Pieczara 😁 no w sumie kat Karola tez przypomina pieczare 😉


moj G gra w imperium, wczesniej grał w traviania...głupie gry intenetowe... w dodoatku jakies forum tam mają na tym EMPIRE i co chile sie głupio smieje do ekranu... 😮
powiedział mi ze w wakacje ma zlot generałów...kur...patelnia to mało...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
adzi napisał(a):

czy wasze dzieciaczki rwą się do siadania? bo moja przy każdej okazji już sie tak zgina jakby chciała siąść, póki co to ją trochę temperuję bo za wcześnie jeszcze dla jej kręgosłupa

Mój ma od paru dni tak samo.jak go trzymam na rękach to aż w pol się zgina.zastanawiałam się właśnie czy to aby nie z wcześnie na takie próby.
Dzięki z mile przyjęcie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam i ja nowa mamusie czym nas wiecej tym lepiej.Moja Lenka trz sie rwie do siadania i tez jej bastuje ho zamalutka jest na takie wygibasy jeszcze sie nasiedzi tak jej tlumacze ale co sie dziwic jak ja bym tyle lezala to tez wstac bym chciala-po jednej dobie po cc juz mialam dosc lezenia a gdzie dopiero calymi dniami ale dzieciaczki ciekawe swiata.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ankaly napisał(a):
adzi napisał(a):

czy wasze dzieciaczki rwą się do siadania? bo moja przy każdej okazji już sie tak zgina jakby chciała siąść, póki co to ją trochę temperuję bo za wcześnie jeszcze dla jej kręgosłupa

Mój ma od paru dni tak samo.jak go trzymam na rękach to aż w pol się zgina.zastanawiałam się właśnie czy to aby nie z wcześnie na takie próby.
Dzięki z mile przyjęcie.


Chciałam Was pytac o to samo ale mi ulecialo z głowy 🙂 Olka tez sie rwie. Od tygodnia mniej wiecej zauwazyłam ze podnosi wysoko głowe jak lezy albo jak trzymam ja na lezaco na rekach. nawet jak jest na boku to głowa idzie do góry jak cyca szuka. Tez mi sie wydaje ze to zbyt szybko. no i od wczoraj tez ma jakas zmiane... Najchetniej siedziałaby cały czas przy cycu. Wczoraj 2 godziny nie mogłam sie ruszyc bo nie chciała puscic cycka - wydoiła z dwóch - dzis to samo cały dzien - tylko by ssała. Moze to znów jakis skok rozwojowy.... I dosc ładnie zaczeła chwytac zabawki. Niby to jeszcze nieporadne i moze sama do konca nie wie po co to robi 🙂 ale wyciaga łapki i chwyta - nawet jak w wózku zasypia to 2 dzien z kolei z motylem w ręku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dopielam swego-wracajac do tematu jutro nie ma wizyty tesciow postawilam na swoim i przyjada we wtorek-Marcin ma wolne pojedzie z rana tylko po dokumenty do ubezpieczenia z ta reka po gipsie i pozniej bedzie nianczyl mamusie bo ja umywam rece i juz sobie znajde zajecie zeby z nia nie siedziec a miec jednym okiem wglad na Lenke.Co do tych pieczar-super okreslenie to moj ma swoja poeczare w garazu-ostatnio tylko cos grzevie doszukuje sie w samochodzie ze az mnie kur...strzela przez caly tydzien 2razy tylko mala kapal gdzie wczesniej tylko on to robil bo po pracy zje i juz idzie dalej do swojej pieczary wiec juz 2 wekend bedzie mojej wolnosci tzn obok bede ale wekend jest tatusiowy usypia przebiera a mi tylko na karmienie no bo Lenka zapomni ze ma tatusia i gdzies mam to czy sie to podoba dla Marcina czy nie i podziwiam siebie ze potrafie zlapac dystans w tej kwesti bo roznie im bywa czasami Lenka grymasi ze mnie nosi aby zainterweniowac ale mowie sobie stop i jest ok.Gosia-a wiesz co masz racje i twoja mama tez bo moja to samo mowi ze przykro i miedzy mlotem a kowadlem ale wiesz co ja to mam to gdzies jemu przykro?a mi to ma nie byc przykro ze mnie nie akceptuja?mi tez przykro qiec niech albo to znosi albo cos wlasnej matce niech powie i mu ulzy na sercu ja swoim rodzicom wygarniam co mi nie pasuje i mi lzej i wogole nie ma tzw "zaklamania"bo kazdy powie co mu lezy na duszy i kwita a u M rodziny robi sie sobre miny do zlej gry i udaje sie kochajaca rodzine-wszystko na pokaz.Aj temat tesciowej wraca jak bumerang temat woda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosiaczek83 napisał(a):
ankaly napisał(a):
adzi napisał(a):

czy wasze dzieciaczki rwą się do siadania? bo moja przy każdej okazji już sie tak zgina jakby chciała siąść, póki co to ją trochę temperuję bo za wcześnie jeszcze dla jej kręgosłupa

Mój ma od paru dni tak samo.jak go trzymam na rękach to aż w pol się zgina.zastanawiałam się właśnie czy to aby nie z wcześnie na takie próby.
Dzięki z mile przyjęcie.


Chciałam Was pytac o to samo ale mi ulecialo z głowy 🙂 Olka tez sie rwie. Od tygodnia mniej wiecej zauwazyłam ze podnosi wysoko głowe jak lezy albo jak trzymam ja na lezaco na rekach. nawet jak jest na boku to głowa idzie do góry jak cyca szuka. Tez mi sie wydaje ze to zbyt szybko. no i od wczoraj tez ma jakas zmiane... Najchetniej siedziałaby cały czas przy cycu. Wczoraj 2 godziny nie mogłam sie ruszyc bo nie chciała puscic cycka - wydoiła z dwóch - dzis to samo cały dzien - tylko by ssała. Moze to znów jakis skok rozwojowy.... I dosc ładnie zaczeła chwytac zabawki. Niby to jeszcze nieporadne i moze sama do konca nie wie po co to robi 🙂 ale wyciaga łapki i chwyta - nawet jak w wózku zasypia to 2 dzien z kolei z motylem w ręku 🙂
Moja ma podobnie wydoi cycusie i pozjiej cmoka sobie spi z cyckiem w buzi zabieram juz nie spi jak przyssawka-a co do zabawek to dzis dwa razy lewka za nogi zlapala nieswiadomie ale zlapala a najlepsza jest jak lewek wisi na bujaczku ona walnie jego on poleci i odbije jej w buzke delikatjie a ta zdziwiona co sie dzieje a czasami walnie sie reka i beczy jak syrena wiec jej tlumacze ze to nikt inny jak ona sama ach nieporadka mala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...