Skocz do zawartości

listopadówki 2012 (z brzuszka:) | Forum dla mam


edithd_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Mdli mnie juz na widok tego sniegu.Od 8 odsniezalam,mama siedziala z Lenka bo Marcin nawet z garazu nie mogl wyjechac tyle nawalilo sniegu jak tak dalej bedzie to juz my na podworku nie mamy gdzie wywalac tego sniegu tylko porobione tunele do chodzenia i na samochody.Co do tych tradycji to ja nie narzekam bo omija mnie koszt ubrania dziecka i oplat koscielnych zostaje tylko impreza a to nie lada wydatek.Mialam dzis jechac z siostra w poszukiwaniu kiecuni na chrzest dla Lenki znalazlysmy bardzo duzy i dobrze wyposazony sklep wiec w jednym kupimy wszystko.No i mialysmy i nie jedziemy bo zasypalo ze nawet droga krajowa jest ledwo przejezdna wiec moze jutro bedzie lepiej.Kto by pomyslal 4 kwiecien a sniegu jak by grudzien byl.Lence cos odmienilo sie z kaszka zatyka buzke i trzeba ja oszukiwac butelka z soczkiem wtedy otwiera i zjada i popija co2-3 lyzeczki i sie wysmiewa ze mnie bo ja tancuje wkolo zeby ladnie zjadla a ta ma ze mnie ubaw ale obiadki to buzia rozwalona jakby mial jej czolg wjechac z zupka 🙂 Moja jak zasypia o 19 budzi sie juz tylko o 3:40 na spiocha wyciaga mi cycusie(w dzien juz wogole nie cycusiuje wiec caly dzien zbieram cycusie na noc 🙂 ) i o 6 czasami 5:40 juz sie smieje i zagaduje wiec dzien zaczynamy wczesnie.Zabawic sie sama ukie wiec moge zrobic przy niej wiekszosc rzeczy ale i potrafi dac o sobie znac jak sie wszystko znudzi wiec Karinka ja mysle ze to nie jest twoje niedopatrzenie a tymbardziej wina poprostu to kwestia temperamentu dziecka jedno jest takie srugie takie.Ostatnio w tv widzialam dziecko 4mczne ktore w programi na zywo przez 30min spokojnie siedzialo na recach chyba u mamy i az sie zdziwilam bo Lena usiedziec tez umie ale max10mij pozniej sie wierci kreci wszystko ja ciekawi wiec jakie dziecko takie i zachowanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Karina tez uwazam ze to nie jest niczyj bląd w wychowaniu dziecka. To zalezy pewnie od charakteru. Moja Ola tez nie lui być sama. Umie sama sie bawic jakis czas ale to tez nie trwa niewiadomo ile. A tak to czasami nawet nie da mi odwrócic głowy do komputera bo chce zeby cały czas patrzec jej w oczy i mówic do niej 🙂 To tez zalezy od dnia. Przed swietami praktycznie cały dzien siedziała sama bo ja krzatałam sie po mieszkaniu gotowałam, sprzatałam i nie miała innego wyjscia. Troche pomarudziła ale tak to bawiła sie sama. A to na macie a to w lezaku,, w wózku itd. za długo w jednym miejscu tez jej nie pasuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej, ja dopiero co wrocilam, drugi dzien walki i wygrana !!! ale czuje satysfakcje, a z drugiej strony zlosc, ze musialam tak zabiegac o cos co mi sie nalezalo...
Karinka uwazam dokladnie tak jak Dziewczyny, dzieci sa rozne, T tez nie jest aniolkiem, a mimo to raczej nie czuje sie winna czemukolwiek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No to moje gratulacje Magda wygranej! Nalezało Ci sie wiec az wstyd ze musialas o to zabiegać. Strasznego masz "szefa".
