Skocz do zawartości

listopadówki 2012 (z brzuszka:) | Forum dla mam


edithd_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
ja tez co do biegania to jakos niee, a dziwne, bo narty, basen, rower i nordic walking to bez problemu i nawet w nordicu byłam mistrzynią śląska 🙂) amatorsko 🙂 w pływaniu tez startowałam w wyścigach, ale bez takich 'sukcesów'. ale biegać....nieeeeee, ledwo wybiegnę to juz sapię... 2ga moja bolączka to wspinaczka....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
edithd napisał(a):
ja tez co do biegania to jakos niee, a dziwne, bo narty, basen, rower i nordic walking to bez problemu i nawet w nordicu byłam mistrzynią śląska 🙂) amatorsko 🙂 w pływaniu tez startowałam w wyścigach, ale bez takich 'sukcesów'. ale biegać....nieeeeee, ledwo wybiegnę to juz sapię... 2ga moja bolączka to wspinaczka....


A ja kiedyś dużo biegałam, na długie dystanse, dopiero po wypadku samochodowym niestety musiałam odejść z drużyny i przestać ćwiczyć, bo zdrowie na to nie pozwalało, ale fajnie wspominam tamte czasy 🙂 Obozy treningowe kilka razy w roku 😉! Teraz to tylko tak amatorsko 😉 bieżnie zakupiliśmy 2 lata temu , więc jak nie ma słońca to nie bieżni daje 😁 lubie się tak zmęczyć, wypocić i widzieć tego efekty ! Ja walczę nad moja sylwetką, bo jest ok, ale nie podoba mi się brzuch, niby płaski ale troszkę tej skóry takiej bezcelowej jest, a ja mam świra na pkt mojego brzucha hehe
Edytka Ty to w ogóle mistrzyni jesteś we wszystkim !! 😉
Anulka odbijecie jutro, choć fakt, dziś jest bardzo ciepło 🙂 my byłyśmy ponad 2h na spacerku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karusia83 napisał(a):
kurcze a jak wam sie tyle wyspia dzieci na sacerach to pozniej spia w nocy? ma to wogole jakis wplyw? bo mnie ada wczoraj duzo w ciagu dnia spala i o 4 rano byla juz pobudka...


u mnie chyba ma... jak wcz maciek spał długo w wózku to potem w nocy mi sie czesto budził na mleczko.... dzis spał 2h w wózku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
baiser88 napisał(a):
edithd napisał(a):
ja tez co do biegania to jakos niee, a dziwne, bo narty, basen, rower i nordic walking to bez problemu i nawet w nordicu byłam mistrzynią śląska 🙂) amatorsko 🙂 w pływaniu tez startowałam w wyścigach, ale bez takich 'sukcesów'. ale biegać....nieeeeee, ledwo wybiegnę to juz sapię... 2ga moja bolączka to wspinaczka....


A ja kiedyś dużo biegałam, na długie dystanse, dopiero po wypadku samochodowym niestety musiałam odejść z drużyny i przestać ćwiczyć, bo zdrowie na to nie pozwalało, ale fajnie wspominam tamte czasy 🙂 Obozy treningowe kilka razy w roku 😉! Teraz to tylko tak amatorsko 😉 bieżnie zakupiliśmy 2 lata temu , więc jak nie ma słońca to nie bieżni daje 😁 lubie się tak zmęczyć, wypocić i widzieć tego efekty ! Ja walczę nad moja sylwetką, bo jest ok, ale nie podoba mi się brzuch, niby płaski ale troszkę tej skóry takiej bezcelowej jest, a ja mam świra na pkt mojego brzucha hehe
Edytka Ty to w ogóle mistrzyni jesteś we wszystkim !! 😉
Anulka odbijecie jutro, choć fakt, dziś jest bardzo ciepło 🙂 my byłyśmy ponad 2h na spacerku


u na mega wiatr, na serio wieje okropnie i czuc zimno - znow...bleee

a co do tego karinka komplementu to BEZ PRZESADY... na pkt sportu mam fioła od czasu jak 15kg w 2 lata w anglii przytyłam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U mnie cos Olcia popołudniu przymarudzała nie wiem czy po tym szczepieniu ja wzięło czy to ze zmeczenia bo krótko spała w dzien - ale jeczała strasznie i zasneła 17.30 pewnie juz na noc... Jeszcze pewnie ja na spiąco podkarmie zanim przełoze do łózeczka to moze pospi do 5 🙂

