Skocz do zawartości

czerwcóweczki 2013 | Forum dla mam


magdad86_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Blue napisał(a):
zonanagazie napisał(a):
Blue napisał(a):
Ja już też jestem chora 😞 mam katar i gardło mnie lekko boli super! 😞


Mnie dziś gardło napierdziela, że tak się wyrażę.

A daj spokój zaraziłam się od ściągania kataru fridą 😞


To znaczy że ja też 😞 Dobrze że mojej Mati lepiej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 876
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
No cóż taki okres i pogoda też sprzyja przeziębieniom, my też się nie wyróżniamy bo też z katarem walczymy 😠 nasivin już 6 dzień podaję i dalej rano jest katar, psikam wodą morską i smaruje maścią majerankową na noc, fridą tylko rano coś ściagnę w dzień nie idzie ale i w dzień mały się nie męczy, w nocy też jest dobrze, dopiero nad ranem się męczy. A wit C podajemy 7 kropli a wapna 2ml.
A w jaki sposób podajecie maluchom wit.C i wapno? Łyżeczką, strzykawką czy jakoś inaczej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agapit napisał(a):
No cóż taki okres i pogoda też sprzyja przeziębieniom, my też się nie wyróżniamy bo też z katarem walczymy 😠 nasivin już 6 dzień podaję i dalej rano jest katar, psikam wodą morską i smaruje maścią majerankową na noc, fridą tylko rano coś ściagnę w dzień nie idzie ale i w dzień mały się nie męczy, w nocy też jest dobrze, dopiero nad ranem się męczy. A wit C podajemy 7 kropli a wapna 2ml.
A w jaki sposób podajecie maluchom wit.C i wapno? Łyżeczką, strzykawką czy jakoś inaczej?

Ja dawałam łyżeczką 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugolinka napisał(a):
i moja Li dalacza do zakatatzonych dzievi a na dodatek kaszelku dostala ale wydaje mi sie. zeto od kataru ze jej wydxielina splywa. musze ten nasivin kupic,moze pomoze

No moja też na początku miała lekki kaszel jak był mocniejszy katar. Teraz już jest ok. ale za to jej starsza siostra strasznie przechodzi przeziębienie. Ma dużo zielonego kataru i od tego też dostaje kaszlu 😞 poczekam jeszcze trochę i jak nie minie to będę musiała pójść do lekarza z nią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agapit napisał(a):
No cóż taki okres i pogoda też sprzyja przeziębieniom, my też się nie wyróżniamy bo też z katarem walczymy 😠 nasivin już 6 dzień podaję i dalej rano jest katar, psikam wodą morską i smaruje maścią majerankową na noc, fridą tylko rano coś ściagnę w dzień nie idzie ale i w dzień mały się nie męczy, w nocy też jest dobrze, dopiero nad ranem się męczy. A wit C podajemy 7 kropli a wapna 2ml.
A w jaki sposób podajecie maluchom wit.C i wapno? Łyżeczką, strzykawką czy jakoś inaczej?


Ja podaję łyżeczką witaminkę C. Z odrobiną wody, lub swojego mleczka, wiec mówię że teraz kwaśne mleczko. Bo pisze na opakowaniu podawać z pokarmem lub napojem.
A maść majerankowa u nas odpada, Mati od razu niespokojna krzywi się i jak jej nie zmyje tego to zaraz jest krzyk.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zonanagazie napisał(a):
Blue jak tam zdrowiejecie ?
Wprowadzasz już małej jakieś pokarmy stałe ?
Wrzuć jakąś jej foteczkę ?


Dziewczyny wyzdrowiały, a ja nadal jestem chora boję się, że to mogą być oskrzela :/ no, ale nic daję radę 🙂 najbardziej smakuje jej zupka marchewkowa z ryżem i jarzynowa szaleje za tym, a tak to nic nie lubi, owoców też nie chce jeść 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zonanagazie napisał(a):
Czy takie może być ?
Ale ma śliczną czapeczkę z uszkami 🙂


Ha ha pewnie, że może być 🤪 to by się dziewczyny dogadały 😉 z Mati to już dobry kawał panienki 😘 😉 pięknie wygląda w tej czapce na allegro kupiłaś? bo widziałam tam takie cuda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Ha ha pewnie, że może być 🤪 to by się dziewczyny dogadały 😉 z Mati to już dobry kawał panienki 😘 😉 pięknie wygląda w tej czapce na allegro kupiłaś? bo widziałam tam takie cuda.


Tak na allegro kupiłam. Mąż się krzywił że droga, ale nie mogłam się oprzeć.

Wszyscy mówią, że duża ta moja córa, zobaczę 17 na szczepieniu ile urosła przez miesiąc i dwa tygodnie. Dwa tygodnie temu ważyła 5700 to chyba nie tak dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusie
Blue jesteśmy po szczepieniu.
Ważymy 5900 g, długie na 65 cm, obwód główki 42 cm, a klatki 41.
Przez miesiąc i jeden tydzień urosłyśmy o 2 cm przytyłyśmy, główka powiększyła się o 1 cm, klatka została w miejscu. A przytyłyśmy 650 g.
A jak tam u ciebie 🙂
Sto lat dla twojej kruszynki dziś pięć miesięcy kończy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam serdecznie
Poszukuje grupy wsparcia malusiek z czerwca 2013 😉 jednakże przeglądając forum odkryłam ze wszystkie przeniosłyście się do prywatnej grupy na fb i teraz moje pytanie czy mozna do Was dołączyć?
Moja córeczka ma na imię Matylda urodziła sie 21 czerwca, siedząc w domu chętnie porozmawialby z dziewczynami które maja dzieciaczki w podobnym wieku.
Pozdrawiam
Ania
🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam Mamusie 🙂
wraz z innymi mamusiami utworzyłam na Facebooku grupę, na której sprzedajemy niedrogo zadbane ciuszki i inne rzeczy po naszych córeczkach (rozmiary 62-92) 🙂 są tam nawet ciuszki dla chłopczyka, ponieważ koleżanka wystawiła rzeczy po swoim synku, może akurat coś się Wam u nas spodoba 😉 oto link do grupy:
https://www.facebook.com/groups/178588105665471/

Pozdrawiam i serdecznie zapraszam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...