Skocz do zawartości

Styczniówki 2013 | Forum dla mam


Margaritaee_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Ania87 napisał(a):
michasia24 napisał(a):
Hehe już nie długo 😁 jeszcze zatesknimy za brzuszkami 😜 😉


oj to na pewno 🙂 jak by nie patrzeć to cudowne mieć w sobie maleństwo , czuć jego ruchy 😉
faceci mogą nam tylko pozazdrościć 😉
hehe a moj nie raz czuje 😜 jak sie obroci plecami a ja sie przytule do niego i mnie maly kopnie 😁 😁 😁 to on tez to czuje 😁 😁 😁 haha
ja tam napewno zatesknie za brzuszkiem 😁 choc czuje sie nie raz jak niepelnosprawna 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ania87 napisał(a):
No i mamy już 2 styczniowe mamusie i szykuje się 3 😉
sa 4 mamusie styczniowe juz jedna z listopada w tym 🙂 a ja jestem 5 😁 ale moj synek jest za leniwy i nie chce mu sie za bardzo wychodzic. jak zaczol w piatek tak do dzis 🤪 ciekawe kiedy w koncu st 🤪ane sie ta prawdziwa mamusia 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • Mamusie
Hej dziewczyny my od poniedziałku w domku już jesteśmy. Kamilek ma się dobrze, przesypia prawie cała noc także za dużo nie trzeba wstawać. Mój malutki synuś już taki fajny śmieje się do wszystkich i jest taki kochany mój dzielny mężczyzna. Za miesiąc na wizytę kontrolną do Łodzi jedziemy, żeby zobaczyć czy wszystko z naszym malutkim serduszkiem w porządku. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Mamusie
Cześć dziewczyny 🙂
Piszecie tu jeszcze ?
Chciałam się przywitać tutaj u styczniówek, choć na brzuszku byłam marcówką, tylko z powodu komplikacji maluszek przyszedł na świat 18.01 (6 tyg przed czasem)
Pozdrawiamy Was serdecznie i piszcie co tam u Was i u maluszków słychać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AniaL92 napisał(a):
Cześć dziewczyny 🙂
Piszecie tu jeszcze ?
Chciałam się przywitać tutaj u styczniówek, choć na brzuszku byłam marcówką, tylko z powodu komplikacji maluszek przyszedł na świat 18.01 (6 tyg przed czasem)
Pozdrawiamy Was serdecznie i piszcie co tam u Was i u maluszków słychać 🙂


Zapraszamy na brzuszek do styczniówek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...