Skocz do zawartości

listopadówki 2012 (z brzuszka:) | Forum dla mam


edithd_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
moje dziecie już śpi a ja mam chwilkę żeby do was zajrzeć 🙂
Edyta trzymam kciuki żeby wszystko wypaliło tak jak byś chciała...żeby wszystko poszło według tego co zaplanowałaś 🙂
Widzę dziewczyny się ostro edukujecie a ja jak na razie zrobiłam po licencjacie przerwę ze względu na to ze urodziłam małego i trudno by mi było dojeżdżać 100km co weekend do szczecina...jeśli wrócę na studia to na pewno nie na rachunkowość bo mam jej już serdecznie dość...jak coś to pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna albo pójdę na opiekunkę na studium...
Kamila super że już Zosieńka je wszystkie deserki my od jutra zaczynamy już po 5 m-cu w ruch idzie cukinia z łososiem 🙂 jak ten czas szybko leci Maciuś jutro skończy 5 m-cy a nie dawno jeszcze był w brzuchu...
powiem wam że u nas była piękna pogoda do wczoraj bo od dzisiaj zaczęło potwornie wiać...chyba przyszło to wszystko od was dziewczyny ale całe szczęście ze śniegu już nie ma...mimo to nici ze spacerku bo głowę może urwać...ale obiecuję wam że ja "wiosna" przyniosę w czwartek piękną pogodę 🙂
mój mężulek poszedł biegać a ja wykąpałam sie i idę poczytać książkę i spać...jakoś jestem dzisiaj zmęczona mimo ze od kilku dni moje słońce jest aniołem...zero płaczu zero grymasów normalnie inne dziecko 🙂
a to zdjątko z dzisiejszej kąpieli i popołudnia 🙂
[IMG]http://i45.tinypic.com/jsc8wo.jpg[/IMG]
[IMG]http://i49.tinypic.com/16hrzsx.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moja królewna też juz spi-troszke sie dzis meczylysmy bo upralam lezaczek bo juz byl uswiniony wszystkim i musialysmy sie meczyc w nosidelku-nie bardzo sie to Lence podobalo ale szybko wyschlo i mogla jeszcze przed kapiela posadzic swoj tyleczek w bujaczku 😉

Gwiazdeczka-ale Maciu duzy chlopczyk i w cale a wcale bym nie powiedziala ze jest wczesniakiem.

Wogole ostatnio znalazla mnie na fb dziewczyna z ktora lezalam na jednej sali ja mialam cc o 16:40 ona o 22:40 tylko ze ja po terminie a ona 2 mce przed bo cos tam zle sie dzialo i trzeba bylo ciac i wowczas moja Lenka z waga 3260g a jej Ania 1800g malenstwo lezala na neonatologi wogole Magda nie mogla jej dotykac mala byla podpieta pod cala aparature itp no i odezwala sie do mnie i Ania juz wazy 2170g czyli malo co mniej od moje Lenki i co i wcale sie nie sprawdza gadanina ze wczesniaki to pozniej wszystko itp bo Ania doruwnala wagowo do rowiesnikow rozwija sie prawidlowo choc bylo ciezko wiec tak samo i Macius zero oznak ze wczesniak 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a u nas znów biało...w godzinę nasypało...
a dopołudnia nawet słonce było, spacerek zesmy zaliczyli i kawkę z ciachem (mocno alkoholowym) u sąsiadki.... a du...rośnie 🙂

po poludniu obiadek, kurs no i wizyta u pani dyr. wyjasniłam jej co i jak no jutro ma jechac pozałatwiac co sie da...oby do przodu!
M ciepiał bo Go brzucho bolał, ale jak o 18 zrobił kupę pod same łopatki to juz tylko usmiech na ustach 🙂))
o 19.30 juz mi oboje spali a ja relax przed TV i lapkiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Edyta tez trzymam kciuki zeby wszystko poszło ok z tą konferencja i zebys miała jak najmniej stresów przez to 🙂 Dasz rade!
Adzi powodzenia na próbnym egzaminie 🙂
Magda super wygladacie razem na zdjeciu. Rodzinka w komplecie i to w jakiej scenerii 🙂
A Zosia zuch dziewczyna - pieknie je 🙂 wiec na zdrówko 🙂 !
Gwizdeczka - Maciuś sliczny! i jaki duzy juz chłopak - masz racje czas szybko zlecial. Jeszcze niedawno sie stresowałysmy porodami a teraz to juz poszło w zapomnienie i dzieci nam juz porosły 🙂 Ja do tej pory nie moge uwierzyc jaki to cud ze Olka we mnie siedziała tyle miesiecy 🙂
Anula Lenka - cudo! Piekne wielgachne oczy. Bedzie miała dziewczyna branie w przyszłości - bedzie uwodziła tymi oczętami 🙂 Moja Olka tez jak widzi aparat to powazna mina i patrzy sie zdziwiona w obiektyw. Tak samo jak widzi telefon itp.

