Skocz do zawartości

MMR | Forum dla mam


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusie
dziewczyny a ja jestem przerazona moj mały miał w lutym ta szczepionke a teraz za miesiac chca mu podac 2 dawke 🤢 🤢 🤢to była najgorsza szczepionka jaka miał doczytałam ze w Polsce 2 raz szczepia w 10 roku zycia a tu 2 dawki na raz mam takiego cykora ze chyba nie pojde 🤢 🤢 🤢a wogóle to byłam pewna ze priorixem był szczepiony a jednak nie szczepionka nazywala sie mmrvax pro 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosia2301 napisał(a):
dziewczyny a ja jestem przerazona moj mały miał w lutym ta szczepionke a teraz za miesiac chca mu podac 2 dawke 🤢 🤢 🤢to była najgorsza szczepionka jaka miał doczytałam ze w Polsce 2 raz szczepia w 10 roku zycia a tu 2 dawki na raz mam takiego cykora ze chyba nie pojde 🤢 🤢 🤢a wogóle to byłam pewna ze priorixem był szczepiony a jednak nie szczepionka nazywala sie mmrvax pro 😮 😮 😮


nie znam tej szczepionki 🤔 ale może akurat tą szczepi się w takich odstępach....nie mam pojęcia! bo troszkę szybko ta druga dawka 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Podobno szczepionka mmrvax pro jest "dziełem" innego producenta niż priorix. Rozmawiałam z lekarzem w mojej przychodni i oczywiście ona twierdzi, że ja wymyślam i nie ma żadnego medycznego uzasadnienia pomiędzy szczepieniem a powikłaniami takimi jak np. autyzm. Wg lekarki dzieci, które mają być chore (nie tylko na autyzm) wcześniej czy później zachorują bez względu na to czy podało się tę szczepionkę czy też nie 🤢 Co Wy o tym sądzicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Joaska napisał(a):
Wg lekarki dzieci, które mają być chore (nie tylko na autyzm) wcześniej czy później zachorują bez względu na to czy podało się tę szczepionkę czy też nie 🤢 Co Wy o tym sądzicie?


Dla mnie bzdura!! Autyzm to nie grypa, na którą prędzej czy później się zachoruje i wiadomo że raczej nikogo nie ominie!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...
  • Mamusie
Joaska napisał(a):
Podobno szczepionka mmrvax pro jest "dziełem" innego producenta niż priorix. Rozmawiałam z lekarzem w mojej przychodni i oczywiście ona twierdzi, że ja wymyślam i nie ma żadnego medycznego uzasadnienia pomiędzy szczepieniem a powikłaniami takimi jak np. autyzm. Wg lekarki dzieci, które mają być chore (nie tylko na autyzm) wcześniej czy później zachorują bez względu na to czy podało się tę szczepionkę czy też nie 🤢 Co Wy o tym sądzicie?


ktora z nich jest bardziej "szkodliwa"?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Hej 27.12.2011 r moja Maja była szczepiona tak jak wcześniej pisałam priorixem, i szcepionka jej nie zaszkodziła,nie długo będzie miała 2c latka więc nie żałuje decyzji o szczepieniu 🙂

Kasiu a jak ze szczepieniem twojego synka??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • Mamusie
Joaska napisał(a):
Podobno szczepionka mmrvax pro jest "dziełem" innego producenta niż priorix. Rozmawiałam z lekarzem w mojej przychodni i oczywiście ona twierdzi, że ja wymyślam i nie ma żadnego medycznego uzasadnienia pomiędzy szczepieniem a powikłaniami takimi jak np. autyzm. Wg lekarki dzieci, które mają być chore (nie tylko na autyzm) wcześniej czy później zachorują bez względu na to czy podało się tę szczepionkę czy też nie 🤢 Co Wy o tym sądzicie?


Mi tez tak powiedziano (tu w UK), tzn ze byl jakis facet, ktory zaczal sie czegos dopatrywac, szukac zaleznosci miedzy szczepionka a np autyzmem i tworzyc teorie. Zaintresowano sie tym, ale zadnego medycznego i naukowego powierdzenia tej jego teorii nie znaleziono, on sam tez niczego nie umial udowodnic, ale stety-niestety jakas watpliwosc zostala zasiana i teraz niektorzy sie wahaja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lusia napisał(a):
Joaska napisał(a):
Wg lekarki dzieci, które mają być chore (nie tylko na autyzm) wcześniej czy później zachorują bez względu na to czy podało się tę szczepionkę czy też nie 🤢 Co Wy o tym sądzicie?


Dla mnie bzdura!! Autyzm to nie grypa, na którą prędzej czy później się zachoruje i wiadomo że raczej nikogo nie ominie!!


Ale chyba nie ma wiadomego sposobu, zeby sie przed nim uchronic i jemu zapobiec? Kwestia, kiedy sie go wykryje, jesli jest obecny 🥴 😞

Kasiulka - przykro mi, ze Twoja corcie to spotkalo 😞 Sama mam znajoma i u synusia tez potwierdzili. Teraz jak juz zdiagnozowali to ma on odpowiednia, dodatkowa opieke, zarowno pod wzgldem medycznym jak i wychowawczo-szkolnym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My w końcu po szczepionce. Miałam do wysłuchiwania, iż powinnam była dawno się z Dzieckiem zgłosić, teraz nie będą pasować inne szczepionki itp., itd. Ja oczywiście twardo trzymałam się swojego zdania i tyle 😉
Jestem zdziwiona, gdyż Lenka po każdej poprzedniej szczepionce lekko gorączkowała, a teraz nie. Mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...