Skocz do zawarto艣ci

Kwiecie艅 2013:) | Forum dla mam


Hania_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym w膮tku

Najbardziej rozmowne osoby w tym w膮tku

  • Mamusie
Madziu a w domu organizujecie chrzest?

Ja w艂a艣nie te偶 zaczynam organizacje.
Chrzest ma by膰 w pierwszy weekend lipca czyli 6 albo 7 馃檪
Mieli艣my robi膰 w restauracji ale po przemy艣leniach stwierdzi艂am 偶e b臋dzie dom. Mamy spory salon wi臋c miejsce jest a dzieciaczki b臋d膮 mog艂y bawi膰 sie na ogrodzie. Ewentualnie si臋 basen dla nich roz艂o偶y.
Tylko szukam dobrej kucharki, jak nie znajd臋 to ewentualnie catering.

Jakie dania przewidujesz na chrzcie Madziu?

A Wy Dziewczyny macie ju偶 daty?
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
Ilonko u nas jeszcze data nie wybrana ale to z powodu podw贸jnej imprezy w jednym dniu. Poniewa偶 mamy plan bra膰 ko艣cielny i chrzest Szymona razem w jednym dniu....

Jak tam dziewczyny u was z kupkami? Szymon robi raz na kilka dni i to si臋 biedulek m臋czy jak ju偶 robi.
Byli艣my wczoraj na szczepieniu, Smerfik m贸j wa偶y ju偶 4,4kg klusek jeden 馃檪
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
Wiecie co dziewczyny. Kupi艂am sobie specjalnie now膮 wag臋, bo m膮偶 poprzedni膮 wyrzuci艂 馃檪

Dzi艣 stan臋艂am i -5 kg mniej ni偶 w ci膮偶y. Musze sprawdzi膰 t膮 wag臋 bo uwierzy艂abym jakbym mi z tych 12 kilo jakie przybra艂am w ci膮偶y zosta艂o 2-3 kg...ale nie 7 kg na plusie.)
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
Melduje sie i ja na nowym forum....
ale ten czas leci... jeszcze niedawno pisa艂y艣my z pe艂nymi brzuszkami 馃槈 a teraz to, przynajmniej w moim przypadku, o pe艂nym brzuszku mog臋 pomarzy膰 (chyba jeszcze od czasu porodu dobrze si臋 nie najad艂am... eh 馃槈)
ja dzisiaj by艂am z B膮kiem u lekarza... obsypa艂o Go pot贸wkami, ropiej膮 ci膮gle oczka i jeszcze odparzenia si臋 pojawi艂y.. no kurde zawsze co艣... 馃槥
co do wagi to M贸j Smok wa偶y ju偶 4,4.. Aniu pisa艂a艣, 偶e Tw贸j Szymek tyle wa偶y. czy mi si臋 wydaje czy jest starszy od mojego o jakie艣 2 tyg? 馃槻 tak wi臋c to chyba o moim mo偶na powiedzie膰, 偶e jest "kluskiem" 馃槈
aha. a co do kupek to u mnie jest pare dziennie. mo偶e 4, 5... i przewa偶nie jest problem z ich zrobieniem. pr臋偶y si臋 i spina. ale jak ju偶 p贸jdzie to jak z armaty 馃槣
pozdrawiamy...
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
m贸j Mi艣 jak najbardziej. w niekt贸rych momentach nie wiem co bym bez niego zrobi艂a. Moniu u mnie czasami najlepszy kolega. razem z pielusi膮 馃槈ale upodobal sobie jednego tylko. ja mam dwa ale drugiego nie chce.
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
Jeju My z Kubolem nawet nie rozmawiamy o chrzcinach 馃檪 Moja Siostra przyjezdza w poniedzialek i bardzo by chciala aby jej ulatwic i zrobic teraz 馃檪 ale niestety ...
Kuba daje malej smoka ale ona mimo wszystko ma go w nosie 馃檪 no chyba,ze jest g艂odna . Ja mam chyba malo pokarmu albo nie wiem sama co ...Larisa possa a potem nerwy kwilenie jakby nic nie lecialo ;/ mm dostaje raz na spacerze a drugi do spania, mn juz nie sciagam bo nie ma co 馃あ jest tylko o 4 w nocy to wypije no i na spacerze sie nazbiera do wypicia a tak to flaki :/ dzisiaj na noc dostala wypila 120ml i znowu trzeba bylo dorobic bo mi nawet kropla nie usz艂a :/

BUZIAKI OD NAS !!!
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej!

