Skocz do zawartości

Testy na alergię u dwulatka | Forum dla mam


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Chlopaki dobrze.
Niko jutro wraca do szkoly,

Jedynie mnie wku....skora od malego.
Tragedia znowu.
Kolezanka mowi,ze po jajku moze.
Wczoraj na podwieczorek mieli nalesniki.Oczywiscie na kozim mleku.
22.11 mamy alergologa wiec niech dalej bada.Bo ile mozna dziecku odmawiac jedzenia.
A kto chce jesc ciagle to samo.

Ale bedzie dobrze 🙂

Chyba zima idzie ....strasznie zimno u nas.


Joaska ,a owsiki to swedza czy bola?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 275
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
A ja po wczorajszej wizycie u gp zwyczajnie sie poplakalam,bo ciapak jeden tylko mnie wkurzyl i tyle....paranoja nic mi nie pomoga,bo dzieciom nie powinno sie nic dawac i jeszcze mial problem dlaczego wczesniej Julii przepisano po operacji hydroksyzyne,bo on by tego nie zapisal....w koncu mu powiedzialam,ze nie zna mojego dziecka i lekarza,ktory to zapisal wiec niech sie nie wypowiada.Bo chirurg,ktory ja operowal chyba lepiej wie,co dziecko powinno brac i ze jemu tez by sie przydalo sie doksztalcic,bo fakt,ze dziecko jest na wlasciwej linii na siatce centylowej nie znaczy,ze nie ma zadnego problemu.A na zeby z laska jej zajrzal do buzi,Julia gryzla mu ten patyk,to jeszcze glos dupek na nia podniosl i kazal nam do dentysty isc bo on od zebow nie jest 🤢 🤢 🤢
A dzisiejsza noc jak zwykle-pobudka o 1:30 i nie spalysmy do 6:30 i potem 1,5h snu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny nie uwierzycie,my nareszcie spimy!!!!!!!!!!!!Po tamtej wizycie zaczelam notowac wszystko co mala je,jak spi,co robi,no wszystko normalnie i co?Zauwazylam zaleznosc-czekolada-zarwana noc....i to bez roznicy czy biala czy ciemna!A do mnie prawie codziennie ktos na kawe wpada i zawsze Julia dostawala a to jajko niespodzianke a to kinderki...w zyciu bym nie pomyslala,ze cos slodkiego co zjadla np o 9 rano moze spowodowac takie problemy...tym bardziej,ze innych objawow nie miala...aczkolwiek teraz bardziej sie jej przygladam i widze,ze ma buzie w kaszcze.W czwartek ma do mnie health visitor-cos jak w PL srodowiskowa przyjsc i chce ich pocisnac o testy bo chyba jednak sie przedwczesnie cieszylam,ze pozegnalismy alergie....ale najwazniejsze,ze w koncu spimy 🤪 🤪 🤪 🤪
Izunia a jak u was?Jak chlopaki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Super,ze spicie.
Ostatnio na zebraniu mielismy dietetyka klinicznego i babka gadala,ze nadmiar slodkiego (odólnie pod kazda postacia)powoduje u dzieci nadpobudliwosc,problemy z koncentracja i takie problemy jak u Was.
Ciesze sie 😉


u nas....gówno za przeproszeniem 😞 😞 😞
testy zrobili na plecach i nic,nic nawet mleko nie ,nic

Pani dr.jak zobaczyla Alanka po testach ,a wczesniej ogladala jego cialko
to z takim smutkiem ''i co Alanku i nic''
masakra
kazala koldry zmienic,zakaz zamiatania,unikac zwierzat
stawia na roztocza,ale to wszystko jest takie moze

Moja tesciowa mnie wk...
bo mowie jej,ze przywioze do niej moje koldry i poduszki jak kupie te specjalne
a ta z takim glupim tonem
dziwne ,ze wczesniej nic mu nie bylo od pierza
no tak na wsi to tylko pierze i koniec
podniosla mi cisnienie i jej glupio odp.
w dupie to mam
dziewczyny mam takie nerwy
myslalam,ze ja przez okno wywale
jak wyciagnela cukierki takie zelki i herbatniki
i daje Alankowi
mowie,ze on tego nie moze
a ta krzywy pysk zrobila
ma szczescie,ze sie ugryzlam w jezyk

od 3 m-c zycia sie meczymy ze zmianami na ciele
a ta jeszcze Ci powie,ale w herbatnikach nic nie ma
a wczesniej gadalam jej,ze mamy uwazac co maly je
Grrrr..........

w lutym kontrola
i chyba kolejne testy

jedyny plus,ze sa zdrowi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja sie czasem zastanawiam,czy bym moja tak lubila,jakbysmy sie czesciej widywaly niz teraz.Bo na chwile obecna widzimy sie srednio co 4-6 miesiecy 😁 😁 😁 😁
Dziewczyny jestem tak chora,ze szok 😞 😞Dzis to juz w ogole tragedia,zatoki zawalone,glowa mi peka,z nosa to mi leci jak z kranu od kilku dni a dzis jeszcze doszedl paskudny kaszel,przez ktory wymiotuje.Mam nadzieje,ze jak juz osiagnelam apogeum to jutro bedzie lepiej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monisia wygrzej zatoki.Koleżanka ma często problemy i tlko gorące kompersy pomagają.Więc może i Tobie pomoże 🙂