Maż w pracy od popołudnia , wraca jutro wieczorem. Ja własnie odprawiłam gosci... Byli zaprosić nas na wesele w maju. Dobrze ze zdarzyłam upiec ciasto zanim Olka zaczela marudzic bo nie miałabym ich czym ugoscic. W sumie fajnie bo troche sie "odchamie" i pobawie wkoncu wsród ludzi 🙂 a nie ciagle z dzieckiem w domu. Mam nadzieje ze moja mama zgodzi sie przyjechac do wnuczki na noc 🙂 Musi jechac do nas autobusem 7 godzin w jedna strone 🙂 Ale czego sie nie robi dla wnuków 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosiaczek83 napisał(a):
U mnie cos Olcia popołudniu przymarudzała nie wiem czy po tym szczepieniu ja wzięło czy to ze zmeczenia bo krótko spała w dzien - ale jeczała strasznie i zasneła 17.30 pewnie juz na noc... Jeszcze pewnie ja na spiąco podkarmie zanim przełoze do łózeczka to moze pospi do 5 🙂

Maż w pracy od popołudnia , wraca jutro wieczorem. Ja własnie odprawiłam gosci... Byli zaprosić nas na wesele w maju. Dobrze ze zdarzyłam upiec ciasto zanim Olka zaczela marudzic bo nie miałabym ich czym ugoscic. W sumie fajnie bo troche sie "odchamie" i pobawie wkoncu wsród ludzi 🙂 a nie ciagle z dzieckiem w domu. Mam nadzieje ze moja mama zgodzi sie przyjechac do wnuczki na noc 🙂 Musi jechac do nas autobusem 7 godzin w jedna strone 🙂 Ale czego sie nie robi dla wnuków 🙂


Gosia to we dwie będziemy bawić się w maju na weselach 😉! My mamy u kuzyna 11 maja! zastanawiam się tylko z kim ja Sofii zostawię, bo zarówno rodzice, brat i siostra oraz najbliższa rodzina będą na weselu.. teściu nie przyleci specjalnie na 2 dni zeby z Sofi zostać, a pewnie sam to by się bał zostać.. będę musiała coś wymyśleć 😁
My też same w domu..
Kurcze tak czytam o tych zaginionych himalaistach i mi tak szkoda.. zrealizowali swoje marzenia i teraz nie wiadomo czy nei zginęli :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Baiser a moze jakąś dobrą kolezanke masz co ma kontakt z Sofcią? i zostałaby na noc. W sumie Twoja córunia spi całą noc wiec od popołudnia pare godzin raptem opieki 🙂 no i usypianie...
Do maja jest jeszcze troche czasu coś wymyslisz. Nawet jakby mała miała zostac z kimś spoza rodziny to jest czas na oswojenie z nową osobą 🙂 i moze przetestowanie czy wypali taka opcja 🙂
Tak ja pewnie bym kombinowała...No ale moze cos jeszcze do tego czasu wymyslisz. U mnie spoko bo moja mama przyjedzie pewnie. Na chwile zabiore Olcie ze soba do koscioła i na wesele a później wieczorkiem odwioze do domu i resztą babcia sie zajmie 🙂 Da sobie rade wiec sie nie martwie jak narazie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no to we 3 sie będziemy bawić, bo my tez w maju, i tez 11.05 - jak TY Kamilka 🙂
nasze dzieciaki idą z nami (to w koncu moja siostra sie chajta) ale wieczorem je zwozimy do domku i usypiamy a moja best friend(chrzestna Macka) bedzie z nimi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziendoberek 🙂
edyta to szybko ta twoja siostra sie hajta- dopiero co byly zareczyny..szybko sie udalo zorganizowac wesele...wiem ze czasem na sale sie dwa lata czeka stad moje zszokowanie.
ja wczoraj troche odsapnelam...ada pojechala z mezem do dziadkow..napewno ja wynosili na recach za caly tydzien hehhe...tak sie zastanawiam czy ich tu nie sciagnac na jeden dwa dni..bo my wkrotce wyjedziemy a oni leca do grecji nie beda malej widziec ponad 4 miechy...
co do himalaistow to jest wsrod nich moj kolega ze studiow..w szoku bylam bo nie wiedzialam ze sie wspina....i tez czekam na wiesci co z cala ekipa! mam nadzieje ze dotra do bazy....
ja juz po kawce i spacerze z psem biore sie za prasowanie... a wy co tam w planach na dzis macie? anula wiem calodniowy spacer sie zapowiada wiec nawet nie oczekuje ze sie tu pojawisz hehe 🙂
moja kuzynka jest w ciazy wiec bedzie rodzic tez w listopadzie a ma dwuletnia Zuzie..wcczoraj sie dowiedzialam..i sobie pomyslalam wszystko okey i super ale rodzenie zima to maskara jak dla mnie-no next time 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
cześć dziewczyny, wczoraj się wyszalałyśmy z Helą i prawie cały dzień poza domem, zdążyłam was czytać, ale na odpisywanie brakło czasu 😉 a potem wieczór przy desce do prasowania, z resztą zaraz zabieram się dalej.... Wczoraj wieczorem Hela nie umiała zasnąć, przez godzinę się darła i się zastanawiam czy to już mogą byc objawy zębów? chyba muszę się zaopatrzyć jakby co w jakiś żel, co polecacie?
co do kolejnych dzieci, to mnie się śniło, że w ciąży jestem 😮 😮 😮 i do tego z bliźmiakami 🙃 ale to raczej nie prawda bo wczoraj okres dostałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,
wczoraj my rowniez wiekszosc czasu na polu, dzis cieplo, ale juz nie ma slonca, ale to nam nie przeszkodzi. Tak czytalam o Waszych kwarantannach po i przed szczepikeniem-lekarz Wam tak zalecil, czy same z ostroznosci nie chcecie wychodzic?
Co do ilosci spania w dzien i w nocy u nas nie ma reguly.
Dolaczam sie do Adzi, jaki zel na dziasla, wieczorem T czasem jest nieznosny.
Siedze, czytam Was i pisze, a Tymek lezy sam w kuchni na lezaczku i gada sobie , ze hej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karusia83 napisał(a):
dziendoberek 🙂
edyta to szybko ta twoja siostra sie hajta- dopiero co byly zareczyny..szybko sie udalo zorganizowac wesele...wiem ze czasem na sale sie dwa lata czeka stad moje zszokowanie.
ja wczoraj troche odsapnelam...ada pojechala z mezem do dziadkow..napewno ja wynosili na recach za caly tydzien hehhe...tak sie zastanawiam czy ich tu nie sciagnac na jeden dwa dni..bo my wkrotce wyjedziemy a oni leca do grecji nie beda malej widziec ponad 4 miechy...
co do himalaistow to jest wsrod nich moj kolega ze studiow..w szoku bylam bo nie wiedzialam ze sie wspina....i tez czekam na wiesci co z cala ekipa! mam nadzieje ze dotra do bazy....
ja juz po kawce i spacerze z psem biore sie za prasowanie... a wy co tam w planach na dzis macie? anula wiem calodniowy spacer sie zapowiada wiec nawet nie oczekuje ze sie tu pojawisz hehe 🙂
moja kuzynka jest w ciazy wiec bedzie rodzic tez w listopadzie a ma dwuletnia Zuzie..wcczoraj sie dowiedzialam..i sobie pomyslalam wszystko okey i super ale rodzenie zima to maskara jak dla mnie-no next time 🤢