Moja nie chce smoka ale to przypad艂o艣膰 cz臋sta niestety u dzieci karmionych piersi膮 馃檪.
Ja podaje jej herbatki albo wody w butelce aby nie oduczy艂a sie ssania z butelki, bo po odstawieniu od piersi nie chcia艂abym karmi膰 jej 艂y偶eczk膮.

Flakowate piersi to nie koniecznie znak braku pokarmu ale mog膮 艣wiadczy膰 o unormowaniu si臋 laktacji i mleko produkuje sie na bie偶膮co. Przystawiajcie do piersi mimo wszystko.
Ja odstawi艂am ca艂kowicie pieczywo, bo ma艂a ma po nim wzd臋cia.

Dziewczyny nadal lecicie z wagi?
Dla mnie to mit 偶e przy karmieniu piersi膮 leci si臋 z wagi. Musia艂am ograniczy膰 jedzenie aby troch臋 zacz臋艂o lecie膰 z wagi, mimo 偶e nie jad艂am du偶o- znacznie mniej ni偶 w ci膮偶y. W ci膮gu 4 dni mam -2 kg. Chce jeszcze zrzuci膰 4 i b臋dzie git.
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
Ilonka a z czego Ty Kochana chcesz lecie膰 ? Jak Ty nawet w ci膮zy mia艂a艣 wag臋 pi贸rkow膮 馃檪 Hm ... jak mnie widz膮 znajomi to twierdz膮, 偶e znikam w oczach i szczerze sama zauwa偶y艂am, 偶e ju偶 nie mam takiej okrag艂ej plackowatej buzi jak kiedy艣 tylko w膮sk膮 i szczup艂膮 ... no i w dodatku plum ( zwis brzucha ) zaczyna mi sie "wch艂ania膰" nawet Kuba tak twierdzi ... najlepsze w tym wszystkim jest to, 偶e nadal stoje na 55kg no chyba, ze Moja waga ju偶 jest troszk臋 naruszona 馃檪
2tyg. temu sko艅czy艂 mi si臋 w ko艅cu po艂贸g z czego si臋 bardzo ciesz臋 bo jest cieplo a Ja nie musze w pampersach biega膰 馃檪 mimo wszystko i tak si臋 zdziwi艂am,poniewa偶 du偶o os贸b twierdzilo, ze polog jest taki strasznie obfity 偶e hej 馃檪 a teraz wiem,ze to guzik prawda 馃檪 zu偶y艂am tylko 1opak. podk艂ad贸w nawet nie ca艂e bo jeszcze jeden zosta艂 馃檪) do domu kupi艂am te zwykle wielkie bella na tydz. a pozniej nosi艂am wk艂adki 馃檪 wi臋c nie wiem gdzie ten wielki po艂贸g 馃檪 szwy mi powoli odpadaja ale itak mimo wszystko czasami jeszcze bol膮 jak si臋 naci膮gn膮 :/ w og贸le przy porodzie chyba wysz艂y mi hemoroidy bo jak ide do wc to katusze cierpie :P
A jak u Was z szwami i seksem ? 馃檪) Buziolki
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
no hej 馃槈
u mnie szwy te偶 po ma艂u odpadaj膮 ale kurde... boli mnie to krocze ;/. czuj臋 tak jakbym mia艂a jaki艣 ucisk od 艣rodka czy co艣 takiego. b贸l pojawia si臋 jak d艂ugo stoj臋 lub chodz臋. w sumie za 2 tygodnie mam wizyt臋 u gina wi臋c si臋 zobaczy.
Ilona - pisa艂a艣 co艣 o tabsach anty. a mo偶na bra膰 przy karmieniu piersi膮? s膮 jakies wtedy inne??
M贸j B膮k dzisiaj sko艅czy艂 miesi膮c... szok. 馃槈
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiu przy karmieniu piersi膮 mo偶na bra膰 tylko jednosk艂adnikowe pigu艂ki, kt贸rych w zasadzie nie ma wiele na rynku bo tylko Azalia, Cerazette, Ovulan i Symonette.
Wszystkie maj膮 ten sam sk艂ad i s膮 swoimi zamiennikami 馃檪
Ja bior臋 Symonette i jak na razie jest ok. Kiedy艣 bra艂am Novynette i pocz膮tki by艂y trudne, bo bardzo si臋 藕le czu艂am przez pierwsze 2 tygodnie.
Powiedzia艂am przy wizycie kontrolnej po 6 tygodniach ginowi i mi przepisa艂 tabsy, jedynie trzeba powiedzie膰 偶e si臋 karmi piersi膮 馃檪. Jako艣 nie chce wierzy膰 偶e karmienie piersi膮 daj臋 gwarancje.
Cho膰 na razie Dziewczynki u nas z seksu nic 馃榿. Jako艣 ja przy Ma艂ej sama na to nie wpadn臋 (bo chyba nie ma okazji 馃榿) a m膮偶 te偶 ni偶 nie inicjuje, wiec 偶yjemy jak porz膮dne bia艂e ma艂偶e艅stwo 馃榿