Ja należe do osób co jak coś boli,wkurza to wygarną 😜
Mam głeboko czyjeś zdanie....moje dzieci i same je wychowam.Jeżeli coś będzie żle to pretensje tylko do siebie będę mieć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Izunia ja mam taki sam charakter 😁 Jeszcze w ciazy zapowiedzialam,ze nie ma wtracania sie w wychowywanie Julii 😁 😁 A zatoki staram sie wygrzac,robilam juz i parowki i smarowalam amolem.Ja niestety mam sklonnosc do problemow z zatokami,co choroba to zawalone.Z reszta jeszcze w Polsce bylam skierowana na operacje,ale nie poszlam,bo spekalam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Melduje,ze juz dzis nieco lepiej jest,ale i tak bez rewelacji,a tu za 2h trzeba do pracy isc.No nic,aby do piatku 🤪 Ale jestem zadowolona,bo kupilam Julii dzis super posciele na promocji,kup 1 druga za pol ceny 🙂 Ta sie z nich cieszy jakby niewiadomo jaki skarb dostala.Dzieci potrafia sie z takich malych rzeczy cieszyc,cudowne to jest 🙂
A co tam u was dziewczyny?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Wam 🙂

Alanek śpi 🙂
jestem wkurzona
wczoraj miałam małą imorezke z okazji 18 ur 😜
i Alan dorwał karpatke 😞
sraka i czerwona skóra w gratisie była
bidulek nasz
ale dzisiaj ok
czekamy na kupke 😜
byłam z koleżanką w kuchni
i tak mówimy do siebie
co on tak cicho
wchodzimy ,a ten zajarany i brudny 🙂

Monisia i co dała skierowanie?
czekamy na kolezanke z dziecmi
trzeba resztki pozjadac

macie przepisy na dobre ciasteczka?
tylko bez mleka

dzisiaj moj ksiaze wyjezdza z Belgii
wiec w nocy juz bede go tulic
jak sie ciesze ☺️

wczoraj dostalam piekny bukiet roz
tesciowa dostarczyla pod drzwi jako kurier
postaral sie chlopak 😁

milego dnia babeczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iza - wszystkiego najlepszego Kochana! Spóźnione, ale szczerze 🙂

Tak to już z tymi Dzieciaczkami jest, że nie zawsze można je upilnować. A im starsze tym gorzej. Moja Lenka już genialnie sobie radzi z wiszącymi szafkami w kuchni. Bierze krzesło, po cichu przysuwa, migiem otwiera drzwiczki i ciacho już jest Jej 😁 A jak nie może dosięgnąć a je widzi to próbuje czymś rzucić aby spadły 😁 😁 😁
To jest w ogóle mała Cwaniara.
Poza tym u nas z pupą generalnie poprawy nie ma. Znaczy może nie jest tak strasznie czerwona jak była, ale dolegliwości nie ustąpiły. Czeka nas badanie moczu no i kału. Ale od czwartku Lenka ma szorstką skórkę na pupie strasznie. Ja sądzę, że to jest alergiczne, ale lekarz wiary nie daje.

Monisia jak z badanami?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Izunia i ja sie podpisuje pod zyczeniami 🙂 Wszystkiego naaaaj z okzaji 18-tki 😁 😁 Ciekawe ktora to osiemnastka z rzedu 😁 Co do wizyty to byla u nas bardzo mila pani i w szoku byla,ze nas jeszcze nie skierowali na testy i obiecala,ze wymusi na nich skierowanie.W przyszlym tygodniu wybiore sie do lekarza i zapytam o to
A co do cwaniakowania to u nas to samo.Gdzie bym nie schowala cos slodkiego to Julia zawsze znajdzie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc 🙂


koldry wymienione
na dniach zamawiam odkurzacz
dzisiaj w sklepie sprawdzony i na allego 2 stowki mniej wiec kurier zawita;p

Alanek sie meczy,bo kurcze mial taka frajde z Niko przy wyianie kolder
i teraz ma
kicha przez sen,nos zawalony,oddycha jak traktor 🤨

Mikolaj tuz tuz

preznety spakowane
na gwiazdke tez juz mamy
i ciasteczka siwateczne pieklam dwa razy i zostaly moze 2 🙂
pozdrawiam 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Izunia jak tam Alanek?Mam nadzieje,ze dzis juz lepiej
Do mnie dzwonila health visitor,ze nas zreferowala na te testy i ze lekarzom pojechala,wiec w przyszlym tygodniu moge wizyte umowic
Nam na mikolaja sofa przyszla 😁 Ale jestem z niej zadowolona 🙂
Jak dobrze,ze dzis piatek.Jeszcze tylko dzis do pracy i weekend wolny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...