Skocz do zawartości

Pażdziernik 2012 | Forum dla mam


danusia1985_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
danusia1985 napisał(a):
Aniu mi po szczepieniu mowili zeby smarowac altacetem.
Olga jest najmlodsza a wazy 6 kg, no ale duza sie urodzila bo 3.950 😉

Aniu myslalam o 3+ bo mloda z tego 0 nie chce pic, nie wiem czy to kwestia smoczka czy tego ze nie chce rezygnowac z cyca.


Altacetu akurat nie mam 😞
Ja jednak dam Zuzi 2 raz ze smoczka 3+ za ok 2 tygodnie bo znowu całą szyję miała w mleku 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • karolka84_m

    1422

  • danusia1985_m

    1133

  • Nacudja_m

    820

  • ania1301_m

    1321

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Moja nie ulewała od urodzenia. Zaczęło jej się ulewać dopiero później. Zaczynam się zastanawiać, czy to nie od BioGai. Już kiedyś podejrzewałam, że to od tego, ale przez chwilę było dobrze, a teraz znowu się zaczęło.

Mojej na wadze prawie na pewno stuknęło 7000 g 🤪 Ale ona ma już prawie na pewno więcej niż 68 cm, bo jej zaczęłam wkładać ubranka na 74 i w zasadzie są prawie dobre 😁 A jest tylko na piersi... 🙃

Aniu, z tym altacetem to chyba jest różnie. Moja pediatra powiedziała mi przy pierwszym szczepieniu, że odchodzi się od altacetu, bo podobno może miec szkodliwe działanie w przypadku takich maluszków. Podała mi taki przepis - łyżeczka sody + pół szklanki wody. Wymieszać i robić okłady 3-4 razy dziennie. Namocz w takim roztworze np. gazik i delikatnie zamocuj go bandażem na jakieś pół godziny.

Dobrej nocy dziewczyny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mój Tomuś też gorzej znosił to drugie szczepienie, strasznie marudził przez 3 dni, ale na szczęście nie miał gorączki i nóżka też mu nie spuchła, zaraz po szczepieniu zrobiłam mu okład z altacetu w żelu tak jak mi kazała pielęgniarka. Tylko że on miał tylko jedno kłucie zamiast trzech.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Deira napisał(a):

Mojej na wadze prawie na pewno stuknęło 7000 g 🤪 Ale ona ma już prawie na pewno więcej niż 68 cm, bo jej zaczęłam wkładać ubranka na 74 i w zasadzie są prawie dobre 😁 A jest tylko na piersi... 🙃

to nasze dzieciaczki są wyrośnięte, mój już waży 7700, ale z reguły chłopcy są nieco więksi niż dziewczynki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam się 🙂
noc minęła spokojnie, pobudka o 3 i o 7 🙂 Brak gorączki i na chwilę obecną marudzenia też nie ma 🙂 Nóżki też spuchnięte nie są 🙂

Zuzka od kilku dni odkryła, że do buźki można włożyć nie tylko palce ale całą piąstkę i już 2 razy nam się porzygała :/
A dzisiaj od rana tak gada, ale bez uśmiechu tylko takie smutne gadanie, chyba się żali na to wczorajsze szczepienie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny 🙂
Ale moja cyrki wyprawia w nocy. Od 3 co pół godziny pobudka. Marudzenie, stękanie i tylko smoczek pomaga. Do momentu póki go nie wypluje, bo wtedy zaczyna się od nowa 🤢 Dobrze, że chociaż w dzień ma dwie dłuższe drzemki, to mogę odpocząć albo coś wokół siebie porobić.

FiAnn, a na zdjęciu Twój synek wygląda na dużo drobniejszego niż 7700 g 🙂 Będą miały co zrzucać nasze maluchy jak zaczną biegać 😁

Dzięki za info o pamperach w Kauflandzie 🙂 Też mam blisko to podskoczę jutro po szczepieniu Małej 🙂 Nie używaliśmy jeszcze tych pomarańczowych, ale wypróbujemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
To ja te pampersy wypróbuję ale innym razem bo narazie mam zapas...
Czytając Was to mam wrażenie że ja mam złote dziecko... 😮 moja Asia przesypia całe noce np dziś od 22 do 7:30 i bez żadnego karmienia ani pobudki i tak jest cały czas... Nie ciąga smoka nie ma żadnych dolegliwości, płacze tylko jak jest glona... ja nie wiem... obym nie zapeszyła... 🤢 Dziś cały czas leży i ciąga łapki namiętnie...
Deira współczuję Ci takich przebojów... Odsypiaj w dzień jak i mała śpi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moja ogolnie nie jest marudą, wiadomo jak ja cos boli albo pierdy mecza to i jest nieznosna, ale tak poza tym to sie ciagle cieszy 🙂 nocki roznie, ale rzadko sie zdarza, zeby dziecko karmione wylacznie cycem przesypialo cala noc...moja sie budzi 2 razy w nocy - i tak uwazam, ze jest niezle 😉 z tym smokiem w nocy to miala loty przez jakis czas, mam nadzieje, ze to sie juz nie powtorzy 🙂
A pampy pomaranczowe kupie, ale juz 4, bo 3 mamy jeszcze trzy paki zapasu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...