Skocz do zawartości

Kwiecień 2013:) | Forum dla mam


Hania_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Adam - strasznie mi przykro, az sie wzruszylam, jak przeczytalam na blogu 😞 Szybkiego powrotu do zdrowia dlanaszej Ani!!!

U nas byl chrzest i goscie, i nie mialm kiedy do Was zajrzec. Jak znajde chwile, to poczytam, co naskrobalyscie i napisze.

Acha, Ilonko wiem, ze pytalas wczesniej wlasnie o chrzest.. My zdecydowalismy w koncu zrobic w lokalu, byla przystawka, danie glowne i deser (kazdy mial kilka opcji do wyboru z azdego dania). Gosci bylo 10 doroslych, 3ka dzieci no i Jaz.

Pozdrowienia dla Was mamusie! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Adam pozdrów Anie ! Trzymamy kciuki żeby jak najszybciej do domku wróciła !!!!
Hej a my w czwartek byliśmy na szczepieniu, mały... hmm nie taki mały waży już 4700 🙂 i wszystko ok :> Wykupiliśmy mu szczepienie 5w1. Takie zalecali i moja siostra też mówiła że jej mówili że lepsza... Ilonka mój szkrab tez coś tam zaczyna gegać 😁 aooo i u u u 😁 najczęściej do gwiazdki która wisi nad jego łóżeczkiem. A my z moim S cieszymy się że zaczyna nam być w trójeczkę wesoło. Do pionu też dajemy bo to jego ulubiona pozycja, panicz wszystko musi widzieć. Tylko nie wiem co bo zwroku całkiem wykształconego chba jeszcze nie ma 🙂 Buźźźki mamusie :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mamuśki wróciłam do świata żywych ale jeszcze nie zdrowych.
Jest już lepiej chodź najgorsze co mnie ręczy i załamało to zatrzymanie laktacji lekami. Niestety mus to mus...... Nabeczałam się jak nie wiem co ale musieli zatrzymać laktacje w przeciwnym razie nie mogłabym przyjmować leków które jako jedyne mi pomogły.....
Jak będzie dobrze to w piątek wracam do moich chłopaków a tęsknię do nich jak cholera.........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniu - wiem, lezka mi sie w oku zakecila, jak to przeczytalam, bo wiem jak wazne to dla Ciebie bylo, ALE..mleko modyfikowane to nie wrog kochana, a pomoc, zwlaszcza w takich przypadkach, jak Twoj - w gole nie ma o czym mowic. Musisz myslec, ze przez te leki malenstwu mogloby ono tylko zaszkodzic. Poza tym lepiej, zeby dzieciaczki mame mialy, wiesz? 🥴 😘
I tak super sie spisalas z piersia, biorac wszystko po uwage. Nie smutkaj kochana, tylko wracaj nam do zdrowka! Zycze Ci tego z calego serca! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hania napisał(a):
Madziu masz racje chłopakom jest potrzebna mama bo niestety mogło różnie się skończyć....
Już jest lepiej jutro czeka mnie kontrolna Tomografia Komputerowa i możliwe że do domu już wyjdę....


Dokladnie Aniu! Trzymam kciuki!!
A przy okazji, jeszcze jak bylas w szpitalu i kiedy dowiedzialam sie, co sie stalo, to wyslalam wiadomosc Adamowi na fb, zeby Ci przekazal. Wyslalam tam, bo nie sadzilam, ze bedzie on tu na forum wchodzil a koniecznie chcialam, zeby Cie pozdrowil itd itd, tzn zeby wiadomosc doszla. Ale w miedzyczasie juz sie tu u nas znow pojawilas, wiec super. Buziolki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ilonka - a ja rano waze gdzies 50,5kg a pozniej w ciagu dnia 51,5 hehe 😜 W dupie (tzn w biodrach) mam jeszcze ciut wiecej niz mialam (1 rozmiar), ale to mnie akurat ryra 😜, bo mam wrazenie sie i tak sie to wchlonie, choc mama mnie blaga ,zebym juz nic nie tracila na wadze. No, ale ja sie nie odcudzam, w zasadzie nic nie robie 😜, wiec zobaczymy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Madziu mam 168-169 cm wzrostu. Przed ciążą ważyłam 54/55 kilo w zależności od ubrania 🙂.
Do porodu szłam z wagą 67 kg 🙂. 6 tygodni po porodzie miałam tylko 4,5 kilo mniej mimo iż karmiłam piersią i stosunkowo niewiele jadłam:| (chyba że moja waga nawala).
Teraz ważę 58 kilo, czyli jak ograniczyłam jedzenie to zeszło mi jeszcze 4,5 kg.
Czyli przez ten miesiąc chciałabym schudnąć jeszcze te 3-4 kg aby dojść do wagi sprzed ciąży.

