Skocz do zawartości

Testy na alergię u dwulatka | Forum dla mam


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Izunia może w końcu wyjdzie na to, że wszystko jest w porządku - czego życzę bardzo mocno.
A dlaczego macie zapisaną wit. d3???
Ja też chciałam odstawić Lence mandarynki - ale one są uwielbiane poprzez moją Córkę 🥴 Nawet jak nie mamy ich w domku to słyszę pytanie: "Mamo, a gdzie są nandanynki?" 😁 I wówczas tylko jabłka mam podawać? Banany u nas też odpadają.
Zdrówka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 275
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • 3 tygodnie później...
  • Mamusie
Cześć! Mialam wcześniej napisac i mi wylecialo z glowy...ach.. ten wiek 😜
U mnie leci .W marcu ide po skierowanie na rezonans.Wiec mysle, ze okolo maja bede miec badanie.

Jutro mamy alergologa.
Jestem ciekawa co tym razem.
Jablko nas nadal uczula, ananas chyba tez.Duzo pisac.
Astma trochę daje znaki, ale nadal tylko tabl.lykamy na noc.
Nic dziwnego przy takich pogodach.


Milego wieczoru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Mamusie
Hej, hej - mam nadzieje, że Dzieciaczki zdrowe są skoro cisza na tym wątku 🙂
Wiesz Monia nam też teraz lekarze mówią, że generalnie to testy robi się od 3 lat, ale jest właśnie duża szansa, że one nic nie wykażą 😮
Szczerze powiem, że coraz głupsza jestem. Jak Lenka była mała to mówiono, że jak będzie miała testy - czyli po skończeniu 3 roku życia - to wszystko się wyjaśni. Teraz gdy prawie tę trójkę mamy osiągnięta dowiaduje się, że bezsensu jest kłuć dziecko bo testy mogą się mylić 😮 🤢 i nie zawsze wykażą rzeczywisty alergen. Szlag mnie trafia bo ponoć żyjemy w XXI wieku medycyna jest tak dalece posunięta jak przychodzi co do czego to okazuje się, że w dalszym ciągu jesteśmy w czarnej d... i nie dosięgamy do pięt XIX wiekowi.
U Lenki mniej więcej od dwóch tygodni mamy swędzące wypryski na prawej rączce, po prawej stronie brzuszka i na prawym udzie. U pediatry byłyśmy dwa razy totalna zmiana leków, a poprawy nie było. Sama wdrożyłam leczenie i przynajmniej jest jakaś poprawa, ale mało satysfakcjonująca jak dla mnie. I pewnie wizyta u dermatologa nas czeka. Fuck. Czy to się kiedyś skończy?

A jak u Was Dziewczyny? Dzieciaczki zdrowe?
Izunia a jak Ty się masz?
Monia jak z dietą?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hey hey
No ja sie nie udzielalam,bo ostatnio na nic czasu nie mam.13-go mamy w koncu wizyte i dowiemy sie,co tam z testow wyszlo,czyli pewnie nic.Cos czuje,ze jak nastepnym razem w Londynie bede to zrobie jej testy z wlosa bez proszenia kogokolwiek....My ostatnio zmagamy sie z brzuszkiem,wiec pewnie znowu cos sie zmienilo.Julia prawie co noc budzi sie na 2-3h i mowi,ze ja brzuch boli,jest wzdeta,dopiero po espumisanie zaczyna popierdywac i w zasadzie ma ciagla biegunke.Co prawda robi kupe 2-3 razy na dzien,ale sama woda i pelen nocnik...Ja juz nie wiem co moglo sie znowu zmienic 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Telepatia....hihi

u nas wiosna pełną parą 😠 😠
Niko wczoraj zakończył antybiotyk na zapalenie oskrzeli
Alan wczoraj badany, bo kaszel jak u gruzlika gdzie juz sama podalam inhalacje
ale BYŁO czysto 😠
w nocy pobudka o 3, rano uslyszalam swisty i pojawiło sie37,3
wiec za tel.i do lekarza na kom.zdziwiony, a mozd nawet nie
Czesto tak jest, ze po paru h zmiana akcji
kazal przyjechac i k....oskrzela
rece opadają

pokarmowka dalej wygrywa

i co najlepsze Niko musi miec badania w kierunku astmy wysilkowej
zalecenie kardiologa
dziewczyny kiedy to sie skonczy?