Agatko ja to mo偶e nie przyty艂am du偶o w ci膮偶y ale zesz艂o mi po 6 tygodniach tylko 5 kilo 馃檪 a reszta czyli 7 kg zosta艂o 馃檪 (cho膰 podobno nie wida膰 tego- mo偶e to cycki i woda ).
Nie jem pieczywa, s艂odyczy itp i ju偶 jestem -3 kg 馃檪
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
Ilona - dzi臋ki. ja tez wczesniej bra艂am Novy... zobaczymy co gin powie. i je艣li chodzi o sex to te偶 jako艣 narazie si臋 nie pal臋.. pewnie przez ten cholerny b贸l. chyba ba艂abym sie teraz cokolwiek wyczynia膰...z reszt膮 u mnie 6 ksi膮偶kowych tygodni jeszcze nie min臋艂o 馃槈
mi z 14kg zosta艂y jakie艣 2. i widz臋, ze b臋dzie je ju偶 trudniej zrzuci膰.w sumie wagowo jestem ju偶 niedaleko a jaka艣 taka chudsza si臋 wydaje... mo偶e rzeczywi艣cie te cycole tyle wa偶膮 馃槈
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
Sylwia to nie藕le zrzuci艂a艣 tyle kilogram贸w i karmienie piersi膮 nie by艂o Ci potrzebne 馃檪 馃檪

U mnie waga stoi na razie - 8 zosta艂o jeszcze 4 kg :|
Ale powolutku zejdzie, tym bardziej 偶e by艂am u dietetyka i mam diet臋 niskokaloryczn膮.
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
syla1988 napisa艂(a):
Siemka 馃檪 mi z 20 kg kt贸re przybra艂am w ciazy nic nie zosta艂o wrecz ubylo 2 馃檪 u mnie po艂o trwal jakies 3 tyg i powrot do normalnosci w 艂贸zku 馃榿

wow 馃榿 nie藕le 馃槈 graty 馃槈
normalno艣膰 w 艂贸偶ku?... zazdroszcze... ja si臋 zwijam z b贸lu czasami a gdzie tu jaki艣 seksik... 馃槥
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Je艣li chcesz doda膰 odpowied藕, zaloguj si臋

Komentowanie zawarto艣ci tej strony mo偶liwe jest po zalogowaniu



Zaloguj si臋

×
×
  • Dodaj now膮 pozycj臋...