Skocz do zawartości

Pażdziernik 2012 | Forum dla mam


danusia1985_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Ja też się tylko witam i uciekamy jak się tylko Zuzia obudzi na spacerek 🙂
I chyba też cały dzień jak wczoraj poza domem więc odezwę się pod wieczór.

Nacudja my te bez picia si,ę nigdzie nie wybieramy 🙂 Zuzia dulda jakby wiecznie na kacu była 😉 😜

Anetko jak tylko stan podgorączkowy to może męczył się z kupą i stąd to. Buziaczki dla Młodego 😘

Miłego dla wszystkich!!! Buziaczki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • karolka84_m

    1422

  • danusia1985_m

    1133

  • Nacudja_m

    820

  • ania1301_m

    1321

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
Igorek jest jak dr Jekyll i mr Hyde 😉 Dziś bez histerii pozwolił mi okno umyć, a sam leżał w drugim pokoju na podłodze na kocu 😮 Nie poznaję swojego syna 🙂 Oby mu już tak zostało 🙂
A teraz też lecimy na spacer. Tylko nie wiem w co go ubrać, bo jest 20 stopni w cieniu 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No po kupce troche spokojniejszy ale ciagle utrzymuje mu sie 37.7 gdzie zawsze ma 36.6 lub 36.5 wiec moze dalej go cos tam meczy.. W pewnym momencie mial juz 38.5 i nie wiedzialam co robic bo ani katar ani kaszel nic tylko ta temperatura, dalam mu Panodil na zbicie i troszeczke zeszlo.. Dalam mu tez sliwke moze cos go ruszy wiecej .. Zastanawiam sie tylko po czym go tak zatkalo..Od urodzenia nie mial problemow kupkowych , moze za duzo wczoraj zjadl? Zdziwilam sie ze wciagnal caly sloiczek duzy wczoraj no i na noc kaszke zjadl tez cala porcje jaka mu zrobilam .. Moze brzuszek mu sie obciazy.:P Oby to zeszlo ..

Nacudja mowilam , Igorek poprostu czekal na wiosne.. Super ze w koncu daje Ci troszke luzu.. 🙂 Macie az 20 stopni.. Kurde , w jakiej czesci Polski mieszkasz?? U nas jest dzis jakies 13 ale szaro i wieje , cos mi sie zapowiada na deszcz .. Ale jak wyszlam z psem to w sumie ciepelko nawet .. My dzis sobie darujemy spacer, poki nie wiem co dolega mojemu dziecku nie wynurzam sie za bardzo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Faaajnie macie.. Karolka a gdzie mieszkasz na zachodzie? Ja pochodze z polnocnego zachodu , nad samym morzem , Swinoujscie 🙂

Kurde wiecie co..moj maly po tej sliwce kupke zrobil normalna takze ta goraczka chyba nie przez to... Od godziny juz spi sam w swoim lozeczku, co w ciagu dnia mu sie nigdy nie zdarza.. Mierzylam mu temperature przed chwila i ma 38,3 .. troche sie zaczynam niepokoic.. W buzi ,na tyle na ile moge zobaczyc to nie widze zadnych nowosci typu rozpulchnione dziaselka itp.. Sama juz nie wiem o co chodzi, ani katarku ani kaszlu nie ma....

W ogole to przed wczoraj zamowilam wywolanie zdjec Olisiowi do albumu , i kurde glupia nie spojrzalam na rozmiar, wzielam standardowe jakie mieli , dzis zdjecia przyszly i chcialam wlozyc jedno zobaczyc - okazalo sie ze sa za duze............Nie wiem co teraz zrobic przeciez 100zdjec nie pojdzie sie .........Nie wiem czy popodcinac je czy jak.. Album ma rozmiar 10x15 a ja zdjecia mam 11x15... Nastepnym razem pukne sie w lep zanim zamowie cos bez zastanowienia..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anecia ja mieszkam w Poznaniu od paru ładnych latek 🙂 a w Świnoujsciu bylam ze dwa razy na wakacjach 😉

Ja teraz wszystko zwalam na ząbki mimo, ze na razie nic nie widac 😜 no ale organizm moze sie przygotowywac bardzo dlugo na takie zmiany, wiec Olis moze tez z tego powodu cierpi...
Nie zostalo Ci chyba nic innego jak zabrac sie za podcinanie fotek 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
I co Karolka, podobalo Ci sie Swinoujscie? My tamtejsi uwazamy ze to miasto kuracjuszy no i zyje tylko latem ...


