Skocz do zawartości

listopadówki 2012 (z brzuszka:) | Forum dla mam


edithd_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
thalia napisał(a):
Hejka, a co tu taka cisza???
U nas nocka ok, maly usnl o 21.30 i obudzil sie na jedonko po 3, potem spanie do 7. Po spacerku usnal, a my korzystajac z okazji pojechalismy na turniej w pilce halowej, wrocilismy a on jeszcze spi 🙂 ale pewnie zaraz wstanie. Oby do wiosny, to bedziemy wszedzie zabierac Tymonka, bo teraz nie biore go nigdzie(na zakupy do ch itp) zeby nie zlapal jakiegos swinstwa. Ja to jestem latawica straszna i na tylku wysiedziec nie moge, wiec juz nie moge sie doczekac wspolnych wycieczek.


mysle magda ze my byśmy sie na bank zaprzyjaźniły...miotły pod dupki i fru 🙂)))))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witajcie w poniedziałek. I kolejny tydzień się zaczął. Ale ten czas szybko leci. Mój jasiu ma już 14 tygodni - zdecydowanie za szybko ten czas mija. Jak się nie obejrzę i trzeba będzie wrócić do pracy 😞 Wielka szkoda, że dłuższy macierzyński jest dopiero od tego roku. Tak mi szkoda każdej chwili nie spędzonej z synkiem. No ale nie ma co marudzić tylko cieszyć się każdym dniem spędzonym z dzieckiem 🙂
A ciemieniucha zwalczona. Szybko poszło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej, my wczoraj przyjmowaliśmy cały dzień gości, więc nawet nie miałam chwili żeby pisać. dziś nocka super pobudka o 1 a potem o 7. Hela spała ale teraz obudziła się bo coś nam wiercą na klatce 😠 chyba uciekniemy zaraz na spacer bo ja własnych mysli nie słyszę. do potem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maciek super. dzis zanął na śniadniu w restauracji co pozwoliło nam na powolne celebrowanie posiłku 🙂 kawka, pogawędka, super
w sumie jest juz 2 dni bez kupy ale jakos szczęgólnie nei cierpi, jedynie jak bąki puszcza to mam wrażenie ze się przewrócę ze smrodu....

babki moe kochane, pisac co i jak!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My wczoraj na chrzcinach u siostry G od rana wiec dlatego zamilkłam 🙂
Olcia super sie sprawila. W Kościele tylko na poczatku zaśpiewała troszke razem z organistą a później juz spała jak suseł całą mszę i później piechotą z nia przeszlam tz wózkiem na sale gdzie było przyjecie i tez spała chyba ze 2 godziny. Mogłam spokojnie zjeść obiad wypić kawke i pogadać. A jak sie obudziła to tez spokojna jak aniołek - zrobiła furore bo smiała sie caly czas do swojego słoneczka i tak nam sie zeszło prawie do 17. A o 18 była juz tak zmeczona tym wszystkim ze zaczełam juz ja układac do snu i o 19 niunia spała juz na noc. Obudziła sie dopiero o 4 na jedzonko.