A co do bioder na pewno mam szersze, co prawda mieszczę się już w spodnie przed ciążowe ale są lekko obcisłe 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wiadomość od Gawinki 🙂
" hej Mamuśki, ja czytam Was tylko od początku istnienia forum mamuśkowego nie mogę dodać posta - zgłaszałam do administratora, ale nie są w stanie pomóc Co u nas? Ja jestem od tygodnia na diecie bez białka krowiego i świeżych warzyw i owoców ponieważ Miłek ma wysypkę na buz i jest podejrzenie skazy białkoweji. Co nie ukrywam nieco utrudnia mi życie - ponieważ lubię nabiał... a ograniczenie diety bezbiałkowej wyklucza mi mnóstwo produktów - bo wszystkie te które zawierają masło, mleko, śmietanę. Tym bardziej cierpiałam że na długi weekend pojechaliśmy do Szczyrku i na hotelowym śniadaniu które było mmmm bogate mogłam się oblizać tylko.. No tak byliśmy w Szczyrku. Ja troche w pracy trochę rodzinnie więc w ciągu dnia pracowałam a Tata Miłkiem się zajmował ja tylko dowoziłam "catering cyckowy" Mam tyle mleka że Młody się nadal krztusi i denerwuje bo tryska jak fontanna i nawet nie musi ciągnąć, jeszcze ze dwójkę dzieci bym obkarmiła Miłek waży 5 kg - w ciągu 1,5 miesiąca przybrał 1600 gram ( na samiuśkim cycku ) no i walczymy z wysypką ale już troszkę schodzi.
Miłek jest kochaniutki Pozdrawiamy Was wszystkie serdecznie. Anulka wracaj do zdrowia!!
Pozdrawiam i całuję gorąco - fajnie było by gdybyśmy pisały na fejsbuku bo ja na forum nie mogę

🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Powoli wracam do zdrowia ale nie ukrywam nie jest łatwo w ciągu 2 miesięcy 22 kg w dół, w dodatku czuję się fatalnie z powodu cyca. W nocy siedzę i beczę jakieś załamanie chyba przechodzę. Jestem na ścisłej diecie, nic co ma białko, wszystko gotowane, żadnego pieczywa słodyczy mąż już się śmieje że wyglądam jak śmierć przez to wszystko....

Szymuś dzisiaj skończył 2 miesiące i kluska z niego na mm się zrobiła niesamowita.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniu teraz najważniejsze jest abyś doszła do zdrowia 🙂

Kasiu ładnie przebiera Twój mały aż 1600 g 🤪 tyle Marysia przybyła w ciągu 7 tygodni 🙂

U nas ok, nadal na piersi.
Dziś waga wskazała -10 kg czyli kolejny kilogram w tył.
do 15 czerwca planuje dobić do -12 🙂 Jedziemy z Małą do męża na poligon gdzie ma odbyć się pokaz militarny 🙂 Kupiłam już sobie sukienkę aby się w niej mężulkowi pokazać po 3 tyg. niewidzenia 😁, więc pasuje abym w niej wyglądała.
Mam nadzieje że mnie nie wygwizdaną żołnierze jak w tamtym roku, bo koszary to będę miała ale w domu 😁.

Zaczynam przygotowania do chrztu.
Mój zarys jadłospisu:
4 ciasta, (jeszcze nie wiem jakie)
tort,
ciastka,
gorące danie : barszczyk z bułeczkami z pieczarkami lub szpinakiem,
obiad:
I danie- tradycja rosół
II danie - ziemniaczki, roladki schabowe, karkówka z żurawiną, kotlet dewolaj, udka z kurczaka, mizeria, kapustka gotowana w sosie, surówka z kapusty pekińskiej.
zimna płyta- wszelkiego rodzaju wędlinki,
lody na deser 🙂
napoje: soki owocowe, pepsi, fanta, woda mineralna, alkohol, wino, piwo.
sałatki: sałatka grecka, z makaronem, z tuńczykiem, brokułowa, ryżowa.



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...