Skocz do zawartości

listopadówki 2012 (z brzuszka:) | Forum dla mam


edithd_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Hej mamuski i dzieciaczki.
Juz po -ufffffffff
a teraz skrot 😉
A wiec Lenka spisala sie na medal jestem z niej mega duzmna przed osciolem sie zresetowala tylko organy zagraly zrobila wielkie oczy i cala msze patrzyla sie w ksiedza jak w obrazek.Moment chrztu rozbawila wszystkich nawet ksiedza bo ksiadz polewa woda a Lenka zadarla do tylu glowe i gdyby mogla mowic pewnie by walnela "czego mnie polewasz co ty robisz po co" az ksiadz musial ja zagadac bo sie nie dala polac 😉
Pozniej troche zaczelo jej sie nudzic ale zabawilam ja to sie zaczela smiac na caly kosciol 😉
Az wszyscy byli w szoku jakie rozrywkowe dziecko byla ona i 2 inne dziewczynki wiec bylo razniej.
Imprezka w domu sie udala jedzenia zostalo nam chyba na miesiac wiec -GARY ZEGNAJCIE NA MIESIAC 😉
Wszystkim wszystko smakowalo ponapijali sie jak bąki 😉
ja do 23:30 sprzatalam bo nie chcialam zostawic sobie nic na dzisiaj bo jak juz dzien rozwalony to rozwalony
Lenka chyba z tego naplywu zdarzen miala dziwne sny bo 2 razy z jekami sie krecila ale spala ladnie no miala problem zanac ale jak usnela to spala 😉
W nastepnym poscie wrzuce kilka foteczek
Przepraszam ze nie jestem na topie cos mnie minelo?Ale duzo tego do czytania i chyba nie dam rady nadrobic zaleglosci
Acha mialam dzis miec szczepienie ale ze wzgledu ze Lenka w tamtym tygodniu brala Zyrtec to mamy odlozone az na 13 maja bo nasza pielegniarka wylatuje do Stanow na majowke do syna i jak wroci to dopiero ale to mowila ze nie szkodzi bo do tej pory wszystkie szczepienia byly terminowo i jak to jedno sie przesunie to nic sie nie stanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dopiero teraz ogarnelam dom po chrzcinach wszystko popakowane wiekszosc co sie dalo pomrozone na biegu salatki przystawki i ciasto-wychodzi nam hokiem juz jedzenie ale szkoda wywalic oddalam po rodzinie troche bo nie dali byamy rady tego zjesc.Kurcze tyle tego wszyatkiego a juz po wszystkim fajnie ze sie udalo ale szkoda ze juz tego powtorzyc sie nie da.Lenka byla aniolkiem a teraz jest mega wielkim aniolkiem smieje sie gada pluje i rozpiera ja energia inne dziecko 🙂 no i z nowosci podalam jej dzis gluten przed chrzcinami z wiadomych przyczyn wstrzymalam sie ale dzis dodalam do kaszki lyzeczke kaszki mannej z Nestle i jakos Lence chyba lepiej smakowalo bo z apetytem wsunela kaszke.Teraz czas na relax telenowele dwojkowe kapiel i spac bo czas teoche odpoczac.Goska-a jak u was w w ta niedziele tak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nam tez gluten za drugim podaniem wszedł bez problemu, juz tydzien wsuwamy

no i mamy od 2 di ząbka 🙂))

no i niestety
kamila, karina, magda i god knows kto jeszcze nie potrafią sie zalgować. trzabyłoby sie przenieść...
ja założyłam forum (darmowe) ale dalej tego nei ogarniam............... nie potrafię nawet posta tam wysłać...ktoś ma pojęcie, potrafi coś ząłozyc?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No to co zosyalysmy tu same wychodzi na to ze przez kolejne udoskonalenia trzeba zrobic wypad bo skoro polowa z nas nie moze nic napisac to trzeba cos wykombinowac nowego moze do 3 razy sztuka z przenosinami i wypali bo wychodzi ze co pol roku musimy sie przez udogodnienia przenosic.Ja niestaty tematow prywatnego forum nie pgarniam ale pomysle co mozna z tym zrobic.A mi Lenka przez jeden dzien sie wyregulowala ze juz nie pgarniam wstaje o 5 o 7:30 znow drzemie do 9 pozniej od 11-13 i ok 15 musze znow ja lulac na godzine chociaz bo do 19 do kapania mi by padla albo byla by taka grymasna ze nie daloby rady z nia wytrzymac wszystko sie posypalo przez chrzciny i ta godzina wczesnej pobudki pozniej tak caly dzien sie placze wiec wstalam o 5 i ide dalej podrzemac bo caly dzien przede mna a ledwo oczy mi sie otwieraja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U mnie działa ok. Ja kiedys temat forów miałam w jednym paluszku bo z mezem mielismy załozone jedno i administrowalismy razem - teraz musiałabym przysiasc i zobaczyc 🙂
Edyta gratki ząbka 🙂 Teraz Maciej będzie Cię kąsał 🙂