Edyta super ze Maciuś grzeczny i dzielnie zniósł całą podróż. Zycze Wam miłęgo odpoczynku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka,
pisze przy akompaniamencie Tymonka-spi i mi podchrapuje tu z boku, uspilam go na bujaczku przy "na melanzu" 🙂
Baiser lubie ogolnie pilke nozna, do 4 roku zycia obracalam sie w towarzystwie prawie samych chlopakow, mam o 10 lat starszego brata i za lebka on mnie wszedzie zabieral, najwiecej pamietam jak grali z kolegami w noge, a ja sie przygladalam. Tutaj na wiosce mamy klub sportowy i bardzo lubie jezdzic na jego mecze, swego czasu moj ojciec byl nawet prezesem, wiec mam sentyment, nie zapomne jak co tydz mama musiala prac stroje sportowe zawodnikow, na nic kasy nie bylo, a na mecze wyjazdowe tata bral ciezarowke i na pace zawodnicy jezdzili 🙂
Edyta u nas tez piekna pogoda, jak T wstanie uderzamy na spacerek, z ta miotla to w sumie racja, czasami tylko tego mi brakuje i zolza jak sie patrzy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A my dzis mamy senny dzionek Lenka tylko co wstala zjadla z pol godziny pogadala z lewkiem i znow spi obudzila sie po godzinie cycus i dalej spi ale juz sie wierci wiec zaraz pewnie sie obudzi temperatury nie ma wiec no nie wiem co to za spioch dzisiaj.ja na 15 jade do gina-nawet nie wiem po co-pewnie chce pogadac jak toleruje tabletki wiec no nie wiem po co ta wizyta jakos juz sie nie chce mi teraz jezdzic nie to samo jak sie w ciazy bylo to moglam codzennie tam byc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dlugo mnie nie bylo... bo weekand byl mega intensywny! tai ze goscie pojechali dzis rano a my nie wychodzimy z lozkA bo tacy zmeczeni jestesmy.dom wyglada jakby dwa tornada po nim przeszly hehe ale bylo super..dobrze zobaczyc sie z kumpelami ze studiow-juz 6 lat po ...a widujemy sie tylko raz w roku.Ada wywarla na nich ogromne wrazenie- byli nia zachwyceni, zwlaszcza partnerzy moich kumpel( obie dopiero w planach maja sluby), ze taka grzeczna i nie placzaca i nie problemowa..ze oni tez taka dzidzie chca..wiec milo takie rzeczy slyszec. 🙂
Duzo by pisac o calym weekandzie..w sobote pojechalismy na polska impreze karnawalowa po 21 wyjechalismy a o 23 juz bylismy w domu! jak zadzwonilam do tesciwoej i uslyszalam ryk Ady to w sekundzie bylismy w samochodzie! plakala przez ponad godzine i nic nie mogla tesciowka zrobic zeby ja uspokoic..dostala ataku histerii! jak wrocilismy uspokoila sie dalam jej cyca polozylam na kocyku i usnela odrazu! wrocilismy na impreze do naszych gosci..bo oni nikogo tam nie znali, i zmylismy sie dosc wczesnie bo chlopcy sie tak spili ze jakbysmy ich stamtad nie wyciagnely to pozniej musialybysmy ich niesc lub ciagnac!
Jak wrocilismy Adunia jeszcze spala slodko...
powiem wam wiem jak jest i anula moja tesciowa tez mnie wkurza czaem swoimi tekstami ale dobrze miec kogos kto w razie potrzeby zostanie z malenstwem. Tesciowa nie mogla uwierzyc jak takie male dziecko moze wyczuc ze matka je zostawia na troche i tak zaczac plakac! no nic dziwnego jak caly czas z nia jestem i buduje ta wiez od poczatku... a tu zdjecie z wczoraj mojej rodzinki w komplecie 🙂

[IMG]http://i45.tinypic.com/2ntwvnq.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My po rehabilitacji, dziś było strasznie dużo płaczu, Sofii nie była przez 3 dni i od razu sie odzwyczaiła. Fakt, piękna pogoda w krakowie, jak tylko Mała wstanie to tez idziemy na spacerek 🙂
Thalia no to super dzieciństwo 🙂 choć nie powiem, ja też latalam za piłką jak byłam mniejsza również z racji tego, że w sąsiedztwie same chlopaki z moim bratem na czele, a że jest tylko rok różnicy to wszędzie chodziliśmy razem 🙂! A mój L to maniak piłki nożnej, więc i przy Nim też mi sie udziela !
A z tym praniem strojów dla zawodników to nieźle heheh miala Mama sporo pracy 🙂
Gosia czyli Olcia spisała się na medal, złote dziecko ;-) i tak trzymać, dzielny aniołek 🙂!
Adzi oj wiec coś o tym, jak mieszkałam w warszawie to przez ponad pól roku mieliśmy prace remontowe, mysłałam ze głowie mi odpadnie ~!!!!

Kurcze jak ja już chciałam wiosnę !

Edytka bravo dla Maciejka ! Ja Cię popieram w 100% i tez gdyby tylko maż mógł teraz dostać urlop to siup i już by Nas nie było ! Ja tez na dupsku nie mogę usiedzieć, może inni powiedzą, ze włóczę dziecko wszędzie za sobą ale ja wolę tak niiż kisić się w domu ! Na Wielkanoc lecimy do włoch i też zamierzamy odwiedzić i Szwajcarię i Wenecję 🙂

A tak nawiasem to mnie mój L tak wczoraj wkurzył, że był o mały włos mu nie przywaliła 😁 ! czasami wydaje mi się, że jesteśmy kompletnie różni i się nie dogadamy !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karinka to faktycznie intensywny weekend mieliście 🙂 Ale świetnie, że impreza sie udała ! A co do alkoholu, to mój L tez sporo wypil w pt i później w drodze powrotnej do domu spiewał mi włoskie piosenki 😁 slodki !
A co do tego przywiązania, to racja ! U mnie jest to samo, juz patrzy za mna jak z pokoju wychodzę i jest ryk 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karinka to faktycznie intensywny weekend mieliście 🙂 Ale świetnie, że impreza sie udała ! A co do alkoholu, to mój L tez sporo wypil w pt i później w drodze powrotnej do domu spiewał mi włoskie piosenki 😁 slodki !
A co do tego przywiązania, to racja ! U mnie jest to samo, juz patrzy za mna jak z pokoju wychodzę i jest ryk 😁