a ja ide po skierowanie na rezonans -Kocham to 😠

Buziaki dla dzieci i zdrowia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Laktoza to napewno,mleko,produkty mleczne,czarna porzeczka,winogrono,cebula,wieprzowin,kapusta no,cytrusy i cos nowego...no oczywiscie czekolada tez masakra.ehhh moglabym wypisywac,bo jeszcze czerwone winogrona,brukselka,fasolka itd...a co to za krople?Moglabys nazwe podac?Mozna to bez recepty dostac?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
http://www.google.pl/imgres?client=tablet-android-samsung&sa=X&hl=pl-PL&biw=1280&bih=800&tbm=isch&tbnid=2lGnbl62SFtq0M:&imgrefurl=http://www.ceneo.pl/4775784&docid=-Kvd3mgalvzakM&imgurl=http://image.ceneo.pl/data/products/4775784/i-enzym-laktaza-x-60-kaps.jpg&w=400&h=400&ei=bYcXU-n8HqWN4AT32ICoAw&zoom=1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izunia1986op napisał(a):
http://www.google.pl/imgres?client=tablet-android-samsung&sa=X&hl=pl-PL&biw=1280&bih=800&tbm=isch&tbnid=2lGnbl62SFtq0M:&imgrefurl=http://www.ceneo.pl/4775784&docid=-Kvd3mgalvzakM&imgurl=http://image.ceneo.pl/data/products/4775784/i-enzym-laktaza-x-60-kaps.jpg&w=400&h=400&ei=bYcXU-n8HqWN4AT32ICoAw&zoom=1

A jest tego odpowiednik dla dzieci?Bo mi tylko dla doroslych znajduje..u nas jeszcze do tego Julia chora jest 😞 Z reszta ja tez mam zapalenie oskrzeli 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MonisiaD napisał(a):
Chetnie bym je od ciebie odkupila jesli to nie problem.Tylko musialabys je do UK wyslac i podac nr konta i kwote za nie i za wysylke 🙂 Dzieki wielkie



Dawaj adres na priv.Jutro pójdą.
U nas znowu masakra na ciele.
A wiec po mleku nir,bo dzisiaj nie dostal nic.Ale stawiam na zielony ogórek.A Alanek uwielbia.
Jutro mamy kontrolę z Niko wiec Alanka tez zabiorę niech sprawdzi czy jest coś lepiej.Martwi mnie,ze prawie w ogólne nie kaszle.Teraz już spi dziubasek malutki.Duży oglada bajkę i tez o 20 do lozka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Izunia wyslalam ci priv.No dzis moja myszka ma 3 latka i caly dzien nie moge w to uwierzyc,ze ten czas tak szybko minal.Sentymenty mnie wziely hehehe 😁 A czemu martwisz sie tym,ze maly w ogole nie kaszle?To chyba wlasnie dobrze nie?Ja w domu siedze do konca tyg,bo maz mi zabronil do pracy isc z tym zapaleniem oskrzeli.Planowalam tylko dzisiaj jeszcze posiedziec,ale jak szefowi napisalam,ze dzis nie dam rady przyjsc,to mi odpisal,ze widzimy sie w poniedzialek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MonisiaD napisał(a):
Izunia wyslalam ci priv.No dzis moja myszka ma 3 latka i caly dzien nie moge w to uwierzyc,ze ten czas tak szybko minal.Sentymenty mnie wziely hehehe 😁 A czemu martwisz sie tym,ze maly w ogole nie kaszle?To chyba wlasnie dobrze nie?Ja w domu siedze do konca tyg,bo maz mi zabronil do pracy isc z tym zapaleniem oskrzeli.Planowalam tylko dzisiaj jeszcze posiedziec,ale jak szefowi napisalam,ze dzis nie dam rady przyjsc,to mi odpisal,ze widzimy sie w poniedzialek 🙂



ma cale oskrzela zawalone, musi wykaszlec
Kaszle tylko jak pluczemy nos, nawet przy inhalacji nie
i kaszel jest suchy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A no to super,poprosze je 😞 Jejku straznie mi przykro z powodu malego.Ja mam tez wlasnie oskrzela zawalone i przez ten paskudny kaszel az wymiotowalam.I wczoraj lekarz uznal,ze az za bardzo sie dusze i dal mi syrop z kodeina ktory wlasnie ten kaszel powstrzymuje...bo jak dostalam ataku w gabinecie to az sie sina zrobilam,bo nie moglam przestac kaszlec i powietrza zlapac
Joasia dziekujemy slicznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...