No chyba tak bede musiala zrobic.. Za glupote przyplace teraz godzinami przy przycinaniu haha 🙂
No a maly odmowil obiadku, troszke poskubal z lyzeczki i nie chcial , za to bardzo smakuje mu panodil na zbicie goraczki.. Slodziutkie to i buzia otwarta..

No ja mam nadzieje ze to zabki a nic gorszego.. Juz raz bylismy na antybiotyku ktory doslownie wyzebralam od lekarza bo tu sluzba zdrowia ma wiele do zyczenia pod takim wzgledem .. Dla nich jesli nie jestes umierajacy to jestes zdrowy .. Za to jesli chodzi o opieke szpitalna w sensie porod i poporodowa to nie mam nic do zarzucenia a wrecz moge pochwalic..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tastus zajmuje sie Olga wiec do 19 mam relax 😁 kurcze dopiero przed chwila zauwazylam ze mi mocno przypieklo dekold i jeszcze bardziej plecy 🤢 cos juz czuje ze bede cierpiec, na dodatek na dloniach mam paskudna wysypke bo w niedziele bylismy w mc donald'sie no i ja zawsze po takim swinstwie dostaje wysypke, no ale straszna ochote mialam to teraz mam. Olga mimo ze smaruje ja kremem z filtrem 50 to wyglada jak brzoskwinka- po tatusiu ma ciemna karnacje bo ja mimo ze mam ciemne oczy jestem jasnej karnacji a ona to ciemna karnacja i czarne oczy jak wegiel jak moja mama.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No faktycznie, żeby trafić na pogodę nad polskim morzem to prawie jak wygrać w totka 😉 Ja w Świnoujściu niestety nie byłam i chyba szybko tam nie będę 😞
Anetko a może to trzydniówka?? Pogadaj z ajablonką bo Asia miała trzydniówkę to Ci powie jakie objawy.
My przed 19 wróciliśmy do domu i chwilkę pobawiliśmy się z Zuzką i prawie na podłodze zasnęła 🙂 Mnie też dzisiejszy dzień wymęczył, chyba za długo na słońcu byłam bo mnie głowa zaczęła przed chwilką boleć. No i nogi mi wchodzą tam gdzie się plecy kończą 🤢 Chyba zaraz się położę do łóżeczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzis filipek mial paskudne popoludnie poszlismy na pole w spacerowce dopiero co zmienilam z glebokiego i krzyki i placze wiec wrocilismy do domu jeszcze z pol godz plakal juz nie wiedzialam co mu jest wkoncu taki zaplakay zasnal na 30min, wstal szczesliwy a zachwile znowu marudny i placzliwy , nie wiem na co zgonic wazne ze juz spi , jestem dzis padnieta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry wieczór 🙂
Aneciia ja mieszkam w samym centrum Polski w Łodzi 🙂 I tutaj była piękna pogoda. mamy lato zamiast wiosny 😉 A w Świnoujściu nie byłam nigdy i pewnie szybko tego nie nadrobię. Niestety nie mam pomysłu co może być Olisiowi, więc nie będę w tej sprawie nic radzić.

Igor dostał dziś pierwszy raz kaszkę na kolację. Popchnął cycem i poszedł spać. Zobaczymy czy to coś da. mam wątpliwości, bo jemu w nocy się najlepiej je. W dzień go wszystko rozprasza.
Kupiłam mu sok bananowy i dałam na spacerze z niekapka. No coś tam pociągnął, ale bez szaleństw. Myślałam, że bananka ukochanego lepiej wciągnie.
Na deser tata probował mu dać gruszki i nawet buzi nie chciał otworzyć, więc oczywiście M się poddał i stwierdził, że Mały nie chce jeść. Ja otworzyłam słoik banana z morelami i nagle już chciał jeść. Chyba już nawet nie będę próbowała mu nic innego podawać tylko same mixy bananowe.
No i wreszcie doczekałam się wyciągnięcia z piwnicy spacerówki, także jutro debiutujemy 🙂 I Kiniak nie strasz mnie, że na spacerze w spacerówce dzieci płaczą 😉 Mój się nudzi i marudzi w gondoli, więc wierzę, że nowy wózek mu się spodoba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Olga jednakowo marudzila w gondoli i spacerowce- poprostu jak jej cos sie nie podoba albo chce spac to jeczy.
Ja chyba bede musiala gotowac dla niej obiadki 🥴 dzis znowu zjadla bez marudzenia 180 ml a wczesniej za nic nie chciala zjesc calego sloiczka co ma 125. Mi tez ten moj bardziej smakowal musze przyznac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ugotowane obiadki sa o niebo lepsze od tych sloiczkowych 🙂 Ula dwa dni dostawala w zlobku obiadek ugotowany przeze mnie i wcinala wszystko, choc porcja byla wieksza niz w tych sloiczkowych obiadkach, ktore nie zawsze zje do konca 🙂

