Skocz do zawartości

Grudnióweczki 2012 | Forum dla mam


skwara_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Emiilka nie przejmuj się ja mam to samo jak mały długo płacze to ja razem z nim ...mam ochotę wtedy rozpłynąć się w powietrzu ...mam poczucie że kompletnie sobie nie radzę że jestem do dupy mamą itp itd...najgorzej to w momentach karmienia kiedy mały nie chwyta cyca i się denerwuje...karmię w kapturkach bo mam za małe brodawki....koszmar...czsami jest ok i łapie od razu a czasem mu się zwyczajnie nie chce i płacze okropnie...
Dziewczyny jak u was wygląda albo wyglądała sytuacja z odchodami...bo u mnie już prawie nic nie schodzi śladowe ilości mam takie wodniste bardzo ale to dosłwnie zwykła mała wkładka na dobę.
Byłam u Ginki w zeszłym tyg i dała mi jakieś czopki ziołowe żeby mi się rozwarcie znowu zrobiło bo prawie zamknięte ujscie już miałam ale jak na moje oko to nie wiele to pomogło...kazała mi jechać do szpitala jakbym gorączki dostała ...teraz mam paranoje że dostanę jakiegoś zapalenia i mnie skrobać będą....nie wiem czy to ma tyle schodzić czy to za mało...no i nie mam temperatury ale takie uderzenia gorąca od paru dni co jakiś czas jak mnie trafi to mam wrażenie że mam z 40 stopni oi to trwa tak 10-15 min i przechodzi...macie takie przeboje? jak u was z ilością tych odchodów?.........poród miał być wybawieniem a tu psikus inne rewelacje się zaczęły 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Drogie najwspanialsze ukochane mamusie 🙂 Niestety jak zauwazylyscie nie mam nas tu w komplecie bo to "jakze cudowne forum" szfankuje na maxa.
Jest pomysł stworzenia naszego prywatnego forum gdzie mogłybyśmy dzielić sie swoimi radościami, problemami dnia codziennego bez ingerencji innych.Jak wam sie podoba ten pomysl?
Anitek posiada takie forum tylko chodzi nam oto czy chcecie sie przeprowadzić 🙂 ostatni raz juz na swoje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wiadomosc od Anitek:

Www.grudnioweczki2012.fora.pl to adres forum. Po rejestracji ja bede musiala zatwierdzic uzytkownika i dopiero wtedy dana osoba bedzoe mogla wejsc na forum. W taki sposob forum bedzie prywatne i tylko zatwierdzone osoby beda mogly czytac i pisac posty. Tak wiec bedziemy mogly sobie spokojnie pisac bez obaw ze stetki oczu czyta wszystko.

Dziewczyny, przeprowadzka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No słuchajcie laseczki, świetny pomysł! Ja wolę prywatność i to, żeby każda mogła korzystać z forum. A nie, że zalogować się nie można...

Dorotex - masz rację, Jaśminka - kruszynka 🙂. Pije jednak z dnia na dzień coraz więcej na jeden posiłek i teraz jest 75-80ml! Już się nie mogę doczekać tego ważenia przed szczepieniami. 🙂

Zarejestrowałam się na naszym nowym forum, czekam na potwierdzenie, jupi! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • 6 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...
  • Mamusie
Witam Mamusie 🙂
wraz z innymi mamusiami utworzyłam na Facebooku grupę, na której sprzedajemy niedrogo zadbane ciuszki i inne rzeczy po naszych córeczkach (rozmiary 62-92) 🙂 są tam nawet ciuszki dla chłopczyka, ponieważ koleżanka wystawiła rzeczy po swoim synku, może akurat coś się Wam u nas spodoba 😉 oto link do grupy:
https://www.facebook.com/groups/178588105665471/

Pozdrawiam i serdecznie zapraszam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...