btw. Piękne zdjecie ! Jaka Ada śliczna dziewczynka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka!!
Spacerek zaliczony,ale tylko 40 min, bo słonko zniknęło, zaczął prószyć śnieg i mocno wiało.
Młody usnął, więc mam chwilę dla Was.
Przed chwilą zadzwonił do mnie mój brat by zaprosić nas na osiemnastkę swojego syna.
Na 18 do 3. Chyba tylko dlatego dzwonił,że wie,że nie pójdziemy bo Młody.Ale chyba chodzi
o zaproszenie. Myślę,że zrobimy tak,że pojedziemy na tą 18 złożymy życzonka i się zmyjemy
i tyle.Po ostatniej wymianie sms z jego żoną nie chce jej oglądać. W zeszłym roku na swoja
40 stkę nas nie zaprosił,wypominałam to w sms to teraz dostaliśmy zaproszenie. Myślą,że nie
skorzystamy. A mój pomysł to chyba najlepsze rozwiązanie.
Edyta super,że Maciuś jest taki grzeczny.
Karusi śliczne zdjęcie!!Widzę,że Mała wie kiedy ją Mama zastawia. Super,że zasnąła od razu po waszym powrocie.
Gosia masz Aniołaka,a nie dziecko!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ada to sliczna dziewczynka - zdjecie pierwsza klasa, no i pies rewelacja 🙂
Karina wiadomo ze dziecko wyczuwa. Ja to samo miałam w sobote jak miałam szkolenie i maz z nia był. Jak wyczuła ze sie oddalilam ryczała - jak tylko zobaczyła mnie spokój. Ale z upływem czasu tj godzin sie przyzwyczaiła i do tatusia i juz było ok. Teraz jak go widzi to tez sie smieje tak jak i do mnie a poczatkowo nawet na rece do niego nie chciała i płakała. To jeszcze male dzieci nie ma sie co dziwic. Dla nich kazda nowa sytuacja to pewnie stres ze mama zostawi. Olka np jak spi w samochodzie to co chwile otwiera oko i sprawdza czy siedze obok 🙂

Ale Wam zazdroszcze ładnej pogody - u nas znów sypiie snieg mocno i wieje wiec siedzimy w domku. Zero słonca... pech... pocieszam sie ze jeszcze troche i bedzie wiosna a wtedy bede smigac całymi dniami z wozem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Megan fakt, zrobiłabym to samo na Twoim miejscu, żeby nie gadali że nie przyszli itp a nie ma sensu siedzieć jak na spzilkach i udawać, że jest super impreza !