Wlasnie tez zauwazylam, ze Ula w spacerowce zaczela marudzic, nie wiem czym to jest spowodowane, ale prawie zawsze jest zdenerwowana jadac w niej 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry wieczór 🙂
U nas minął kolejny piękny, słoneczny i spacerowy dzień 🙂
Deira, strasznie Ci współczuję...
Karolka mnie też nie wysyłają na badania, ja swoich pracowników zawsze wysyłam, ale centrala gdzie ja podlegam stwierdziła że nie muszę 😜
Anetko może to faktycznie ta trzydnówka, jak Asia miała to też temp. ponad 38 stopni, mało jadła i dużo spała.... Trzeciego dnia spadła do ok 37 i wysypka 🙂 a po 5 dniach było po wszystkim. Dodam jeszcze że Asia miała cały czas dobry humor jakby wogóle nie miała gorączki 😁
U nas na spacerze butla z piciem obowiązkowa 😁 Szukam teraz spacerówki ale ciężko znaleźć samą fajną, przeważnie są 2 lub 3 w1 Co myślicie o takim ? Znalazłam u mnie w mieście i jutro jadę zobaczyć, tylko ten co mam kupić jest bordowy :
https://www.google.pl/search?safe=active&hl=pl&q=w%C3%B3zek+quinny+buzz&bav=on.2,or.r_qf.&biw=1600&bih=732&um=1&ie=UTF-8&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=iUdwUbT_D-nL4ATDi4CIAQ#imgrc=ZeKoKcVnszG6nM%3A%3BIjx8Ti-0ZcsVDM%3Bhttp%253A%252F%252Fp.alejka.pl%252Fi2%252Fp_new%252F39%252F01%252Fwozek-wielofunkcyjny-quinny-buzz-3-wawe_0_b.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Falejka.pl%252Fwozek-wielofunkcyjny-quinny-buzz-3-wawe.html%3B640%3B454
Asia w tym wózku co mamy jeździ bardzo ąldnie, ciekawe jak będzie ze spacerówką....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kurde moze to i ta trzydniowka.. nie wiem..C aly dzien na zmiane zbijalam mu temp z 38,8 do max 37.5 , byl mega spiacy, marudny troszke , niczym specjalnie nie zainteresowany ale bawil sie po swojemu chociaz szybko sie nudzil..No i taki przytulak z niego byl dzis.. JAk nam sie gotowal obiad to wzielam go na rece i przytulil mi sie do cycka i tak sobie lezal na brzuszku.. No i z jedzeniem koszmar .. Ani obiadu, ani cycka , wieczorem przed spaniem troszke kaszki i cyca pociagnal na sen.. Co chwila chodze jak poparzona z tym termometrem..

Ja wieczor spedzilam na przycinaniu zdjec ale jestem zadowolona, nie widac tego ze cos z nimi robilam i album wyglada super.. Zaczyna sie zdjeciem usg , i leci chronologicznie.. 🙂 Wszystko ladnie popodpisywalam, bedzie mial pamiatke zpierwszego roku zycia.. 🙂 Polowa juz zapelniona 🙂

Moj Olis lubi jezdzic w wozku, nie robi mu to roznicy , popatrzy popatrzy i idzie spac a jak sie obudzi to sie bawi czyms co akurat ma pod reka ..

Swinoujscie ogolnie jest nudnym miastem, pelno starych ludzi , ktorzy przyjezdzaja nad morze sie leczyc szczegolnie latem.. No i niemcow od groma.. Jedyny plus to najpiekniejsza plaza w Polsce 🙂 tym sie szczyca od lat 🙂 Mlodzi ludzie stamtad uciekaja bo tam nie ma przyszlosci..No ale latem na rybke , promenade , odpoczynek nienajgorsze miejsce.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...