karusia, to racja, zareczyli sie 13 października, ale u nas w Polsce maj nei jest zbyt popularny na wesela, poza tym oni wybrali taki lokal który słynie z tego ze jest tam pięknie (w lesie, wszystko takie POSH), ale jedzenie to duzy talerz z groszkiem polany sosem hahahah - zartuje, ale lokal słynie z tego (ku rozpaczy mojej mamy) ze sie tam człowiek nie naje za bardzo. więc przeczy to śląskim tradycjom pt 'rolady muszą spadać ze stołu'..a takie lokale maja miejsce nawet w sobotę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
co do ząbków to przy kari miałam bobodent, alle jej sie nie przydał-nawet nie wiem kiedy jej zęby wyszły...dla macka mamy homeopat. krople do picia CAMILLA z bairona. bardzo nam w aptece pani polecała.

u nas noc przez kaszel straszna...dzien ok a w nocy flegma go dusi. gadałam własnie z dr i kaza la właczyc n oc sinecod w kroplach i duzo spacerowac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka!! Wiktorek usnął wczoraj przed 20, obudził się ok. 23, 3 i o 6:30 było koniec. Posiedział do 8 i padł. Jeszcze śpi, więc mam chwilkę dla siebie.
Młody robi się momentami strasznie marudny. W planach mamy spacer z dziewczynami ze szkoły rodzenia,ale najpierw zakupy, bo w lodówce pustka. Fakt męża nie ma,ale to nie powód by była w niej tylko szynka , dżemy i owoce. Jutro mój mąż wraca. Dziś ma imieniny i wysłałam mu zdjęcie Wiktorka wraz z życzeniami dla Taty na kartce napisanymi leżącymi obok niego. Mąż był pod wrażeniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziendoberek) U nas noc srednio, tz mała zasneła po 17 wiec bardzo wczesnie i obudziła sie wyspana o 2.30 🙂 Ale jakos udało sie ja uspać i spała jeszcze do 4.30. Ale później to juz kiepsko 🙂 Tz czuwanie. Bo mała wyspana oczywiscie na calego. Przysypiała jeszcze kilka razy ale to na krótko a tak to musiałam z nia dyskutować 🙂 W sumie wstałysmy dopiero po 9 🙂