Ale powiem Wam ze zadziwiona jestem ze Wasze maluchy juz siedzą? 🙂 My w kapieli nadal na pół-leżąco. W lezaku tez. Co prawda Olcia chce siedziec i co chwile podnosi leb do góry i łapie sie wszystkiego i próbuje podciagnąc ale jeszcze nie siada. A tu prosze Dzieciaczki juz siedzące na zdjęciach 🙂

My dzis po podrózy do Warszawy. Załatwiłam sprawy w kadrach, zlozyłam podanie o dodatkowy macierzynski. I mniej wiecej zorientowalam sie co dalej mam robić zeby jak najdłuzej siedziec z Ola w domu. Przy kazji zaliczylismy shopping 🙂 Ola pierwszy raz była w galerii z nami na zakupach 🙂 i chyba jej sie podobało bo była grzeczna jak aniołek - rozgladała sie, nawet nie miałkneła, przysneła na chwile w sklepie jak mierzylam buty 🙂 lekko znudziło ją to chyba 🙂 Tatuś sie smial ze bedzie z mamą shoppingować jak podrosnie 🙂 Jak to na kobiety przystało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hmm, ja nie sadzam Maciusia, dzieci same siadaja jak mają siłę. za duze przeciążenia jak sie sadza przecież, siedzi nieco wyzej na leączku, ale go nie sadzamy....

co kupiliscie goska???ja musze wreszcie nad kiecką na wesele pomyslec...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sliczne Dzieciaczki w kapieli, ale tez sie troche zdziwilam tym siedzeniem i pomyslalam, ze chyba jestesmy troche opoznieni 😉 bo my caly czas praktycznie na lezaco.
Czy Wasze Dzieci chrapia? Moj T podchrapuje, nie jakos glosno ale jednak, a ja nie cierpie jak K chrapie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dokładnie o tym samym pomyslałam 🙂 ze chyba moja Olka jest jakas opóźniona 🙂
Mi Olka nie chrapie - za to mój G... masakra. Całą ciaze nie mogłam tego zniesc i sie wynosiłam ze spaniem do innego pokoju. całe szczecie on zwykle w nocy pracuje wiec mam troche spokoju. Tak mniej wiecej co 2-3 noc słucham jego "koncertu" i szału dostaje. Ale on mówi ze ja tez potrafie czesem chrapnąć 🙂 Ale co dziwne - mój kot głosno chrapie 🙂

Edyta ja sobie kupiłam sportowe buciorki na wiosne i mega szpile... Uwielbiam szpilki i mam ich bardzo duzo ale teraz juz mało kiedy w nich chodze tylko okazjonalnie a ze kilka imprez mi sie szykuje bo wesele komunia i nasze chrzciny to sie skusiłam na kolejne. A sportowe takie w stylu trampek a raczej tenisówek skórkowych kupiłam bo musze miec wygodne z myslą o długich wiosennych spacerkach z Olą no i do samochodu 🙂 bo ja na obcasie nie umiem jezdzić 🙂
Mój męż sie obkupił bo marudził ze nie ma w czym do pracy chodzić - najgorzej wyszła na tym Ola bo jej zakupiłam tylko czape na wiosne juz taka cienką 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Dziewczyny!! W koncu tu dotarlam.
Edytko powodzenia w realizacji projektu, Trzymam kciuki bo szkoda by bylo twojego wysilku.
Anka i marta super zdjecia. Kurcze rzeczywiscie ten czas szybko leci K ma juz 4 m-ce i czas powoli wprowadzac nowe pokarmy. Postanowilam zaczac juz teraz bo moj maluch wiecznie glodny jest. Ja tez staram sie nie sadzac Kuby choc on bardzo by chcial, cale szczescie na bujaku nie ma mozliwosci usiasc a w wozku jest przypiety pasami bo z gondoli juz zrezygnowalismy.
Tak w ogole to musimy sprzedac wozek i chcemy kupic trzykolowy spacerowy bo nie mamy miejsca rzeby trzymac gondole i fotelik samochodowy a oddzielnie nie oplaca sie nam sprzedawac. fotelik tez juz musimy kupic nowy bo nam sie Bubu buntuje jak go wciskamy do samochodu. Ciasno mu sie juz zrobilo i strasznie placze jak ma jechac gdzies w foteliku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny
u nas nocka ok
jedna tylko pobudka o 1 i spanie do 7
teraz ja jem śniadanko a Maciuś na macie wariuje 🙂
otwierając rolety do góry powiedziałam do Maciusia co to kuźwa ma być?? wczoraj wiało zero śniegu a dzisiaj okropna zima śniegu po kolana...WIOSNO...przyjdź już!
a co do sadzania Maciusia to my też go nie sadzamy to był tylko jeden taki incydent do zdjęcia 🙂 tak to leży na leżaczku i na nim ma trochę plecki wyżej ale jest taki na wpół leżąco...też nie sadzam bo wiem ze to źle dla kręgosłupa będzie chciał siedzieć to sam usiądzie...
zmykam dokończyć śniadanie
do później pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziendoberek 🙂
i wiosny ani widac -u mnie tez scheisse 😞
u nas po szczepieniu okey..nawet obylo sie bez marudzenia...
kurde blade musimy jeszcze bardziej przesunac podroz ...wiec chyba jak dobrze pojdzie pojedziemy w czwartek rano - i to ja bede prowadzic- bo moj bedzie po nocy..katastrofa z tym przyjazdem.... dzis wizyta tesciow..a ja zaczne sie chyba pakowac...bo troche tego jednak bedzie...
Swietne maluszki wam rosna 🙂 sliczna Lenka i Macius 🙂 slodziaki:*
a co do siadania to poczytajcie troche...jak macie ochote...
http://parenting.pl/portal/siedzenie-niemowlat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas to samo - dzisiaj snieg 😞
Nocka taka sobie - Ole meczyła 2 dniowa kupa. Wiec była niespokojna - dopiero rano poszło - tradycyjnie na swoim tronie czyli lezaku. Zauwazylam ze ona kupe robi tylko na lezaku - od dwóch miesiecy nie zdarzyło sie zeby zrobiła w łózku albo wózku albo na rekach. Gorzej jak z niego wyrosnie 🙂
My dzis moze wybierzemy sie wkoncu załatwiac becikowe 🙂 bo do tej pory sie nie spieszylismy a na chrzciny sie przyda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jestem i ja.Oj coz to byla za noc Lenka sie wiercila stekala brzuszek miekki pierdki szly jak u starego ale cos jej nie pasowalo-identycznie jak byla pelnia, wiec oczy dzis na zapalki bede miala-czasami zla jestem na siebie ze nie potrafie polozyc sie razem z lenka na drzemke.wrrrrr

