Skocz do zawartości

asymetria i napięcie mięśniowe | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

no mnie ponoć też powiedzieli aby nie sadzać, ale co ja zrobię ja on nie uleży? :/ a i kazali nie pozwalać na nogi stawać, ani tym bardziej stawiać..jak on się czegoś chwyci, no i sam wstanie..dzisiaj np. przy bujaku..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 644
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

dzien dobry
dzisiaj mamy kolejna fizjoterapie ciekawe co rehabilitantka powie tym razem 😉
maly strasznie sie meczy przy nraczkowaniu biegam caly czas za nim bo wszystko lapie z szafek wyrzuca wszystko co jest w jego zasiegu 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no u mnie mały zamiast raczkować to się zeprze na rękach staje na nogi..i tak stoi, a jak się chce przemieścić to pełza..ja sie nie martwię, bo moja mama powiedziała mi, że ja też nie umiałam pełzać, jak już umiałam siedzieć to na tylku się przesuwałam jak coś chciałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja rehabilitantka powiedziala ze duzo dzieci idzie na latwizne np zamiast sie obrocic w tulowiu zobaczyc co jest z tylu obracaja sie cale przesowajac pietami
moj pelzal jakies dwa tygodnie a teraz probuje wstac na stopkach i raczkach albo wstaje na kolanach bez trzymanki jeszcze troche i wszystkie nasze dzieciaczki beda biegac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem przeszczesliwa
rehabilitantka jest bardzo zadowolona
poogladala malego z wszystkich stron i powiedziala ze maly lepiej sie rusza mocniej obraca jest sprawniejszy pozycje przy raczkowaniu sa odpowiednie i teraz przyjdzie po czterech tygodniach chce zobaczyc zmiany po tak dlugiej przerwie a w razie pytan czy jakis problemow mamy dzwonic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No to biggggggggggg gratuleszyn dla Nicka, zdolny chłopczyk 🙂 🙂 🙂 😉 😉 fajnie ze są efekty cwiczen
Asia ja wiem ze ci Alan nie ulezy, mi Liwka tez się drze jak za długo lezy na dywanie, z ze nie umie pełzac, przemieszczać sie to kapa, musze ja posadzić czasami w huśtawce, czasami na fatty, czasami w takim dmuchanym kólku, bo bym nie dała rady 🥴 ale to bardziej taka pozycja leżąco siedząca, ostatnio nawet mi powiedziała rehabilitantka ze w tą zime to raczej sanki odpadają, chyba ze ją położę na płasko 🥴 🥴 😮 😮
AAAAAA spóźnione ale szczere zyczenia dla Marysienki z okazji 4 miesięcy 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Byłam z Małą u reh... Vojta come back... i wiecie co... Marysia prawe zemdlała dwa razy... robiła się blada, później zielona i przestawała oddychać 😮 musiła Renata drażnić jej stópki żeby Mała zaczynała płakać i wtedy robiła się różowa i wracało do normy wszystko... wystraszyłam się... mamy ją obserwować... ogólnie coś się dzieje niedobrego bo wczoraj miała taki dziwny atak histerii przy którym bardzo odginała główkę do tyłu i oczy jej uciekały... martwię się że jednak może mieć jakieś nerwy porażone... no nic trzeba mieć się na baczności, ćwiczyć mam z nią delikatnie, w środe dzwonić mam do Renaty i powiedzieć co i jak zaobserwowałam, gdyby nadal były takie akcje to pediatra i neurolog wcześniej niż mamy zaplanowane... oby to było jednorazowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurczę Madzia, ale szok 😮 Mam nadzieję, że wszystko będzie jednak ok i to więcej się nie powtórzy 😘
Zapomniałam co więcej miałam napisać.. tzn. odpisać komuś.

Ale powiem Wam, że Alanek opanował wstawanie przy bujaczku..podniesie się i tak sobie stoi 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nequitia napisał(a):
Byłam z Małą u reh... Vojta come back... i wiecie co... Marysia prawe zemdlała dwa razy... robiła się blada, później zielona i przestawała oddychać 😮 musiła Renata drażnić jej stópki żeby Mała zaczynała płakać i wtedy robiła się różowa i wracało do normy wszystko... wystraszyłam się... mamy ją obserwować... ogólnie coś się dzieje niedobrego bo wczoraj miała taki dziwny atak histerii przy którym bardzo odginała główkę do tyłu i oczy jej uciekały... martwię się że jednak może mieć jakieś nerwy porażone... no nic trzeba mieć się na baczności, ćwiczyć mam z nią delikatnie, w środe dzwonić mam do Renaty i powiedzieć co i jak zaobserwowałam, gdyby nadal były takie akcje to pediatra i neurolog wcześniej niż mamy zaplanowane... oby to było jednorazowe.


ojej to straszne co piszesz
trzymamy kciuki za was 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my najpierw mieliśmy ponoc WNM, bo młody strasznie główkę w tył odchylał, a później jeszcze ONM, bo słabe mięśnie brzusia.

Chciałam się pochwalić, że mój młodzieniaszek nie siedzi, nie raczkuje, a wstaje na nogi przy bujaku bądź w łóżeczku..w sumie to próbuje wstać tam gdzie ma się jak chwycić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzięki dziewczyny za odpowiedź, bo ostatnio psycholog mi powiedziała ze trwają badanie iż podobno Duphaston moze wywoływać u dzieci ONM, ja powiedziałam że przy następnej ciązy nie biorę NIC, bede lezec plackiem ale nie bede "truła" dziecka 🥴 🥴
Asia moze Alanke ma gdzieś raczkowanie i pełzanie, on chce chodzić już 😁 😁 😁 😁
Madzia i jak tam Marysia, wszystko w porządku???
Marta ty tez nie napisałaś jak tam po wizycie 🥴 🤨
Uciekam na masaże, od poniedziałku powrót do rzeczywistości i mojej gromadki szkolnej 🙃 🙃 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...