Faktycznie cisza na forum. Ja dzis zabiegana. Miałam wizyte u fryzjera wiec 2 godzinki z głowy, póxniej polatałam troche po szmatkach dla małej kupiłam kilka rzeczy na lato, a teraz wrócilam z Ola z wizyty u kolezanki ze studiów. I tak nam minął cały dzien 🙂 Jutro ciag dalszy szopingowania. Moze upoluje cos ładnego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anula4ever napisał(a):
A dzis tu jaka cisza-Edyta walczy z projektem a reszta?Czy mi sie dobrze wydaje czy ostatnio megan tu malo jakos?


ja dzis nic z porojektem nie działałam, ale jakos nie miałam czasu nic napisac. u nas ok. Macio jakis dzis marudny - zrzucam na dziąsła.. waży 7450gr, (byłam po rcepty na szczepionki to mi go zważyli).
miałam dzis 2,5h zajęć z maturystami, zapisałam K na tance bo ją energia rozpiera, będzie chodzic z kolezanką z grupy do Domu kultury 1x/tyg we wtorki
jakis dół nie dopadł - ta pogoda mnie juz rozwala....

ide prasować


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja sobie tez na wesele szukam... ale nic nie moge znalźć na swoje gabaryty 🙂
Mi fryzjerka tez powiedziała ze szybko mi urosły włosy bo byłam u niej 2 miesiace temu a odrosty miałam juz ze hohoh. Ale niestety nadal wypadają garsciami. rzadzizna sie zrobiła...
No i u nas tez dziasła masakra teraz... Olka strasznie sie denerwuje i popłakuje nawet przez sen pcha rece w buzie i trze z płaczem. Wiec pewnie sie przedzierają pomału.
A pogoda szkoda gadac u nas cały dzien dzis sypał mokry snieg - wiec błoto sniegowe i chlapa. Na spacer ciezko w taka pogode. Juz mam dość, bo chciałabym wkoncu pochodzic na dłuzsze spacerki z Olą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nareszcie przestalo mnie bolec chyba wreszcie ta moja 8 mi wyrosla bo od tygodnia czuje ulge az dziwne 😉 a Lenka moze ten numer z kaszka to tez dziasla bo jak wsadzam jej lyzeczke to zaciska i puscic nie chce tak jakby myslala ze to gryzak no ale z zupka tak nie robi wiec nie wiem juz sama. Ja nie mam jak sie wyrwac teraz polatac po zklepach bo lazienka w robocie i coraz to pytanie a jak a co wiec musze byc wiec w wolnych chwilach siedze na allegro 😉 a dojda rzeczy z chrzcinami to juz wogole chyba wogole nawet do lazienki czasu nie bede miala 😉 jutro jak pogoda pozwoli smigam z siostra w poszukiwaniu kiecusi dla Lenki.Mam dosc tez tej pogody ale juz wole chlape niz tony sniegu bo chlapa zawsze zwiastuje ze moze wreszcie wiosna przyjdzie. A co do wiosny 😉 ja zawsze Lence spiewam na ululanie taka piosenke ("Tam daleko gdzie wysoka sosna maszeruje droga nasza wiosna ma spódniczke mini sznurowane butki i jeden warkoczyk krotki maszeruje wiosna a ptaki wokolo leca i swiergocza glosno i wesolo maszeruje wiosna w reku trzyma kwiat gdy do gory wzniesie zielenieje swiat) no i dzis tak spiewam spiewam i sama z siebie sie zasmialam ze chyba przestane ja spiewac bo cos wmaszerowac nie moze ta nasza wiosna furknelam smiechem sama do siebie az lenka mi sie obudzila i lulanie od poczatku ale tylko ta pioseneczka(nauczyla mnie ja spiewac moja siostrzenica) pomaga dolulac Lenke 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kurde anula to wyszukane piosenki spiewasz...ja na etapie " pieski male dwa poszly raz..."heheh cos wogole nie mam pamieci do piosenek...musze posluchac na youtubie i potem powtarzac...zreszta moje spiewanie...no ale moj dziec lubi jak falszuje...
dzis mi zapodala taki mega dzien marudzenia ze nawet moja mama i sasiadka nie dawaly rady! padla dopiero po 21! serio czasem wysiadam....strach sie bac co bedzie jak zacznie chodzic skoro teraz jest taka towarzyska to ponoc po tatusiu i ciekawska to po mamusi heheh.