Miałam się już dawno Was pytać, czy Wasze maleństwa jak zasypiaja i śpią na takim pół śnie to robią takie różne śmieszne minki ?? Bo moja Sofcia jak zasypia sobie to z zamkniętymi oczkami albo się śmieje, ale minka że prawie płacze taki smutasek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A mnie dziś jakieś złe samopoczucie dopadło, bo pomyslalam, że w lipcu będę musiala znaleźć jakąś opiekę dla Sofci, bo wracam do pracy ;-( szkoda, że Nas ominął rok macierzyńskiego... Ciesze się, że wrocę do pracy, ale moim zmartwieniem jest właśnie opieka.. nie mam zielonego pojecia co będzie lepsze :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
W koncu moge cos napisac.
Witam dziewczyny po weekendzie.Kurcze Edyta ale ci zazdroszcze tego wyjazdu. Odpoczywaj kochana ile tylko mozesz.Meg zgadzam sie z dziewczynami i sama Toba. Najlepszym rozwiazaniem bedzie pojawienie sie na imprezie, zlozenie zyczen i ulotnienie sie do domu. Po co sie meczyc.
Karinko zdjecie super a rodzinka na nim jeszcze lepsza 🙂. Ciesze sie, ze imprezka wam sie udala.
Kurde ale wam zazdroszcze tego ze macie komu podrzucic dzieciaczki i wyrwac sie na troche. U mnie to nie zabardzo jest komu. W tygodniu wszyscy pracuja a na weekendzie sami sie bawia 😞. ale ja za to mam najwiekszy skarb na swiecie mojego Kubka wiec co tam imprezy 🙂.
Odnosnie komputerow, gier konsol itp. Moj P kiedys byl maniakiem komputerowym i potrafil grac godzinami na szczescie mu przeszlo. Za to teraz zawsze jak jest w domu to ma cos do zalatwienia wiec i tak go nie ma i musze sie Kuba zajmowac sama 😞.
A Goska zapomnialam o twoich chrzcinach. Fajnie, ze Olcia byla grzeczna i dala mamie zjejsc obiad (ja to zawsze mam z ty problem ). Nie wiem czy to tylko moje dziecko jest takie okropne dla mnie. Jak tylko zaczynam jejsc to jest ryk i trzeba nosic chodzic bujac i tym oto sposobem czasem jem posilek przez kilka godzin. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Elmirka napisał(a):
W koncu moge cos napisac.
Witam dziewczyny po weekendzie.Kurcze Edyta ale ci zazdroszcze tego wyjazdu. Odpoczywaj kochana ile tylko mozesz.Meg zgadzam sie z dziewczynami i sama Toba. Najlepszym rozwiazaniem bedzie pojawienie sie na imprezie, zlozenie zyczen i ulotnienie sie do domu. Po co sie meczyc.
Karinko zdjecie super a rodzinka na nim jeszcze lepsza 🙂. Ciesze sie, ze imprezka wam sie udala.
Kurde ale wam zazdroszcze tego ze macie komu podrzucic dzieciaczki i wyrwac sie na troche. U mnie to nie zabardzo jest komu. W tygodniu wszyscy pracuja a na weekendzie sami sie bawia 😞. ale ja za to mam najwiekszy skarb na swiecie mojego Kubka wiec co tam imprezy 🙂.
Odnosnie komputerow, gier konsol itp. Moj P kiedys byl maniakiem komputerowym i potrafil grac godzinami na szczescie mu przeszlo. Za to teraz zawsze jak jest w domu to ma cos do zalatwienia wiec i tak go nie ma i musze sie Kuba zajmowac sama 😞.
A Goska zapomnialam o twoich chrzcinach. Fajnie, ze Olcia byla grzeczna i dala mamie zjejsc obiad (ja to zawsze mam z ty problem ). Nie wiem czy to tylko moje dziecko jest takie okropne dla mnie. Jak tylko zaczynam jejsc to jest ryk i trzeba nosic chodzic bujac i tym oto sposobem czasem jem posilek przez kilka godzin. 🤢


Elmirka to nie były nasze chrzciny - my tylko jako goście ale i tak jestem z Olci dumna ze tak ładnie sie zachowywała 🙂 Zrobiła chyba wieksze wrazenie niz sama bohaterka chrzcin... kurcze to chyba niektórzy moga odebrac jako nietakt 🙂 Ale co zrobić ze mam taka super córcie 🙂
I nie smutaj sie ja tez mam podobnie jak ty - jestem ciagle sama z Olką i nie mam zupelnie komu jej podrzucic.Czasem to meczące owszem i zazdroszcze dziewczynom które maja mamy lub tesciowe siostry itp którym moga zostawic pod opieka maluchy, ale co zrobić nie mozna miec wszystkiego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jestem i ja.Po wizycie u gina wszyatko ok chcial mi zrobic cytologie ale zaczelam nowy listek tabletek i mam te 2-3dniowe plamienia i z cyrologi nici wiec zapisalam sie na 4 marca.Pogadalam sobie nasmialam sie bo jak to moj gin zagadac moze kazal ucalowax Lenke pytal dlaczego nie wzielam jej ze soba z kim zostala itp.Powiedzial ze bardzo dobrze wygladam-az milo sie zrobilo.Lenka zostala z moja siostra-i tu opcja zostawienia dziecka z kims to tylko moja mama-ale nie nadlugo i siostra-tu i caly dzien wchodzi w gre a reszta typu tesciowa noe ma mowy i nigdy w zyciu ani ona ani siostra mego Marcina ktora do dzis nie pogratulowala nie zapytala sie jak i co i udaje ze Lenki wogole nie ma na swiecie-jeszcze lepsza jedza niz tesciowa rosnie.Karina- super zdjecie a Ada jaka sliczna-ile wqzy?bo jrst xhyba srobniutka dziewczynka.Edyta-odpusc chociaz na wyjezdzie i odpoczywaj jak sie da przy 2 dzieci sie wogole zresetowac.Moj nie lubi pilki ale kocha akwarystyke mamy 475l akwarium wbudowane w scianie bo jal hopla na punkcie rybek to na maxa.Baiser-moja tez stroi miny ale sa slodkie.Wogole od wczoraj to Lenka krzykliwie syskutuje z lewkiem ze na drugim koncu domu slysze jak krzyczy ale to swoetny dzwiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...