Thalia u nas lekarka zaleciła 2 dni kwarantanny bez wychodzenia zeby nie złapała infekcji w trakcie jak szczepionka sie przyjmuje w organizmie.
U nas dzis i tak słaba pogoda chmury i jakos tak deszczowo...
a co do zeli na dziasla to wydaje mi sie ze one wszystkie maja taki sam skład tylko pewnie "smakiem" sie róznią. Nam w aptece poleciła Dentinox N - mówiła ze mamy chwalą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosia zgadłaś, zerwałam się jak szalona z łózka 😁 nie wyobrażam sobie tego, choć teoretycznie jest to mozliwe. Pomiędzy moimi siostrami jest 15 miesięcy różnicy i nawet mama teraz wspomina, że najstarsza to jednak miała ciężko, bo jak się pojawiła mała siostrzyczka, to do niej już wszyscy mówili że duża. No i wiadomo musiała się już dzielić mamą z siostrą. Dlatego ja bym chyba chciała tak za ok 2,5-3 lata jakieś rodzeństwo zmajstrować Heli. Zmykam do zabaw i dyskusji o świecie z Helcią 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witamy się 🙂

Edytko no to będziemy 11 hulać na całego !!! 😉 hi hi
Gosia chyba zrobię tak jak pisałaś, poprosze moja best friend żeby wpadła do Sofci, bo Zosia ją dobrze zna, może dadzą radę hehe
Adzi WOW to byłoby super !! hi hi ale tez raczej nei potrafiłabym takiej sytuacji ogarnąć 😁.
Ale powiem Wam, ze moi rodzice to dopiero mieli hardcore , urodziłą się moja starsza siostra później za 13 m-cy był mój brat a za 15 m-cy ja 😁 i tak jesteśmy rok po roku hehe i zawsze mieliśmy mega dużo smiechu, zabawy, bitki i wszystkiego bo byliśmy w jednym wieku! I ja rewelacyjnie wspominam okres dzieciństwa, szkoly i studiów, bo na studiach też razem wszyscy 3-kę szaleliśmy po imprezach, a później każde studiowała w róznych krajach i się odwiedzaliśmy 😁
My dziś szczepienie koło 14 😞 spacer odpuszczamy bo deszczyk pada...
Teraz Mała śpi to ja szybki obiadek robię
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas to samo - brat rocznik 80, drugi 81 a ja 83 🙂 wiec tez prawie rok po roku 🙂 I moja mama sama nas ogarniała poczatkowo bo ojciec za granica był przez 3 lata 🙂 mówiła ze hardcore bo jeszcze budowa domu była w tym czasie 🙂 i oczywiscie pracowała zawodowo 🙂 czapka z głowy normalnie jak o tym pomysle ze dała rade z nami 🙂

Sofcia powodzenia na szczepieniu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Fajnie chyba miec rodzensteo w zblizonym wieku, ale sa tez uroki posiadania starszego brata. ja za mlodu duzo czasu spedalam z kuzynkami i kuzynem, bylismy wszyscy prawie jak rodzenstwo.
Wczoraj moje dziecko na spacerze po raz pierwszy uslyszalo karetke bardzo blisko przejezdzajaca, najpierw zrobil wielkie oczy, ze mu prawie z orbit wyskoczyly, a potem podkowka i smutny placz, wiec dzis mamcia zakupila ksiazeczke z odglosami roznych srodkow transportu, bedziemy poznawac i sie uczyc, a co 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
moja Lala już śpi od pół godziny. Jakaś zmęczona i marudna była dzisiaj, więć szybka kąpiel, cycek i moment usnęła. A ja się cieszę bo sobie spokojnie obejrzę nowe odcinki House`a 🤪
B jak co czwartek na ściance wspinaczkowej, więc w domu cisza, spokój. Oddaję się relaksowi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U mnie tez juz cisza, Olka zasneła przed 20. Ale około 18 mi juz podsypiała 🙂 miałam ja połozona na kolanach i słuchałysmy piosenek i oczy jej sie zamykały od kołysania w rytm muzyki 🙂 Ale jak ja wsadziłam do wozu to odrazu sie ockneła 🙂 Dziś w kapieli znów frajde miała jak pluskała nogami 🙂 pływak mały coraz to mocniej chlapie 🙂 A jaka uradowana przy tym 🙂

Wstepnie z mezem ustalilismy date chrzcin. Ruskim targiem staneło na 28 kwietnia. Bo on chciał w czerwcu ja w marcu wiec wypada w kwietniu. U nas tylko w 4 niedziele miesiaca wiec za duzego wyboru dat nie ma. Poza tym to zaraz przed długim majowym weekendem wiec super pasuje bo na chrzestnych chcemy dwójke studenciaków brać wiec bedą akurat mieli troche luzu na uczelniach. Mam nadzieje ze sie zgodza... Ale od samego myslenia o tym juz mnie łeb boli 🙂 nawet biorac pod uwage ze zaprosimy tylko dziadków, chrzestnych i rodzenstwo nasze to bedzie 25 osob.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...