Ania tak u nas ten dzien w niedziele. Narazie luz... nic nie mamy zrobione ale jakos miekko mi to przychodzi. Narazie kucharka nie dala mi jeszcze znac co i jak. Dzis ma dzwonic wiec pewnie dopiero ustalimy menu i da liste zakupów. Mąż wział urlop wiec bedzie latał po sklepach 🙂
Ja Ole mam ubraną, swieca i szatka przyszła wczoraj, chrzestni są wiec najwazniejsze gotowe 🙂 A reszta to co bedzie to bedzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anula4ever napisał(a):
No to co zosyalysmy tu same wychodzi na to ze przez kolejne udoskonalenia trzeba zrobic wypad bo skoro polowa z nas nie moze nic napisac to trzeba cos wykombinowac nowego moze do 3 razy sztuka z przenosinami i wypali bo wychodzi ze co pol roku musimy sie przez udogodnienia przenosic.Ja niestaty tematow prywatnego forum nie pgarniam ale pomysle co mozna z tym zrobic.A mi Lenka przez jeden dzien sie wyregulowala ze juz nie pgarniam wstaje o 5 o 7:30 znow drzemie do 9 pozniej od 11-13 i ok 15 musze znow ja lulac na godzine chociaz bo do 19 do kapania mi by padla albo byla by taka grymasna ze nie daloby rady z nia wytrzymac wszystko sie posypalo przez chrzciny i ta godzina wczesnej pobudki pozniej tak caly dzien sie placze wiec wstalam o 5 i ide dalej podrzemac bo caly dzien przede mna a ledwo oczy mi sie otwieraja

Jak to połowa z Was nie może pisać?
O co chodzi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
admin napisał(a):
anula4ever napisał(a):
No to co zosyalysmy tu same wychodzi na to ze przez kolejne udoskonalenia trzeba zrobic wypad bo skoro polowa z nas nie moze nic napisac to trzeba cos wykombinowac nowego moze do 3 razy sztuka z przenosinami i wypali bo wychodzi ze co pol roku musimy sie przez udogodnienia przenosic.Ja niestaty tematow prywatnego forum nie pgarniam ale pomysle co mozna z tym zrobic.A mi Lenka przez jeden dzien sie wyregulowala ze juz nie pgarniam wstaje o 5 o 7:30 znow drzemie do 9 pozniej od 11-13 i ok 15 musze znow ja lulac na godzine chociaz bo do 19 do kapania mi by padla albo byla by taka grymasna ze nie daloby rady z nia wytrzymac wszystko sie posypalo przez chrzciny i ta godzina wczesnej pobudki pozniej tak caly dzien sie placze wiec wstalam o 5 i ide dalej podrzemac bo caly dzien przede mna a ledwo oczy mi sie otwieraja

Jak to połowa z Was nie może pisać?
O co chodzi?

Same nie wiemy o co chodzi. Po awarii serwera dziewczyny nie moga sie zalogowac 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
admin napisał(a):
hmm...
pojawia się jakiś komunikat?
Nikt do mnie nie zgłaszał problemów z logowaniem po awarii serwera, a tu czytam, że wprowadziliśmy jakieś "udoskonalenia". Jakie?
Nie wiem w czym może być problem.

Poprostu połowa z dziewczyn "od nas" nie może się zalogować i pisać na forum. mamy ze sobą kontakt poza forum stąd mamy te informacje.Pojawilysmy sie tu bo kiedys na innym forum byly te same problemy i sytuacja lubi sie powtarzac.Ok bledy bledami ale cos musi byc na rzeczy skoro jedni moga sie zalogowac i pisac a inni nie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nie twierdzę, że nie, że nie ma błędów ale nie wiem o co chodzi, w czym jest problem bo u mnie strona działa. Może spróbujcie wyczyścić cache w przeglądarce. Po wprowadzeniu komunikatu o Polityce Prywatności w związku z wymogami UE została zaktualizowana wersja skryptu i może część przeglądarek nie odświeżyło zmiany.
Wyczyszczenie cache w przeglądarce może rozwiązać problem.
Jedna osoba pisała na tym na FB Mamusiek, że u niej to pomogło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
bardzo się cieszę 🙂
Co do samego komunikatu o Polityce Prywatności to taki jest odgórny nakaz. Każda strona, która wykorzystuje cookies (a 99% stron korzysta z cookies) od 22 marca ma obowiązek informować o tym użytkowników.
Nie miałem wyjścia, musiałem wprowadzić zmiany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Mamusie
Cześć dziewczyny 🙂 długo mnie nie było ale to przez brak czasu(to pewnie żadne wytłumaczenie bo nie tylko ja mam dziecko 🙂)ale moja Ania wykańcza mnie 😮 nerwus taki że klękajcie narody.Nie pozwoli nawet mamie spokojnie coś zjeść a co mówiąc dopiero żeby skorzystać z neta 😁 Wszystko wymusza płaczem bez łez 🙂A co tam u Was słychać?Jak pociechy się chowają??pozdrawiam i postaram się częściej zaglądać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...