Skocz do zawartości

Testy na alergię u dwulatka | Forum dla mam


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
umieram 😜
38,3
mega ból gardła i ledwo chodzę.....a mąż jutro do pracy jedzie 😠

jutro lekarz
sama ze sobą i Alanek też
dziewczyny czy przez astme dziecko może miec bezdech?
tzn.Alan zapomina oddychac
znowu kaszle jak sie zmeczy
chyba inhalacje wlaczymy
niech go lekarz oslucha
skora tragedia
zakosil salatke z feta mysle,ze to przez to
tylko nic sie nie cofa 🤨

jutro lekarz nam powie i bede spokojna
a i tak mialam isc z moimi wynikami z tk
wiec na jedno dobrze 😉

smierdze czosnkiem i mąż wkurzony 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 275
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hahaha Izka powiedz Mężowi aby się nie denerwował 😜 Co się odwlecze to nie uciecze 😜 😜 Na długo Mąż wyjeżdża?

U nas też nawrót skórnych ekscesów.

ZDRÓWKA!
EDIT: Izka a co uczulającego jest w sałatce z fetą? Czyżby sam ser? Może to glupie pytanie, ale nigdy w życiu nie wpadłabym na to, że on może uczulać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Joaska tak ser.
Mamy scisla diete tylko kurde jak 😠
Alankowi wlaczylismy inhalacje
i latem kladziemy sie do szputala na diagnostyke
niech szukaja,bo oszaleje
musze gadac z alerglog czy da skierowanie


ja mam angine....i cholera uczulenie na antybiotyk ,ktory dzisiaj dostalam
jutro jade po inny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusie
Dziewczeta ...........zdrowych i spokojnych Swiat...psssttt...wypasionego gwiazdora kazdej zycze i sobie tez 🙂


U nas po staremu jedynie alergia na cytrusy dochodzi 😞
A Alanek kocha mandarynki.Poczekamy i zrobimy kolejne podejscie,bo wczesniej jadl i bylo ok.Teraz damy i po okolo 2 h buziak czerwony sie robi.


Pozdrawiamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Izunia dzien przed Wigilia mialam operacje.Wycieto mi woreczek zolciowy pelen kamieni.Wieczorem do domu wrocilam,ale dopiero dzis czuje sie troche do zycia.Najgorsze,ze nawet nic nie moglam na te swieta zjesc,bo czeka mnie rygorystyczna dieta,zero smazonego,pieczonego,tlustego czy doprawionego.Jedno dobre,ze zrobili mi to laparoskopowo i zamiast wielkiego ciecia mam tylko 4 dziurki w brzuchu.Mam nadzieje,ze do konca tyg dojde juz do siebie bo dobija mnie to lezenie i nicnierobienie..dobrze,ze maz mi we wszystkim pomaga bo by masakra byla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia życzę zdrowia. Oj teraz będziesz miała ciężko bo taką dietę to pewnie z pół roku będziesz musiała stosować, ale za to jaki komfort życia będziesz miała - bez bólu.
Koralik zdrowia dla Dzieciaczków.
Izunia super, że Alankowi dopisuje apetyt. Pamiętam jak to było z zębami - masakra, ale jakoś dałyśmy radę, WY też dacie.
Koralik w sumie u nas jest podobnie jak u Ciebie. Lenka kaszle od wigilii, dzisiaj byliśmy u lekarza, ale niestety dla dorosłych (bo pediatra przyjmował tylko do 13) i dostaliśmy jakieś syropy przeciwkaszlowe. Jak nie pomogą to mam jeszcze pulmicort ze starych zapasów - jeśli trzeba będzie to zacznę go podawać. Czy to się kiedyś skończy? Te napady kaszlowe itp.
Myślę o tym, że niedługo Lenka skończy 3 lata może byłby to już czas aby zrobić testy. Tylko czy one wyjdą wiarygodne?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Joaska dzieki, dzis juz o niebo lepiej 🙂 Co do testow to Julia w marcu bedzie miala 3 latka i wlasnie bedziemy szli na testy.W przyszlym tyg podjade do lekarza i dowiem sie co i jak, ale musza mnie skierowac, bo helth visitor im kazala.Sama jestem ciekawa czy cos z nich wyjdzie.U nas po tygodniowej kuracji antybiotykiem jest spokoj, oby znowu na kilka miesiecy.A wam wszystkjm zycxe zdrowka i zycia bez tych alergii..diabelstwo biedne dzieci meczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia a Julka pozwoli się kłuć po kilka razy w rączkę? Ja się tego też bardzo obawiam, bo wiem, iż Lenka ma strach w oczach jak widzi igłę.
Niby żyjemy w XXI wieku, niby medycyna niewiarygodnie "poszła" do przodu, a ja mimo wszystko uważam, iż nadal tkwimy w XVIII wieku. Może zabrzmiało to kolokwialne, ale ja cały czas się zastanawiam dlaczego leczy się dopiero skutek, a nie przyczynę? Moim zdaniem od tego powinno się zacząć. Lekarze cały czas próbują mnie wmówić, iż ja za dużo chciałabym wiedzieć 😉czyli wiedzy nie posiadają takiej, aby mnie wytłumaczyć 🙂
Człowieku lecz się sam, tylko w jaki sposób pytam, skoro ja nie mam medycznego wykształcenia? A za stara już jestem aby podjąć studia medyczne ☺️
Dziewczyny jak po Świętach?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Joaska mam taka nadzieje.Zobaczymy czy aby napewno dostane to skierowanie.A co do twoich przemysken to doskonale cie rozumie.W UK jest jeszcze gorzej w tej kwestii, bo o wszystko trzeba walczyc, a najlepiej jak juz idziesz z gotowa diagnoza.Ale trzeba im przyznac, ze jak chca, to potrafia pomoc i maja tu najlepszy szpital dziececy w Europie i nigdy zlego slowa o nim nie powiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wlasnie dzwonili do mnie ze szpitala i mamy wizyte z alergologiem umowiana na 29.01 na 12:30 🙂 To juz nie musze isc do lekarza pytac o skierowanie,bo pani dr od razu nas tam skierowala 🙂 Suuuper 🙂 A wam moje drogie panie chcialam zyczyc w Nowym Roku duuuzo zdrowka,kupe kasy i samych radosnych chwil w zyciu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej, hej
jak u Was w Nowym Roku?
U nas raczej średnio. Jesteśmy na pulmikorcie i znowu singular. Ręce mi na to wszystko opadają. Lenka właśnie zasypia i kaszle nieustannie,aż pewnie będą wymioty i później na kilka godzin spokój 😞 🤢 🥴
Mam nadzieję, że u Was zdecydowanie lepiej i wszyscy zdrowi są.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Trzymam kciuki za zdrowie niech spada ten glupi kaszel.U nas spoko....tfu....tfu...
Jedynie ja mam doła .Byłam dzisiaj na usg i cholerstwo w nerce urosl i co najgorsze jest tego więcej. Lekarz robiący badanie powiedział, ze na jego oko decyzja mojego lekarza będzie operacja. Super. ...we wtorek sie dowiem. Zalecił rezonans zobaczymy. Więc początek roku do niczego.

Zdrówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Izunia, a w tej nerce to co jest? Kamienie? Mam nadzieję, że nie zakończy się operacją, w końcu mamy XXI wiek i ponoć medycyna do przodu "poszła".
Niekiedy lekarze właśnie ci od usg czy rezonansu stawiają takie diagnozy, że człowiekowi dech w piersi zapiera, a później okazuje się u właściwego lekarza, iż leczenie będzie polegało zupełnie inaczej.
3mam kciuki i daj znać co i jak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć!Bylam u lekarza i jutro mam dzwonic.Ma sie skonsultować z radiologiem.Zabral plytke z tk.Wiecie,ze opis tk jest zle napisany.Napisal w lewej nerce, a ma byc w prawej.Jestem ciekawa co jeszcze pomyslil.Hahah.
Ale licze, ze lekarz na usg za duzo zobaczyl.Dowiem sie czy bedzie robiony rezonans.
Jeszcze jutro do dentysty ide ja i Niko.Ja ja to kocham...grrr..strach i jeszcze kasę trzeba dac.

Alanek cos wczoraj zjadl.Nogi czerwone, a dzisiaj juz 2 brzydkie kupy.

Milego dnia i zdrowia dla chorych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzwonilan wczoraj i kazal mi donieść wyniki z tk.A raczej plyty, bo chcą przeglądnac.Dzisiaj zawiozlam i nic lekarz nie mowil.Zadzwonic we wtorek. Wykończe sie do wtorku.

U nas tez grejpfrut i pomarańcze powoduja rumieńce, a mandarynki czerwona pupcie.Ale czasami trochę dostanie.

Dzisiaj byliśmy na szczepieniu. Łobuz waży 12, 800.Przepisal nam wit.D3


Milego wieczoru babeczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...