Thalia gratulejszyn wygranej 🙂
anula powodzonka w zakupach dla Lenki 🙂
a co do charakteru itd no pewnie macie racje...ale ja i tak czuje ze moglam troche zapobiec temu ze teraz mala czuje sie jak ryba w wodzie jak ja nosza...
juz 23 a ja jeszcze nie padlam wyjatkowo...
milej nocki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
ja wcz padłam w trakcie prasowania. siadłam na tapczanie zeny przesegregować skarpetki i nie wime kiedy mnie ścieło....
M mi wcz MM nie chciał pic na noc, wkurzyłam sie na niego, ale jak zacisł usta to pol godz walki i nic. ale spał na cycusiu 5h w ciągu.... a w nocy 2 pobudki więc spoko.
ja od dzis zaczyna siłownie, bo mi takie niefajne falbany z tłuszczu zostały na biodrach, wkurza mnie to jak ubieram rajtki i mie sie gumki wbijają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karusia o ile sie orientuje to jestes z Czestochowy, masz jakies informacje, tzn interesuje mnie opinia o szpitalu na ul. mickiewicza 12, u nas nieciekawie ostatnio, ta moja praca, moj brat w szpitalu, w wielka sobote przyszla pod nasz dom sarna, ryczala jak baranek, chcielismy ja ratowac, bo lezala slaba, ale umarla. cos zlego krazy, ale mam nadzieje, ze to juz koniec!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Thalia ja osobiscie nic nie wiem..ale zrobie wywiad srodowiskowy dzis i ci napisze wieczorem co mowia znajomi o tym szpitalu...
u mnie odkad daje malej jablko normalnie leca kupki dzis juz byly dwie a jest po 8! z tego juz po raz kolejny w nocy akcja pampers...chyba wyhamuje troche z tym jablkiem...
jeszcze dzis odwiedziny kumpeli z liceum..ja nie wiem kiedy ogarne dom i zrobie cos do jedzonka..narazie udalo mi sie w piecu napalic...kurde przyzwyczil sie czlowiek do dobrego i wygody...
Dzis Ada przespala 5h u nas sie to rzadko zdarza wiec do odhaczenia w kalendarzu!heheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
cześć dziewczyny!
u nas zapanowało choróbsko, nie miałam wczoraj siły na nic, na szczęście Hela się trzyma
Thalia oby bratu jak najszybciej się polepszyło, dużo zdrowia dla niego, ech współczuję takich przeżyć 😘 a poza tym to super że wygrałaś sprawę z urlopem
Anula udanych zakupów, no i szczęscie że ci ta ósemka wyszła, pamiętam jak ja sie męczyłam, chyba pół roku wychodziła... ból nieziemski
Karusia tak jak dziewczyny mówią, to zależy od charakteru dziecka, po prostu tego nie przeskoczysz, Hela też potrzebuje dużo uwagi, pogodziłam się z tym, a może po prostu jestem uległa 😉 trochę cierpi na tym czystość naszego mieszkania, ale co tam... 😉
ja chyba też muszę się wybrać do fryzjera, bo na głowie jeden wielki nieład, a do tego od jakiegoś czasu włosy lecą jak szalone, najgorsze, że często znajduj,ę je w rączkach Heli
młoda drzemie od 20 minut, ja idę zafundować sobie herbaty z miodkiem.