Co do pogody-u mnie wieje ze strach wychodzic niby -4 ale wiatr okropny

Ja tez nie sadzam Lenki bo nawet nie umie jeszcze-leci na boki przed siebie a poza tylko do zdjecia-choc fakt faktem Lenka bardzo zawsze sie poci na karczku z tylu i teraz hop siup i mozna jej obmyc szyjke z tylu ale kapiel zdecydowanie na lezaco.

Sto lat dla Olki-jejku nasze dzieciaczki dobijaja do polrocza-ale ten czas leci.Rok temu zdychalam jak glupia-rzygalam dalej niz widzialam oj nie mile wspomnienia ale bylo warto 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej hej
sto lat Olka i Maciuś (nasze pierwsze dzieciątko).

u nas biało, bielusienko i cały czas pada, ale ciepło na dworze i plucha ise od razu robi

ja rano K do przedszkoal i potem do Biedronki bo G jechał późnie to został z Małym
u nas nocka ok, po kupie o 18 M sie dorbze spało, z 1 pobudką 🙂 ale rano juz po 5 gaworzył głowśno...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karusia83 napisał(a):
http://www.youtube.com/my_videos_edit?video_id=NI-I8KuZID4&video_referrer=watch&ns=1&feature=mhsn

nie wiem czy mozna wogole odtworzyc ten filmik... probuje to poustawiac i mi nie wychodzi..dajcie znac jesli dziala prawidlowo..jesli nie to musze pokombinowac why?

U mnie nie dziala cos, wyswietlaja mi sie moje filmiki.
My pobudka o 6, ale o 20 T juz spal, w nocy 2 posilki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
thalia napisał(a):
Karusia83 napisał(a):
http://www.youtube.com/my_videos_edit?video_id=NI-I8KuZID4&video_referrer=watch&ns=1&feature=mhsn

nie wiem czy mozna wogole odtworzyc ten filmik... probuje to poustawiac i mi nie wychodzi..dajcie znac jesli dziala prawidlowo..jesli nie to musze pokombinowac why?

U mnie nie dziala cos, wyswietlaja mi sie moje filmiki.
My pobudka o 6, ale o 20 T juz spal, w nocy 2 posilki.

U mnie wyswietla sie filmik z Lenki czkawka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka!! Wczoraj Wiktorek usnął dopiero po 21,ale co się okazało bardzo długo spał. Do 3:25!!
Bym się wyspała,ale usnąć nie mogłam i do 2 czytałam książkę. Kolejna pobudka była przed 7.
Chciałabym,żeby dzisiejsza noc też taka była.
U nas pogoda do bani. Pada śnieg. Wczoraj nie byliśmy na spacerze, bo bardzo wiało i dziś
też go nie zaliczymy;-(
Edytko mam nadzieję,ze uda Wam się wszystko załatwić i konferencja dojdzie do skutku.
Śliczne zdjęcia. Dzieci jak marzenie.
Sto lat dla Maciusia i Oli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...