Macie jeszcze jakieś sposoby na leczenie grypy dla karmiących?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
adzi napisał(a):
cześć dziewczyny!
u nas zapanowało choróbsko, nie miałam wczoraj siły na nic, na szczęście Hela się trzyma
Thalia oby bratu jak najszybciej się polepszyło, dużo zdrowia dla niego, ech współczuję takich przeżyć 😘 a poza tym to super że wygrałaś sprawę z urlopem
Anula udanych zakupów, no i szczęscie że ci ta ósemka wyszła, pamiętam jak ja sie męczyłam, chyba pół roku wychodziła... ból nieziemski
Karusia tak jak dziewczyny mówią, to zależy od charakteru dziecka, po prostu tego nie przeskoczysz, Hela też potrzebuje dużo uwagi, pogodziłam się z tym, a może po prostu jestem uległa 😉 trochę cierpi na tym czystość naszego mieszkania, ale co tam... 😉
ja chyba też muszę się wybrać do fryzjera, bo na głowie jeden wielki nieład, a do tego od jakiegoś czasu włosy lecą jak szalone, najgorsze, że często znajduj,ę je w rączkach Heli
młoda drzemie od 20 minut, ja idę zafundować sobie herbaty z miodkiem.
Macie jeszcze jakieś sposoby na leczenie grypy dla karmiących?


adzi, miód bardzo uczula. jest chyba największym alergenem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam sie z Wami z rana. Wczoraj nie mialam sily by cos pisac a dzisiaj jest jeszcze gorzej. K budzi mi sie teraz srednio co godz w nocy i padam przez to na pysk. Nie wiem czym to jest spowodowane. Dzisiaj na dodatek zrobil mi pobudke o 5 rano Teraz padl a ja juz mam po spaniu. Katar nadal go meczy mimo ze kropelki i frida caly czas w urzyciu.
Karusia moj Kuba tez ma tak jak Adusia. musi byc w centrum uwagi, w jednym miejscu nie usiedzi dluzej niz 5 min i najchetniej to byz rak nie schodzil. Tez sie zastanawialam czy nie popelnilam gdzies bledu na samym poczatku ale doszlam do wniosku ze Buba poprostu taki jest, potrzebuje wiecej uwagi niz inne dzieci. Moze z czasem mu przejdzie (oby) i bedzie sie dluzej zajmowal sam soba zreszta juz teraz widze ze sie zmienia, coraz bardziej interesuja go kolorowe zabawki i mysle, ze jak jego ruchy beda jeszcze bardziej skoordynowane to bedzie jeszcze lepiej.
No i jestem 2 godz poznij piszac tego samego posta bo K mi sie wybudzil i musialam go usypiac na nowo no i mi sie przysnelo razem z nim 😁.
jesli chodzi Megan to wiemz innego forum (podczytuje ale sie nie udzielam bo mi sie nie chce i nie lubie) ze ma problemy z Wiktorkiem bo maly zbyt malo wazy i za wolno przybiera i musi dokarmiac mm ale Wiktorek nie chce pic z butelki. Mam nadzieje ze sie nie pogniewa za to ze napisalam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jestem-pełen sukces-wszystko kupione dla Lenki do chrztu zmierzone ciuszki ale zdjecia nie zrobilam wiec pochwale sie juz na goraco po chrzcinach. Oczywiscie nie jest to szydelko azur i nic w podobie ale przemyslalam sprawe i cholernie w kosciele zimno wiec ma cieplejszy stroj 😉
Thalia-oj to sie narobilo ale trzeba byc dobrej mysli
Elmirka-no to dobrze ze choc tyle wiemy teraz co u Megan najwazniejszy bobas wiec moze jak sie ogarnie odezwie sie do nas
Edyta-nie dziwie sie ze padlas kiedys i ty musisz przeciez naladowac aku 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Thalia zdrowka dla brata.
Anula no powiedz co kupilas...jestes taka tajemnicza:P
Nie zapominajcie ze Edyta laduje sie na stojaco...wczoraj to bylo poprostu zuzycie baterii i czas na wymiane 🙂
ja ogarnelam dom i nawet zrobilam salatke grecka i paste..Ada dzis wyjatkowo bardzo pogodna..i czekamy na gosci..tez z dzieckiem ale juz 3 letnim....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...